8627
.
  • franco
    #5167
    asszem az ATI a ludas, de nem vagyok expert a témában mivel nvidiam van és sose volt semmi bajom a gammával.

    viszont ha visszakeresel tuti hogy min 10szer le van írva a megoldás
  • Nyiri
    #5166
    Aztan nagy tereknel meg szaggat mint allat. Pedig AMD64 3000+ 1 Giga 400MHZ ramos a gep, igaz a vga mar 2 eves (9700 Pro) de nem hinnem hogy emiatt szaggatnia kellene.
  • Nyiri
    #5165
    Hela!

    Nemtom mi a gond, de nalam a betoltes utan a modelleg olyanok mintha valami felrobbgantotta volna oket. Total szet vannak esve es nem latok semmit. Masnal is van ilyen bug? Rohadt idegesito. Jatszani sem tudok vele :( Mas jatekoknal nincs ilyen csak ezzel. Mig eljutottam az elso bolyogra fel orankent fagyott. Ennyire bugos? Mit tudok vele tenni?
  • franco
    #5164
    kakiszünet:D
  • Dead
    #5163
    akor hogy írtad be ezt az üzenetet?
  • cyrus #5162
    na sikerült megoldani :D

    fu, megvan a fénykard is, nagyon komoly, nem tudom abbahagyni a játékot :O :)
  • cyrus #5161
    de nemám :(
  • KH
    #5160
    hmm, hát ez érdekes, mert ugye, csak akkor indul el, ha azt mondod neki, hogy biztonságos... és a holttestet nem találtad meg valahol menet közben?
  • cyrus #5159
    épitettem is már, de még mindig nem elég, a faszi meg nem áll a kukázók között, valszeg meghalt :O :(
  • KH
    #5158
    esetleg itt
    egyébként ha nagyon meg vagy szorulva, alkatrészt tudsz csinálni a szerelő-asztalnál

    ha arra a szakállas faszira gondolsz, akit a romok közül mentesz ki, egy zárt szobából, nos, ő ezt követően a többi kukázó között áll...
  • cyrus #5157
    hi, most kezdtem el a játékot, még eléggé az elején vagyok, de elakadtam.
    Zherron megbízásából fel kell készülnöm az ostromra (droidok megjavítása, stbstb) de nem tudom megcsinálni mert nincs elég alkatrészem a feladatokhoz, és igy nem engedi befejezettnek nyilvánítani a küldit, valamint a jedi enclave romok után nem találkoztam a szakállas faszival akitől a fénykard darabot kellett volna megvennem. őt hol keressem mert sehol nem találom ?
  • Lacee
    #5156
    én harmadik játzásra csaltam, mert valahol tévedésből eladtam a HK47-es egyik darabját, és akkor már beraktam egy-két ritka fénykristályt is, vagy a turbo mozgást... ezek nem mentek a játék rovására.
  • Seth
    #5155
    hát most igazán nincs mit, mint lejjebb olvasom valamelyik kód már működött, hát akkor csak elgépelhettél valamit.
    Egyébként minek csalsz?
  • MagyaR
    #5154
    :DD. Thx.
  • Seth
    #5153
    azt írja, hogy ha nem működik a kód, akkor tuti elírtál valamit, próbáld újra
  • MagyaR
    #5152
    Csak azé, mert vmi olyasmit szedtem ki innen, hogyha ezt és ezt csinálod, akkor nem lesznek jók a kódok.
  • MagyaR
    #5151
    Valaki letudná, ezt fordítani? :D

    Kotor2 Cheats

    Open up swkotor2.ini in your KoToRII folder and go under [Game Options] and add EnableCheats=1 and when in game press ` (*Note: The entry box will be invisible, just type in the codes you wish to use and press enter, if they do not work you probably mis-spelled something, try again).
  • MagyaR
    #5150
    Nekem jobb konfigon fut, mint az első rész, tehát még talán rosszabb is lett a grafja :D. És a gépem ugyanaz.
  • Lacee
    #5149
    ízlés dolga :)

    szerintem grafikában alig változott, egy patch-el megoldották volna.
  • bgabor
    #5148
    Most szereztem meg a gámát.
    Van lehetőség a nem bolti verzió patchelésére?
  • N1ggA
    #5147
    Hát, inkább: a grafikája jobb lett, a története sokkal rosszabb.
  • Szid
    #5146
    :o))
  • MagyaR
    #5145
    Nah. Kezd a csítelés világossá válni. Mostmá a wisdomomat sikerült vagy 130ra megnövelnem, de nemtom, hogy hogyan. Megnyomtam ugyebár az alt+shift+0-át.
    Aztán beírtam, hogy setdexterity 12.

    Azt entert nyomtam, de akkor még nem tért vissza a játékba. A wisdomnál meg ugyanezt megcsináltam és utána az enter után össze vissza nyomkodtam mindent és végül megnéztem és sikerált. De utána többször már nem tudtam megcsinálni. Tehát mi a rákot is kell pontosan csinálni? :D
  • Sir Quno Jedi
    #5144
    Azért a karaterek sokkal jobban kidogozottak lettek mind grafikailag, mind RPG tekintetben !
  • Docci
    #5143
    köszi
    Ráfeküdtem azt megoldottam magamtól.
  • Lacee
    #5142
    a story szerintem kb hozza az első rész színvonalát, felül is múlja azt... több párbeszéd!

    grafika ugyanolyan, mint volt, de történt pár játékmenet-beli változtatás, szerintem hasznosak.
  • magus
    #5141
    mennyi az ujitas az 1 hez kepest, es mennyire jo a story az 1 hez kepest?
  • N1ggA
    #5140
    452 ha nem tévedek (régen volt nemtom h jol emléxem e)
  • Docci
    #5139
    köszi ezt a segítőkész választ....

    egyébként igazad van!
  • HiPPoNaX
    #5138
    Itt a topicban is le volt irva 1000szer, egyebkent meg egy tipp
  • Docci
    #5137
  • Docci
    #5136
    hát ilyen nincs
    azalsó sort kirakom,de a felsőt már nem tudom
    yáyá
    mi a sorrend?
    annyira idegesítő...(minek ilyen dolog a játékba?)
  • Docci
    #5135
    hát ilyen nincs
    azalsó sort kirakom,de a felsőt már nem tudom
    yáyá
    mi a sorrend?
    annyira idegesítő...(minek ilyen dolog a játékba?)
  • Docci
    #5134
    Na egy ujabb probléma adodott a játék során:
    A kis droiddal megy a nar shadda bolygon(csak vele lehet)
    Ki kell nyitnom egy ajtot ,de 2jelszó" védi.
    3 forgatást kell csinálni,de nem tudok rájönni a logikájára.
    2 számsort kell ugy forgatni ,hogy a megadottal egyzzen
    Valaki járt már itt?
  • Lord Silver
    #5133
    köszi N1ggA és HiPPoNaX a segítséget!!!
  • Calver
    #5132
    windowsban alapból be van állítva bal alt+shiftre a nyelvek közötti váltás - szépen megnyomod és rátaposol nullára, utána pedig beírod vakon - persze legyen benyomva a konfig fájlba az EnableCheats=1 sor a Game Options alá. sokadszorra ugyanis már én is turbo csíttel küldtem gémet (3szor olyan gyorsan futsz tőle)
  • Lacee
    #5131
    kell space, utána meg sima entert kell nyomni, és vissza is tértél a játékba.
  • maxius
    #5130
    hasznájj vmi trainert...
  • MagyaR
    #5129
    Énis mivel már 4.szerre jáccom, ezér már rántam és abbahagytam, de ha jók lennének a cheatek, akkor végigmulatnám, ezt a 4. végigjátszást, de vhogy nem műxenek.

    Eleve nekem ez a +7 kombináció nem jó.
    Csak az jó, ha megnyomom az al1+1-et vagy 0-val is jó szokott lenni, azt nyomok egy entert. Akkor lefagy az emberkém.

    És akkor beírom pl., hogy setdexterity 8

    Utána, hogy az emberkén megint működjön össze vissza kell nyomogatnom, ezt a alt+0 vagy 1-es verziót.

    Nos. A setdexterity után ijjenkor kell space? És ha beírtam mit nyomjak? :D
  • N1ggA
    #5128
    kártya szabályai: majdnem olyan, mint a 21-ezés, csak itt 20 kell, és van 4 kártyád, amiket végig látsz, és bármikor felhasználhasz. Ha még kérsz lapot, akkor nyomd a passz-t