33513








Eurobarca | Hivatalos honlap

El Classicó OFF/FLAME/Vita Topik


  • Sippie
    #33272
    Ígyvan :D de ettől még kieshetünk
  • [HUN]FaTaL
    #33271
    A károgás mindig bejön. :D
  • Sippie
    #33270
    Veeeegremar
  • Sippie
    #33269
    Akartam irni h ha meg par ilyet ralo ez a buzi abbol biztos bemegy egy... erre tok uresen all a palya kozepen. Eddig ez gaz...
  • [HUN]FaTaL
    #33268
    Ezzel nagy eséllyel ki is estünk.
  • Sippie
    #33267
    Paulinho jo nagy szar. Nem egy kontránk bukott el rajta, ráadásul úgyis képes ellenfélhez passzolni h senki nem zavarja. Úgy játszunk mint egy angol csapat,ívelgetünk...
  • Sippie
    #33266
    Pff már 2 kapufát rúgtak nekünk, ez faszmák.
    Ugyanakkor ki tudja melyik csapatnak fújtak volna be tizenegyest ha lerántják a játékosukat a 16oson belül?
  • [HUN]FaTaL
    #33265
    Botrány szarul játszunk, igazából nem csinálunk semmit, csak passzolgatunk, eladjuk aztán jön a Chelsea helyzet.

    Egyelőre örülhetünk, hogy nem vezetnek 2-vel, és ha nem változik semmi a második félidőben, akkor teperhetünk majd a visszavágón...
  • Sippie
    #33264
    Hát jó nagy faszság lenne az biztos... bár hozott már hülye döntést nem egyszer a vezetőség, szóval engem már nem lepne meg.
  • Nyiri
    #33263
    Fél éve sincs itt a Dembele és máris adjuk el? Jött 105ért kétszer lesérült és adjuk el 60ért? Vagy mi?
  • Sippie
    #33262
    Neymar realba igazolására is ezt mondjuk, aztán ki tudja... :D
  • Nyiri
    #33261
    NSO?!?! :) Persze. Biztos
  • Sippie
    #33260
    Hát ha ez igaz, akkor ez is tuti biznissz volt
  • Voyager5
    #33259
    Én eleggé figyelmesen elolvastam a hozzászolásodat és feltűnt, hogy baromságokat beszélsz:

    pl: "Zidane alatt annyiból áll a BL-re hangolt taktikájuk, hogy labdaszerzés után juttassák minél előbb a labdát az ellenfél kapujába, teljesen mindegy, hogy milyen játékkal."
    Nem ez a foci lényege? Vagy mivan?
    Gondolom a Barcelona úgy van az ilyen helyzetekkel a BL-ben (vagy bárhol), hogy: "Inkább lőjjük mellé srácok, nem volt szép a játék" :D
    Vagy amúgy mire gondoltál? Kérlek fejtsd ki, hátha megértem én is, mint laikus.

    "Ez a taktika látszik, hogy hatékony, de törvényszerű, hogy rengeteg mákos gól is születik belőle."
    Nagyonsok csapatnak ugyanez a "taktikája" (kinek nem amúgy? :D) mégsem születnek "mákos" gólok.
    Akkor most ez hogyan is van?

    "a BL-ben rengeteg mákos gólt szerez a Real."
    Így van ez már ~60 éve , elképzelésem sincs, hogy a többi csapat miért nem "mákol be" ennyi gólt.
  • homeless
    #33258
    Ha kicsit figyelmesebben olvastad volna a hozzászólásomat, akkor feltűnt volna, hogy nem a Real-t hibáztatom, hanem pont Emery-t. Vagy jobban mondva őt sem hibáztatom, mert szarok a PSG-re, inkább csak szánakozva nézem azt a balfaszt. Azt pedig te is elismerheted, hogy a BL-ben rengeteg mákos gólt szerez a Real. Persze nem azt mondom, hogy érdemtelenül, mert Zidane alatt annyiból áll a BL-re hangolt taktikájuk, hogy labdaszerzés után juttassák minél előbb a labdát az ellenfél kapujába, teljesen mindegy, hogy milyen játékkal. Ez a taktika látszik, hogy hatékony, de törvényszerű, hogy rengeteg mákos gól is születik belőle. Ezért is írtam, hogy hatalmas hiba volt Emery-től lehozni Cavani-t, mert elég nagy esély volt rá, hogy a Real próbálkozásaiból, ha mákkal is, de be fog pattanni egy gól.
    Utoljára szerkesztette: homeless, 2018.02.16. 16:17:36
  • bakkerman
    #33257
    Regen is meg lett volna ez a brutalis gyulolkodes a ket tabor kozott csak akkor nem volt internet,vagyis volt csak ez a rengeteg forum,cikk,facebook oldal ezek hianyoztak,maradt akkor a kocsmaban valo szoparbaj vagy egymas kozott haverokkal na meg ugye a spanyoloknal...Es ami nagyon rosszat tett a Barca-Real kapcsolatnak az Mourinho Madridba igazolasa,ö a vegletekig pattintotta evekig a feszultseget,a jatekosait szo szerint gyuloletre kepezte,es akkor mar megvolt ugye a rengeteg forum meg a facebook meg minden szar,ahol egymasnak ugrottak az emberek. Na meg ugye a Messi vs CR tema,ami a portugal 2009-es odaigazolasa ota megy...Ha CR Bayern jatekos lenne allitom nem lett volna ekkora felfujva az evek alatt ez a gyulolet,es szanalmas folyamatos faszmeregetes,de igy alakult a sors,hogy a vilag ket legjobbja ket legendasan nagy rivalisnal jatszik egy orszagban...Talan ez a helyzet mar csak akkor valtozhat es indulhat el jobb iranyba ha mar egyikuk se fogja rugni a lasztit,de akkor a futball vilag nagyon nagyot veszit,en speciel orulok hogy lathatom meg ezt a ket gigaszt focizni de mar nem sok van nekik ezt be kell latni
  • SLICK
    #33256
    Persze ha bármilyen más csapat játékosa rúgott volna így gólt, ahogy Ronaldo lőtte a 2-at, akkor az nem lenne "faszmák", igaz? Ez csak azért mák, mert a Real Madridról és Ronaldoról van szó. Amúgy senki le se szarná.
    Egyik facebook oldalán reagáltam egy cikkre, ami szintén csak azt emeli ki, hogy mákos Real... Nyilván minden ellendrukkernek csak ez jön le, mert hogy milyen rossz szezont futnak bajnokságban és ugye a spanyol kupából is kiestek és ha nyernek is a BL-ben akkor, az csak szerencse lehet vagy bíró vagy nap-éj egyenlőség vagy voodoo. Na most a BL teljesen más.
    Mindenféle elfogultság nélkül mondom, hogy a PSG semmivel sem játszott jobban a Mardidnál, sőt.... Volt kb 2-3 alkalom, amikor jobban nyomott a PSG, főleg a 2. félidőben volt egy 15 max 20 perces fölény, viszont végig a Madrid volt veszélyesebb kapura. A PSG gólja ugyanolyan talált gól volt ezek alapján, mert azelőtt talán egyszer volt helyzetük, majd volt egy letámadás, ahol rossz helyre szabadítottak fel és Rabiot tök üresen lőhetett. A madridi letámadásoknál mindig összezavarodtak, hibáztak, elveszítették a labdát, nem tudtak mihez kezdeni. Ronaldo még löhetett volna 2 gólt az első félidőben simán, csak egyszer ugye eltalálta Aurier fejét, majd mikor jobbról megindult befelé a 16-oson belül, ballal felé lőtte.. Pedig az is tiszta helyzet volt. Benzema lövésénél is a kapuson múlott a dolog, hogy nem lett gól.
    A 2. félidőben valóban a PSG volt fölényben, főleg az első cserék után, ott már jöttek a helyzetek is, igaz Neymar elönzőzött 2 sima helyzetet.
    Az meg már tényleg ne a Real sara legyen már, hogy Emery megelégedett az 1-1-el és lehozta Cavanit.... Ott viszont Zidane villantott két jó cserét és szélen ledarálták 10 perc alatt a fáradt franciákat. Ennyi történt... Mindenkinek szíve joga gyűlölni, rühelni, utálni, fikázni egy csapatot, én is így vagyok a Barcával, de ez az örökös Barca - Real meg Real- Barca faszméregetés, meg a két klub egyaránt és egyformán undorító nyomorék szurkolótábora, illetve a divathaterek és trollok kikészítenek a sok butasággal amiket leművelnek nem csak magyar szinten, de világ szinten is. Semelyik más rivalizáló csapat oldalán nem látok ennyi gyűlöletet meg rosszindulatot mint a két spanyolnál. És ez már csak egyre szánalmasabb. Eddig se kommenteltem, ezután se fogok, mert nem megyek már bele ilyenekbe, de ez most kikívánkozott.
  • 6unn3r
    #33255
    Hogy aztán mindkét gólnál a csereként beállt Meunier oldalán adják a gólpasszt. :D
  • homeless
    #33254
    A Real is mindig marketing értéket figyelembe véve igazol, aztán csak leesett nekik1-2 bl serleg. Inkább az lehet a probléma, hogy Emery szintje egy spanyol vagy angol középcsapat, nem pedig a bl. A faszmákos Real ellen az a legjobb ellenszer, ha több gólt rúgsz, mint amennyit ők bemákoltak, erre mit csinál Emery? 1-1-nél lehozza Európa egyik leggólerősebb csatárát... Igazi balfasz :D
  • bakkerman
    #33253
    Várható volt hogy itt nem az a Real fog pályára lépni amelyik küszködik a bajnokságban,hanem amelyik kétszeres cimvédő. Ennyit számit az a bizonyos BL himnusz,amit Di Maria emlitett nemrég...A PSG-nek meg nem marketing értékeket figyelembe véve kéne játékosokat igazolnia,mert 20 év múlva se nyernek BL-t,hiába mennek el sokszor 8 közé vagy 4 közé,ennyi pénzből ez baromi kevés,de ezért szép a foci mert nem a bankszámlák nyerik a meccseket :) Neymart én nem bántom,szurkolok neki hogy lassan térjen észhez és legyen FELNŐTT,mert hiába piszok jó játékos ha örökre egy hülyegyerek marad fejben akkor sose ér el akkora sikereket mint a két nagy,Leo és CR.
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2018.02.14. 22:51:11
  • ToM1113
    #33252
    Ahogy a PSG-ből sosem lesz olyan top csapat mint a Barca, Real vagy a Bayern úgy Neymarbòl sosem lesz olyan klasszis mint Messi vagy Ronaldo. A PSG tovàbbra is egy pénzeszsàk, tele jò jàtékosokkal de nulla múlttal és közös nemzetközi tapasztalattal. Neymar pedig egy nagyon tehetséges jàtékos aki màr most vilàgklasszis de sosem emelkedik a legnagyobbak közé mert hiànyzik belőle az az alàzat ami Messiben és CR-ben megvan. Emellett talàn nagyobb hisztikiràly mint Ronaldo.
  • Sippie
    #33251
    micccsoda gól, és most kivételesen nem volt benne Messi :D
  • tobias88
    #33250
    Lehet nem ártana neki is egy mandulaműtét, hátha az a pár kiló plusz izom segítene amit az hoz
  • bakkerman
    #33249
    Neymarnál ugyanez volt anno a helyzet,bizonytalan volt hogy mennyire fog beleilleni a mi lassabb,passzokra épülő játékunkba egy futógép,és ahhoz képest remekül belefért a koncepcióba! Csóri Dembelé nagyon balszerencsésen kezdett nálunk,lehet ez a két sérülés mentális eredetü,nem illeszkedett még be,nem szokta meg a társakat ezért görcsölt rá a meccsekre és sérült le már másodjára,de szerintem nyáron Valverde meg az erőnléti stáb felfogja épiteni és bitang jó lesz
  • ToM1113
    #33248
    Coutinho igéretesnek tűnik. Látszik hogy míg ő már kész klasszisként érkezett, addig Dembelé csak egy igéretes tehetség.
    Coutinho szerintem eddig illik a játékunkba, kreatív, passzra épül a játéka ugyanakkor mer lőni távolról is, méltó utódja lehet Iniestának.
    Dembelé ezzel szemben nemsokkal került kevesebbe, de eddig nem volt valami meggyőző számomra. Látszik rajta hogy gyors, és jól mozog a labdával, de ő inkább amolyan kontra csapatba illene. Nálunk hozzá kell szoknia ahhoz hogy nem mindig a sebesség számít hanem általában a visszapassz a logikus lépés. Nem igazán illeszkedett még be, sajnos ezen csak ront hogy másodszor sérült le rövid időn belül és alig bizonyíthatott még.
    Nagyon sokan és nagyon sokat remélnek tőle. Köztük én is. Remélem hogy nem egy üveglábú igéretes tehetséget igazoltunk aki soha nem tud majd kiteljesedni nálunk. Hajrá Dembelé, Hajrá Barcelona! :)
  • Sippie
    #33247
    én lehet leadtam volna a meccset. B csapat menjen ki, 3 ponton nem múlik semmi, a fiúk tudnának pihenni, és nem lenne esély, hogy a favágó Espanyol lerúgjon bárkit. Annyit megér 3 pont.
  • [HUN]FaTaL
    #33246
    Pont ezektől a buziktól kapunk ki :(
  • shevy
    #33245
    Ez mindig is így volt.
  • Sippie
    #33244
    és holnap megint meccs, Valencia ellen... kupa rendesen be van sűrítve, február 8-ig letudva az elődöntők, hogy aztán májusban játsszák a döntőt? szép.
  • bakkerman
    #33243
    Igen,ha kell most hullajtsunk pontokat es dobjunk 1-2 bajnokit mert lassan beindul a BL, oda kell a csucsforma
  • bodajoci
    #33242
    3 naponta tolják a meccseket, nem lehet mindig jól játszani... :)
  • Sippie
    #33241
    Hát ez nyögvenyelősre sikerült, elég szerencsétlen volt ma a csapat.
  • Sippie
    #33240
    És még a végén igazad lesz :| lehet égetni a Neymaros Barca mezeket.
  • bakkerman
    #33239
    Köszönünk mindent MASCH ! :)
  • Sippie
    #33238
    Már megint szívunk az Espanyollal, pedig annyira nem is volt tartalékos a csapat...
  • Sippie
    #33237
    "Újabb sérülést szenvedett Ousmane Dembélé, a spanyol listavezető FC Barcelona labdarúgója, így ismét hosszabb ideig nem számíthat rá együttese.

    A francia futballista a Real Sociedad elleni vasárnapi bajnokin (4-2) sérült meg, s előreláthatólag három-négy hétig harcképtelen lesz."
  • bodajoci
    #33236
    Lajos nézi a régi Barca meccseket :D
  • bakkerman
    #33235
    Azert nagyobb az esely arra,hogy Vermaelen a kozeljovoben leserul mint hogy Valverde megbukott volna osszel. Szoval az egyiket csak a legpesszimistabbak vartak ( Valve megbukik),mig Vermaelen leserulese majdhogynem realitas,ha sorra tolja a meccseket
  • Nyiri
    #33234
    Mint ahogy azt is mindenki tudta hogy a király kupa után Ernesto bukott edző és A Real megver megint mindenkit idén.
  • bakkerman
    #33233
    Nem lesz o itt kezdo,ha mindenki egeszseges,sot leghamarabb o fog leserulni megint,ahogy ismerjuk mar...