Háromdimenziós szemüveg Leadtek köntösben

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#30
Mitõl villog egy LCD?????????????
Akkor se villoghatna ha 1 képet tudna csak kipakolni másodpercenként.
Másrészt meg akkor is csak 30-35 képet tud kipakolni jó esetben (16ms), míg az OLED ennek duplájára is képes.

#28
"LCD-nél a MAX az 75Hz, theát a 60hz még elmegy. Egyébként 100hz -et bírják ezek simán. Legalábbis az enyém igen :)"
Parasztvakítás rulez! Nem gyanus, hogy 30-35 képnél többet akkor SEM tud kirakni?
Amúgy tényleg mindegy, mert CRT-vel ellentétben akko se villogna, ha 1Hz-en menne.
Amúgy ez OLED kijelzö, az tényleg tud is 60 képet másodpercenként. :)

#27
Amiért nem terjedtek el ezek a szemüvegek, azért van, mert nagyon megterhelik a szemet, hiszen egyidejüleg kell 2 egymáshoz viszonyítva eltolt képet nézni.

Ráadásul mindezt másodpercenként 60-100 szor...

Már egy térhatású dianézõbe való tekintgetés is hamar lefárasztja az embert, nemhogy egy ilyen szemüveg.
#25
lcd-nél aztán qrva sokat számít :p
RelakS
#21
Anno a Duke Nukem 3D-vel az elsõ találkozásom egy VR sisakban történt. Bazi nagy volt, két crt lehetett benne, és kicsit fura volt, ahogy fel, meg le néztem vele (tudjátok, 2.5D-s játékmotor;) ), de rémjó érzés volt :) Kár, hogy gyorsan elfelejtettem a billentyûk funkcióit, és mindenáron be akartam menni a moziba az ajtón :D Kár, hogy az csak díszlet volt :-\

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#20
http://www.leadtek.com.tw/hmd/x_eye_1.shtml
http://www.leadtek.com.tw/hmd/x_eye_2.shtml
Pontosabban lesz sztereo, meg mono is.

#19
Ne csinál ember, hiszen éppen az a fõ lényege, hogy sztereo képet ad! Nem kell hozzá pollárszûrõ, meg semmi egyébb, eleve két képet jelenít meg.
Ennél a hologram lenne jobb, de az "picit" komplikáltabb lenne :)

#17
Jézusom! Ilyesmire várok évek óta!
Anno még a jó öreg Amigás VR cuccot használhattam, meg volt szerencsém VFX-2 sisakkal játszani a Star Wars - Dark Forces-al egy kiállításon.
Mai napig nem értem, hogy a "sima" sztereo szemüveget mitõl tartják olyan nagyra.
Csak megint az ára. Elvileg ki lehetne hozni ilyesmit olyan 30-40e körüli áron szerintem.
Kíváncsian várom hány fejlesztõ harap rá.

Benedekco
#16
XD

Mé há nem?

#15
Wow! Tisztára mint anno a Fûnyíró ember-ben! Aztán majd vigyázzunk, hogy "bent" ne ragadjunk! :D

Lacc
#9
Én nagyon kipróbálnék egy ilyet, érdekes lehet. Az ára majd lemegy úgyis, lehet hogy beújítok egybe.
duc
#3
1. "A szemüveget egy RGB-porton keresztül köthetünk össze a számítógépünkkel."

2 "A készülék USB-s"

??
#1
huha már alig várom,
remélem lesz majd 1szer nálunk is megfizethetõ áron