8627
.
  • Dead
    #4967
    Sorry, de nem tudom felfogni, hogy mit írtál
    plz magyarázd el
  • franco
    #4966
    többek között nehezítő mod is van itt
  • franco
    #4965
    mivel oda muszáj vinni...
  • Dead
    #4964
    Én olvastam róla, hogy nagyon könnyű, ezért alapból a legnehezebre vettem és úgy is könnyű volt.
  • Calver
    #4963
    majd meglássuk. de sztem készítők vmilyen szinten elcseszték gémet - már Difficulton nyomom és egyszerűen nincs benne semmi nehézség... jó, átlő valaki 40-60 között a master energy resistance-on, én meg mindezek után fogom, force storm, fénykasza, aztán felgyógyítom a csapatot... tul egyszerű. na mind1, nyomatom tovább.
  • Dead
    #4962
    Pedig naon erős
    pl én Darth Nhilust vele (is) győztem le
  • Calver
    #4961
    próbálkoztam vele de sajnos nem müködött, bár lehet ha Onderon-t ujrakezdem akkor ment volna. mind1, jó ez így, csak annyi a hiba h Mandalore-t nem tudom használni - de mivel a többi karakter is meglehetősen profin ki van fejlesztve, nem is érzem az igényét, na meg amugy sem volt egy épp szimpatikus figura...
  • Dead
    #4960
    Megtanulsz angolul, és kijátszod. (4-szer )
  • Lacee
    #4959
    a másik meg az, hogy a korábbi kérdéseid alapján szerintem ne a játékban keresd a hibát...
  • N1ggA
    #4958
    ha szar akkor mi a faszomat keresel itt?
  • Lacee
    #4957
    változatos érveid és kifinomult stílusod előtt meghajlok.
  • Tom Tom
    #4956
    a játék
  • Dead
    #4955
    Mármint mi?
  • Dead
    #4954
    ?
  • Tom Tom
    #4953
    Ez egy szar...
  • N1ggA
    #4952
    Calver, nekem is volt ilyen. Nem pont itt, de volt ilyen, egyszerűen egy régebbi mentést betöltesz és menni fog az a rész is
  • Calver
    #4951
    ugy néz ki megoldva, remélem nem száll majd el minden egyszercsak a gémben... egy warp cheattel egyszerüen átmentem Dxunon az Ebon Hawk leszállóhelyéhez, ami lehet hogy egy kicsit megkeverte a gémet, de attól remélem befejezhető lesz. ehh, rohadt bugok.
  • Dead
    #4950
    Uninstall
  • Calver
    #4949
    tudom h be kell venni, csak képletesen írtam az "elhajtom a fenébe" dolgot, mert sajnos G0-T0-val és Kreiraval együtt ő sem lerázható karakter, pedig de szép is lenne... de attól még megvan a baj, jön Atton, és itt kiakad a gém, beszélgetés megy mintha szélesvásznú film lenne, de senki nem szól egy szót sem és nem lehet továbbjutni... valakinek vmi ötlet?
  • Szid
    #4948
    Még mindíg 4500
  • Green Ghost #4947
    crackelted a játékot indítás előtt?
  • syabica
    #4946
    basszus 6500 volt most meg 6 k -t írtam, ne mondjátok hogy nálam nem lehet alkudni.... nem is kell mert saját magam viszzem le az árakat, eddig a pontig, PONT
  • syabica
    #4945
    vegye meg eredetiben, részleteket lentebb egy jó pár hozzászólással, /6000 Ft/ már nem merem beilleszteni a részleteket , mert mááá fenyegettek itten engemet tobben is
  • N1ggA
    #4944
    jo kerdes!
  • devilion
    #4943
    csasztok! a spanomnak is megvan ez a csoda, van egy kis suxx thing a gameba. felporkoli a gepre, de nem lehet gyujtasta adni ra... 5mp utan visszadob az ablak xp-be es semmi se jelenik meg a fekete egen az alatt az 5mp alatt. Ha vki tudja mi a gaz. az kenje mar fel ide a falra plz :) koszike! PEACE!
  • franco
    #4942
    nemsűrűn mert ki az aki Mandalore-t elhajtja...
    egyébként SPOILER
    Mandalore-t szvsz mindenképp be kell venned mert szerepe van a sztori főszálában. Atton valszeg ezzel akar meggyőzni
  • Calver
    #4941
    na jónapot KoTORók, lenne nekem egy nagy problémám... Onderonnál járok, pontosan a legvégén amikor lelép a jóember a bolygóról... ez mint pöpec, visszatérek Dxunra, közli Mandalore hogy esetleg csatlakozna, majd miután elküldöm a fenébe odajön Atton és "beszélgetést kezdeményez". ill kezdeményezne, ugyanis itt jön egy olyan hogy állunk egy helyben és jajj de izgi, Atton meg nem sürün szólal meg. valakinek valami tipp, mi lehet a gond? vagy találkozott valaki hasonlóval?
  • Green Ghost #4940
    hirdesd az sg aproban, itt csak 4500-ért kelne el :)
  • N1ggA
    #4939
    Vkinek vmi kérdése, vagy senki se játszik már?
  • N1ggA
    #4938
    ja, nem ártana még1x
  • Kandurex
    #4937
    syabica még, még, még egyszer szúrd mert nem látjuk, nem értjük, írd be megint, pls, pls,
  • Szid
    #4936
    Csak annyi, hogy nemadja el nekem 4500-ért
  • Bandew
    #4935
    Neked mi bajod van???
  • syabica
    #4934
    bontatlan STAR WARS: Knights Of The Old Republic II, The Sith Lords játékszoftver magyar nyelvű kézikönyvvel, a bolti 6500 Ft [email protected] ......... továbbra is, esetleg csere érdekel

    A csomagküldést én állom
  • Dead
    #4933
    Ja frissíteni kell a reklámot
  • N1ggA
    #4932
    Nekem megérne 50000-et is csak nincs pénzem 10000 se :)
  • Szid
    #4931
    Nem, nekem csak 4500 ft érne meg
  • syabica
    #4930
    este visszanézek
  • syabica
    #4929
    bontatlan STAR WARS: Knights Of The Old Republic II, The Sith Lords játékszoftver magyar nyelvű kézikönyvvel, a bolti 6500 Ft + csomagküldés [email protected] ......... továbbra is, esetleg csere érdekel
  • syabica
    #4928
    "az értelmesebb játékra" , azt nem úgy értettem hogy a KOTOR az nem lenne, az...., hanem úgí általában egy jó játékra, bocsi ha valakit megbántottam ezzel, kicsit félreértelmezhető