8627
.
  • vizmagus
    #5487
    Nagyon örülnék a helyes kombinációnak.
  • vizmagus
    #5486
    És melyiket nyomjam meg mert ha lenyomom valamelyiket és utána megint akkor egy egészen újjat ad be.
  • SilverStone
    #5485
    Miért nem rakja fel a patch-et a játékra nálam??DVD-verzió van meg de nem erdeti ez a probléma talán??
  • vizoo
    #5484
    Így van. 3 csoportban 6 féle módon lehet forgatni a karaktereket

    3E E1 1D
    L7 7T T3

    és mindegyiket lehet jobbra és balra tekerni. Így kell a megfelelő állapotba hozni
  • HiPPoNaX
    #5483
    Ha jol emlekszem, mindig egy 2*2 szambol allo blokkot kell forgatni ugy, hogy az elforgatando szamsorbol a mintakent kapottat kapd vegul. Kis logikaval siman megoldhato.
  • vizmagus
    #5482
    Sgitene nekem valaki elakadtam a Nar Shada bolygón a droid ware houseban a droidommal vagyok és nem tudok kinyitni egy ajtót számok vannak ott

    3E1D
    L7T3

    1E7T
    3L3D

    37ED
    LT13
    De nem értem miez? a hat számot hogyan üssem be?
  • petercanfly
    #5481
    Az utolsó elötti Catalyst van fent és a játék legújabb patch-e.
    Tudja-e valaki , hogy a leújabb Catalyst rendesen működik-e már ?
  • vizoo
    #5480
    videókártya driver frissítés?
  • petercanfly
    #5479
    A problémám a következő:a játék az összes videó után meghal , csak üres fekete képernyő marad és nem válaszol
    Ha valaki tudja mi a megoldás: PLEASE HELP
    A gépem :P4 3,2 GHz, 1024 MB RAM, ATI RADEON X800 Pro
  • HIE
    #5478
    Én elrontottam, mert ugyan csináltam még a Datoonion fénykardot, meg szereztem is egy párat, de nem tom használni. Amikor összegyűjtöttem a csillagtérképeket, már nem engedte, hogy visszamenjek a Datoonire, hanem rögtön az ismeretlen világba. Úgyhogy most kénytelen vok egy ilyen egyszerű (bár elég erős) kétnyelű pengével harcolni. Elég dühös voltam, és vagyok, hogy nem tudom használni. Hol ronthattam el? Mindent a végigjátszás szerint csináltam. Úgyhogy nem tom.
  • Bandew
    #5477
    Egy játék sem olyan, nem is azért van a cheat. :-)
  • bgabor
    #5476
    Ez nem az a játék, amit ne tudna bárki cheat nélkül végigvinni!
  • Lacika 79
    #5475
    Ez kell valakinek egy RPG-hez? :D
  • vizoo
    #5474
    KOTOR2 cheatek
  • good charlotte
    #5473
    hellosztok azt szeretném kérdezni hogy van a játékhoz cheat??? és melyik verziónál működnek??? köszi!!! ja és még valami a fénykardhoz a dolgokat hogy lehet megtalálni????
  • vizoo
    #5472
    Az se mindig megoldás, ha a legfrissebb van fent... Ezt tapasztalatból tudom. Néha jobb, ha 1-2 verzióval régebbit próbálsz, mert a legfrissebbeknek megvannak a gyerekbetegségeik. Főleg idősebb szoftverekkel szemben.
  • Lacee
    #5471
    mennyi ramod ill. szabad hely van a vinyón?
  • bgabor
    #5470
    Kösz, ide én is gyakran járok. Na talán majd nemsokára.
  • 3P
    #5469
    Nézz el ide, de konkrét időpont itt sincs.
  • bgabor
    #5468
    Nem tudja valaki, mikorra várható a teljes magyarítás?
    Szeretném már újrajátszani a gamet.
  • InfectedMann
    #5467
    Videókártya Driver-re gondolsz?
    abból a legfrissebb van fent !
    mindig frissítem !
  • HIE
    #5466
    Nekem is XP-m van, és driver frissítéssel ma sikerült helyrehoznom, hogy ne lépjen ki. Lehet, hogy a driver frisítés azon is segít.
  • InfectedMann
    #5465
    semmi javulás !
    XP reinstall lesz !
    úgyis csinált/csinál érdekes dolgokat :S
    pébeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • InfectedMann
    #5464
    még annyit tennék hozzá, hogy CD-s 2.0-ás verzsön...
    bár azt nemtom, hogy DVD verzsön létezik -e belőle de gondolom, hogy igen :D
  • InfectedMann
    #5463
    nekem olyat csinál a játék (bár lehet XP miatt van), hogy egyszer egy idő után a gépem elkezdi iszonyatosan olvasni a vinyót és ezek után belassul a gém aztán a karakterem néha meghülyül és nem lehet irányítani csak, ha karaktert váltok vagy ha újraindítom a gémet vagy a gépet...
    XP suxx vagy valami gém Suxx?
    most teszem újra a gamét hátha segít valamit :S
  • Shaman
    #5462
    ott mindig van egy részletek gomb aminél kiírja melyik file-al volt gond felül...
  • HIE
    #5461
    Nem olyan fajta hibaüzenet, csak a szokásos. "A program leállt a kellemetlenségért elnézést kérünk". Azt alatta Hiba jelenet elküldése /mégse.
  • Shaman
    #5460
    mi a hibaüzenet?
  • HIE
    #5459
    Olyan nagy gondom lenne mind a Kotor 1-be, és mind a 2-be, hogy egy adott rész után egyszerűen kilép a játék. Elkezdem a játékot, egy ideig minden redben. Pl a Kotor 1-nél ott akadt le, amikor Sith páncélt kell felvenni, és lemenni a liftel, amikor bemegyek a liftbe elkezd tölteni, aztán lefagy, kiír egy hibaüzenet, aztán kilép. Próbáltam már javítással is de úgyse jó. Tudja valaki, hogy mi lehet a gond?
  • Enosh Chan
    #5458
    janik egyzserűen harcolj vele és ha győzöl győzöl :) ejj milyen szép emlékek fűznek ehhez a játékhoz :) még ez az enosh chan a kotor 1ben lévő karim neve volt :DD
  • Calver
    #5457
    hagyd későbbre, 15. szinten még ha fényfütykösöd is van igen nehéz lesz megtépni a "vén szarost", ajánlott elötte barangolni, fejleszteni fénykaszád meg karid, aztán nekiugrani... vagy végigaknázni azt a részt ahol átgyalogol és cafatokra robbantani azt a hülye fejét...
  • Panzerfaust
    #5456
    Folyamatosan szaladsz, és erővillám, én így csináltam.
  • N1ggA
    #5455
    Szerezd be a fénykard alkatrészeit, és bao-dur megcsinálja. És buffoljad magad, stb.
  • lord nihilus
    #5454
    ájjj, ejnye te gonosz vagy? ;)
  • janik
    #5453
    hogy lehet kinyirni a DANTOINE vagy hol bolygón a fő jedi-t(zöld lézerkardos) mert fegyverel lovom de meg nincs lézerkardom ja és mikor kapom meg a lézer kardot?????????????????????????????
  • Szolnokboy
    #5452
    az a problémám, hogy az introk után amikor megjelenik az üdvözlőkép "a program szabálytalan műveletet hajtott végre ezért leáll" hibaüzenetet vág hozzám...
    mi a teendő ? a faqban nem találtam megoldást... PLS HELP
  • Ronnie17
    #5451
    Hali!!!!

    segítene valaki?????????????

    nem tudom előhozni a kotor II-ben a kis ablakot a ' gombbal hogy a modokat berakhassam a játékba, pedig kibővítettem az swkotor2.ini fájlt is az EnableCheats=1 sorral de semmi, pedig mindent úgy csináltam ahogy le volt írva és ahogy azt nagyjából megértettem

    plííííízzzzzzzzz help vki!!!!!!
  • vizoo
    #5450
    meg máshol sem warezolunk...
  • N1ggA
    #5449
    vedd meg boltban. itt nem warezolunk
  • Matthew119
    #5448
    a KOTOR2-t