13532
Olasz foci szerelmeseinek
  • Mor3llo
    #12532
    jó de a németeknek a szép stadionjaik alapján adják a koefficiens pontokat :( ezért nem indul még az olasz 10. is a BL-ben :((
  • Rockynhooo
    #12531
    Lehet basztatni de szerintem tök jó hogy létezik olyan ember Magyarországon aki nem top csapatnak szurkol :D
  • Effe88
    #12530
    végül is igaz:D:D
    juve van olyan jó, hogy jó pár évig még simán 1-3 között lesz a bajnokágban:D:D
    csak így szegény hunor chievoja sose fog kijutni sehova:D:D:D:D
  • 9csöves9
    #12529
    én konkrétan leszarom:D a Juve a bajnoki címével érdemelje ki a BL-t, ha így nem megy a többi nem érdekel. ez a fertő nem is érdemel kb többet 2 Bl indulónál
  • WuFraZselic
    #12528
    na attól nem kell félni
  • WuFraZselic
    #12527
    hát EL-ben lehet csak bízni, hátha a Napoli és az Inter eljut a legjobb 4/8 közé :D ez a Milan a csoportból sem biztos, hogy továbbmegy aa jelenlegi játékukkal
  • Effe88
    #12526
    lol:D:D
    ne nagyon örülj előbb utóbb portugálok,franciák beelőznek utána meg majd a hollandok aztán csak 2 bl jut az olaszoknak:D:D:D:D
  • 9csöves9
    #12525
    hálaistennek:D
  • Effe88
    #12524
    szépen bukjátok a koefficiens pontokat:D:D:D
    milan is csak ikszelt egy hullagyenge anrelechtel:D:D:D
  • 9csöves9
    #12523
    bazdmeg:DDDDDDD


    ez majdnem üti az örök klasszikust: Mi a különbség a Milan és a katicabogár között? Mindkettő piros-fekete, de a katicának több pontja van:D
  • limperatore
    #12522
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Steve Downie
    #12521
    A hsz-t látva egy pillanatra azt hittem, hogy újra összeállt dynamic duo :)
    2008-ban milyen szezont toltak nálatok
  • Effe88
    #12520
    Luca Toni és Klose gól
    Lazio 3 meccs 3 győzelem
  • bakkerman
    #12519
    Boriellonak gecijó haja van,válogatottba vele
  • Effe88
    #12518
    :D:D
    attól függetlenül azért kaptak ki elhiheted:D:D
    de nem egyedi eset:D:D
  • Hunor88
    #12517
    Arra mennyi volt a szorzó, hogy elmegy a villany? :D Mert azért szakadt félbe a meccs.
  • Effe88
    #12516
    szépen leadják uccsó meccsüket hisz így is úgy is csoportelsőként tovább jutnak:) 13as szorzóért:D:D:D

    mentségükre legyen mondva nem ők az egyetlenek:)
  • WuFraZselic
    #12515
    csak 6 gólt kaptak eddig
  • Hunor88
    #12514
    Az olasz U21-es válogatott 1-3-as vereségre állt Írország ellen, és valamiért félbeszakadt, nem tudja valaki miért?
  • LasCar16
    #12513
    “Why did we sell Silvestre? It wasn’t for money, but because I just didn’t like him. We conceded a lot of goals with him in defence, so we gave him to Inter"

    Zampa papa :D
  • Mor3llo
    #12512
    Nagyon jót tett neki a váltás!
    Remélem 2014-ben még ott lehet Brazíliában a Nationalelffel!
  • bakkerman
    #12511
    A hoppon maradt Fiorentina csütörtökön arra kérte Dimitar Berbatovot, hogy térítse nekik vissza a két első osztályú repülőjegy árát, amivel a csatárnak Olaszországba kellett volna repülnie, de nem tette.

    A Manchester Unitedban kegyvesztetté vált bolgár játékos már közel állt ahhoz, hogy megegyezzen a Fiorentinával, de a tárgyalás napján nem jelent meg Firenzében. Mint később üzente, a Juventus ajánlata jobban érdekli, ezért oda megy.

    Ezt az eljárást már akkor sérelmezték az olaszok, ráadásul a 31 éves csatár végül Angliában maradt, és a Fulham FC ajánlatát fogadta el. Az ANSA hírügynökség és a SkySport értesülései szerint a Fiorentian ezek után az elpazarolt repülőjegy árának visszafizetését kérte a játékostól. Előbbi a klub sportigazgatójával erősíttette meg a hírt.

    tényleg jónagy szarban lehetnek az olasz klubok :DDDDDDDDDDDDDD fiorentina kinyulás
  • bakkerman
    #12510
    Kloset mindig is csodáltam,tipikusan az a játékos,aki a jég hátán is megélne,játszhatna ő akármelyik bajnokságban,a maga góljait meglőné,és persze fejelne is egy párat :)) jó látni,hogy 34 évesen még mindig lehet egy csapat húzóembere,kellenek az ilyen ikonok minden bajnokságba,csapatba :)
  • Hunor88
    #12509
    Úgy szeretem ezeket a lengyel játékosokat :):):)
  • Effe88
    #12508
    a "2. Klose gól milyen szép volt, nem semmi ahogy átvette mellel:)
    34 évesen a Seria A egyik legnagyobb csatára
  • Effe88
    #12507
    Klose 2 gól
  • szucsy89
    #12506
    nincs kizárva :DDD
  • WuFraZselic
    #12505
    hát gondolom hasonló lesz, mint a Madrid - Valencia. lőnek egy gólt valamikor, és védekeznek ezerrel, 82-18as labdatartás, de a Barca bekotor 2-3 gólt
  • szucsy89
    #12504
    Ezzel még pont várj egy kicsit, mindjárt kezdődik :DDDD
  • WuFraZselic
    #12503
    Inter-Roma kurvajó meccs, eredmény ide vagy oda, nagy az iram, élvezet nézni... én egy Barca-Valencián sosem tudnék így szórakozni
  • Hunor88
    #12502
    Hajrá Lille! :D
  • szucsy89
    #12501
    közben nézem Ibra már megint 2 gólnál jár a PSG-ben és még messze nincs vége a meccsnek, 4 gólos, a PSG összes gólját ő lőtte :DDD
  • Hunor88
    #12500
    De az angol azért jó, mert egy kis csapat is tud olyan játékot mutatni, amit öröm nézni. Az olaszban is hasonló, de itt ritkábban.
  • szucsy89
    #12499
    annyi hogy sok a nagy rangadó ja... spanyolban van egy el clásico meg 1-2 városi derbi és kész. de angliában is vannak nagy meccsek, más kérdés, hogy nekem az angol favágó foci nem jön be...
  • szabii98
    #12498
    a Serie A szerintem is a világ legélvezetesebb bajnoksága. Gyakorlatilag Spanyolhonban kb ugyan az minden meccs, a kiscsapatok szépen küzdenek, azok rohadt jó meccsek, de ha a real v. barca játszik, simán annyi van hogy 1 csapat a pályán és 1 kapu 45 percig
  • limperatore
    #12497
    igen de itt nézd meg a középpályát meg a védelmet :D azt is nézd meg

    írjunk az uefa-nak h hozza össze a meccset :D
  • Rockynhooo
    #12496
    Mondjuk a spanyol dream team két csapatból tevődne össze + Falcao azt csá :D
  • szucsy89
    #12495
    jó, most a spanyol kezdőben meg xavik meg messik futkosnak :DDD azért azt is nézd
  • limperatore
    #12494
    és akkor miért is olyan nagy szám a spanyol liga mikor itt ilyen emberek vannak? csak ennyi a kérdésem :D
  • szucsy89
    #12493
    ha a PSG nem vitte volna el az Ibra-Silva-Lavezzi-Pastore négyest, még ezek közül is beférnének páran :D