33513








Eurobarca | Hivatalos honlap

El Classicó OFF/FLAME/Vita Topik


  • bakkerman
    #30923
    nekünk ennyi,mert rávagyunk szorulva
  • tobias88
    #30922
    Benatia 50, Mangala 45 a hírek szerint
  • bakkerman
    #30921
    ígyvan,annyiból jönne Benatia vagy Mangala :D
  • tobias88
    #30920
    Ha kifizetnek érte 35 milliót akkor felőlem is maradhat
  • bakkerman
    #30919
    Pique brazíliában maradt nyaralni,nem utazott haza a spanyol válogatottal.
    Felőlem akár ott is maradhat,eltötyög egy Corinthiansban
  • IXEMGabeo
    #30918
    most is neki köszönhető a 6 pont azér;) Bosznia ellen is ő volt a legjobb
  • homeless
    #30917
    Szegény Messi annyira magasra tette a lécet az elmúlt 5-6 évével, hogy már ő sem tudja megugrani, ezért szídják minden fórumon, hogy kiégett. Lehet, hogy már nem hozza azt az emberfeletti szintet amit pár évig stabilan hozott, de még így is minden szövetségi kapitány leszopná magát, ha ez a "kiégett" Messi az ő csapatában játszana. Tegnap pl 93%-os pontossággal passzolt, 6szor lőtt kapura, 7! dribble-t nyert meg, 3 kulcspasszt adott és a góljával tovább juttatta Argentínát. Kiváncsiságból megnéztem pár meccsen a legjobb játékosok statisztikáit, de meg sem közelítették Messiét. Válószínüleg nem fogják megnyerni a vb-t, de arról nem Messi tehet, hogy Argentína csapatként egy 0.
  • tobias88
    #30916
    Jajah, mert csak 10 métert kellett futni a labdaátvétel után. Az még belefér. Bár épphogy
  • Christian88
    #30915
    ha egy kicsit keményebb csoportban lenne Argentína szerintem az Angolok sorsára jutott volna már.
  • Zséé
    #30914
    Azért a végén odatette magát :)
  • tobias88
    #30913
    Hát, sétálgat. Arra tudok gondolni, hogy nem akar lesérülni a kieséses szakasz előtt ilyen Irán ellen. Ha ott is sétálgat majd akkor felőlem el is mehet jó pénzért.
  • Nyiri
    #30912
    Messi mintha a válogatottban sem hajtana annyira.
  • Unreal1942
    #30911
    Mert Barcelonában jobb az időjárás :)
  • bakkerman
    #30910
    miért pont most igazolna el a Pooltól,amikor ősztől végre BL-ben nyomhatja? Toppon van minden tekintetben a csávó,csapatának vezére,kiegészülve 1-2 jó fiatallal évekig viheti a Poolt
  • Unreal1942
    #30909
    Védőre meg majd annyi pénz marad, hogy talán Guzmics vagy Devecseri belefér :)
  • Unreal1942
    #30908
    Luis Suárez 65 milláért....
  • LasDen #30907
    van egy házigazda, annak kéne törölnie...:D
  • [HUN]FaTaL
    #30906
    Nem lehetne szűrni ezt a sok reklámszart? :)
  • bakkerman
    #30904
    nahálistennek mára már Suarez nevét is bedobták a spanyol lapok,vegyük meg őt,meg Higanyt vagy Agüerot,akkor lenne 8 támadónk,Messinek is lenne egy honfitárs kispajtása akivel alibizhet,a védelmet majd megoldja a bámulatosan játszó Pique,mellé Masch,így megvan a kezdő 11,és cél a benntmaradás. Minek idegesitem én magam egyáltalán
  • Nyiri
    #30903
    Xavi rágyúr a katari klímára és a 2022-es VB-n alázni fog
  • bakkerman
    #30902
    közben Bravot megvettük,12 millióért jön,Xavi távozik az Al-Arabiba (katari klub).
  • bakkerman
    #30901
    sajnos egyik pontoddal se lehet vitatkozni...elég silány szezon elé nézünk így ránézésre,de azért várjuk meg a felkészülési meccseket,meg az első 1-2 bajnokit,hogy változik-e valami játékfelfogásban,ha marad ez a taktika,akkor játszhat itt az atyaúristen is,esélyünk se lesz egy trófeára sem.
  • tobias88
    #30900
    Amúgy a tegnapi alapján Song is mehet a kukába. Ilyent csinálni, hogy hátulról leüti valaki hátát? Elképesztő. Valami nagyon nincs rendben mentálisan a csapat játékosaival.

    Nagyjából elég sok mindenkit el lehetne küldeni, rossz előjelek vannak:
    - Alves továbbra sem védekezik a Braziloknál sem és beadni sem tud továbbra sem -> Pisczek?
    - Pique-nél talán én is gyorsabban futok, de fordulni mindenképpen gyorsabban fordulok -> Senki?
    - Busquets semmire sem jó. A régi tiki takában alap, egy új rendszerben sem védekezni sem támadni nem tud, nincsenek kulcspasszai és nem ütközik, nem szerez labdát -> Senki?
    - Xavi-t már ekézi mindenki, ugyan az mint Busquets -> Rakitic?
    - Pedro fut és fut és ennyi. Rendben hogy olyan játékosok kellenek ide akik akarnak is, de aki csak azt tud az azért kevés. Ennyi erővel egy hosszútávfutót is leigazolhatnánk -> Senki?

    És itt a probléma:
    - Középhátvédet még mindig nem igazoltunk és a többi játékosnál pedig nem is gondolkodunk.
    - Deulofeu és Rafinha szerintük megoldja a problémát, de mi van ha nem? Főleg Deu volt borzalmas az Evertonban.
    - Sanchezt akarjuk elküldeni Pedro helyett? Tessék? :D

    A többi problémát pedig fel sem vetette a vezetőség, de abban biztos vagyok, amíg Xavi és Busquets a csapatban lesz, itt nem lesz a tiki taka enyhítése és nem is lesz kupa. Mindeközben veszünk még egy kapust már hivatalosan 12 millióért
  • Nyiri
    #30899
    Ezért vettük meg...
  • Sippie
    #30898
    na most kapcsoltam oda a horvát meccsre, ez a Rakitic egész meccsen ilyen balfasz vót? :D
  • tobias88
    #30897
    Spanyolok vereségét elnézve konklúziós keret:

    Ter Stegen
    Pisczek - Bartra (mert ő fut) - Marquinhos (ő is fut) - Alba
    Mascherano
    Sanchez Rakitic Iniesta
    Messi Neymar

    A mai fociban nem megengedhető már, hogy minimum 7 ember ne védekezzen a kapuson kívül. Nálunk jelenleg 3 játékos védekezik. És Busquets? Busquets nem védekezik, nem fut hátra, nem is fut, kocog mindenfele és sosem sprintel. Alig ütközik, mivel nem ér oda. Az új Barcában ilyen játékosnak helye nincs, mert felesleges. Rakitic is azért kerül így be mert ő ütközik ahogy Mascherano is. Láthatjátok hogy most ez működik akkor mi miért csináljunk idiótaságot ahogy a Spanyolok. Tavalyi konföderációs kupán megkapták a pofont, de nem reagáltak rá. Az ember saját hibájából tanul, de a hülye semmiből.

    Pique-t elküldeném a rákba Busquetsel egyetemben, nem mintha valaki meg venné tőlünk őket. Túlsztárolt passzolni tudó bástyák akik a mai fociban hasznavehetetlenek. Xavi dettó csak ő még alacsony is.
  • tobias88
    #30896
    Kapják majd a 11est és meg lesz az. Dél Korea hogy lett 4. szerinted 2002ben?
  • tobias88
    #30895
    Sajnos jól tudod. Én 3 hete írtam, hogy őt kéne elhozni, de idióták. Ha én észreveszem és megtalálom, hogy ingyen leigazolható, akkor egy Barca vezetés ezt hogy nem veszi észre, mikor ezért kapják a fizetést?
  • Nyiri
    #30894
    A tegnapi meccs alapján simán nem lesz Brazilia VB.
  • tobias88
    #30893
    Costát sajnálom, ha jól választ akkor idén valószínű világbajnok lett volna.
  • Nyiri
    #30892
    12 milláért megvettük Bravo-t, mikor tegnap mondták hogy Ochoa ingyel elhozható. Komolyan mondom vicc ez a Barca
  • tobias88
    #30891
    1-1.5 év alatt gondoltam az idént és még idevehetjük a Brazilok elleni szívást tavaly
  • tobias88
    #30890
    Bayern 0-4, 0-3, Atma 1-1, 01, Madrid 1-2

    Idén volt pár meccs ahol az egész meccses idegesség és csalódottság kikezdte az idegeimet, de hogy a világbajnokságon is kettővel kezdenek a spanyolok azt nem gondoltam.

    Egyszerűen nem lehet úgy futballozni, hogy:
    - a védekező középpályások nem futnak hátra. Chileieknél Sanchez a jobb hátvéd pozíciójában szerelt, Spanyoloknál Alonso és Busquets a saját térfelén sem futott
    - nincsenek bemozgások. Elől rendben hogy futnak labdával vagy a labdáért(most azt sem) a játékosok, de labda nélkül álltak és nem csináltak semmit. Egyszer láttam Costát beindulni és akkor Iniesta oda is tette a labdát.
    - a lövés helyett egy két játékos bármikor inkább passzol. Lehet Busquets is azért hagyta ki a helyzetét, mert le akarta passzolni Messi-nek. És tényleg olyan volt, mintha Messire akarná kijátszani a játékot pár Barcás, de ő nincs a pályán
  • ToM1113
    #30889
    Ezt te sem gondolhatod komolyan... Costa egy túl hypeolt játékos. Torrestől is gyengébb, Emellett világi szinész. De az egész spanyol csapat egy nagy szar. De ez a elképzeléstelen tiki taka utánzat is rlmehet a picsába, unalmas, nem hatékony... Hiába egyénileg klasszis játékosok alkotják a spanyol csapatot.
  • contraste
    #30888
    Costa a legjobbja a Spanyoloknak ma este is, többiek szarják el a helyzeteket, de persze tegyél be helyette mást.. inkább az alibiző barcasokat basznám ki a picsába.
  • ToM1113
    #30887
    Ha eladjuk Alexist akkor megintcsak bebizonyosodik hogy a vezetés minden tagja egy balfasz.
  • Sippie
    #30886
    Sanchez lassabb mint Robben... gihi :D
  • ToM1113
    #30885
    Egyes híre kszerint Marquinhos érkezése is kizárt....
    Remek. Most se fog védő jönni vagy vmi 30 év feletti alibiszar...
    Szégyen lesz ha a nyár végéig nem érkezik védő.
    Részemről akkor a Barcelona el is ásta magát.
  • tobias88
    #30884
    Xavi helyett Koke egyértelmű nálam. Én talán Alba helyett Azpit tenném át balra és Junfrant be vagy Azpi helyére simán be, mert most befér. Az Alonso Busqets szűrő sorral még mindig nem vagyok megelégedve, mindkettő bűn lassú
  • homeless
    #30883
    Ez így elég jó, csak Diego Costa helyett kéne valami normális csatár.