8627
.
  • kiserik
    #4687
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem. A Dxun-on a Sitheknél van egy régi zár, és egy matek rejtvény: (6_2)_8_9_1=13. Ezt hogy kell megcsinálni??? Nekem van egy megoldásom, de enm fogadja el: (6*2)-8+9*1=13 :((
  • Green Ghost #4686
    nem értem, én eddig mindig csak vmi pisztolyt táláltam nála...
  • Green Ghost #4685
    nem olyan ritka, én is elég hamar megtaláltam de csak unarmed harcra jó és jobb is van nála
    a legritkábbak azok a robeok amiket még régebben leirtam, mert azok közöl 5 végigjátszásból jó ha 3-at megtaláltam (pedig néha iszonyu sokszor ujratöltöttem egyes területeket, hátha találok vmi jót)
  • franco
    #4684
    htx:)

    fél óráig keresgéltem:DDD
  • Enosh Chan
    #4683
    de jó csaj vagy
    :)))
  • franco
    #4682
    3. végigjátszásom volt,de pl Trayus akadémiát legalább 7szer eltoltam.
    nagyon ritka ez a tárgy, eddig még nem kaptam. de nem azért kapom mert 100 órája tolom...
  • Lacee
    #4681
    dehogy is :)

    nekem már a második bolygón kiadta a game, ezért rossz dolog a véletlenszerű tárgykiosztás.
  • tigeroo
    #4680
    100h..??
    azért kaptad azt..??
    fuhh...
    grat
  • franco
    #4679
    onderonról jut eszembe h miután beszéltél kavarral a trónteremben, nem engedi hogy összeszedd a remaineket.
    a trónszéknél 4 blasteres fickó van. tőlük is csak 2-t tudtam eddig felszedni,mert bevágja a videot ahogy vaklu kikészül
  • franco
    #4678
    ezt pl kb 100h játékidő után kaptam meg:
  • franco
    #4677
    screenshotot légyszi.
  • Enosh Chan
    #4676
    Társaságunk tévhitben él.
    Az onderonon nem ott dől el ahol a 3 general-t ki kell nyírni
    hanem
    amikor a főtéren a felkelők szónokolnak és kit
    támogatsz
  • Enosh Chan
    #4675
    Vaklunál volt
  • Enosh Chan
    #4674
    Onderonon találtam:
    Darth Malak's Superior Robe
    regeneration: 4
    force regerenation: 5
    Strenght: +5
    All: +6
  • Panzerfaust
    #4673
    Kreditet baromi egyszerű sokat szerezni. Főleg a dantoinon. Egy, van egy fickó a kikotöbe akivel 800as tétért lehet paazakozni. Kettő, ha ugye darkon segitesz a zsoldosokna valami 12000t lehet belőle kidumálni. Meg van pár páncél amiért 9000-10000reket adnak, bár azokat inkább szétszedem. Az az igazság, hogy szerintem elméletileg 60000ret csinálni sem nagy ördöngősség.
  • s.0liver
    #4672
    Level 50-es karit ,hogy lehet elérni?
  • Panzerfaust
    #4671
    Alkatrésznek azok közül amik sebzésst adnak a maxosak(nevüket nem tudom), + a saját kristály és persze az amit belinkeltem. Ezt csak azért raktam össze, hogy lássam mennyit tudok így sebezni. Egyébként rajtam van a master fury, meg a master valor is. Az állandó fénykardomba nem a belinkelt kristály van, hanem az amit az onderonon lehet találni.
  • N1ggA
    #4670
    Meg 31000 kredit? nekem asszem 3000 volt a legtöbb
  • N1ggA
    #4669
    Hogy lehet ilyen erős a kardod?
  • Green Ghost #4668
    milyen kristyályok és alkatrészek vannak a kardba, hogy ennyit sebez?
  • Panzerfaust
    #4667
    Akkor nem ő lenne a kedvenc:)) De most elkezdtem egy szintén harcost csak a másik oldalon. Ennek nem csak 12, hanem 16 lesz alapból az ereje:))
  • franco
    #4666
    oks aszittem alles zusammen 150...
  • Panzerfaust
    #4665
    A francokat. Master flurry. 3szor 60-150ig az nem olyan rossz. Sion kapot két maflást aztán föltöltötte magát. Aztán megint és újra. A maszkos kapott egy nyomorult vágást élete máris a felén volt. Erre elkedzdi a Visas, hogy nem tudjuk legyőzni. Phff. De akkoris a Atris volt a legsimább. Odamentem egy flurry és meghalt.Ezzel a kesztyúvel viszont még nem találkoztam, pedig ez volt a hrmadik kari amivel végigvittem. A köpeny megvolt, de odaattam Attonak, mert nem tetszett a szine.
  • franco
    #4664
    a képen sith kesztyű van rajtad, +3strenght. a dominator +5 strenght.
    a matukai adept robe ami neked kell:) ha van mentésed malachor elején, érdemes újrajátszani,mert az akadémián az egyik maraudernél szokott lenni elég gyakran.tényleg sok force-pontod van
    viszont a sebzésed kevésnek tűnik. master critical strike-kal ennyi?
  • Panzerfaust
    #4663
    Hát ha pontosítasz akkor lehet hogy megvan. Ezzel a karival két nagy szívfájdalmam van. Egy nem adta meg azt az övet ami +4et ad az erőre. Kettő nem adott jó köpenyt, így egy dark jedi master robeval kellet mennem(benne a maxosregenerációs páncélbónusz). Egy sithel csak nem veszek föl ossus keepert, nem? De az erőpontjaim száma röhej. Full harcos kari, átlag 60akat zuzz de be szokot jöni a 120-150 is, és bazz vilámmal, és force wavevel hamarabb kipucolok bármit. Erőpontomon pedig meg se látszik, hogy most nyírtam ki 12 embert maxon van.
  • franco
    #4662
    jól küldted. nincs meg a dominator kesztyű?
  • Panzerfaust
    #4661

    ez egy dúrva kristály amit kaptam a malachoron. Ezzel a sebzésem:



    És persze a kari amelyikre a legbüszkébb vagyok, amelyikkel legjobban sikerült a játék:

  • N1ggA
    #4660
    Na, en ujra vegigviszem a jatekot sithként, és most itt vagyok a korrobanon abba a víziós barlangba, és már mindent megcsináltam és már csak egy emberke van, akinek a neve Dark Jedi és ugyanugy néz ki mint én csak ruha meg kard más, és nemtok vele semmit se csinálni. Odamegyek és semmi nem történik. Help me
  • maxius
    #4659
    ..de az olyan csúnya hely, és még büdös is...fúj! Lehet hogy Sith lett a kis exile, de azért némi szépérzéke iazán maradhatott volna...
  • franco
    #4658
    loool
    át akarod vinni szpemtopikba?:))

    inkább örülj h senki sem akadt el:)
  • Enosh Chan
    #4657
    mér ilyen nagy a csönd?
    :)))
    (most kezdődik az éjszaka)
  • tigeroo
    #4656
    mert elfoglaltad a malachor V-öt , az lett a főhadizsállásod
  • MagyaR
    #4655
    Hmmm. Ezt nem értem. Most dark sideon az volt a jatek vége, hogy ledobtam kreiát a szakadékba, azt nem robbant fel semmi, hanem mutatták a világűrt, azt kérsz annyi :DDD.

    Looool.
  • hatamoto #4654
    Megmondod mér kell a csít? Nem b*sz*kodásból kérdem!
  • Lacee
    #4653
    írják is a neten hogy nem kell semmi láthatóra számítani... de a kódok működnek.
  • Enosh Chan
    #4652
    nebassz ez komoly?






    hetek óta ezzel szarakodom!!!
  • Lacee
    #4651
    jót nyomsz, csak nem jelenik meg a konzol: attól még beírhatod a kódokat, csak vakon kell próbálni :)

    amúgy onnan tudd hogy jót csinálsz, hogy a betűk hatására nem történik semmi a játékban. ja, és magyar billentyűzeten a ` jel nem a nullán van, hanem jobbalt+7.
  • norbee007
    #4650
    Leszedtem cheateket. Hogy lehet előhívni a konzolt? Hiába módosítom az ini fájlt és hiába nyomom a megadott gomb kombinációt. Lécci segítsetek.
  • Enosh Chan
    #4649
    a legjobb hogy darth traya azokat a képességeket viseli amit játék közben megtanítottam neki.
    szóval második végigjátszáskor nm volt egy támadása sem csak az a szar alap force push
    :)
  • Lacee
    #4648
    dehogynem, én a végén darth trayát szinte csak force crush-sal öltem meg... igaz, hogy sikerült a mentődobása, de azért így is elég szépen sebzett, és legalább nem tudott közben mást csinálni, mert dobálta az erő :D