8627
.
  • Dead
    #5007
    Vidd lentebb az ártat!
  • N1ggA
    #5006
    Lol
  • syabica
    #5005
    még mindig eladó!! már régen illesztettem be : bontatlan STAR WARS: Knights Of The Old Republic II, The Sith Lords játékszoftver magyar nyelvű kézikönyvvel, 6000 Ft, [email protected] ......... továbbra is, esetleg csere érdekel /csomagküldéssel együtt/
  • N1ggA
    #5004
    csak mondd el hol akadtál el
    és segítek
  • Tom Tom
    #5003
    Na jó hülye voltam hogy fikáztam a játékot csak már egy hete nem tudtam tovább lépni.Ha valaki tudna adni egy olyan helyet ahol megbízható magyarítást lehet letölteni azt nagyon megköszönném.
  • N1ggA
    #5002
    tolvaly!! :P
  • N1ggA
    #5001
    ááááááááááá
  • franco
    #5000
    kisték:D
  • franco
    #4999
    ezt a megoldást még nem hallottam
  • N1ggA
    #4998
    vidd lejjebb a felbontást
  • Zotya123
    #4997
    üdv mindenkinek!
    feltettem játékot, és mikor beállítom karakter tulajdonságait, és továbbugrik a long long time beúszó szövegre, ezután mikor indulna játék, csak nagy fekete kép jön be..
    updateltem, így se változik.
    vkinek vmi tipp erre?
  • Sheva
    #4996
    http://kotor.uw.hu Készülőben
  • Calver
    #4995
    értelmetlen imho ez az exploit. egyszer, baromi egyszerű a gém, még difficulton is - eddig aki engem meg tudott izzasztani egyedül az Vrook kölyök volt, aztán mikor megvolt a technika simán kicsináltam őt is - valamint ahogy a te szinted növekszi, a bossoké is nő, szóval baromira nincs semmi értelme.
    mind1, sikeresen kivégeztem egy magát sötét oldalnak adó Consular/Weapons Masterrel, most kezdem újra egy jófiú Sentinellel akit késöbb Weapons Masternek szánok, de csak azt
    SPOILER
    sajnálom hogy az utolsó videóban csak az látszik ahogy Kreira zuhan, az nem hogy a karakter nekifutásból milyen 11es rugással küldi röppályára...
  • Dead
    #4994
  • Panzerfaust
    #4993
    Van egy bug ami újra adja az egyik hullánál azokat a lopakodós szrnyeket a korribanon. Ennyit mondok, mert énis ez alapján találtam meg, de már abbahagytam mert ritka unalmas. Akit érdekel anak jó keresgélést.
  • Dead
    #4992
    32- már a 2. BOLYGÓN?????????????????????????????
  • Panzerfaust
    #4991
    Én most 32es vagyok a második bolygón, de fárasztó a szemét hssississeket gyakni 300tp-ért. 32000kellene egy szinthez.
  • Lacee
    #4990
    nekem sem volt még 32-nél több, de elméletben ötvenig enged a program. (csít stb)
  • maxius
    #4989
    50-ig? Majdnem mindent miegcsináltam, és csak 30ig tudtam menni...
  • Dead
    #4988
    Rögtön lesz jedi erőd, az első szintlépéskor
  • Calver
    #4987
    hosszú, sokkal hosszabb imho mint sima KotOR, implantok változtak (mondmár cons alapján megy implantok benyomása), kasztok változtak valamennyit, mostmár nem csak találni, hanem gyártani is lehet updateeket, ezek a lényegesebb változások, de még sokminden más is van...
  • franco
    #4986
    első végigjátszásra kb ugyanolyan jó szvsz, talán kicsit furcsa lesz.
    viszont aztán...:D
    [negyedszerre viszem]
  • Dead
    #4985
    Mégtöbb a szöveg.
    50-es szintig lehet.
  • zsilike
    #4984
    HI!az elsö részt végignyomtam.Azt szeretném kérdezni,h mik az ujdonságok??hányas szintig fejleszthetö a kari???irjatok PLEASE egy kis leirást.thanx-letöltés miatt fontos!
  • Szid
    #4983
    Pedig már azt hittem játszol vele
  • syabica
    #4982
    még mindig eladó!! már régen illesztettem be : bontatlan STAR WARS: Knights Of The Old Republic II, The Sith Lords játékszoftver magyar nyelvű kézikönyvvel, a bolti 6000 Ft + csomagküldés, [email protected] ......... továbbra is, esetleg csere érdekel
  • Dead
    #4981
    Remélem érthető amit leírtam
  • Dead
    #4980
    És ott van a kereső felül beírod, hogy Star Wars
  • Dead
    #4979
    Inkább leírom felmész erre a honlapra és ott van a Knights of the Old Republic 2-re LETÖLTÉS
  • Dead
    #4978
    Hát nem egészen........
  • Dead
    #4977
    Asszem ez az
  • Shaman
    #4976
    link?
  • Dead
    #4975
    Mikor letöltöttem, még csak 8% volt.
    Azóta nem tom(gondolom több)
  • Shaman
    #4974
    Valaki meg tuggya mondani,hogy áll a magyarítás?
    sry,de nagyon régen voltam a topikban.
  • Dead
    #4973
    cheat
  • franco
    #4972
    látod Dead, nem kamu. ez már majdnem 300:D
  • franco
    #4971
  • Dead
    #4970
    JAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Akkor is erős
  • franco
    #4969
    Nihilus ellen muszáj vinni Mandalore-t, mivel az alattvalói segítségével robbantod fel a cirkálót
  • Dead
    #4968
    hova muszáj mit vinni?