8627
.
  • syabica
    #4927
    esetleg csere?! Hm , valaki ?! egy értelmesebb játékra?! lehet régebbi is, egy kis ráfizetéssel, naaaa
  • syabica
    #4926
    az ár 6500 Ft még mindig , szerinted ennyit nem ér meg egy ilyen jó játék??
  • syabica
    #4925
    lehet hogy valakinél használ a jedi trükk , de még egy kicsit gyakorolni kellene hogy a hatást elérjed!
  • Szid
    #4924
    Na kipróbáltad végre??
    Ha nem megveszem 4500ért
  • Dead
    #4923
  • franco
    #4922
    azóta tolja azért nem ír:D
  • Dead
    #4921
    A doboz szinte hívogat. Doboz: bonts ki bonts ki

  • Tom Tom
    #4920
    Ezaz bontsd ki és játsz vele.
  • Green Ghost #4919
    [jedi trükk] most ki fogod bontani, feltelepited és játszol vele!
    ha már a hittéritésnél tartunk
  • franco
    #4918
    erősödött a forint:D
  • franco
    #4917
    loooooooooooooool
  • syabica
    #4916
    Eladó egy darab eredeti, fóliás azaz bontatlan STAR WARS: Knights Of The Old Republic II, The Sith Lords játékszoftver magyar nyelvű kézikönyvvel, a bolti 6500 Ft + csomagküldés [email protected] ......... továbbra is
  • syabica
    #4915
    Te úristen mik vagytok ti , hittérítők?!?! mert megállnátok a helyeteket, nagyon kacsingat rám a játék doboza, mindjárt kibontom.........vagy eladom
  • Dead
    #4914
    Jaja.

    Ha meg nem tetszik, akkor áruld fólia nélkül
  • franco
    #4913
    sztem több kellemes percet okozna a játék mint ha pl elinnál 7000et, márha el tudnád adni egyáltalán....amúgy megvenném csak már 4x végigvittem...
    az első rpg-m a kotor1 volt, azóta meg...próbáld ki sztem
  • syabica
    #4912
    bazzeegg, mér a végén meggyőztök..... , de az RPG mégsem az én asztalom, nyertem (576.online-on, három hete kb.) azért van meg mielőtt valaki megkérdezi, hogy minek vetten, ha nem érdekel
  • Dead
    #4911
    Kis idő mulva MAGYARÍTÁS!!!

    És ez a játék garantáltan rabul ejt!
  • syabica
    #4910
    szóval továbbra is eladó
  • syabica
    #4909
    Köszi ..... lassan az lesz, de sosasem jöttek be az RPG, a star wars filing az igen, de nem tudok olyan jól angolul hogy élvezhessem a játékot...
  • Dead
    #4908
  • N1ggA
    #4907
    szntem bontsd ki és játsz vele
  • syabica
    #4906
    Eladó egy darab eredeti, fóliás azaz bontatlan STAR WARS: Knights Of The Old Republic II, The Sith Lords játékszoftver magyar nyelvű kézikönyvvel, a bolti 7000 Ft + csomagküldés [email protected]
  • franco
    #4905
    atton és force storm. nemgyenge...
  • Dead
    #4904


    Nekem lézerpajzsom is van
  • N1ggA
    #4903
    Asszem most felveheted a régi fegyvereidet és "elmehetsz" a bolygóról. Azért "elmehetsz" mert még mielött elhagynád a bolygót történni fog vmi
  • Tom Tom
    #4902
    de azért ki tudom találni a dolgokat és még a bátyám is segít.Már jól megy a pazaak csak már uncsi.Valaki segítsen ott tartok hogy valami Bonano nevű gyereket megmentettem.Utána?
  • Dead
    #4901
    Valamit azzal is kezdeni kellett...
    Nem sok értelme van, ha már kijátszuk, mert akkor már úgysem lehet paazakozni.
  • Lacee
    #4900
    az is :)

    szvsz nem sok értelme van ezeknek az új lapoknak, de gondolom a változatosság volt a cél.
  • maxius
    #4899
    ...és én még egyszerű játéknak gondoltam a Pazaakot...
  • Lacee
    #4898
    ha kijátszod, akkor megcseréli a 3-as és 6-os lapjaid előjelét.
  • Dead
    #4897
    Azt én se...
  • maxius
    #4896
    Valaki a kedvenc kártyajátékomat emlegeti?
    Én csak az új sárga lapokat nem értem...pl. azt a 3&6-ot..
  • N1ggA
    #4895
    Tom Tom, ha gyenge vagy angolból, akkor szntem el se kezd a játékot mert nélküle lehetetlen...
  • N1ggA
    #4894
    Igen minden körben 1-et, ezt mondtam én is
  • Dead
    #4893
    De meg lehet!

    Nem egy körben rakod le az összeset, hanem minden körben 1-et.
    És ha 20 alatt tartod, és betelik a kártyamező nyerted a fordulót.
  • Tom Tom
    #4892
    kösz
  • Tom Tom
    #4891
    light vagyok de nem sokat tudok angolul
  • Lacee
    #4890
    az űrállomás?

    ott beszélned kell vagy az ithorianokkal vagy a Czerka vállalattal (attól függ h light vagy dark vagy), és segíteni nekik. ezután még pár küldetés (elég egyértelmű szerintem, de majd kérdezz :)) és mehetsz is tovább, a bolygó felszínére...
  • Tom Tom
    #4889
    még az elején amikor először repültem el a hajómmal.A meteor utáni pálya vagy bolygó
  • Lacee
    #4888
    minden kocsmában lehet...

    én meg csak arra céloztam h nem tudunk segíteni ha nem mondod el hogy hol vagy éppen, csak "pár csukott ajtó"