33513








Eurobarca | Hivatalos honlap

El Classicó OFF/FLAME/Vita Topik


  • tobias88
    #33232
    Hát, szerintem még Mina is gyorsan elé fog kerülni a képességei alapján főleg hogy előbb utóbb úgy is lesérül. Amúgy kétlem hogy teljesen mellőzve lenne, mert szerda szombat lesz mostantól kezdve vagy áprilisig biztosan
  • Nyiri
    #33231
    Vermaelen mit letolt már. Mindig is tudtam hogy király a csávó csak hát sokat volt sérült. Remélem nem lesz mellőzve ha Umtiti felépül.
  • Sippie
    #33230
    mondta én hogy égés lesz... a Sociedad-nak :D
  • bakkerman
    #33229
    Az ilyen meccsek adnak óriási lökést a csapatnak,ez a győzelem sokkal többet ér 3 pontnál! Nagy gratula !! 10 éves átok tört ma meg,utoljára 2007-ben nyertünk bajnokin az Anoetaban :)
  • [HUN]FaTaL
    #33228
    Ez igen, 0-2-ről. :)
  • bakkerman
    #33227
    Na 2-1 Palika :D
  • bakkerman
    #33226
    Anoeta :) Majd egyszer valamikor 50 ev mulva nyerunk naluk
  • [HUN]FaTaL
    #33225
    Semmi közünk ehhez a meccshez. Nem értem az elképzelést se. Rakitic borzalmas ma.
  • Sippie
    #33224
    hát ez égés lesz...
  • Sippie
    #33223
    és még a bíró is mellettünk van :D
  • [HUN]FaTaL
    #33222
    Szokás szerint nem nyerünk ma itt :D
  • bakkerman
    #33221
    És Masch utóda (?) is ma érkezik meg. Szerintem rohadt nagy fogás lesz,ennyi pénzért! Magas,jól fejel,nagyon jó a testfelépitése,Busi válláról is sokat levehet a csávó mezőnyben,és a kapu előtt sincs zavarban ha odakeveredik!

    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2018.01.12. 12:52:02
  • tobias88
    #33220
    Hát, a Pool jobban kaszált Coutinho-n. Neymarnak iszonyatos reklám értéke van, mindenhol ismerik a nevét, érte 200 millió nagyon kevés volt főleg úgy, hogy szerintem jövő nyáron eladják nyereséggel a Madridnak
    Utoljára szerkesztette: tobias88, 2018.01.08. 09:49:20
  • Sippie
    #33219
    Jót kaszált rajta a liverpool az biztos. Bár mondhatjuk hogy mi is Neymaron :D
  • bakkerman
    #33218
    HIVATALOS!

    Brutál sorunk lesz megint elől,Messit tehermentesiti Cou,kitömi labdákkal,amiket már csak be kell majd verni :D És még ott van Lajos aki lassan magára talál,Dembele is belerázódik pár meccs alatt,jó lesz ez! Valverde ha nem csinál hülyeséget és elkerülnek a sérülések minket akkor szép tavaszunk lehet!!
  • bakkerman
    #33217
    Coutinho HÉTFŐN már nálunk edzhet,angol és spanyol források szerint is,bármikor hivatalos lehet mostmár :)
  • bodajoci
    #33216
    Királyság :) De azért még nem nyertünk meg semmit :)
  • Woodpecker
    #33215
    campeones oe oe oe!!!!
  • tobias88
    #33214
    Összefoglaló
  • [HUN]FaTaL
    #33213
    Messi 9 (!) key passt osztott ki. Azért az nem gyenge.

    Egyébként meg:
    Successful dribbles today:
    Messi - 6
    Sergi Roberto - 5
    Real Madrid - 2
  • banok
    #33212
    Szép volt.
  • tobias88
    #33211
    0-0 után én szinte biztos voltam hogy ez lesz. Egész szezonban ez volt, 0-0 első félidő után sima győzelem. Kár azért a Carvajal kezezésért mert onnantól rohadt unalmas lett a meccs, jobb lett volna ha nem ér bele. Ha meg már így alakult, korábban hozhatta volna Semedo-t meg Vidal-t, mert ők legalább támadtak és simán lehetett volna akár ez több is

    Messi meg ma is zseniális volt. Nem azért mert berúgott egy 11est, hanem kiosztott egy gólpasszt, megcsinált 6 sikeres cselt (Ronaldo-nál ez nulla). Ráadásul szerelt 2szer és még 90%os volt a passzpontossága is

    Ha második legjobbat kéne választani, Messi miatt általában szoktam ezt is nézni, akkor az Roberto volt. Elképesztően sokat futott, lehetetlen volt elvenni tőle a labdát, ő passzolt talán a legpontosabban és vagy 4-5ször még 1-1ben is megverte az emberét
    Utoljára szerkesztette: tobias88, 2017.12.23. 15:52:52
  • homeless
    #33210
    Ronaldo ma is megmutatta, hogy ki a történelem legjobb játékosa :D :D
  • Sippie
    #33209
    6-ot kapásból ajándékoznék az atleticonak meg a valenciának :D
  • bakkerman
    #33208
    Nincs is szebb mint a fa alá betolni egy hármast a Bernabeuban :D Gratula a csapatnak,meredek volt az első félidő,de a sok kihagyott Real helyzetet megbosszulta magát :) Ezt a 14 pontot nagyon nagyon okosan be kell osztani,messze még a vége
  • Sippie
    #33207
    :D micsoda ajándék :D
  • [HUN]FaTaL
    #33206
    Boldog karácsonyt :D
  • Sippie
    #33205
    ezt a Gomest minek tartják még a csapatnál...
    Mondjuk Suarez is ki tud hagyni csodákat, de ő legalább a kapusba lövi :D
  • Sippie
    #33204
    úristen mi volt itt... :D
  • [HUN]FaTaL
    #33203
    Chelsea :/

    Nem a legjobb ellenfél, de majd kiderül mennyit tudunk :)
  • [HUN]FaTaL
    #33202
    Úgy látom reggelig se lövünk gólt sajnos, még 10 ellen se.

    Szerk.: Csak reklamálni kellett :DD
    Utoljára szerkesztette: [HUN]FaTaL, 2017.12.10. 22:14:18
  • Sippie
    #33201
    na csak le kellett írni :D
  • Sippie
    #33200
    hát ez szenvedős...
  • Sippie
    #33199
    Baszki, ráadásul 2 hónapra esett ki... fakk...
  • Nyiri
    #33198
    Mondhantnánk, hogy bírók nem adtak meg egy szabályos gólt. Ez igaz. De legalább 3 100%-s helyzetünk volt. Be kellett volna darálni az egész Celta-t

    Most hogy nincs Umtiti én nagyon aggódom a Classico miatt. Ha ott magára talál a Real, akkor nekünk annyi. Olyan löketet adhat nekik (nekünk meg nyomást) ami meghatározhatja az egész szezont.
  • bakkerman
    #33197
    Na ja,ezért fájó ez a 2-2 elbukott pont a Valencia és a Celta ellen...lényegében januárra már lehetett volna egy majdnem behozhatatlan előnyünk,ez a jelenlegi 8 pont még bőven veszélyes
  • Nyiri
    #33196
    A Real is hozta a formáját :)
  • Sippie
    #33195
    kár ezekért a pontokért...
  • tobias88
    #33194
    Undorító amit ez a Celta csinál, a bíró meg asszisztál. Elvesz egy érvényes gólt, benne van, minden héten benne van de hátulról vádli taposásra ad egy sárgát? Öt méterre áll és látja, elképesztő.
  • bakkerman
    #33193
    Ma 7 éve...