8627
.
  • Calver
    #5327
    hol vannak csapattagok? bejáratnál v. force cageekben? ha bejáratnál, na akkor tölts vissza Telos Hidden Base-ről mentést, ha force cageekben... akkoris. nemtom mi lehet nálad.
  • Dead
    #5326
    Le uninstalláltam szegény játékot :(
    Jó szolgálatot tett nálam :) sokáig szórakoztatni tudott :)
  • Shaman
    #5325
    heh? ez hogy jön ide?
  • Che Guevara
    #5324
    Sziasztok!

    Leköteleznétek, ha valaki segítene nekem, mert elakadtam a Telos sarkvidéki részén, ahol a fehér hajú lánykák vannak. (Tudom, hogy ez a probléma már felmerült korábban itt a Fórumban is, de azon kívül, hogy ez egy bug, nem találtam rá megoldást.) Szóval beszéltem mindenkivel, megtettem mindent, amit kellett, most már csak be kellene cuccolni a hajóba és elhúzni a jó fenébe, de az idióta csapattagok nem akarnak velem szóba elegyedni. Ez elég baj, mert enélkül nem tud továbbmenni a játék. Már visszatöltöttem egy régebbi mentést, de ugyanide lyukadtam ki. Jó lenne, ha valaki írna nekem egy pályaátlépő kódot - ha van ilyen - mert tartok tőle, hogy e nélkül be kell fejeznem a kalandozást. Előre is kösz.
  • koosadam
    #5323
    DE a filmben nem értem a 6.-ik részben,hogy amikor Luke azt mondja R2-D2-nek,hogy "Igéretet tettem 1 régi barátomnak",akkor Vadert ér azalatt,vagy Yodát??
  • Polllen
    #5322
    Nem bántásból mondom, de ha már az elején nem tudod merre menj, amikor lényegében csak 1 út van, akkor később mi lesz???
    Ami nem megy, azt nem szabad eröltetni...
    Végigjátszást asszem van az rpgvaulton, de nem biztos...
  • koosadam
    #5321
    Tudtok mondani végigjáccást?
  • Szid
    #5320
    Vagy egy reinstall a fejben
  • haxoror
    #5319
    Neked szerintem egy lépésről-lépésre végigjátszás kéne...
  • koosadam
    #5318
    Hova kell eljutni a játék elején, és hogy kell eljutni oda????
  • Lacee
    #5317
    hát tudod, én ilyen vagyok, ahol lehet jót teszek ;P
  • franco
    #5316
    el tudom képzelni, már lassan 24 órája tűkön ülsz hogy segíthess :D
  • Lacee
    #5315
    de ha nem mondod meg, hogy hogyan gondoltad akkor soha sem fogunk tudni segíteni, nem gondolod?
  • koosadam
    #5314
    jajj...nem így gondoltam...
  • Shaman
    #5313
    kreálni karaktert
  • Dead
    #5312
  • Lacee
    #5311
    gratulálunk, ön megnyerte az nap leghülyébb kérdése díjat!
  • Dead
    #5310
  • koosadam
    #5309
    Mit kell csinálni a játék elején??
  • koosadam
    #5308
    Sziasztok!
  • madi 9k
    #5307
    REGEDIT-ben hogy lehet átállítani a monitor felbontását? Aki tud kérem segítsen fontos lenne.Előre köszi!
  • franco
    #5306
    erősen nemtom miről beszélsz

    csinálj screensotot
  • McFrost
    #5305
    egy ponton megáll, se előre se hátra , csak körbe -körbe....,Ez bug lehet?
  • McFrost
    #5304
    az mitől van hogy nem tudok semerre sem haladni a robotommal? villog az akkumulátor ikon
  • McFrost
    #5303
    értem, kössz! majd még kérdezek...
  • Lacee
    #5302
    ion támadással (arra nagyon érzékenyek a droidok, és a pajzs sem mindig védi ki), vagy szimplán csak addig lövöd őket, amíg le nem jár a pajzsuk...
  • McFrost
    #5301
    Hail! Kicsi robottal vagyok, jönnek ellenem oan robik ,melyeknek van védőpajzsuk, őket hogy lehet kinyírni?
  • McFrost
    #5300
    igen , igazad van, úgy kellett! gyenge az angoltudásom...sajnos, da majd rájövök,meg kérdezek!
    THX!
  • Lacee
    #5299
    a játék elvileg mondja is, hogy zárt ajtókat be lehet zúzni (bash), az a kard ikon.
  • McFrost
    #5298
    az öregasszonnyal beszéltem 1000szer, de mindig visszaül....
    meg próbálom , kössz!
  • Lacee
    #5297
    beszálj az öregasszonnyal, nézz bele a ládákba a környéken, ilyesmi... a zárt ajtók egy részét könnyen ki tudod nyitni, ha berakod fegyvernek a plasma torchot (nem biztos hogy pont így hívják, de rögtön az elején megkapod ha jól emlékszem), és azzal rávágsz egyet az ajtóra
  • McFrost
    #5296
    tök elején vagyok, kiszálok egy ilyen kabinból , többiek nem , keringek 5 helységben, van egy öreg asszony , de nem tom mit kell csinálni, egy ajtón lehetne kimenni, de az füstölög...
  • Lacee
    #5295
    mi a gond?
  • McFrost
    #5294
    hahó valaki! most kezdtem ezt a gémet , de már az elején elakattam, ott ahol egy nő jógázik miután felébredt a halálból
  • Calver
    #5293
    dehogynem, most nyomom 3szorra, most egy csaj DS Guardian/majd később Marauderrel...
  • N1ggA
    #5292
    SWGZZÜUNK!!!
  • Polllen
    #5291
    ...
  • Lacee
    #5290
    no mi törttént, senki nem játszik már ezzel a jó kis gémmel?
  • MarkBlade
    #5289
    Én azért várom a fordítást szerintem jó volt az elöző résznek is.. majd akkor előveszem a játékot.
  • Lacee
    #5288
    azért nagyon ritkán van olyan, hogy egy fordítás eléri az eredeti verzió színvonalát, vagy jól visszaadja a hangulatát... és hogy felülmúlja, szinte nincs is.
    (kicsit off,de:)
    értem ezt filmekre is, ezért próválom kerülni a szinkronos mozikat, még olyan nyelven is, amit nem értek: a színészek játéka sokkal jobban "átjön" saját hanggal.
    (ON)

    minden tiszteletem a fordítóké, akik idejüket áldozzák arra, hogy mások is megérthessék kedvenc játékaikat, de azért erősen nem ugyanaz a szint... már csak a munkakörülmények és a rászánt idő miatt is.