3339
www.athens2004.com
  • Botond #3178
    tök alsó?:-D gondolom tök filkóra gondoltál,de az a felső :-D
  • Breki33
    #3177
    "Dick Pound szándékosan, nagy nyilvánosság előtt hazudott, amikor azt nyilatkozta, hogy Fazekasnál valamiféle szerkezetet találtak, Ez tényszerűen nem igaz, de minden hírügynökség közölte. A későbbi visszakozást már nem, az nem szenzáció.
    Ugyanígy tényként híresztelték, minden bizonyíték nélkül, hogy Annus mintái nem egy embertől származnak.
    Ez mi, ha nem a kabát keresése a gombhoz (névtelen feljelentés)"

    SZŐKÉKNEK: IDÉZŐJEL
  • PREMIERE1
    #3176
    Azt sem rakták be, hogy mnipulálta a vizeletét, mégis felhozták! Akkor most mi is van? :)

    Valószínűleg a NOB és a WADA már nem tudja, mit hordjon össze. Szánalmas banda!
  • Breki33
    #3175
    ja két hétig és nem egy évig

    szörnyű lehet ám mikor az orvosok, dse tudják megmondani mi a bajod

    Ágiban pont nem csalódtunk.
    Gödörben volt és most kikászálódott.
    Ez a tegnapi nyilatkozata is motatja.
  • Ramore
    #3174
    Én azt nem értem, hogyha Fazekast molesztálták, ahogyan azt állította, akkor azt miért nem írták be a jelentésbe? Mert, ha nincs benne egy ilyen fontos részlet, akkor én azt nem írnám alá a helyében, követelném, hogy bele legyen írva. Ő mégis aláírta. Itt is hibázott, nameg akkor is amikor elhúzott a vizsgálat befejezése elött. A furcsa viselkedésével pedig még jobban felkeltette az ellenőrök, majd késöbb a média érdeklődését.
  • Ramza
    #3173
    No, amíg nem lesz további fejlemény, én a magam részéről csendben maradok.
    De örülnék, ha tisztulna a kép.
  • Ramza
    #3172
    Frenkl volt tán a neve? (remélem jól emlékszem)
    Mindenhol nyilatkozott az elmúlt napokban.
  • SoDI---
    #3171
    index-en egy orvosprof
    keress rá
  • Grenzjager
    #3170
    ezt ki mondta???
  • SoDI---
    #3169
    Na.
    Varga Roland már perelhet.
    Fazekas viszont vele közösen, vagy az ő nevében.
    Őnállóan hülyén nézne ki.
  • SoDI---
    #3168
    Ja, azt mondta, hogy vagy mi ne küldjönk Pekingbe atlétákat, vagy győzzük meg a NOB-ot, hogy senki se, mert csalás az egész :)))

    A politikai részéhez segghülye a prof, ez látszik. :)
    Ebben igazad van.

    De az orvosi, anatómiai részéhez már nyilván nem.
  • SoDI---
    #3167
    Orvosok mondták, hogy 5 mili is elég.

    Általában, de inkább 5-12 mili.
    Sokszor elég 5 is, de a technika néha úgy hozza, hogy 12 kell a teszthez. Ezt valmelyik Index cikkben olvastam.
  • SoDI---
    #3166
    tehát MÉG A MAGYAR MOB ELNÖK sem állt ki melletük! -> valszeg SAJNOS TÉNYLEG BŰNÖSÖK...

    Schmitt nem sokat tudhatott erről.
    Ez klub szintű magánakció volt.
    Gyurcsány se tudhatott róla, de nem tett meg mindent az ellenőrzésért.
    Nem volt elég szigorú -> ez Gyurcsány nagy hibája.
    De most egy nagyon jó orvosságot dolgozott ki erre.
    Kivételesen rettenetesen jó orvosságot.
    Csak remélni tudom, hogy majd alkalmazza is, amit kigondolt.
    Állami pénzen nem kell szégyengyár, más klubnál is jó helye van annak a támogatásnak.

    Ha elfelejtjük, hogy szoci, akkor tetszik a csávó stílusa. :)
  • Ramza
    #3165
    Mondjuk a nyilatkozata alapján nem perelni kéne, hanem a pszichiátriára vinni, de gyorsan...
    Egyébként a levezetése alapján itt nem a nyolcvan méteren van a hangsúly, hanem azon, hogy - bár nem szó szerint ezt mondta, de ez a lényeg - a sportolók 99%-a doppingol.
  • Grenzjager
    #3164
    a német atléta szerinted halott egy kósza pletykát

    A NÉMET ATLÉTA SZERINT (!!!) NÉVSZERINT VARGA ROLANDTÓL HALOTTA A KÓSZA PLETYKÁT,aki kérte nyomuljon az ügyben Ő, mert egy német olimpiai érmes atléta szavának ADNAK !!!!!
  • Ramza
    #3163
    Te már megint mi a faszt számolgatsz?
    Ez nem sodi féle levezetés kérédése, vazz.
    Orvosok mondták, hogy 5 mili is elég.
    Vagy te náluk is okosabb vagy???
  • SoDI---
    #3162
    Én ha már megláttam volna, hogy gumikesztűs kézzel közelít hozzám gyanús irányból az ellenőr már akkor azt mondtam volna, hogy NA HÁT NEM bazmeg, ilyen nem szokott lenni, állj le öreg, beszélni akarok az orvosommal...

    Miért nem csinálta ő is ezt?
  • a.carkey
    #3161
    Mert buták voltak, de szerintem már ők is bánják.


    (Mentem aludni. Holnap melózom ...)
  • Grenzjager
    #3160
    figyi én se vagyok bal-lib-oldali, de te már nagyon súlyosan fideszagyú vagy.
    Scmitt mindenképpen felelős, MERT MOB elnök. Azért mert elnök és kész. (FIGYELEM SODINAK, csak neki,hogy bele ne kössön -> MP-nek már másnap kellett volna mennie...)
    Gyurcsány felelősége sem kérdés.
    Oks-oks tudom hogy idén mittuménmitől a doppinügyek a MOB-tól a GYISM-hez kerültek. Naaaah de közvélemény. Mert HA DOPPINGOLTAK (Kecskés,Fazekas,Kovács,Annus,Gyurkovics) akkor MOB elnök is felelős. Nem is állt ki mellettük,(mielőtt Sodi beleköt, csak diplomata volt, de nem magyar!!!!!!!!!! tehát MÉG A MAGYAR MOB ELNÖK sem állt ki melletük! -> valszeg SAJNOS TÉNYLEG BŰNÖSÖK...és akkor beszoptuk (igen én is)
    ..mondta volna Schmitt, hogy nem nyilatkozik amig nincs eredmény, a jegyzzőkönyvben nem ez van, a dopping tesztről nincs is még eredmény hogy pozotiv v negativ...etc.
    ..tehát már/még akkor sem volt mellettük amikor relative ártatlanok voltak, ÉS MÉG CSAK A GYANÚÁRNYÉKA VETŐFÖTT RÁJUK. ...ha meg azért nem állt ki mellettük mert tudta ->hoppá tehát tudta..............

    remélem szépen levezettem
  • SoDI---
    #3159
    - Miért tűrke Fazekas, hogy a seggében turkáljanak?

    - Amikor tudta, hogy mi történt Fazekassal, Kovács miért nem pisilt? Miért játszotta el egy az egyben ugyanazt?
  • a.carkey
    #3158
    Igen. Írtam. Nekik is súlyos a felelősségük!
  • a.carkey
    #3157
    Amúgy, amit írtam - amilyennek Schmittnek kellett volna lennie - az bejött Gyulaynál, aki védte őket.

    "'Úgy látszik, engem is megtaláltak'

    Gyulai megemlítette, hogy többen megkérdezték, nem lehet-e baja abból, hogy kiállt a két, doppingvétség miatt olimpiai aranyérmétől megfosztott magyar atléta, a diszkoszvető Fazekas Róbert és a kalapácsvető Annus Adrián mellett. 'Azt kérdeztem, miért lenne bajom? De úgy látszik, engem is megtaláltak.'"
    Mondjuk, egy olyan szövetség (WADA) akinek egy font fasz (Dick Pound) az elnöke, szerintem gondolkozzon el, kit bírál ... :)
  • SoDI---
    #3156
    Az ügyvédekhez: Ha Fazekas helyben kiveri a balhét, hogy "ezek fogdosnak itt engem", akkor ott terem rögtön néhány ügyvéd. Nem verte ki a balhét. jééé
  • a.carkey
    #3155
    Semmi sem kizárt!

    Ahol többszáz millió dollárt (eurot) osztanak szét, ott semmi sem kizárt!
  • a.carkey
    #3154
    Gondolom fizikailag -ot akartál írni?

    Lars jártatta a száját. Olyan dologba szólt bele, amibe PONT egy német sportolónak nem kellett volna!
  • SoDI---
    #3153
    nem kizárt, hogy Gyurkovics Ferenc SEM doppingolt

    Az sem kizárt, hogy Atthénban senki más se. Az sem kizárt, hogy a WADA a lejárt szavatosságú teszteket biztos egy volt szovjet tagköztársaság elfekvő készletéből szerezte be diszkont áron, és ezért olyan megbízhatatlan, hogy véletlenszerűen ad pozitiv eredményeket. Sőt...
  • SoDI---
    #3152
    Sőt, még kommentálta is, hogy nem véletlenek ezek az eredmények ...

    Az Index-en van egy interjú egy magyar orvossal, egyetemi tanárral, és sportdiplomatával.
    Ő mondja, hogy az emberi szervezet fizikai képtelen Annus teljesítményére! Ez nem edzés kérdése.
    Akkor most ezt az egyetemi tanárt is beperelik? :-))))
  • a.carkey
    #3151
    :)

    Cseh László is "beteg" volt ...
  • SoDI---
    #3150
    Fazekas azért akarja perelni a németet, mert rosszat állított róla. Pedig a német nem állított róla semmit. Csupán a hallott kósza pletykát adta tovább.
  • a.carkey
    #3149
    Diszkosz ...
  • a.carkey
    #3148
    Diszokoszvetés, nem kalapácsvetés (Kővágó Zoli). Késő van ...


    Larsról!

    Igen. Sőt, még kommentálta is, hogy nem véletlenek ezek az eredmények ...


    Lars hanyadik lett, és
  • SoDI---
    #3147
    Különben egyérteműen Gyurcsány a felelős! A dopping egy márciusi kormányrendelet óta minisztériumi irányítás alá tartozik, Schmitt pedig mégse vállalhat felelőséget KORMÁNYZATI FELADATOKÉRT!

    Arról már nem is beszélve, hogy mindjárt NOB elnök, a poziciója feltétlen elfogulatlanságot követel meg tőle. Ha veri az asztalt, mint Hruscsov, rúgják kifele onnan, ez tuti biztosság ám :-)
  • Grenzjager
    #3146
    milyen difi??
    te most kötkedsz???
    azt mondta hogy a német szerint Varga a spicli ennyi.

    te ködösítesz
  • Grenzjager
    #3145
    Kovács Ágiban ne csalódj mert nagyon beteg volt, olimpia előtt, hónapokig asse tudták hogy mi a baja, vmi lájmkór vagy mi
  • SoDI---
    #3144
    azt állította, hogy Varga mondott valamit.
    nem azt, hogy Fazekas így meg úgy doppingol!
    hanem azt, hogy azt mesélték neki, hogy Fazekas így meg úgy doppingolt.

    A kettő közt óriási a difi!
  • Grenzjager
    #3143
    viszont Máté apuka (a 11.helyezett Máté) már idén szólt a szövetségnek,hogy kapott egy névtelen hivást hogy Fazekasék doppingolnak
  • a.carkey
    #3142
    Végülis mindegy. Az olimpia vége tiszta politika volt. Kormányválság miatt majdnem eltűnt róla a figyelem, de Fazekasék ügye "megmentette". Ennek ellenére szereztünk egy rakat aranyat, ezüstöt, bronzot. Sok emberben "csalódtam" (Kovács Ági, Risztov Éva, Deák Bárdos, női kézi, férfi öttusa -> bár ott is kiderült, hogy Balogh négy óra alatt hozta össze a pisit, felébresztették a verseny előtti éjszaka), sok ember viszont emlékezeteset "ment" (Igaly Diána, Janics Natasa, Majoros stb.) És ez a lényeg!

    Amúgy én sem reménykedtem túl sok éremben, szóval pozitív csalódás volt. És mivel végülis kalapácsvetésben ezüstünk van, és súlyemelésben is nyertünk egy ezüstöt, nem kizárt, hogy Gyurkovics Ferenc SEM doppingolt, csak ugye ... Szóval hagyjuk! :)
  • Grenzjager
    #3141
    konkrétan állította -> Varga Roland a spicli
  • SoDI---
    #3140
    Lars nem tényeket közölt az újságírókkal, csak azt mondta, hogy milyen pletykákat hallott. Azt nem állította, hogy ezek a pletykák igazak. Perelni pedig kizárólag tényállításért lehet.
  • Grenzjager
    #3139
    de inkább itt se vagyok most..... minnyá jön A VITA