13532
Olasz foci szerelmeseinek
  • DasIsFuck
    #12772
    fúú az udinese othon is 3-1-re ég a young boys ellen:D
  • Rockynhooo
    #12771
    plz számoljátok ki nekem ki mennyi pontot gyűjtött tegnap. Illetve majd a mait is meg csütörtökit is kérném. A végén egy összesített eredményt is.
  • DasIsFuck
    #12770
    nyilván ez ilyen aktuális állás, de azért durva lenne ha az ukránok beelőznék a franciákat:D
    ha az olaszok maradnak is a 4.-ek idény végére de az ukránok akár beelőzhetik a franciákat:D
  • bakkerman
    #12769
    várjuk még meg a mai meg holnapi napot azért,lehet a Milan ma összekapar 1 pontot
  • DasIsFuck
    #12768
    Na akkor pontozzunk megint egy kicsit:D

    Eddig úgy néz ki, hogy az Ukránok és a Franciák is az olaszok előtt vannak:)
  • Effe88
    #12767
    Lazioval mi lett
  • Count Adyn
    #12766
    Köszi legalább egy jót röhögtem:DDDDD
  • limperatore
    #12765
    55000 ft-t nyertem szücsy :DDDDDDD
  • szucsy89
    #12764
    ja, és már csak abban reménykedem, hogy nem raktad meg az intert :SSSSS még ha nyertél is, az már sok lenne nekem :DSSD:SDSD
  • szucsy89
    #12763
    hm, hát végülis így is örülök :D ha nem ti, legalább a juve drukkerek szoptak, sőt, még a veretlenségük is megszakadt :D

    mindenben van valami jó :P

    mondjuk a mixem elment :DSD:SDS
  • ForzaInter
    #12762
    megint beégett:D:D:D
  • limperatore
    #12761
    szücsy tökorrú maradtál, jó8 tökorrú
  • limperatore
    #12760
    azért tökorrú milyen kemény

    "de azt a napot ne várjátok, nem fogom visszafogni magam az inter topikban ;) "

    :DSA:D:SAD:ASD::D menő gyerek :D

    NEM FOGJA VISSZA MAGÁT :DDDDDDDDD
  • limperatore
    #12759
    :DDDDDDDDDDDDD még ezt sem tudja hogy mikor van a meccs

    tökorrú olyan aranyos vagy :DDD
  • szucsy89
    #12758
    Ti is onnan nézitek, úgyhogy csend van
  • Grove4
    #12757
    :DDDDDDDDD
  • ForzaInter
    #12756
    jó hogy mondtad neki mert amúgy leült volna vasárnap este a kényelmes foteljébe, és várta volna a meccset:D:D
  • szucsy89
    #12755
    "bajnoki címről szerintem egyik Interes sem beszél..."

    de, Matyi :D
  • WuFraZselic
    #12754
    miért ne lehetnénk "elszállva", a tavalyi hullagyenge szezon után? amúgy senki sincs elszállva, BL-ben akarunk indulni, bajnoki címről szerintem egyik Interes sem beszél...
    nekünk legalább van valami pozitív a játékunkban, nektek a lesgóllal megvert Genoa meccsen kívül mostanság nem jutott túl sok belőle

    "11esekkel meg piros lapokkal" - kérlek fejtsd ki a többesszámot. meg mutasd meg, hogy melyik nem volt jogos a felsoroltak közül
  • Grove4
    #12753
    Holnap lesz a meccs...
  • szucsy89
    #12752
    Nem fogok különösebben örülni ha a Juve nyer, csak nagyon el vagytok szállva magatoktól, hogy az EL-ben meg tudjátok verni a Hajdukot meg ilyen Sampdoriákat a bajnokságban 11esekkel meg piros lapokkal... ellenünk is volt egy gólotok az első percben és bekkeltetek végig, a "rémgyenge Milan ellen". Csak jó lenne, ha már helyre kerülnétek.
  • ForzaInter
    #12751
    ennyi öröme maradt már csak, hogy azt várja mikor kapunk ki:D

    szánalmas de mit várunk egy milanistától:D pláne ha szücsinek hívják vagyis fotelnak:D
  • WuFraZselic
    #12750
    tehát ha Juve megveri az Intert, akkor majd te Milanosként megmondod a frankót...?
  • szucsy89
    #12749
    de azt a napot ne várjátok, nem fogom visszafogni magam az inter topikban ;)
  • szucsy89
    #12748
    nagy az arc, egészen vasárnap estig, akkor kipukkan az interes buborék és helyre kerültök :D
  • bakkerman
    #12747
    más kategóriába vannak jelenleg,2013 nyarától meg más osztályba is lesznek
  • ForzaInter
    #12746
    ők már más kategóriaba tartoznak:D
  • limperatore
    #12745
    de, a milan :D
  • ForzaInter
    #12744
    igen világ legszórakoztatóbb csapata a roma, még egy ilyen bohóc csapat nincs európában:D
  • Hunor88
    #12743
    Akkor kihez hasonlítsa magát? Olyanhoz, akitől jobb? Akkor nem lesz előrelépés...
  • Grove4
    #12742
    Ez hülye. Van igazság abban amit mond, de Mourinhohoz hasonlítani magát... kicsit szenilis az öreg.
  • szucsy89
    #12741
    nagy tag :D
  • Hunor88
    #12740
    Hát ilyen esőben egy kisebb lökéstől is lehet nagyot esni. Szerintem megadható volt, ha azt nézzük Milito nem szokott nagyon színészkedni, meg el is sodorta a védő őt. Sárga minimum, de a piros tényleg vitatható, mert utolsó ember volt?
  • Effe88
    #12739
    Zeman

    "Az én csapatom játssza a focit. Fabio Capellót és José Mourinhót zseniként tisztelik, mert a csapataik nyernek, de csak azért nyernek, mert náluk vannak a legjobb játékosok. A halott nagyapámat is a helyükre ültethetném, azok a csapatok akkor is nyernének."
  • ForzaInter
    #12738
    gólhelyzetben lévő csatár ellen szabálytalankodott, ezért kapott pirosat costa. a tizenegyes pedig jogos volt teljesen, nézzétek vissza és meglátjátok. persze piros-fekete és fekete-fehér szemüvegen keresztül más a helyzet:D
  • Palinko
    #12737
    ekkorát nem lökött rajta... de ezt hátulról másképp látszott.
  • Zsolti9014
    #12736
    én Juvésként azt mondom, hogy ebből a szögből nem lehet megállapítani, hogy jogos volt-e.
    ha volt lökés, akkor jogos a tizenegyes, és ha azt megadta, a piros lapot sem lehet vitatni...

    viszont másik szemszögből elég elkeserítő, amerre a futball halad (halad? már ott is van...). itt a színészkedésre gondolok. na nem csak az egyértelmű, busqets-i dolgokra, hanem pl. itt ez a Milito-eset: most teljesen függetlenül attól, hogy mely csapat melyik játékosa követte el a dolgot: ha volt is kontaktus, az nagyon minimális volt, de a csatár meg sem próbál küzdeni, talpon maradni. könnyebb elesni, és 11-ről bebaszni. jó, nyilván, az a biztosabb, de valahogy ez régebben (még annyira nem is régen) másképp volt.
  • WuFraZselic
    #12735
    a tizenegyesbe kár belekötni, a pirosat lehet vitatni

    de nem pont az Udinese kapusát állították ki egy bizonyos csapat ellen? bár az ilyenkor el van felejtve gondolom :)
  • limperatore
    #12734
    te tökorrú meg maradj csendben mert te folyamtosan égeted magad a butaságaiddal, ezért vagy te a tökorrú :))))

  • limperatore
    #12733
    vagy jogos vagy nem

    olyan nincs h meglehet adni, gólhelyzetben elsodorták ez 11es