8627
.
  • N1ggA
    #5447
    mit?
  • Matthew119
    #5446
    Valaki tudna adni egy linket ahonnan letölthetem?
  • Gohanka
    #5445
    Hali, ha vki tudja mit jelent ez akkor privizzen rám, mert help kéne.

    Error number: 0x80040707
    Description: DLL function call crashed: ISRT._WaitOnDialog
    Setup will now terminate

    Ezt az SW Battlefront 1 és a KOTOR 2 eredeti játékok telepítésénél írja ki, régeben feltudtam telepíteni, de most vmi miatt ezt írja ki.
  • Lacika 79
    #5444
    nm :)
  • Shaman
    #5443
    HTX!
  • Lacika 79
    #5442
    Ehunni :)
  • Shaman
    #5441
    magyarítás ?% ?
  • letoo
    #5440
    Akárhányszor visszatudom vele játszatni, de nem tudom felvenni sehogyansem a hangfelvevővel :( lejátszattam vele a kódot is-mármint a robottal-, meg a krapek utolsó mondatait is, denem vesz föl semmit a gép :(( hogyan kell használni?
  • tcpip2
    #5439
    Találhatsz egy hangfelvevöt. van ott egy droid is a halott technikus közelében, egy "úgyse tudod megismételni" benyögéssel rá tudod venni, hogy elismételje a kódot... amit a felvevövel felvehetsz.
  • letoo
    #5438
    Üdv!
    Valaki megtudná mondani,hogy hogyan kell továbbmenni a hangszenzoros ajtón? Itt teljesen elakadtam :(
    Köszi!
  • Pemack
    #5437
    köszi a tippet, éppen nar shadda az uccsó bolygóm és elég erősen dark side-ban vagyok
  • franco
    #5436
    mármint akkor könnyebben téríted át ha darksider vagy

    féreérthető volt
  • franco
    #5435
    belőle a legnehezebb :C

    asszem 3 influence pont kell hozzá is, csak nála nehezen lehet kapni. (főleg akkor ha dark sider vagy)

    a Nar-Shaddaa-n kell vele beszélgetni, ha elég befolyásod van rajta akkor sikerül
  • N1ggA
    #5434
    Marcus
  • Pemack
    #5433
    lenne még kérdésem az hogy Attonból hogyan tudok jedit csinálni csíten kívül ? :D
  • Pemack
    #5432
    de én voltam az, csak a nevedből ne mtudom hogy ki vagy :)
  • N1ggA
    #5431
    [URL=http://rpgvault.hu/?id=1222]talán itt [/URL]

    Jé Pemack, nem te voltál az, aki Gavorral és velem megnyerte az all-in-one packot? Még május körül.
  • Pemack
    #5430
    hol találok leírást hogy Nar Shadda-n mit kel lcsinálni? már az összes bolygót végigcsináltam és semmi küldetés nem maradt csak Nar Shaddan-n nem jutok semmire... :/
  • Calver
    #5429
    feltünt Kreira? mert sztem simán egy egyszerűen bebugzott a gém, tölts vissza a jedik összeesése elöl és menni fog.
  • Justil
    #5428
    oké...ha te mondod :)
  • HiPPoNaX
    #5427
    Importalni nem lehet, de en semmikepp sem hagynam ki az elso reszt sem, nagyon jol meg van az is csinalva.
  • Justil
    #5426
    Következő kérdésem lenne:
    Szeretem a CRPG-ket, anno a baldur's gate sorozat és a neverwinter nights fogott meg a legjobban. De kedvelem a Star Wars univerzumot is és szivesen jáccanék ezzel a 2 gaméval. Nos a kérdésem az hogy Kotor 1, Kotor 2, vagy Kotor 1, majd Kotor 2? vagyis hogy van -e összefüggés a 2 game között sztoriban, lehet -e importálni a karaktereket esetleg a második részbe, meg ugy összességében melyik a jobb (mert hát ugye nem minden gaménál jobb a 2. rész mint az első...) szóval? érdemes az egyet is lenyomni, vagy kezdjem egyből a kettővel?
  • Goaulds
    #5425
    na igen de nem jutottam előbbre.....
    megcsináltam a maradék küldit amit irt de semmi

    Most fogyott el a türelmem!!!
    Grrrrrr Grrrrrr
  • franco
    #5424
    (y)

    látod mindenre van magyarázat:)
  • Goaulds
    #5423
    the fuel situation on Telos, or the merchant Geeda's trade routes on Nar Shaddaa, then now is the time to get those done.
  • franco
    #5422
    az üzemanyagos tuti nem muszáj mert én 4ből eccerse csináltam meg:D
  • Goaulds
    #5421
    hmmmm. most olvastam a végigjátszásabn, hogy előtte teljesiteni kell vagy az Üzemanagyos küldit vagy egy másikat... nekem meg nics kész :)
  • franco
    #5420
    nemtom mi lehet a kácc sajnálom
  • Goaulds
    #5419
    ááhhh ideges vagyok már...
    Beszéltem Attonnal... a kicsi asztro droidommal, vele leszedettem valami infot Artisról /letöltöttem/ de hová!?
    Ahogy ezt megtettem lehet valamit bizgerálni a roboton, rapair/computer, de nem történik semmi.
    Az oldalon is csak az van írva hogy menjek el Artis ra... jó jó de hogyan?!
  • Goaulds
    #5418
    köszi megnézem....
  • franco
    #5417
    ja amúgy angol nyelvű végigjátszás: http://www.gamebanshee.com/starwarskotorii/walkthrough.php
  • franco
    #5416
    6) Atris of the Jedi Council:

    On your first visit, you won't be allowed access to her room. On your second, after the Jedi Enclave near the end of the game, you'll be teleported back to the Secret Academy to face her. No matter your choices at first, you and her will do battle.


    elméletileg ha visszamész a hajóhoz ha jól emlékszem attonnal beszélsz és magától odavisz
  • Goaulds
    #5415
    igen igen ezt próbáltam... De közvetlenül Atris ra nem tom hogy lehet elmenni, mert ugya az elején Tellosról mentem..most meg onnan hogy? MEg a navigációs computerben sincs benn artis cime...
    Szal hogyan juthatok el oda?
  • franco
    #5414
    szájjáfel a hajóra
    elmész a platina jediasszonysághoz ha jól emlékszem

    derég toltam már....jamegvan Atris
  • Goaulds
    #5413
    Legyűrtem a bolygókat...visszamentem a Dantoinra, beszéltem a 3 Jedi mesterrel majd összeestek. Innentől kezdve mit és hogyan kell csinálni, mert nem értem :(
  • N1ggA
    #5412
    nem zavar, csak azt mondtam, hogy szerintem élvezetesebb végigjátszás nélkül
  • HiPPoNaX
    #5411
    Ez a legfrissebb KOTOR
  • Shaman
    #5410
    mi legújabb?
  • DEXTER92
    #5409
    Öhm....ez most úgy kb. mikori? Meg enél van újabb? Vagy mi a legújabb?
  • Bandew
    #5408
    Miért zavar az téged, ha valakinek kell?