60
Ehez a verzióhoz tud valaki MPEG2(SVCD) plugint????
  • savafan
    #60
    Sziasztok!

    Lenne két kérdésem:
    1. Az utóbbi időben nem tudom miért de nem enged 8 karakternél többet DVD címként. Régebben simán tudtam hosszú címeket adni. Mit kell bejelölni?
    2. Hálózatban van kötve két gép otthon. Intézőben simán látják egymást. Meg lehet azt oldani, hogy a Nero is lássa a másik gépet és ne kelljen íráskor mindig átmásolni a fájlokat?

    Köszi előre is!
  • tudatlanka
    #59
    Kérdésem van mégpedig adva van egy nero 6.6-s xp alatt rendszergazda alatt telepitve.Ha olyan fiókról lépek be amelyik korlátozott akkor a neroval nem tudok irni azt kéri hogy telepitsem a "nero irási jogosultságokat" ez meg mi a fene tudja valaki?
  • gobelin
    #58
    Neroval (6.3.1.25) szeretnék SVCDt (thp-village-svcd) írni.
    Van hozzá feliratom fájlom is (srt), hogyan tudom ezt hozzáadni a filmhez?
    Hiába húztam be az SVCDbe nem fogadta el.
  • KOXX
    #57
    tőlem ne kérdezd mert még nem próbáltam többmenetesen audio-t írni
  • KOXX
    #56
    #54???
  • miatyánk
    #55
    miért nemtok többmenetes audio cd-t kiírni?
  • KOXX
    #54
    miért nemtok 700MB-nál nagyobb cd-ket kiírni?
    a beállításokban bárhogy próbálkoztam sehogy sem ment
    amúgy ez a nero 6.3.1.25
  • miatyánk
    #53
    Káromkodnom kell hogy valaki rám figyeljen?:)
    Mi az hogy "nemtuggyuk"?
    Most tuggyuk, vagy nem?:)
  • lck
    #52
    ????????nemtuggyuk????????
  • miatyánk
    #51
    Emberek mi van!!!???

    Nem hiszem el, hogy nem válaszol senki!
    Legalább mondja azt valaki hogy hagyjam ezt a trágya Nírót, mert tud egy sokkal királyabb aplikátumot!
  • miatyánk
    #50
    Nagyon leült ez a topic.

    A Nero ennél többet érdemel. :)
  • miatyánk
    #49
    Üdv.

    Nero 6 ban, hogy lehet több menetes Audio Cd-t írni?

    Az 5-ös verzióban talán működött úgy hogy TAO módban írtam, és persze nem zártam le a lemezt, cserébe nem volt CD TEXT. Nem vagyok benne biztos, hogy neroval csináltam, de régi Easy CD Creatorral biztosan működött. Elég sok CD-t szoktam írni Neroval, de többmenetes audiot egyáltalán nem, viszont most jó lenne. Már végigzongoráztam pár lehetőséget, de nem akar működni a dolog. Azt nem jelentem ki, hogy ez a Neroval lehetetlen feledat, de ha mégsem lehetne megoldani, akkor ajálnjatok már egy erre használható progit!


    Előre is...
  • Hentes Bill #48
    nekem is ez a gondom basszameg, itt szenvedek már fél órája, hiába szedtem le a 2. kommentben lévő plugint, meg csak svcd installálos plugint, nem tudja felírni cd-re a fájlt. nem értem
  • tudatlanka
    #47
    Roll:szerintem vedd meg a dobozost és akkor ilyen gondod nem nagyon lesz....az ára se vészes a frissitések mindig stimmelni fognak soroljam még az elönyöket?a hátrány:az dobozos ára kb 17 rugó
  • Joker Hun
    #46
    1A23-0005-2030-1524-1833-5502

    1A23-0070-7030-1771-4728-2344

    1A23-0046-6030-1433-8297-5505
  • Roll
    #45
    Az lehet, de 2 íróm van persze különböző márkák, és csak
    ezt az egyet találtam amivel megy mindkét író.
    Esetleg tudsz olyan sorozatszámot, ami jó két íróhoz+mpeg2?
  • lck
    #44
    Vszleg nem elég jó key-t használsz.
  • Roll
    #43
    Sziasztok!
    Nem tudok svcd-t csinálni. Azt írja ki hogy nincs mpeg2 segédprogram, pedig leszedtem azt a plugint amit itt a lap alján olvastam, 7.7 mb.
    Mi baja?
  • Stann
    #42
    Hali!

    Oggot hogyan tudnék kiirni cd-re? MErt letöltöttem egy ogg plugint, am it átmásoltam a nero könyvtárába, de nem sikerült.
  • gyűjtő
    #41
    Sziasztok!
    Nero 6.3.1.15 Ultra Edition programot használok.
    Az a gondom, hogy a fenti program egyetlen "fiók"programja sem jeleníti meg a Help menü tartalmát.
    Mindegyik hiányolja e programhoz tartozó help fájl-t.
    Hiába ismételtem meg a telepítést, a help-eket nem találom (a lemezen sem).
    Ha valami jó écátok van, írjátok meg.
    Előre is köszönöm.
    gyűjtő
  • Patesz
    #40
    Sajna, nem!
  • cs31
    #39
    Nekem is nagyon kellene a multichanel, dolby digital 2 a Nerohoz. Ha megtaláltad légyszives írd föl hol találom!
    Patesz! Te se tudod véletlenül hol található?
  • tujo
    #38
    Tud valaki ilyen kódokat, vagy egy oldalt ahol ezeket meg lehet nézni?
  • lck
    #37
    Megfelelő regisztrációs kód kell hozzá - akkor már ezeket nem hiányolja.
  • tujo
    #36
    Felraktam az Ahed oldaláról letöltött legújabb Nerot + a kiegészítéseket valamint a ca. 7,5 mb-os plugin packot, de még mindig vannak olyan pluginok (multichannel, dolby digital 2) amiket hiányol a progi. Érdemes ezeket felrakni? És honna lehet ezeket letölteni? Köszi!
  • Zipus
    #35
    Windows NT 4.0 alá keresek Nero megfelelő verziót! Tudtok? Az 5.X-től felfelé nem hajlandó elfogadni! (lehet, hogy régebbit sem!)
  • cs31
    #34
    Próbáld ki a Nero 6.0.0.3-at. Tedd hozzá a Vision expresst és a Patesz üzenetében (#5) megadott DVD plugint. Nagyon tuti lesz!
  • tegretol
    #33
    Nagyfiúk!
    Két évvel ezelőtt vásároltam a CD írómat, vele együtt kaptam a"LG nero5 burning rom " telepítő CD-t,( Nero5.5.8.3
    InCD3.29.0). Általában jól műkődik, kivéve a túlírást( ami vagy sikerül, vagy nem).ÉRDEMES-e NEKEM LETÖLTENEM ÚJABB Nero VERZIÓT, vagy maradjak nyugodtan a fenekemen,örüljek, hogy ez legalább működik.
  • lck
    #32
    A magyarosítások mindíg speciálisan egy verzióhoz készülnek. Igy a 6.0.0.9-hez csak az az egy a jó. A Nero hivatalos oldalán viszont csak a legutolsó vezióé van fenn. Szerintem érdemes lenne letöltened az utolsót és a hozzá tartozó nyelvi fájlt ( a 6.0.0.9-hez képest sokat javítottak benne )
  • N.E.O.!!!
    #31
    a 6.0.0.9 -es verzióhoz van magyarosítás, vagy van egy régebbi/újabb ami jó hozzá?
  • Impi
    #30
    Én még így nem csináltam!!!
    Lehet, hogy túl bonyolítom? Bár én mindent túl bonyolítok:(
  • pauly
    #29
    Jó hogy ide írtad,mert én ugy csináltam,hogy virtual daemonnal megnyitottam a fájlt,majd behuztam a virtualis meghajto tartalmat,meg amit hozzáakartam irni,az irando anyaghoz,és ugy jo lett.De nem mindegyiknel akarta jo megcsinalni.Nem tudom hogy érthető volt-e :)
    Úgyhogy kösz
  • Impi
    #28
    Bocsi, lassan írtam :-)
  • Impi
    #27
    Rakd hozzá az iso-hoz a kiírás elött!
    WinIso vagy UltraIso progival megnyitod a *.bin fájlt, a
    hozzáadás funkcióval vagy az egérrel behúzod az iso-ba a mappát vagy fájlt és mentés.
    Ne ragaszkodj az utólagos hozzáíráshoz, mert az új könyvtárszerkezet feljegyzése "sok" helyet igényel és nem
    100%-os a siker (CDlabel elvesztése, más beállítás stb...)
  • pauly
    #26
    Már semmi,megoldottam.
  • pauly
    #25
    nem tudja valaki,hogy ha kiirok egy bin fájlt cd-re,akkor hogy tudom azt megcsinalni,hogy ne zarja utanna le?mert a nero is,az alcohol is lezarja,es en meg szeretnek egy fajlt hozzarakni.
    Előre is kösz!
  • cs31
    #24
  • Impi
    #23
    Preferenciák--->Különleges beállítások--->Az írás elkészülé-se után a tálca ne nyíljon ki (pipa)
  • Roll
    #22
    Sziasztok!
    A 6-os néróban hol lehet kikapcsolni, hogy a tálcát ne adja ki? Egyszerűen nem találom, és idegesít nagyon.
  • cs31
    #21
    Már rájöttem! Előbb a Nero 6-ot kell föltenni mindenestől, csak aztán lehet föltenni a codecet!