8627
.
  • bgabor
    #5287
    Miért? Nekem bár nem okozott gondot az eredeti szövegű játék sem (középfokú nyelvizsgám van belőle), de nagy élmény volt az anyanyelvemen játszani. Szerintem nem vagyok egyedül ezzel.
  • franco
    #5286
    kár leállnunk vitatkozni ha ezt komolyan gondoltad:

    "Ráadásul az elsőhöz van már teljes magyarítás is, az szintén sokat dob a játékélményen."
  • franco
    #5285
    türelem rulz
  • Sir Quno Jedi
    #5284
    Gondolom a segítőkészségünkről tett megjegyzésére reagált volna, megjegyzem joggal...
  • Dead
    #5283
    Csak azt nem értem, hogy mik tudtak eszébe jutni, amit cenzúráz inkább.
  • Dead
    #5282
    Felőlem.............
  • bgabor
    #5281
    Egészen nyugodtan elmondhatja itt is, legfeljebb vitatkozunk egy kicsit.
  • Dead
    #5280
    mi? mond ell privátba
  • Dead
    #5279
    Vann benne valami..........
  • bgabor
    #5278
    Nem. Nem a városokról beszéltem, hanem egyer részeről, jelenetekről. Nar Shaddaval, az említett -Twilekes részen kívül- semmi gondom nem volt. (Bár azt megjegyezhetnénk itt, hogy az Exchange figyelmének felhívása nem éppen egyértelmű feladat, az ember elsőre nem mindig tudja, mit kéne csinálni,hova kéne menni. Ilyen az első részben nem volt, a feladatok világosan megvoltak fogalmazva a quest logban, ami a második részről nem mondható el.)
    Nem tudtam ezenfelül nem összehasonlítani az első rész hihetetlenül igényesen elkészített városait, Manaant, Tatooinet a második rész városaival. Például az általad említett Onderonnal, ahol a főtéren 10 ajtóból kettő valódi, a többin nem lehet bemenni, mert időhiány miatt nemtudták kidolgozni. És ez még rengeteg helyen visszaköszön. Elég kiábrándító. Ha ehhez még hozzávesszük a programból kivágott helyszíneket, alternatív befejezéseket, akkor világossá válik, hogy a játék távolról sincs a Kotor 1 színvonalán. Ez sajnálatos, mert én is szívesen játszottam volna végig ezt is újból (a Kotor 1 et háromszor vittem végig), de sajnos ez a játék távolról sem volt olyan motíváló,érdekes,szerteágazó és hatalmas, mint az első rész.
  • Calver
    #5277
    "sok a rosszul kivitelezett rész a játékban"
    hát pont nem. Nar Shadda, amit te "rosszul kivitelezett részként" jellemeztél, az pont hogy a gém - legalábbis szerintem - egyik legjobban megcsinált része, baromi jó ez az "akció-film" feeling, ahogy össze-vissza váltogatod a karaktereket. gondolom ezután Onderon fináléja is rosszul kivitelezett részként van nálad számontartva...
  • bgabor
    #5276
    Miért, kultúráltan nem tudod előadni a nézeteidet?
  • Dead
    #5275
    Az, hohy milyen könnyű legyőzni a twi'lek fejvadászokat, az attól függ, hogy hanyadikra mész a Nar Shadaa-ra. Én amikor először vittem, akkor elsőnek mentem oda, és úgy egy kicsit kemény ellenfélnek bizonyultak, de pár gránát, és Attonnak egy kard segített legyakni őket.
  • franco
    #5274
    inkább cenzúrázom mik jutottak eszembe tisztelt bgabor hszeit olvasva:



    ............................
  • Calver
    #5273
    ...pedig Mirát későbbi felhasználás okán meghagytam ott 8as szinten (ott kap Precise Shot II-t)
  • Calver
    #5272
    hát nemtom, nekem az Attonos és a Mirás rész sem volt soha akadály... Attont
    SPOILER
    kiképeztem Jedi Sentinellé és 3/13-as szinten pillanatok alatt ledaráltam a két Twi'lek-et,
    SPOILER OFF
    Mirának pedig a mancsába adtam egy maxra updatelt Mandalorian Rippert, belenyomtam sokmindent, felszereltem rendesen és Hanharr kb 3 lövés volt...
  • bgabor
    #5271
    Feltétlenül szerezd be az első részt, nagyságrendekkel jobb, mint a második.
    Az első rész után amikor elkezdtem a másodikkal játszani, végig az volt az érzésem, hogy valami bugos third-party moddal játszom.
    Ráadásul az elsőhöz van már teljes magyarítás is, az szintén sokat dob a játékélményen.
  • bgabor
    #5270
    Én is ezzel szenvedtem, és ugyanannyira segítőkészek voltak velem is, mint most veled. Naszóval felinstallálod, a gyári exere felrakod a patchet, és utána ráteszed az alap cracket. Azzal is működik a dolog, azért nincs külön 1.0b-s crack.
  • bgabor
    #5269
    Hö, én aknákat rakosgattam le, úgy nyírtam ki őket. Meg szaladgáltam az asztalok között. Plusz néhány gránát,pajzs és megpack használatával taccsra lehet vádni őket. Amúgy nagyon nem értem, miért került bele ez a jenlenet. Először én is néztem nagyokat, hogy a kimondottan gyík Attonnal hogyan is lehetne egyedül legyakni a két közelharcos Twi'lek-et. Körülberül annyi értelme van, mint a végén a Mira-val a wookiee elől rohangálni. Hiába, sok a rosszul kivitelezett rész a játékban, ráfért volna még bő fél év fejlesztési idő. Az idő előtti kiadás erősen a minőség rovására ment.
  • Legion
    #5268
    Ok kösz, megpróbálom.
  • Sir Quno Jedi
    #5267
    Meg gránátok izé...
  • Lacee
    #5266
    két megoldás van:

    - vagy pajzsokat és medpacet használva kitaktikázod őket (ez sem lehetetlen), vagy

    - egyzserűen bemész a bárpult mögé, ahova valami miatt nem követnek a fejvadászok, és onnan simán lelövöldözheted őket :)
  • Legion
    #5265
    Üdv!
    Elakadtam a Nar-Shaddaan, amikor el kell menni a gázos alien bárba, közben Attont megtámadja 2 Twi'lek punci.
    Ezekkel sehogysem bírok el.. Attont kinyírják sec-perc alatt bármit csinálok.
  • Timbo
    #5264
    Oh , nó! :( áááá
  • Dead
    #5263
    bug valszeg...........
  • Timbo
    #5262
    Szewasztok!! Már majdnem végignyomtam a játékot de a végén elakadtam!! Kreia t kéne megölni és sikerül is de ha őt megölöm én is automatikusan meghalok!! Mit kell ott csinálni??
  • pluhi
    #5261
    Van valakinek ötlete arról, hogy miért nincs crack az 1.0b patchhez? Szar ez a játék, vagy mi? Ilyet még nem láttam, hogy ne jött volna ki a javitáshoz törés. OK ok, Securom 7-et tett bele a patch, de hát tucat Secu7-es játék fel van már törve.
  • Polllen
    #5260
    Akkor nem vitted túlzásba a jóságot...
  • Lacee
    #5259
    ja, viszonylag fehér nigga lesz belőle :)
  • Calver
    #5258
    hát nemtom, én a fénykaszákkal szemben csak megálltam és lecsaptam szépen mindet, pedig difficulton nyomattam... igazán csak
    *SPOILER*
    Darth Sion bácsi halálat sajnáltam, ő az első igazi, kömény Sith csávó eddig
    *SPOILER off*

    most meg nekiugrottam egy niggával, profi kis rasztával, poénosan fog kinézni DS masteryn
  • ga-b
    #5257
    Bug?Fasza...Hát akkor újrakezdem, töltögetek egyet, ahogy írtad.Köszönöm a segítséget!
  • Janoooo
    #5256
    Hali!

    Kösz a segítséget. Sikerült továbbjutnom. Aztán elakadtam ott amikor fel kell robbantani a hajót. (nem tudtam, hogy mit kell csinálni pontosan, csak mászkáltam körbe - körbe) Visszaolvastam a fórumban aztán sikerült megcsinálni. De ráment kb. 2 órám. Aztán sikerült végigvinnem. Azzal a csajjal a végén sokat szenvedtem. A lézerkardok először simán megöltek, de rájöttem, hogy csak körbe kell futni addig, hogy csak egy kövessen és egyesével simán lehet velük végezni.
    Úgy próbáltam játszani, hogy jó legyek amennyire csak tudok, de mindig csak középtájon voltam. Gondoltam még egyszer végig kéne vinni gonoszként. Csak elég hosszú játék volt.
    Szerintem nagyon jó játék volt.
  • Polllen
    #5255
    Hi!
    Ez velem is megtörtént... Bug...
    Tölts vissza 1 korábbi mentést és vagy állj ki újra a csajokkal vagy hagyd őket a fenébe...én pl hagytam, mert ha lecsapod őket se kapsz valami hüha nagy dolgot...
  • ga-b
    #5254
    Helló!

    Lenne felétek egy kérdésem.A gond az, hogy a Handmaidenek bolygóján elakadtam.Letesztelt az egyik hugi, legyaktam, (utána rámrontottak 5-en, ott megfingattak) ,de nem ez a gond.Egyszerűen utána nem tudom merre menjek.Beszéltem az összes csajjal, a robotot elküldtem a hajóra.Ha felszállok az Ebon H.-ra (egyedül, mert az öregasszony, meg az Aton csak néznek ki a fejükből a tréningteremben a tatami mellet) lemegy egy animáció, meg a főnökcsaj beszél két fehérhajúval.Aztán miután tölt egyet, csak egy sötét képernyőt dob be.Lehet, hogy azért mert a sötét oldal ennyire elragadott?.Olvastam, hogy az egyik csaj az velem jön?De ,hogy lehet elérni?Már mindenféle variációt kipróbáltam.Mindenhol ugyanaz.Aki tudja a megoldást az írja le, köszönöm.
  • Bandew
    #5253
    Miért baj az, ha semlegesek? Legalább több konfliktus lesz. :-D
  • Polllen
    #5252
    Sziasztok! Lenne 1 kérdésem...Most viszem először dark side-n, de valamit nem értek... Most lettem sith lord, handmaiden+atton szépen térnek át a sötét oldalra velem együtt...aztán gondol 1-t a gép és újra visszaállnak semleges szintre...

    Bug vagy én mondok, teszek valamit, amitől "kiábrándulnak" a sötét oldalból?
  • franco
    #5251
    a kristály miatt mondtam
  • N1ggA
    #5250
    tök mind1 hogy hova mész de akkor menjél a dantooinera
  • webibebi
    #5249
    franco azt mondta hogy a dantooinra menjek
  • N1ggA
    #5248
    mind1