374
  • Mike at home
    #214
    Jo ez a jatek?
  • Tom Alien
    #213
    Még az első ügynél vagyok. Szerintem minden megvan csak a 4. képbe hogyan tudok belenagyítani?
  • Morbias
    #212
    Jaja, én is elég jól állok a 3. üggyel. (most gyűjtöttem ba a madárfészket)
    Holnap, öööö azaz ma délután leszek, írd le hol akadtál el hátha tudok segíteni.
    Nyomtam volna most is még tovább, de megint elszálltak a betűk (ezt nektek is csinálja?) és most nincs kedvem kivárni míg újratölti a gammát....
    Na addig is jó pixelvadászatot! :D
  • schoma
    #211
    Hol akadtál el?
  • schoma
    #210
    Jíííhhaaa.
    4. ügy folyamatban
  • ACE
    #209
    Kezdjük az elejénél :D
  • schoma
    #208
    Mond. Én már a végén járok. (Remélem)
  • Cepheus
    #207
    Nincs mit. Majd ha eljutottatok vmeddig a 3as ügynél, akkor majd Én kérem a Ti segítségeteket, mert most nagyon meg vagyok ott lőve :(
  • Morbias
    #206
    Jaja 1etértek antijedivel. Azzal trükköztek hogy közel raktak 3 pontot ahol a kurzor zöldre vált, így nem nyomsz rá mert ugye ott már láttad a feliratot. :D Holott nem a felirat van ott hanem a serial...
  • antijedi
    #205
    jah nekem is sikerült, ezer thx! amugy szvsz ezeket apixelvadászos dolgokat kihagyhatták volna, helyete lehetek volna valami logikai fejtörök...
  • Morbias
    #204
    Capheus 1000 thx, huhh ez volt a hiányzó cuccos. Nahallod ezt sose találtam volna meg.... mégegyszer köszi.
    mixk a 4. képre rá kell nagyítani, de asszem előtte a rudgóra is rá kell nagyítani (és rákattintani!) hogy észrevetted, hogy el van vágva. Ezután a laboros srcának add oda a Komawa vágót és megállapítja hogy azzal vágták el. Asszem legalábbis így kell.
    Na bye megyek vissza, és tényleg köszi a helpet. :D
  • mixk
    #203
    Tudna valaki segitenni az elsö ügyön dolgozom a rugot már összeraktam,a két fogo megvan , a négy kép is.Mégsem tudok tovább menni miért olvastam , hogy ha a negyedik képre ránagyitok és a blokra rákatintok akkor a nö mond valamit de nekem nem sikerül.
  • antijedi
    #202
    bazzzz, iylen dolgokat eldugni..., eheh, ako ez hiányzott :P
  • Cepheus
    #201
    A tolókocsiról csak az ujjlenyomat van meg és a felirat uv-vel? Mert a tolókocsi bal oldali fogantyúja alatt (ahol az ujjlenyomat volt) ott a serial numbere.
  • antijedi
    #200
    pontosan ez a bajom nekem is...
  • Morbias
    #199
    Mellesleg a macskaszőr is stimmel ami a kabáton volt meg a csaj lakásán. Mégsincs meg a "strong link" a suspect és a crime scene között....
  • Morbias
    #198
    Lehet ugye a kollegánál segítséget kérni, ő meg csak azt hajtja, hogy derítsem ki honnan van a tolókocsi. Csak az a gond hogy azon megvan az ujjlenyomat, meg UV alatt a felirat is megvolt, erre a főnök mondott is valamit, de ennyi.
    Szal semmi ötletem, mit nem találtam meg.... Már minden bizonyítékot próbáltam mindennel, ujjlenyomatot kerestem mindenhol, Dns-t minden másik dns-sel összehasonlítottam.
    Ehh bocs, hogy ilyen hosszú lett de majd felrobbanok.....vááááááá
  • Morbias
    #197
    Hát ez nem igaz. Valamit elnéztem vagy mi a baj?
    Egyszerűen nem tudom a csajt bevitetni, pedig ott a nyakkendőn az embléma, ami a gyűrűn is rajta volt, amit ugyebár a festékes gyerek vett le a hulláról. Hát mi ez ha nem kapcsolat a csaj és a hulla között???
    Én azt mondom bug, de csak akkor jön elő ha bizonyos sorrendben kerülnek elő a dolgok.
    Semmi ötletem...
  • ACE
    #196
    nekem sem :D
  • antijedi
    #195
    énis erre fele vagyok valahol, asszem, és nekem se enged már gyk semit csinálni :)
  • schoma
    #194
    kellene valami összehasonlító szövetminta a mikroszkópba...
    De rajtavagyunk. :D
  • ACE
    #193
    Hol tartasz?
  • schoma
    #192
    Valóban nem egyszerű... :)
    De nekem tetszik. Márha lehet ilyet mondani.
  • Morbias
    #191
    hi.
    Valaki segítsen mert megint elakadtam.
    Megvan a csaj lakásán a macskaszőr, az öreg JJ nyakkendőjére ránagyítottam (mást is kell??),vodkásdobozon feliratot megnéztem, papírfecni megvan, féreg megvan az áldozat dns-e beazonosítva belőle.
    De mindez nem elég hozzá, hogy a csajt beidézhessem.
    Mi a fene hiányzik még?
    Valaki segítsen pls mert már a hajam tépem, remélem nem bug. Bár látom másnál átlépett a 3. pályára...
  • ACE
    #190
    Énis ott vagyok, de ez már nagyon gázos...
  • schoma
    #189
    3. ügy.
  • ACE
    #188
    hülyevagyok, a papírt a laborosnak kellett volna adni :D Én akartam mindenáron megtalálni mit írtak az előző oldalra
  • ACE
    #187
    Na most megint megakadtam, megvan az ujjlenyomat tulajdonosa, a 3. gyanúsított, van egy jegyzet, de most megint megálltm, milyen bizonyíték kell hogy a csajnál tudjak házkutatni, meg kihallgatni?
  • ACE
    #186
    Ezer hála, úgy emlékeztem én már próbálkoztam ezzel a kereséssel de eredménytelenül...
  • Cepheus
    #185
    Jah, a cigiről. Akkor passzolok mit hagyhattál el. Minnyá végignyomom megint, hogy "tisztán" lássam a dolgokat
  • Morbias
    #184
    Ace ahoz hogy meglegyen a Hangout címe, kell a minta a graffitiből, meg kell a bakancs lenyomat a helyszínről. E kettő összefügg, ez alapján mondja meg Brass a hangout címet. Nekem lagalábbis így volt...
    remélem összejön...
    bye
    jah, és persze a bakancsnyomot be kell azonosítani a szgépben!! 11 es méretű nemtommiamárkája!
  • antijedi
    #183
    hát ezek megvannak mind elvielg..., a laborban meg már nem enged semit kavarni mindenre aszongya már megvolt...
    amugy a pawnshop os meg a hangoutos dns az a cigikről van ugye?
  • Cepheus
    #182
    Hát nem tudom. Ha megvan minden a pawn shop elől (gyűrű, cigi, jegyzettömb, haj, hányadék), akkor próbálj meg a laborban ügyködni. Adj mindent oda a laborosnak, majd a Hangoutos DNS-t és a Pawn Sopos DNS-t hasonlítsd össze. A macskaszőrt és a hajat is. Majd menj a dokihoz és dumálj vele. Ha ezek megvoltak, akkor passzolok, de nem hiszem hogy bug, mert nekem átment a 3as ügyre
  • antijedi
    #181
    és ha megvan a nagyitgatás is?? utána mit? az a sejtésem hogy valami bug lesz mert nem tok beszélni a manuszal a pawn elött pedig midnig azt mondja a fönök hogy kérdezem meg az alibiről 8már megvan a halál ideje) de nem engedi...
  • Cepheus
    #180
    Több lábnyomod nem is lesz, a csaj lakásán a képet nagyítóval nézd meg (nyakkendőt), és meg lesz a következtetés.
  • joe69
    #179
    ja már rájöttem!
    nemtom mért nem lehet egyszerűen egyiket a másikra húzni...
  • ACE
    #178
    Hogy tudtátok elérni hogy házkutatni lehessen a csajnál?
  • Haversrác
    #177
    Sziasztok , állítólag 3 cipőnyomot lehet találni,de én csak kettőt találtam,és ez a kettő nem jó semmire,kihallgattam a bártulajdonost és a csajszit is. Átkutattam a csajszi lakását: macskaszőr ,féreg ,égett papír- ezeket találtam meg, ill. a festményt a falon amivel nem tudok mit kezdeni.A csajszi ujjlenyomata a tolókocsin, DNS-e a halott kabátján.Itt tartok és nem tudom hogyan tovább????
    Ezekkel nem tudtam mit kezdeni:
    -2db lábnyom
    -gyűrű( a kolegám a gyűrűn lévő szimbólumot emlegeti)
    -festmény a csajszinál
    -doboz a csjszi kanapéján
    Segítsetek!!!!
  • robotnyk
    #176
    kétszer katt a nagyra, ekkor kijön a tárgy egy külön ablakban kinagyítva, és erre kell a kis darabot "ráhúzni"
  • joe69
    #175
    #169 elolvasása után:hogy kell összerakni a rugót??