33513








Eurobarca | Hivatalos honlap

El Classicó OFF/FLAME/Vita Topik


  • Sippie
    #33312
    Ez van akkor, amikor 3-0-nál leül a csapat, mondván hogy hát ez megvan, majd beszop egy tök fölösleges idegenbeli gólt...
  • bakkerman
    #33311
    Innen mostmar tenyleg essunk ki mert kovetkezo korben egy Real/Liverpool/Bayern nagyon elpicsaz minket ilyen moslek vedelemmel...
  • [HUN]FaTaL
    #33310
    Ilyen játékkal essünk ki a picsába... Mint valami kiscsapat.
  • Sippie
    #33309
    Piqué jól játszik ma
  • bakkerman
    #33308
    Sima meccs volt,persze a karogok megint megtalaltak a csapatot hogy mind a 4 gol szerencses volt de sajnos nalunk nem tud senki se ollozni
  • Sippie
    #33307
    Na fantasztikus mérkőzés, és senki nem ír? :O Kihalt a topik :P
  • Sippie
    #33306
    Igen, csak nem ártana neki sem pihennie néha. A classicot meg úgy kellett volna már várni, hogy sorfalat álljanak :D
  • bakkerman
    #33305
    Leo most nagyon ottvan,bomba formaban van,ennek oruljunk,hozott nekunk 1 pontot,lesznek fontosabb meccsek is meg ahol meg lehet szakadni. Clasico,BL...
  • Sippie
    #33304
    csak fél szemmel néztem a meccset, de ez így elég siralmas. Messi nélkül lószar a csapat jelenleg.
  • Sippie
    #33303
    hopp egy lesgól, na micsoda fikázást fog kapni a csapat, ha nyer :D
  • Sippie
    #33302
    "A Barcelona bejelentette, hogy három hétig nem számíthat Sergio Busquetsre, akinek jobb lába ötödik ujjában eltörött az egyik csontja."

    dejó, hogy elengedtük Maschet :/
  • Sippie
    #33301
    Es Dembelé a legjobbkor! Messi meg egy isten, hát ezvan. Nem tudom mi lesz ha visszavonul, ki fog ilyen gólokat lőni nálunk :O
  • [HUN]FaTaL
    #33300
    Idén még az, jövőre már nem.

    #33298: Én egy kisebb (de országos) szolgáltatónál vagyok, így van rá esély, de ettől még borzalmas az a csatorna... Ha csak át nem húzzák az embereket is magukkal, de azt kétlem.
  • banok
    #33299
    Nyártól már nem.
  • bodajoci
    #33298
    a faszkivan má evvel az oligarcha andivajna tv-vel...persze lesz belőle mindjárt 3, h esély sem legyen arra, h a szolgáltatód mind a 3-at adja...
  • shevy
    #33297
    bundesliga nem eurosport2?
  • [HUN]FaTaL
    #33296
    Bundesliga, német kupa kb., legalábbis fociból.
  • bakkerman
    #33295
    A magyar “foci” felszopasa 6 kulonbozo musorban orakon keresztul,itthoni sztarlabdatologatok es sztaredzok elemzeseivel
  • mooo
    #33294
    Akkor mi marad a Sport TV-nek?
    Utoljára szerkesztette: mooo, 2018.03.07. 22:24:02
  • [HUN]FaTaL
    #33293
    La liga jövőre a spíleren :( Meg a BL is.. Jó lesz némítva nézni a meccseket...
  • Sippie
    #33292
    Milyen rendesek, hogy facebookon streamelik a supercataloniakupát :D
  • Nyiri
    #33291
    Karrierje alatt rugott 600 gólja elosztva, hogy kiknek rúgta.
  • szucsy89
    #33290
    ez mi lenne?
  • tobias88
    #33289
  • Sippie
    #33288
    "A Barcelona-szurkolók számára rossz hír, hogy az Atlético elleni meccs első félidejében combsérülést szenvedő Andrés Iniestára az első hírek szerint három-négy hetes kihagyás vár, így többek között a Chelsea elleni Bajnokok Ligája-párharc visszavágójáról is lemarad."

    Remek. Azert remelem gomes helyett dembele kezd, annyit ő is tud
  • bakkerman
    #33287
    Ideje lenne mostmar Simeonenak jo messzire mennie a spanyol focitol,peldaul Angliaba,ott inkabb toleraljak ezt a favago stilust
  • Sippie
    #33286
    Hat az eddig tartott. És tényleg ezt a fatökű Gomest kellett behozni? Még a fradiba se férne be...
  • bakkerman
    #33285
    En csak azert imadkozom hogy ne seruljon le ma senki...ez a favago atletico eletveszely
  • Sippie
    #33284
    Gomes... anyám....
  • Sippie
    #33283
    Ez is egy igazi köcsög biro. Messinek egy belépőre sárga, a favágó ATMA meg 20. szabálytalanságra kapott 1et... gratula bazmeg.
  • Sippie
    #33282
    Ez is igaz. Cout nem is értem hova pihenteti, mikor a BLben már nem is játszhat. Meg dembelét sem ártana szoktatni, nem az ATMA ellen lesz kezdő gyanítom...
  • ToM1113
    #33281
    Ezt most Valverde baszta el. Ilyen faszul felàllni... Coutinho és Dembelé is padozik.
  • Sippie
    #33280
    Ez egy remekül elcsalt mérkőzés volt...
    Sasszem bírónk észrevette, hogy a kapufáról visszapattanó labda súrolt egy könyököt, az ellenfél kapusának röplabda mozdulatát bezzeg nem vette észre.
    De az is gáz hogy egy las palmasnak nem tudunk 2 gólt lőni. (Sőt Messi nélkül 1et se).
    Dinnyén nem tudom hány támadás ment el, ma övé az aranymálna díj...
  • [HUN]FaTaL
    #33279
    Ezt a büntetőt mi a lószarra fújta be?
  • Sippie
    #33278
    Atyaisten mekkora kezezés a kapustól, és semmi :D
  • Sippie
    #33277
    Suarezt lehetne padoztatni. Az kell h kisárgázza magát...
  • Sippie
    #33276
    Favágó Espanyol elfelejtett lefeküdni a reálnak. Júj mit fognak ezért kapni :O
  • bakkerman
    #33275
    Nem tudom hog most szandekosan nem porogtek fel a sracok mert eleg volt nekik egy iksz,vagy most ennyit erunk nemzetkozi vizeken...Ez egy botrany volt
  • ToM1113
    #33274
    Bocsi telóról írtam, remélem érthető.
  • ToM1113
    #33273
    Így hogy nincs a BL-ben Coutinhot a jàtékunknak esélye sincs kreatívabb akinek lenni mint az utòbbi években. Ezért van talàn ilyen kilàtàstalan rossz jàték. Dembelé pedig ha nem kap majd rendszeres jàtéklehetőséget akkor a 2 csatàr kevés lesz a jòl védekező csapatok ellen. Ennek a fiatal sràcnak meg jàték idő kell hogy beilleszkedjen. Ma is kaphatott volna fél òràt szerintem. Hétvégén meg kezdenie kellene. Véleményem szerint nagyon inog alatta a léc azaz hatalmas nagy bukta lehet a leigazolàsa...