33513








Eurobarca | Hivatalos honlap

El Classicó OFF/FLAME/Vita Topik


  • IXEMGabeo
    #33392
    azert a Real vezetesnel kikap a Gironatol:DDD

    Stuani megszivatta oket
  • IXEMGabeo
    #33391
    gyozelem a lenyeg...Atletico se vitte tulzasba
  • Sippie
    #33390
    Ez a meccs is a semmi nem jön össze kategória... megint atomszar a forma időzítésünk, míg a rivális szárnyal...
  • Sippie
    #33389
    #valverdeout #gomesout #ardaturanout :D
    bukjuk a bajnokságot?
  • Sippie
    #33388
  • Sippie
    #33387
    Messi mit hagyott ki bazdmeg, ez benne lesz az évvégi válogatásban az tuti :D
  • Sippie
    #33386
    Messi átadta a büntetőt Coutinhonak
  • REALista
    #33385
    A sok idegeskedés mellett azért mindig jó látni ha több csapat is bele tud szólni a bajnoki cím sorsába szerintem, még ha ehhez az is kell hogy a két nagy pocsék teljesítményt nyújtson is...:)
  • IXEMGabeo
    #33384
    belegondoltam, ha iden Messi nem lenne akkor a Barca ugyanott lenne a tabellan, mint a Madrid...iden tunik a legszorosabbnak a spanyol bajnoksag kb 2014-es evet leszamitva az elmult 14 ev soran eloszor...
  • IXEMGabeo
    #33383
    Betis kb 10 eve nyert utoljara a Barca ellen bajnokin...ez a szeria is most megdolt
  • Sippie
    #33382
    ez vicc. Mondjuk ha a BL-re gyúrunk akkor nem bánom :D
  • bakkerman
    #33381
    na Messi visszatért rögtön ki is kaptunk
  • Sippie
    #33380
    azert kivancsi vagyok Suarez vajon megmentette-e az intert a goltol Dembele lovesenel.
  • IXEMGabeo
    #33379
    2-1 is volt, de aztan nezem az eredmenyt es 5-1:) kicsit megerdemli a Madrid most majd megint cserelgetni fogjak az edzoket orrba szajba, mint regen...Suarez mesterharmas
  • Sippie
    #33378
    ideje volt már, mert néha gyalázatosan teljesített mint csatár :D
  • bakkerman
    #33377
    Meloztam :/ De oriasit mentek a fiuk olvastam a meccsrol,le a kalappal,azert 5-öt szorni a Madridnak mindig nagy ünnep ! :) Lajos nagyot ment :D
  • Sippie
    #33376
    Senki nem nézte a meccset? :D
  • Sippie
    #33375
    Na hát védők nélkül nehéz lesz a szezon...
  • Sippie
    #33374
    ezek szerint a BL-re gyúrunk idén
  • Sippie
    #33373
    na azért!
  • Sippie
    #33372
    pffff... Messi ket kapufa, ez a szerencsétlen meg bevagja...
  • bakkerman
    #33371
    na ha ma se nyerunk akkor lassan lehet bucsut inteni Valverdenek szerintem. Nagy versenyt futnak Lopótökkel hogy melyiküket rakják ki hamarabb :D És akkor láthatjuk Malcomot is focizni,mert Valverde azért nem játszatja mert nem az ő kérése volt a transzfer...
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2018.10.03. 18:06:01
  • IXEMGabeo
    #33370
    1-1 lett amugy az is Messi passzanak koszonhetoen

    most latszik tenyleg gond van
  • Sippie
    #33369
    és 0-1
  • bakkerman
    #33368
    Messi es Busi padon kezd...Ilyenkor bezzeg rotal amikor ket szar meccs utan kene egy gyozelem...aaa nem tudja Valverde mit csinal
  • Sippie
    #33367
    "A 24 esztendős francia futballista nem vett részt a katalánok péntek délelőtti edzésén, az AS információ szerint súlyos sérülés miatt: Umtiti bal térdében elszakadt a keresztszalag.

    A Barcának így csupán három bevethető belső védője maradt: Piqué, Lenglet és Vermaelen." !!!

    Végünk baz+
  • IXEMGabeo
    #33366
    lehet az Atletico behuzza iden
  • bakkerman
    #33365
    Valverde nem tudja mit kezdjen a kerettel,ossze-vissza kapkod,meccset menedzselni meg tegnap ugy latszott elfelejtett...
  • IXEMGabeo
    #33364
    hmm Spanyol bajnoksag iden szorosabb lehet, ha egy Leganes aki utolso elkapja a Barcat:), Real is 3-0-ra megegett a Sanchez Pizjuanban
  • Sippie
    #33363
    Égünk mint a reichstag
  • IXEMGabeo
    #33362
    Tottenham, PSV es Inter a Barca B csoport ellenfelei:O

    nem semmi csoport lesz
  • Sippie
    #33361
    és idehaza tévében még nézni se lehet, a f*ssz*p*g*c*l*d* andyvajna és birodalma miatt... hogy rohadjon meg az is, aki kitalálta.
  • tobias88
    #33360
    Sztrájkolnak a játékosok ha ez így lesz, szóval nulla esély van rá. Viszont maradnak az este 10es meccsek ugyan úgy az USA miatt
  • [HUN]FaTaL
    #33359
    Ennél nagyobb fasz**got álmodni se lehetett volna.
  • REALista
    #33358
    És a visszavágó hol lesz?:)
  • Sippie
    #33357
    A 21. fordulóban Amerikában játszhatunk?
    Faszságnak tartom... bár most így hirtelen nem tudom hova esik a 21. forduló, de ha a BL kieséses szakasz, akkor úgy kell ez nekünk, mint púp a hátra.
  • IXEMGabeo
    #33356
    igazad van, felreertettem, mert a kommentatorok csak annyit mondtak "6000. goljat a La liganak" konkretan igy
  • shevy
    #33355
    én úgy tudom, hogy a barcelona 6000. gólját lőtte, nem pedig a la ligaét
  • IXEMGabeo
    #33354
    amugy Messi meglotte a La liga 6000. goljat a hetvegen gondoltam megosztom hatha erdekel vkit:) es o lotte 2009-ben az 5000.-et...szeduletes, hogy ezt a szamot 9 ev alatt erte el a mezony cirka
  • bakkerman
    #33353
    Kante maximum akkor jöhetne szóba ha Busquets menne,vagy amikor visszavonul. De nyilván innen vonul vissza,az meg nagyon messze van még :)