8627
.
  • McFrost
    #5207
    Találkozzunk DC-n egy próbára?
  • franco
    #5206
    hát DC alap
    többek közt én is megosztom, de gyors emberek már nemigen osztják meg

    amit Takezó mondott warezt ott fennvan
  • McFrost
    #5205
    Honnan tom ingyér?
  • franco
    #5204
    nincs

    állj neki és kapd le mind a 4 cdt:D
  • McFrost
    #5203
    Hail! Van ennek a játéknak demója?
  • Dead
    #5202
    De ha már Luxának dolgozik, akkor dark.
  • Lacee
    #5201
    vagy ha jó oldalon állsz, csak szólni kell a rendőrségnek :)
  • Calver
    #5200
    na ezt most jól megaszondtam. szal ugyanazon a részén van a városnak a medbay mint az ithorian compound...
  • Dead
    #5199
    Megszerezted már a növényt, meg vmi pajzsot? Mert ha igen akkor már csak a "speciális" egészségügyi csomag van hátra, az ott van az Ithorian Compoundal egy helyen, csak a másik ajtón menj be, ott felkell törni egy plastik cilindert , és ottvan. A három cuccot elviszed ahoz a kereskedőhöz és kész.
  • Calver
    #5198
    medbay az egy helyen van az ithorian compounddal, csak annak a legvégén, ott keresgélj, majd csörögni fog egy... hmm, telefon.
  • franco
    #5197
    a medbay pont a legmesszebb eső szoba a cantinától


    de ha már itt elvesztél, próbáld jobban megjegyezni a lakrészeket
  • Armi
    #5196
    Vagy nem lorszót hanem azt az excsenges ficckót nem tom hogy hívják de ott áll a szobája előtt egy őr akit meg lehet fenyegetni de nem csinál semmit.
  • Armi
    #5195
    Nos az első küldi a fegyvercsempészet mikor a 82.-es szintről kell elvinni a cuccot hozzá. Csak épp azt nem tom hogy hol a cucc valami nyugati meg keleti szarságokat ír a végigjátszás de nem találom a mad bay-t. Ez után kellesz kinyírni lorsot ha ez segít a játékban tájékozódni. ha kinyúvadt akkor ki kell menni a tellosra. segítenél kérlek?
  • Dead
    #5194
    Több küldit..........
  • Dead
    #5193
    Ha a Czerkáknak dolgozol, akkor Luxa többet is ad, ezért nem tom hanyadikra gondolsz.
  • Armi
    #5192
    Szasztok. Elakadtam a Kotor2-ben. Ott vok a telos-on és a czerkának csinálok küldetést. Valami csókát ki kell nyírni de előtte le kell menni a cantenben valami fegyvercsemészetre Luxához. Aztán azt írja hogy 82. szint de ott nem értem mit kell csinálni. Valaki leírná pontosan és részletesen hogy ezen hogy juthatnék tovább köszi de én most kérnék helpet
  • cyrus #5191
    bár én csak a támadás után kaptam meg :O
  • cyrus #5190
    szólni kell Bao-Durnak a hajón.
  • Stray Wolf
    #5189
    Hi all. KÉnee kis help. A Dantooinon vagyok, milicia támadásos rész elQtt és még mindíg nincs jedi kardom :) "Elvileg" minden alkatrészem megvan hozzá mégsem vágom hogy kéne összerakni....
  • Calver
    #5188
    bug valszeg. de nem muszáj a cucc, elég ha csak dumálsz a város vezetőjével, és aszondod mehet az támadás.
  • Kumesz
    #5187
    hy all! Ott tartok hogy a dantooinon megkell védeni a milliciával a települést és ott ugye megkell javítani a droidokat hogy védjék a várost és megkell gyogyítani a robottal az embereket is a beteg szóbán de az a probléma hogy a beteg szobán nincs ember és a robotok is hiányoznak...
  • Kumesz
    #5186
    A Szaggatást ugy oldottam meg hogy bementem a grafika beállitásokba mikor elkezdet akadni és mindent alapra nyomtam majd visszaállitottam ahogyan volt és lám már jó is lett :-)
    Azt viszont nem értem hogy a CSapatomból már mindenki a jó oldal felé húz egyedül Atton megy egyre a sötét oldal felé!Nem lehet valahogy ezen változtatni?
  • Lacee
    #5185
    Handmaiden mindenképp jön veled, csak akkor nem, ha női karakterrel vagy...
  • Polllen
    #5184
    Gyerekek! Nekem valaki azt mondta, hogy Handmaiden lady csak akkor jön velem, ha jou vagyok...

    Épp kiírtani készülök a jediket, erre szépen velem van és még a befolyásom is növelem felette...

    Igaz, hogy pedzegeti a témát Attonnal együtt, hogy kicsit más kezdek lenni... Árnyéka önmagamnak, de hát ez van...már majdnem teljesen elcsábított a sötét oldal delejes csábítása...
  • Nyiri
    #5183
    Megoldodott a fagyas ugy nez ki. Le kellett vennem a AA es a AF-t bar nemtom miert van vele baja.
  • franco
    #5182
    jah ez egy régi gond, de ezeket a hszeket sose olvastam el mert nekem sose volt semmi bajom...

    azt tudom javasolni hogy olvasgass vissza
  • Kumesz
    #5181
    Leszállok a hajoról és akkor csinálja csak ha arra fordulok a képernyövel amerre menni kell ha háttal futok akkor nem szaggat csak nem látok semmit!
  • franco
    #5180
    akkor ne kártyázzal a dantooinon a páncélokért....
    4x vittem végig, de nemtom miről beszélsz....
  • Kumesz
    #5179
    Hy all! Ahogy a Dantooine -ra érek ahol játszani kell kártyával a páncélokért ugy elkezd akadni mint a fene mitől lehet ez?
  • Nyiri
    #5178
    En azert vagyok szomoru hogy 2005-ben mem birnak megcsinalni egy programot ugy hogy minden konfigon menjen...
  • Polllen
    #5177
    Nálam 1.1 athlon 384 mega, Radeon 9600 és talán 1x ha kifagyott...
    Néha belassult, de 1 kis option állítgatás után rendesen futott...
  • Kumesz
    #5176
    Hy all!Itt olvasom hogy a szaggatást meg lehet oldani valami ini beállitással mert nekem is Ati 9600 van!Akkor ez mégis hogy van?
  • Nyiri
    #5175
    Felraktam a 4.12-s Catalyst-t es ugyanugy fagyokat 5 percenkent. Igy sajnos bucsuzom a jatektol, de a mentesem megmaradt. Remelem lesz valami megoldas ra :(

    Nem hiszem hogy a konfigom a ludas, mert mas jatek gyonyoruen fut csak ezzel van gaz. Jah es a forumok nagy reszen talalhato ATI + KOTOR2 hiba topic is :(
  • Lacee
    #5174
    nekem ati radeon 9600SE-m van, semmi gond nem volt... pedig három és félszer végigjátszottam, az egyetlen hiba a szaggatás volt (de ezt a config.ini átállítási megjavította)

    5.1-es catalyst
  • franco
    #5173
    itt szúrnám közbe: /nehogy valakinek elmenjen a kedve a gammától aki még nem tolta/

    athlon 1500+on, GF MX440el (!!!!) egyszer nem fagyott még....kb 120 játékóra alatt
  • Nyiri
    #5172
    Ilyen nincs... Most nem fagyott csutkara, hanem 5 percenkent megall csontra majd beugrik a ATI VPU recover is azt mondja, hogy leallt a hardware gyorsitas es reseteli azt.

    Hogy lehet ennyire szarul megirni egy progit?
  • Nyiri
    #5171
    A szaggatas megoldodott az swkotor2.ini edittel es az uj driverrel
  • Nyiri
    #5170
    Most megint csutkara fagyott a monitor is kikapcsolt. Nem ertem :( Mas game siman fut.
  • Nyiri
    #5169
    Csak ez a KOTOR 2 totalisan csontra fagy! Ugy hogy meg a monitor is kikapcsol. ilyet meg nem lattam :(
  • HiPPoNaX
    #5168
    9600as radeonon nem szaggatott nekem, probald meg a legujabb catalysttal, annak a changelogjaban szerepel a KOTOR kiemelten, vmit javitottak a tamogatasan :]