56
Cold War Conflicts - Days In the Field 1950-1973
  • Axon
    #16
    A CWC-hoz már letölthető 8 új pálya.
    Innen:
    CWC pályák
  • Axon
    #15
    Nevekkel én is bajban vagyok, de láttam egy remek kis programot lehet, hogy azt amelyikre te is célzol, amely a Sud és a panzers keverékének tünt és roppant jól nézett ki. Volt róla néhány kép is, de ez is nevet váltott nem túl régen így fogalmam sincs mi a neve, majd utána nézek.
    Egyébként Stalingrad néven is jön egy hasonló játék. Amint viszont megnéztem rögtön látszott, hogy a Blitzkrieg engine-jével készített játék. Szinte 100 %-ban úgy nézett ki. Szerintem nyomnak bele egy-két új egységet, meg néhány új pályát.
  • PREMIERE1
    #14
    Inkább az Officer vagy a European Command vagy mi most a neve a WW2 RTS-nek ...
  • Axon
    #13
    Érdekes eltünődni miért olyan népszerű még ma is ez a játék.
    A külföldi oldalakon még ma is ontják hozzá a fanatikusok a pályákat szinte naponta kerül fel egy-egy újabb. Ha valaki próbált már szerkeszteni vele egy igazán profi pályát az tudja, hogy mekkora meló is az.
    A népszerűségének a titka véleményem szerint, hogy nincs igazán riválisa.
    Most elsősorban a Blitzkriegre gondolhatnak sokan. A Blitz egységeit tekintve felveszi sőt esetenként túl is szárnyalja a sud-ot, de pályái egyhangúsága, hamar felejtésre ítélte. Szörnyen egyhangú negyvenedjére is ugyanazokon a pályákon végigmenni.
    Talán az idén megjelenő Panzer lehet az igazi trónfosztója. Ahogy elnézem az alakulását, valamiféle 3d-s sud-nak tudnám definiálni. Ha a panzers tudja hozni azt a mennyiségű egységet amit a sud tartalmaz és azt a hihetetlenül változatos terepet, akkor egyértelműen átveszi a sud helyét.
    Mondjuk az is igaz, hogy anno a sud1 még igen kevés egységet és pályaelemet tartalmazott. Majd csak a kiegészítő és a modok megjelenése után vált igazán változatossá a progi.
  • Axon
    #12
    Sokan elhúzták a szájukat a játék láttán.
    Végül is nem mai darab a Sudden Strike 2, bár nekem a mai napig a kedvencem és fent van a gépemen az összes mod-jával együtt.
    Mondjuk az is igaz, hogy az első profi modok már jó régen kijöttek hozzá, pedig azokban is rendesen voltak új egységek és a régiek is át lettek szerkesztve.
    Az is igaz, hogy az egyik legnagyobb modkészítő az APRM, Hidden Stroke nevű modja decemberben jött ki (ezzel meg is pecsételve a komplett téliszünetemet ). Már azt is kiadhatták volna külön játék ként nem pedig mod ként. A CWC is tulajdonképpen egy mod.
    Nem igazán értem miért jelent meg külön játékként, tartalmazva az alapjátékot.
    Mindenesetre én nagyon örülök, hogy időt és fáradságot nem sajnálva elkészítették ezt a kiegészítőt.
  • Axon
    #11
    Az Észak-Korrea -i kampányt nyomom. Remek ötletnek tartom a kezdését, ahol egy rakás civil kis sárga rohangál, majd egyszercsak ledobják köppenyeiket és már katonaruhában AK47-el tökig felszerelve, rátámadnak az őrökre.
    A tank mellett kint cigerettázgat a két soför, ha lekaszabolod őket, akkor el tudsz foglalni rögtön egy tankot. Ezután jön egy kisebb csapat katona, egy távcsöves officer vezetésével.
    Nagyon kell rá vigyázni, mert nagyban megkönnyíti a továbbiakat.
    Ha megtisztítottad a kis falut, akkor jön megint néhány egység, önjáró löveggel és 3 orvossal.
    Érdekes volt, hogy egy orosz su85-ös önjáró páncélelhárítót ad. A repülőteret megtisztogattam, amikor be kellett fejeznem. Megtaláltam a repülőt. Egy légcsavaros gép volt, de nem volt alkalmam megnézni a típusát.
    Már várom, hogy a 3 pilótámat beleültessem és kipróbáljam.
  • Axon
    #10
    Végre sikerült beszereznem. Tegnap lecibáltam a warezcenterről.
    A demo már régóta megvolt és nagyon vadásztam erre a progira. Elvileg már vagy 2 hónapja megjelent és azt hittem nem lesz fent a warez oldalakon.
  • Tom3 #9
    jó a játék?
  • robotnyk
    #8
    reggel szedtem le ftpről, de smsweben is fent van már szerintem. itt határozottan fent van.
  • Tom3 #7
    A Processzor miatt lehet hogy kicsit akadna de nem baj.
    Merre lehet letölteni?
    Egyáltalán már le lehet szedni?
  • robotnyk
    #6
    elmegy rajta.

    System Requirements

    Windows 9x/ME/2000/XP
    Pentium III 500 MHz CPU
    128 MB RAM
    16 MB Graphics Card
    DirectX
    Sound card

    Amúgy a játék annyira Sudden Strike 2, hogy még a menü is tök ugyanaz. a gmx media a kiadó akik a matrix gamesel együtt inkább az élethűségre, részletességre helyezik a hangsúlyt, nem a külcsínre. (lásd hexás, windows ablakos, 2Ds, körökre osztott, de véresen komoly stratégiai játékok)
  • Tom3 #5
    Ja és kicsit nagyok a képek.
  • Tom3 #4
    Gép igény?Demó?

    Szerintem egész jó a grafika.

    Örülnék ha ezen elmenne:
    Celeron 433Mhz
    Geeforce 2 MX 400 64Mb
    256Mb Sd ram

    Remélem igen.
  • greco
    #3
    Bár nekem a Sudden Strike sem jött be igazán.
  • greco
    #2
    A képek alapján elég gagyinak tűnik.
  • a.carkey
    #1
    Cold War Conflicts - Days In the Field 1950-1973

    A Sudden Strike engine felhasználásával egy újabb NEM II. Világháborús RTS.

    Cold War Conflicts - Days In the Field 1950-1973