13532
Olasz foci szerelmeseinek
  • 9csöves9
    #13412
    EB behúzva, Padoin emeli magasba a trófeát.
  • szucsy89
    #13411
    Conte az új szövetségi kapitány!
  • ForzaInter
    #13410
    ez a tavecchio az olasz mészöly:D

    amúgy tényleg fullra ugyanaz megy a digóknál is mint itthon, politika és foci terén is, csak kicsit más a szint:D
  • Darthmushroom
    #13408
    meg remélem a as róma merdát jól megsz*patja, úgy is nyíltan kritizálták őt :D
  • 9csöves9
    #13408
    Plusz még Preziosi, De Laurentiis, Galliani a puszipajtásai. Szép társaság. Mondjuk ahogy olvasom legalább Balotelli szidása miatt nem fog stadionokat bezáratni. Bár mostanában nem is ő volt akit mindenki bánt, hanem szegény nápolyiak.
  • Darthmushroom
    #13407
    Tavecchio legalább jóba van dagadék Lotitoval, mert Ő mindig kiállt mellette meg segítette a felemelkedését. Remélem profitál belőle akkor már valamit a Lazio :D
  • 9csöves9
    #13406
    Tényleg az. Csak amíg ilyen Tavecchiokat választanak meg a szövetség élére, addig nem is fog változni semmi. Tisztára mint Magyarországon.

    Mindegy most már, amikor elkezdtük nem szóltak, hogy ilyen lesz :D
  • limperatore
    #13405
    az a kezdőlapom ne viccelj :D majd mikor elviszik vidalt és megy guarin helyette akkor megyek oda robbantani :D
  • wright
    #13404
    A Juve topic jó-olvasd azt
  • limperatore
    #13403
    amúgy csak nálam van szétcsúszva a fórum? :D
  • wright
    #13402
    Bizony.
  • limperatore
    #13401
    jó cikk
  • Darthmushroom
    #13400
    mehetnek a B-be :D bár akkor nem lenne derby :/
  • limperatore
    #13399
    haha, roma gondba kerulhet
  • limperatore
    #13398
    PRIMA GIORNATA
    Atalanta-Verona
    Cesena-Parma
    Chievo-Juventus
    Genoa-Napoli
    Milan-Lazio
    Palermo-Sampdoria
    Roma-Fiorentina
    Sassuolo-Cagliari
    Torino-Inter
    Udinese-Empoli

    SECONDA GIORNATA
    Cagliari-Atalanta
    Empoli-Roma
    Fiorentina-Genoa
    Verona-Palermo
    Inter-Sassuolo
    Juventus-Udinese
    Lazio-Cesena
    Napoli-Chievo
    Parma-Milan
    Sampdoria-Torino

    TERZA GIORANTA
    Atalanta-Fiorentina
    Cesena-Empoli
    Chievo-Parma
    Genoa-Lazio
    Milan-Juventus
    Palermo-Inter
    Roma-Cagliari
    Sassuolo-Sampdoria
    Torino-Verona
    Udinese-Napoli
  • Darthmushroom
    #13397
    ma van a szülinapja :)
  • bakkerman
    #13396
    egyik kedvenc olasz focistám volt,pedig nem sokukat kedveltem,de őt csíptem
  • IXEMGabeo
    #13395
    végül azoknak lett igazuk, akik azt mondták, hogy az olasz válogatott nem jut tovább a csoportból...pedig az angolok elleni győzelem nem ezt sugallta...
  • Darthmushroom
    #13394
    milyen legendás kép
  • szucsy89
    #13393
    Allegrit/Mancinit mondják a köv. kapitánynak
  • Darthmushroom
    #13392
    Ma meghalt a Ciro nevezetű Napoli drukker akit még a kupadöntőn lőtt le egy romanista drukker. A tettes a képen balra látható, róla annyit h Ő nagyon szélsőséges forma, a Boysban volt capo, pl. Ő volt aki 2004-ben bement h a meccset félbe kéne szakítani. Mikor ment a pletyka a derbyn h a rendőrök gyereket ütöttek el!
  • limperatore
    #13391
    végén Mancini lesz az új edző :)
  • Mor3llo
    #13390
    inkább beszélgessünk a luxemburgi X-ről :DDD
  • Count Adyn
    #13389
    a mellével?:D
  • limperatore
    #13388
    elég volt materazzi aki megnyerte a vbt neked
  • ForzaInter
    #13387
    Szted érdekel ez minket?:D
  • szucsy89
    #13386


    melyik klub mennyi játékost ad a válogatottnak :)

    inter vajon mikor fog 1et is adni :DDDDDDDDDD
  • limperatore
    #13385
    remélem kiesnek a csoportból
  • ForzaInter
    #13384
    ezzel a kerettel már a csoportból továbbjutás is óriási siker lenne sztem..
  • 9csöves9
    #13383
    valahogy én is a 4-be várom őket, pedig nem szoktam optimista lenni velük kapcsolatban. a kerettel nagyjából egyet lehet érteni, de én Rossit kivittem volna Insigne helyett, sokat kihagyott, de egy vb-n elég ha 3-4 meccsre összekapja magát valaki. szélsőhátvéd fronton karcsúnak érzem a dolgot, de gondolom ha valaki megsérül közülük akkor Chiellini kimegy balra és úgy már elég lesz létszámra. Montolivo sérülése nem jött jól, talán Verratti lép majd így elő helyette, az írek ellen óriásit játszott. remélem más már nem dől ki.

    ha marad ez a 4-3-1-2 akkor valami ilyesmit várok:

    Buffon-De Sciglio,Chiellini,Barzagli,Abate-De Rossi,Pirlo,Motta(Marchisio),Verratti-Cassano(Immobile),Balotelli
  • Rockynhooo
    #13382
    Én pont az ellenkezőjét várom. Megkockáztatom, hogy csoportban kiesnek
  • Darthmushroom
    #13381
    Én is, főleg azért mert most nagyon etetnek azzal h 6 meccse nem nyertek
  • szucsy89
    #13380
    minimum 4-be várom őket
  • Rockynhooo
    #13379
    OLASZORSZÁG 23 FŐS KERETE A VILÁGBAJNOKSÁGRA
    Kapusok: Gianluigi Buffon (Juventus), Salvatore Sirigu (PSG – francia), Mattia Perin (Genoa).
    Védők: Ignazio Abate (Milan), Andrea Barzagli (Juventus), Leonardo Bonucci (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Matteo Darmian (Torino), Mattia De Sciglio (Milan), Gabriel Paletta (Parma)
    Középpályások: Alberto Aquilani (Fiorentina), Antonio Candreva (Lazio), Daniele De Rossi (Roma) Claudio Marchisio (Juventus), Thiago Motta (PSG – francia), Marco Parolo (Parma), Andrea Pirlo (Juventus), Marco Verratti (PSG – francia)
    Támadók: Mario Balotelli (Milan), Antonio Cassano (Parma), Alessio Cerci (Torino), Ciro Immobile (Torino), Lorenzo Insigne (Napoli).
  • Count Adyn
    #13378
    Színészválogatott:D
  • Darthmushroom
    #13377
    reméljük..mert az At.Madrid-nak duplázni kell :D
  • szucsy89
    #13376
    majd a barca-atletico lesz kurva nagy bunda az utolsó fordulóban ha a barcának nem lesz tétje :D
  • 9csöves9
    #13375
    ráadásul a Fiorentina 3 nappal ezelőtt kupadöntőt is játszott amit elbuktak ugye, az sem mindegy. már megszoktam, hogy ilyenkor mindig bundát kiáltanak, és legtöbbször azért mert ezen borul a 200 ft-os tippmix...
  • Darthmushroom
    #13374
    miért lenne bunda? fiorentina gyakorlatilag fix 4. a vendégnek meg kiesés ellen kell minden pont mint egy falat kenyér és a győzelemmel ki is lépnek a kieső zónából.
  • REALista
    #13373
    Ez a a Fiorentina bajnoki valami vicc?Tiszta bunda az egész...