13532
Olasz foci szerelmeseinek
  • Hunor88
    #12972
    Kár, hogy még mindig vannak ilyen szurkolók...
  • Effe88
    #12971
    hülye ez a boateng
    miért foglalkozik ilyenekkel, aztán még ingerli is őket...
    játszani kéne és nem a szurkolókkal foglalkozni
    szurkoló azt mond amit akar, ha rasszista hát rasszista ez van, el kell tudni fogadni, aztán az olasz szövetségre bízni stb...
  • DeerHunter01
    #12970
    Ez a B verzió volt! :D
  • Palinko
    #12969
    miért nem ennyit írtál
    "rasszista vagyok, unom hogy mindig én vagyok a téma"

    ? :DDD
  • DeerHunter01
    #12968
    Én nem tudom mire fel ez a vergődés, nagyon unalmas már ez a rasszizmus téma. Ha nem tetszik Olaszország valamelyik játékosnak, akkor lehet szépen haza menni, főleg, hogy már annyi pénzt keresnek a játékosok, hogy az ükunokájuknak se kell majd dolgozni...
    NB1-ben sem szeretem nézni a niggusokat, mert ez csak a modern foci szennye....
  • Hunor88
    #12967
    Pro Patria - Milan
  • Hunor88
    #12966
    Itt nem a büntetés mennyiségével van a baj, hanem azzal, hogy aki egyenlő szinten van benne, nem egyenlő mértékkel kapják...
  • szucsy89
    #12965
    szánalom
  • WuFraZselic
    #12964
    bocs, csak kicsit szar a mai napom

    mondjuk a pontlevonással nem értek egyet, az eltiltás viszont korrekt

    amúgy tény, hogy undorító ami Olaszországban folyik, legyen az bármelyik csapat részéről/részére is. a tegnapi Pescara-Catanián is elég egyértelmű volt, hogy a Cataniának nem szabad nyernie (játékvezetői szempontból), meg a hétközi Lazio-Siena kupameccs is több, mint érdekes volt
  • Laccyka93
    #12963
    Valóban. Nem igazán olvastam ennek utána, mert leszartam, hogy mi történik a Napolinál. De akkor sorry:)

    Egyébként szerintem a fél év elég kellene, hogy legyen. Ha többet kapnak az megint következetlenség. Ha kevesebbet, mondjuk éppen négy hónapot,még az is elfogadható számomra. Igazából mindegy is, csak büntessék meg azokat, akik megérdemlik. Legyen akár Juvés (szurkolóként), Napolis vagy Sienás..
  • WuFraZselic
    #12962
    azt látom, hogy nem vagy szakértő, mivel Conte és a 2 Napoli játékos is azért kapott eltiltást, mivel tudtak róla, de nem jelentették
  • Laccyka93
    #12961
    Nos, én nem vagyok szakértő, de: a Napolisok bundáztak, Conte meg nem.
  • Hunor88
    #12960
    Ezzel egyetértek.
    Más: Conténak csökkentik a büntetését, a Naplisoknak meg növelik... Ez mi ez?
  • limperatore
    #12959
    Cellino: undorító, ami Olaszországban folyik
    2012. december 22., szombat
    A Juventus elleni 3-1-re elvesztett bajnoki után csalódottan nyilatkozott a Cagliari tulajdonosa Massimo Cellino az ellenfél sportszerűtlenségéről és az olasz labdarúgás helyzetéről.

    A Cagliari a Torinóhoz közel(ebb) lévő pármai Ennio Tardiniben fogadta a Bianconerit, miután az Is Arenas nem felelt meg néhány biztonsági előírásnak.

    „Nagyon meglepett az a hozzáállás, amit a meccs előtt, alatt és után tapasztaltam.” mondta Cellino a Sky Sport Italiának.

    „Valami nagyon nincs rendben az olasz bajnoksággal. Máskor, ha valami probléma volt és kértek tőlünk valamit, sikerült megoldást találnunk, de most a Juventussal ez nem így volt.”

    „Mindent megtettem, hogy egy új stadiont építsek, ami minden szabálynak megfelel és eddig nem is volt semmi gond, sem a Napoli, a Bologna vagy bármely más csapat ellen. A Juventus elleni meccsre persze találtak valami problémát. A többi meccsen mindig készen állt a stadion, nem volt semmi gond, legtöbbször teljes teltház előtt játszottunk.”

    „A Juventus sürgette, hogy ne az Is Arenas-ban játsszunk. És hiába siettem a kérelmek jóváhagyásával –amit meg is kaptam- akkorra a LEGA jóváhagyta, hogy Parmába játsszuk a meccset. Így 48 óránk maradt, hogy mindent átszervezzünk Parmába, ami egy sarokra van tőlük.”

    „De eljöttünk, hogy lejátsszuk a meccset és küzdjünk – azonban 9 emberrel kellett befejeznünk a találkozót, erősen megkérdőjelezhető játékvezetői döntésekkel. A győzelmüket a sportszerűtlenségüknek köszönhették.”

    „A tények magukért beszélnek. Undorítónak találom, ami az olasz bajnokságban folyik, nem akarok többé részese lenni ennek a világnak. Korábban meggyőztem magam, hogy ez változni fog, de a leopárd sohasem veszíti el a foltjait.”


  • bakkerman
    #12958
    az kizárt dolog,hisz ott játszik ibracigovics
  • limperatore
    #12957
    akkor a psg a legerősebb a világon
  • bakkerman
    #12956
    A Realnak meg mindig sokkal erősebb a kerete mint az Atmanak szal nem :D
  • WuFraZselic
    #12955
    és szorosan követi őket a Leverkusen
  • szabii98
    #12954
    nem, az inter
  • limperatore
    #12953
    amúgy most a világ 2 legerősebb csapata a barca és az atletico????
  • ForzaInter
    #12952

    voltak udinese szurkolók csak nem a vendégbe a szurk. kártya miatt..
  • Hunor88
    #12951
    Napolitól -2 pont + 6 hónapra Cannavaro is és Grava is eltiltott. Ez már hivatalos. Asdasdasd
  • DasIsFuck
    #12950
    nyilván bennfentes az efféle dolgokba:D
  • bakkerman
    #12949
    amugy tényleg gecc ő a Honvéd kapusa,azért elmúlt években a Honvédnak is voltak "érdekes" meccsei...:D
  • Grove4
    #12948
    Ez a fasz Kemenes milyet fog koppanni a szezon végén :DDDDDDDDDD
  • Hunor88
    #12947
    És az a sok éhező akinek a pénzt adtuk? :D
  • Hunor88
    #12946
    Valamiből meg kell élni, meg ki kell fizetni a villanyt is:D
    A Sampdoria ellen volt az egyik, ebben biztos vagyok, nem láttam a meccset, csak az "összefoglalót". Bár ehhez mindkét fél kellett nyilván :D
    De már tiszták vagyunk azóta, kaptunk egy kis büntit (100 ezer euró körül). Most nyáron Pellissier számítógépét is lefoglalták, de nem találtak semmit :D
  • bakkerman
    #12945
    az itélet megszületett,hivatalosan is bundáskenyér a Chievo. Hunor elsőrendű vádlott leülhet.
  • szabii98
    #12944
    :D?_SD:F?DSAS:D?FGD:SASDFDSA
  • szucsy89
    #12943
    AZTAKURVA HUNOR .D:SSD::DSdsDSSdsaD

    20:30-tól nézd :DS:DS:SD:DS:DS:DS

  • Mor3llo
    #12942
    Jaja, most egy Höwedes-Westermann belső kettős ütne mint a buszkerék
  • DasIsFuck
    #12941
    Westermann mekkora barom volt mikor a Hamburgba ment.
    Schalkéból még a válogatottba is bekerült...
  • DasIsFuck
    #12940
    Mivel egyetlen Borsodi csapat az nb1-be így én ezért kezdtem nekik szurkolni.amúgy magyarhonból nem volt különösebben olyan csapat aminek szurkolnék szóval aki jól játszik azokat szeretem:D
  • DasIsFuck
    #12939
    Naldo a Wolfsburgba játszik nem is a werderbe:D
  • DeerHunter01
    #12938
    én igen
  • Hunor88
    #12937
    Én majdnem Miskolcon.
  • Hunor88
    #12936

    Bár én semleges szurkoló vagyok ,mert valamiért nem olyan szimpatikus a DVTK... Tehát van benne valami :D
  • Effe88
    #12935
    papadopoulos sokra fogja még vinni!
  • ForzaInter
    #12934
    Európa legjobb védői. Olasz az első, az első 5 a Serie A-ban játszik összesen pedig az 50 játékosból 21 a Serie A-ban játszik.

  • DasIsFuck
    #12933
    Valszeg itt borsodba már mind1 hol jársz, max annyi lesz a különbség hogy eggyik város nagyobb mint a másik:D
    Mondjuk Miskolc is fogy, pl pár éve még ez volt a második vagy első legnagyobb város budapest után tegnap meg halottam, hogy már szeged is megelőzte.
    Mondjuk nem Miskolci vagyok, lehet régebben más volt.
    Emlékszem régen még általánsoba voltunk Debrecenbe kirándulni és mikor lett összehasonlítási alapom kicsit megütött a borsodi valóság.


    mondjuk ha városokat kezdünk hasonlítani akkor az eléggé elveheti az ember életkedvét.XD