8627
.
  • Green Ghost #4727
    addig üsd mig lila nem lesz :)
  • Enosh Chan
    #4726
    A lézerkardoddal
    :))
  • N1ggA
    #4725
    Odamész, rákattintasz az egérrel és vársz
  • RTW
    #4724
    Hogy kell Darth Sion-t Malchor V-n megölni?
  • Polllen
    #4723
    Köszi amugy a fordítást...
    Nem teljesen volt tiszta, de így már asszem értem...
  • Polllen
    #4722

    Feltétlen...:DD

    Bár a multiplayeres csalóktól kiakadok...ott mi a picsnek???
  • MagyaR
    #4721
    De utálom, azokat, akik semmi ok nélkül letámadnak, mert ők nem úgy gondolnak vmit. Doom 3 resurrection and evil fórumon tapasztalható.

    Mármint engem támadtak le, mert azt írtam, hogy goddal jáccok.
    Na és??? Kifognak miatta végezni? :DD
  • N1ggA
    #4720
    de mind1 a dátum, attól még ugyanugy aktuális!
  • N1ggA
    #4719
    január?!
  • N1ggA
    #4718
    igen. akkori :D
  • MagyaR
    #4717
    Az 1. rész készítésében is nagy szerepet jáccott Revair.

    Ezmár tehát ősrégi :D. Mármint februári talán :D
  • N1ggA
    #4716
    a cikk mondjuk elég régi, de akkor is még ide kell írni szntem :)
  • N1ggA
    #4715
    Találtam egy magyarosításra utaló cikket!!!

    Mivel a technikai akadályok - úgy tűnik, hogy - elhárultak, ezért megindulhat az SW: KotOR2 fordítása. Aki jelentkezni akar fordítónak az kérem írjon e-mailt nekem a [email protected] címre, és tájékoztatom a fordítás menetéről.
  • MagyaR
    #4714
    De én az 1-et már 3-szor végigvittem.

    De már 3 éve vagy 2? Azóta meg 100 százalékos magyarosítás is van, tehát annál jobban kőne.
  • N1ggA
    #4713
    Én is a 2-t játszottam elöször. Mert réges régen amikor kijött a kotor1, akkor azt letöltöttem, de még szar gépem volt és akadozott és csak a telosig vittem ott meg nagyon akadozott és abbahagytam. Most nemrég amikor kijött a kotor2, az osztálytársam megvette 1. nap asszem, és oda is adta nekem, én végigvittem, beleszerettem, aztán ö valahonnan beszerezte a kotor1-et, és odaadta, és nekem jobban tetszett a kotor1 mint a kotor2. vagyishát története, meg a pályák, meg a magyarosítás. A grafika az kicsit szar volt, de ajánlom vidd végig
  • MagyaR
    #4712
    Ja. Nekem sincs sok kedvem jáccani vele.

    A kotor1el viszont nagyon sok kedvem van jáccani :D.
    Most jönnek ki az új gamek. Pár új. Inkább azok.

    De ezt a kotort bármikor előlehet kotorni.
    Az a jó benne. De az 1.-et már sajnos nemtom előkotorni :(
  • MagyaR
    #4711
    Van egy hírem.

    8%-nál tart a fordítás. De mintha vmi olyasmit írtak volna a fórumba, hogy egy ember csinálja.
    Ugye nem igaz?

    Nézzétek meg a magyaritasok.hardwired.hu - n.

    És a kotor 1-et mérnem lehet sehonnan sem megszerezni? .

    Már eredetibe se lehet kapni. Szemét warezosok nem képesek felrakni.

    Már 5000 oldalt átnéztem (warezt), de sehol semmi.
  • franco
    #4710
    -1 újra
  • franco
    #4709
    ha annyit játszhatnék vele amennyit szeretnék már 200 játékóra felett lennék:)
    amúgy teljesen újra nem hiszem h nekiállok újra, legutóbb okosan mentegettem.
  • MagyaR
    #4708
    Elkezdted már 4.szerre?
    Én tegnap igen. Én viszont még késöbb kezdtem el harmadszorra, mint te. Bibibí én gyorsabban haladok
  • MagyaR
    #4707
    Lol!! :D. Aszittem már ennyire fejlesztetted fel a karid :D
  • Star
    #4706
    Köszi!

    Majd próbálkozok!
  • franco
    #4705
    ebben is van igazság de nem mondhatjátok h nem próbáltam segíteni:D
  • Lacee
    #4704
    szerintem ez esetben a gond az angollal van amúgy, azon meg nem tudom h mennyire segít ez ;)
  • franco
    #4703
    ATOMSPOILER /ha végképp nem megy/



    b) If you're coming on behalf of Czerka:

    She'll have a couple of quests for you before she arranges the meeting. The first is to pick up some goods on her behalf in the medical unit in Residential 082 West (#7). Go there, and answer the communication console when it rings. You'll then be directed to Residential 082 East (#10), apartment B3. They say to come alone. See the link for details and when finished, she'll give you another quest. You can also collect a 500 credit "hazard pay" allowance if you ask.


    c) Luxa's second quest on behalf of Czerka:

    She asks that you shake out the debt Opo Chano owes the Exchange, over in Residential 082 East (#9b). See the link for details. When that's taken care of, she'll reluctantly arrange the meeting with Slusk and ask that you kill him for her. When you agree, go to the Exchange entrance at Residential 082 East (#5). Tell the thug there that Luxa sent you and he'll open the door. Alternately, Dark Siders can kill the thug and use the console there to page the receptionist and tell her Luxa sent you.
  • Lacee
    #4702
    beszélgess Luxával, nem zongoráztad végig a lehetőségeket.... ő fog megbízni h tedd el láb alól a főnökét, és akkor már bemehetsz.
  • Star
    #4701
    Sziasztok!

    Elakadtam a 2. pályán!
    Cezerkánál csinálok valami munkát.
    Be kell jutnom valami Exchange központba, de az ajtó zárva.
    Beszéltem a piros emberkével az ajtó előtt, az meg elküldött Luxához a bárba.
    Hiába beszéltem Luxával, valami friss vérről beszélt,de ez nem segített rajtam, hogy bejussak a szobába!
    Help!
    Mit kell csinálni?
  • franco
    #4700
  • franco
    #4699
    Kreia biztos örült nekem
  • franco
    #4698
    nah, eltoltam a gámát harmadszorra is. megérte, egyre több tapasztalatot tudtam beépíteni a karimba. Sion-t úgy vertem meg, hogy nem használtam force powereket(védekezőt sem),stimulánsokat és medpacket sem! (sentinel+watchmanként)
  • MagyaR
    #4697
    Amúgy szntem a sentinel a legjobb.
    Azér, mert annál kezdéskor az intelligenciere nemis kell semmit se rakni :D.

    Ez, azt jelenti, hogy 2-t kapsz fejlődéskor.
    De aztán amikor light vagy darksider leszel, akkor már 3-at.

    És nekem ez a 3 bőven elég lenne. Főleg sentinelnél 2 kivételével (repair és demolotions, hogy nem kapnák be, hogy nem stealth és demolotions) minden sárgán van.

    Demolotionsra bőven elég szntem 3 pont stealthre meg egy.

    Úgyis húszezer modul vagy 10el megnöveli a stealthet és talán csak 1-2 helyen kell egy mellékküldetésben használni, amúgy meg sza*t se ér.
  • MagyaR
    #4696
    A magyarosításról tud vki vmit? :DDD.

    Még mindig semmi az égvilágon? Röhögnöm kell, hogyha ez egy év múlva kész lesz.

    A kotor 1nél ilyenkor már min. egy 20 százalékos magyarosítás volt.

    És itt a kotor2nél azér kétszer annyi szöveg nincs. Tehát egy 10 százalékosnak én már örülnék.

    Legalább tudatnák, hogy eggyáltalán elkezdték a fordítást :D.
  • MagyaR
    #4695
    De csak kettes szintű nemtom mit lehet max bele pakolni.

    Azt a lila színű valamit, ami elsőnek stealth és dexterity pontokat ad, aztán asszem constutiont. De azt csak a 3-as szinttől.

    Ebbe meg csak max 2-őt lehet pakolni.
  • franco
    #4694
    Ossus Keeper Robe
    nálam szinte mindig megvan:) ráadásul overlay-jel turbózható
  • MagyaR
    #4693
    Uhhh. Rossz volt ma az internet explorerem. Szarakodott.
    Mit cisnáltam? Elindítottam a spyware irtót.
    Nah találjátok ki mennyit talált? :DDD.

    Persze csak a felületes vizsgálást indítottam el, de 815 találat volt:DDDDDDDDD.

    Aztán újraindítottam a gépet, és a részletes keresővel még 214-et találtam :DDD.


    Most már jó az internet explorer :DDD.
  • MagyaR
    #4692
    Én az első végigjátszásnál nem nyitottam ki, azt másodszorra volt benne két fénykard szín kristály. Vagy nemtom, hogy hívják.
    Tehát amitől függ, hogy milyen színű a sabered.
    3.adszorra egy ugyanilyen színkristály :DDD, meg egy sima kristály.


    Tök hülyeség. Meg azok a ládák, amiket csak egy ilyen lerakható bombával lehet kinyitni. Ott sincsenek mindig jó cuccok.

    Én pl. ezt a nemtom milyen jedi robot, amibe +4 wisdom meg csomó minden van csak 3.szorra találtam meg.
  • franco
    #4691
    http://www.gamebanshee.com/news/static/EEEkuyZpAlZhSuMbSA.php
  • N1ggA
    #4690
    De amugy nem lényeges kinyitni. Nincs ott semmi jo.
  • N1ggA
    #4689
    nekem *-al is elfogadta
  • Culram #4688
    majdnem jó a megoldás :) (6*2)-8+9/1=13 :) ugyan az mint a tied csak kicsit másképp