8627
.
  • Calver
    #5367
    nemtom, nekem ez a 2 karakter volt pont akit max kényszerből engedtem a csapat közelébe. Kreirat mert sztem egyszer nem is olyan istentelen jó, másodszor mert egyáltalán nem szimpatikus, Visas-t hasonló okokból - még Force Sensitive featje sincs, -40 fp a többi karihoz képest!
    én egy Handmaiden (Soldier 6/Jedi Guardian, 18as szinten lehet jedivé tenni) és Mira (Scout 8/Jedi Sentinel, egyáltalán nem nehéz jedivé képezni) csapatra esküszöm. egyszer mindkettőjük szimpatikus, másodszor Handmaiden mindent kivasal, Mira meg ha kap 2 fullra fejlesztett blastert nagyon szépen osztja az észt hátulról a precise shot featjei miatt, na meg jedik ellen is hatásos!
  • Calver
    #5366
    HK Vocabulator - HK droid, Peragus
    HK Control Cluster - HK droid, Telos Plateau
    - Sullustan merchant, Dantooine
    HK Droid Processor - Kodin, Droid Merchant, Nar Shaddaa
    HK Chassis - HK droid, Nar Shaddaa, Vogga's Warehouse, part of plot

    íme. szal pont a droiddal fogsz leölni 3 HK droidot és ott lesz a chasis, kb 1 perccel az ajtó kinyitása után.
  • franco
    #5365
    hát figyi, kreia úgyis kell a csapatba, mert 7%-al több XP-t kapsz
    harmadiknak meg sztem Vissas a legjobb szal..
  • tyro
    #5364
    Általában dumálok minden boltossal, lehet pont azt hagytam ki :(
    na mind1, akkor valszeg a HK droid nélkül viszem végig, azért köszi
  • franco
    #5363
    na ebben nemtok segíteni
    csak haladtam a sztorival és hopp, megvan minden alkatrész...

    érdemes minden boltoshoz benézni
  • tyro
    #5362
    Kösz szépen, megtaláltam

    Ja és még annyit, hogy a HK droidhoz már csak a "droid chasis" kéne
    olyat hol szerezhetek?
  • franco
    #5361
    alul van amit keresel
  • franco
    #5360
    hááát, sztem ne várj a magyarosításra
    de ha naar-shaddan vagy akkor annyira nem nyomod rosszul
    (sztem oda érdemes utoljára menni mert nehéz)


    pár perc és kikeresem a megoldást
  • tyro
    #5359
    Ja látom az előbb kérdezték a magyarítást sorry
  • tyro
    #5358
    Hi! Kéne egy kis segítség
    Már megjártam az összes bolygót, most a Nar shaadán vagyok.
    Ott járok hogy Goto elfogta a Jedimet, és a droiddal kell megszerezni vmi kódot, hogy kiszabadítsam. De itt van egy ajtó ahol forgatni kell a számokat valahogy, hogy kinyíljon, és totál nem értem hogy kell. Van fölül két 4 karakteres kód meg alul, valahogy így:

    3E7D
    1E2F

    3L0P
    1F3E

    És alahogy forgatni kell őket hogy kinyíljon az ajtó.
    Aki tudja miről beszélek segítsen gyorsan pls


    Ja és nem tudja valaki, hogy mikor lesz magyarosítás?
    Mert a szövegek angol tudásom legfelső határát súrolják, és csak úgy körülbelül értem a dolgokat
  • Skorpioo
    #5357
    Féltem, hogy ezt a válasz fogom kapni... :(
    Sajnos ezt az oldalt én is ismerem, de dec.25 óta nem frisítették és ami fent van magyarítás az még gyakorlatilag angol. :(
    No, mindegy azért kösz a választ!! Ha, esetleg van valami konkrétabb, akkor kíváncsian várom.
    Üdv!
  • Lacika 79
    #5356
    ehunni
  • Skorpioo
    #5355
    Sziasztok!
    Biztosan sokan kérdezik itt -most én is beállok a sorba-, hogy mit tudtok a KOTOR2
    magyarításának állapotárol?
    Elöre is köszi a válaszokat!
  • fsgh
    #5354
    ja több van mondjuk mert van egy olvasom (dvd) és egy írom
    vagyis használjak 1 meghajtót??az már megvolt és ugy se jó
  • Lacee
    #5353
    valami ritka bug lehet a telepítőben, ha másnak működik...
    lehet, hogy nem tartozik ide, de több cd-meghajtód van? nekem már előfordult más játéknál, hogy csak akkor nem írt ki hibát, ha ugyanazt a meghajtót használtam.

    más: lehet hogy az 1,7-es celeront nem fogja szeretni a játék, de majd meglátod.
  • fsgh
    #5352
    figyeljetek lenne egy "kis" problémám....
    Fel probálom telepíteni a kotor1-et és a 4.cd-nél azt írja ki hogy crc hibás ami nem is lenne baj mert megszerzem még egyszer de vagy 3-4 változatnál is ugyanaz a hiba jött ki (crc) pedig az egyiket onnan töltöttem le ahonnan a haverom és neki müködött és nekem nem.Leformáztam a gépet és ugy probáltam meg de ugyse volt jó utána a kotor2 probáltam és annál is crc!!!!!! be van oltva a gépem a kotor ellen?????
    különben geforce 6600gt videokártyám van 1024mb ram és egy celeron 1,7 proci de sztem nem ez a baja.....
  • franco
    #5351
    ha nincs a voggás dialógusban egy pont, hogy hadd táncoljak akkor nincs mit tenni
    mindenesetre az ajtó mögött nincsenek oan nagy cuccok, szal feledhető
  • zozo15
    #5350
    Nem engedi... Szószerint rámszól a hutt.. eléggé gáz... megkéne oldani valahogy...
  • franco
    #5349
    és attól hogy fenn van, nem tudod még elaltatni a kutyáit?
  • zozo15
    #5348
    igen mert mondtam a mellete álló csajnak hogy keltse fel mert beszélni akarok vele. és akkor még volt is mit vele beszélni de mosmár nincs... és ott bambul ki a fejéből
  • franco
    #5347
    felkelt???

    iet se hallottam még sorry
  • zozo15
    #5346
    sziasztok!
    Kéne egy kis help.
    Itt vagyok nar-shaadaron és Vogganal szeretném megcsinálni azt a küldit hogy a kutyáit lealtatom miközbe alszik a hutt...igen ám de a hutt nem alszik. Már táncoltam régebben azt a kuldit megcsiáltam de fel is keltettem azóta... hogyan tudom újra elaltatni? vagy hogyan tudok neki újra táncolni?
  • Calver
    #5345
    moddal elérheted h ő jöjjön veled, amúgy ha csajjal vagy majd Dantooineon csatlakozik hozzád egy Discipline nevű nyúlpofájú homokos... nem éri meg női karival menni, többek között ezért... ráadásul Handmaiden ad a vége felé igen szép extra defet azzal h tanít egy képességet 14es szinten amivel a wisdom módosítódat hozzáadhatod a defedhez, ez pedig a vége felé lesz lazán +5 def is...
  • Lacika 79
    #5344
    aham, szal akkor ezért nem jött a kiscsaj? szomorú vagyok :S
  • Lacika 79
    #5343
    hm. lehet elbaxtam valamit, ugyanis Telos-on a fehér hajú leányzó nem csatlakozott hozzám, visszamenni pedig nem tudok. akkor ez már felejtős, vagy később lesz lehetőség még felvenni a drágát? Már Dxun-on vagyok, és nem sok kedvem van visszatölteni egy régi állást :P
  • Calver
    #5342
    Visas de majdnem...
  • Braveheart
    #5341
    nem kukacoskodás volt, de erre írtam: "űrhalyóra"
  • zsotesz
    #5340
    Én Vizas-sal az űrhajómon küzdöttem amikor visszamentem.
  • Che Guevara
    #5339
    Köszönöm szépen a segítséget, sikerült megoldanom. Nem volt benne semmi ördöngösség, csak vissza kellett töltenem vagy négyszer. :(
  • Braveheart
    #5338
    A Vizast jól írtad de a hajót nem...
  • zsotesz
    #5337
    Én a Dantooine bolygón kaptam mikor a barangolás visszamentem az űrhalyóra. Ott Vizas (remélem jól írtam) várt rám. Miután levertem megkaptam a fénykardot.
  • mabbak
    #5336
    helló hogy áll a magyarítás?
  • maxius
    #5335
    Nem kellett sok logika, h miért kaptad a büntit...
    1ébként türelem ifjú padawan, türelem!
    A sietség kapkodást szül,
    a kapkodás hibát,
    a hiba elkeseredést,
    az elkeseredés dühöt,
    a düh fájdalmat,
    a fájdalom szenvedést,
    a szenvedés a sötét oldal felé mutat!
    Vigyázz, mit teszel ifjú padawan!
  • Shaman
    #5334
    ajajj...
  • good charlotte
    #5333
    hi most szereztem be a kotor 2-őt és egy városba vagyok és hogy tom megszerezni a fénykardot vagy azt mikor kapom meg????
  • Cassius Clay
    #5332
    köszi,sikerült 5ből 4
  • Lacee
    #5331
    nem emlékszem pontosan, de valami olyasmi a megoldás, hogy a legkevésbé sith típusú állat a gizka, a körben kb 20an állnak (ez nem biztos), a sith versikét pedig meg tudod nézni a könyvtárban (nagyjából: force-strength-power-victory, de nézd inkább meg)
  • maxius
    #5330
    Nemtom, de majnem mindegyikre a 4es a jó!
  • Cassius Clay
    #5329
    CSá
    Nem tudja vki véletlenül, a Sith Akadémián lévő traning computer kérdéseinek a válaszát????????Muszály megcsinálni és nemkem max 3 találatig megy
  • ent
    #5328
    Hi.
    Bocsika ha már volt, nincs kedvem visszabekelni!
    MAGYARÍTÁS HOL? VAGY HOGY ÁLL?