8627
.
  • BBencze
    #8347
    Van persze, elmész a boltba és megveszed.
  • Curesz
    #8346
    sziasztok!
    tudom h nem ebbe a topikba kéne írni, csak a másik elég inaktívnak tűnik. A Kotor 1-ben felraktam az 1.03 patchet és magyarítást, ill. az ehhez tartozó crack van fent, mégis pár perc játék után kidob egy hibajelentés küldése üzivel:S Van rá megoldás?
  • sambauer
    #8345
    Én is végigvittem, rosszabbra számítottam a sok negatív véleményt olvasva, de azért tisztán látszik hogy ez egy félkész játék. Rengeteg dialógus kilett vágva vagy hiányos, és igazából én azt se értem hogy Mira minek került a csapatba, semmi átvezető vagy valami szöveg nem volt az indokról (már nem mintha zavart volna, Jedit is csináltam belőle, de azér..) Mindenesetre én jól szórakoztam, főleg Nar Shadaan a rengetetg mellékküldetés azért szórakoztató volt, és mint minden RPG - akár ilyen állapotban is - hosszú tartalmas szórakozást nyújt. Azért a Gizka modra kíváncsi leszek, ha egyszer lesz egy gamer pc-m.
  • Terminátor14
    #8344
    Tényleg nem olvastál vissza :)
  • faze
    #8343
    Nem olvastam vissza, de ebből a kommentből ítélve még nem találkoztatok a Restoration patchel ami visszaállítgatja a kiszedett dolgokat.
  • Calver
    #8342
    Hardware T&L kell neki. első résznek nem.
  • The Protector
    #8341
    ezekről nem is tudtam.túl rég vittem végig az 1.-t hogy hasonlítnai tudjak.De a rancorokat hiányoltam.Bug meg csak apróságok voltak amik nem zavartak.
  • Szabi1991
    #8340
    érdekes hogy kotor tökéletesen megy a leptyopomon, de a 2 el se indul mert nem elég neki a vidkari o.0
  • Ryder62
    #8339
    Látom tetszett a játék. Pedig rengeteg dolgot kivágtak és nem csupán apróságokat hanem elég komoly fordulatokat. Pl: Darth Nihilus-t úgy kellet volna megölni hogy Visas feláldozza magát. Vagy választhattál volna hogy megölöd vagy elfogadod őt mesterednek. Sőt egész bolygókat kivágtak. Mindenki az Obsidian-t fikázza hogy nem méltó az első részhez. Kérem szépen a kedves LucasArts-ot kell hibáztatni mert ő sürgette a játék kiadását.
    És érdekes hogy bugal nem találkoztál én lépten nyomon bele ütközök egybe. Pedig eredeti.

    totya4: Szerintem az első rész grafikájához képest ennek egy kicsit mosottas a textúrái. És Nar Shadaa rohadtul monoton látványilag. Mindenhol minden szűrke. De azért van szép helyszín is. pl: Onderon.
  • totya4
    #8338
    Szerintem meg ocsmány és unalmas grafikája van, kivétel az NPC-k.
  • The Protector
    #8337
    Nah.Tegnap kijátszottam a 2.részt.Régebben végigtoltam az elsőt és az nagyon tetszett.Most meg volt annyi szabad időm h végigvigyek egy ilyen rpg-t.Nem vagyok nagy rpg-s de rengeteget végigvittem(Fallout3,Gothicok,Witcher,stb.....)
    Kegyetlen jó lett ez a játék.NAgyon tetszett.Profi munkát végeztek vele a fejlesztők.
    Értékelnék.
    Grafika:Ezt elég nehéz értékelni mivel réi játék de mai szemel is szép,jó a tükröződés effekt,a shader is a helyén van.
    HAngulat:100%os Star Waes hangulat
    Játékélmény:Látványos párbajok és jól használható erők
    Szavatosság:Jómagam 37óra alatt vittem végig.Bóklászkattam de nem is csináltam meg minden mellékküldit.
    Karakterek.Profin megírt igazi karakterek személyiséggel.

    A játékot gonosz karakterrel vittem végig.MInden jedit megöltem.Azért voltam gonosz mert a való életben sohasem tennék ilyen dolgokat.De néha szituációtól függően jó utat választottam mert annyival magávalragadó a törénet és nincs szivem megölni egy ártatlant vagy mocskos dolgokat mondani neki esetleg fenyegetni hiába tudom h csak egy audio fájl szólal meg és a poligonszályat is render mozgatja.Lelke van!!

    KArakterek:
    Atton:sosem tudtam igazán kiismerni.De szimpatikus.
    Kreia:Kezdetektől nagyon titokzatos és furcsa személy.Sosem lehet igazán kiismerni.
    Bao-Dur:Tiszteletreméltó karakter.Tövbbet róla nem tudom mondani.
    Handmaiden:nagyon jól eltalált karakter.Tetszett a stílusa és az ahogyan nevelték.
    Vadésznő a Naar Shadaaról(nem tudom a nevét):Kemény karakter de nem a kedvencem.
    A kis guruló droid:kedvenc kis karakter.Őt nagyon bírtam.
    Orvgyilkos droid(őt összeraktam):NAgyon jó és jó személyiséggel megáldott karakter.És a szerelem definíciója zseniális:)
    A gömbőc droid:egy igazi kisköcsög.Utáltam.Legszivesebben kinyírtam volna.1x sem volt velem küldetésben.
    VISAS:Abszolút kedvenc karakter.A legjobb.MAjdnem annyit ért mint a fő karakterem.A sötét oldal dolgait jól előadja.Hozzá voltam a legközelebb.

    Ennyi lenne a kis értékelés.A játék 10/10-es tökéletes játék.Buggal nem találkoztam.
  • sevendoor
    #8336
    kösz. egyébként irtam.......
  • simon7108
    #8335
    és nekem tud valaki segiteni?:(
    mert már agyamra megy,hogy végre találtam 1 jo játékot erre nem tudom végigjátszani mert kidob az asztalra ezzel "az alkalmazás hibát észlelt és leáll"
    pls help:(
    elore is thx!
  • Zóanagyvarázsló
    #8334
    Talán itt találsz választ rá.

    Egyébként pedig csak írnod kell az első rész topikjába, és nem lesz halott. Válaszolnak ott is, kár itt offolni.
  • sevendoor
    #8333
    Sziasztok, bocs, hogy ide irok, de a másik topic halott. most sikerült csak játszanom a KOTOR1-el XPn. Sajnos kb. 50 percenként egyszerüen kidob az asztalra. Tiszta AMD/ATI gépem van (4 magos/HD4850), visszaolvasva mindegy 6-8 oldalt a másik topicba, annyit találtam, hogy tegyek fel régebbi drivert, amit nem akarok. A játékot 1.3-ra patceltem. Van erre a problémára vmi megnyugtató megoldás?
    köszi
  • wedge31
    #8332
    Végigjátszás.
  • MF DOOM
    #8331
    - #8330 :D
  • MF DOOM
    #8330
    Sziasztok

    Éppen a Korriban bolygón vagyok. Az a gondom, h mikor már benn a sith akadémián megcsináltam mindent (megtaláltam a jedi mester fószert akit egy hangyányit megdolgoztak):D és szeretnék kimenni egyszerűen zárva van a bejárat. Már mindent körbejártam bent és löketem nincs hogy mit kéne bekapcsolni h kitudjam nyitni a kijáratot. Ha valami megdobna egy ötlettel az nagyon jól jönne. Thenk jú.
  • simon7108
    #8329
    thx megprobálom.és arra hogy kilép nem tud valaki megoldást?:(
  • Wanax
    #8328
    Az akadásos dologra talán megoldás amit irtam a #8295 hozzászólásban.
  • simon7108
    #8327
    sziasztok nem tudja valaki,hogy miért lép ki nekem állandoan?mindig más idoben valamikor tudok játszani 3 orát valamikor 1 ora után kilép néha meg elkezd akadozni egy kicsit ha belépek 1 városrészre:(pedig a gépem boven megvan hozzá a crysist vitte maxon szoval az nem lehet gond...
    pls valaki segitsen!
    elore is thx.
  • necroman
    #8326
    XP-t használok, de én is olvastam itt a Vistás hibáról. Valami más probléma lesz. Az a baj, hogy nagyon amatőr vagyok az ilyesmiben, semmi tapasztalatom nincs. Ez az első olyan játékom, amit nem vettem, hanem letöltöttem.
  • Calver
    #8325
    nem. jobb klikk a játék parancsikonján -> tulajdonságok -> kompatibilitás. mintha olvastam volna olyat, h egyeseknek gondjai voltak Vistán a KotOR 2 futtatásával, ilyenkor érdemes megpróbálni XP kompatibilitás bekapcsolását.
  • necroman
    #8324
    A kompatibilitás alatt azt érted, hogy a gépem paraméterei megfelelnek-e? Azt néztem, semmi gond, egy hónapja raktam össze ezt a gépet, nincs olyan játék szerintem, ami ne futna rajta.
  • Calver
    #8323
    öööö... jó kérdés. crack megvolt, meg jó lemez van bent, esetleg kompatibilitást próbáltad már? csak tippelgetek, ezzel a hibával még nem igazán találkoztam.
  • necroman
    #8322
    Calver: akkor itt kérdezem, hogy az install simán felment mind a négy lemezről, aztán a game nem indul el. Ettől még lehet hibás fájl, kicsomagolás, stb? Mit lehet tenni? Új lemezt írni? Vagy egyéb ötlet?
  • proway
    #8321
    sziasztok. halottam hogy Vista alatt nem megy a gém csak ha kicserélem a dll. fájlokat... honnan tudnám letölteni őket?
  • Kmarha
    #8320
    nem pont Kotor, de SW és szerepjáték (magyarítva, eredeti már jóval előbbre tart):

    http://darthsanddroids.extra.hu/page.php?2

    A képregényre gondolok természetesen. A linkje ott van alul a lapon.
  • Kmarha
    #8319
    Kösz srácok, lesz mit kiprobálnom :)
  • Zóanagyvarázsló
    #8318
    Ha esetleg nem próbáltad volna a Witcher is filmszerűbb a legtöbb említetthez képest, de talán nem annyira, mint a KotOR.
  • gibson9
    #8317
    Köszi a tippet! Rákerestem és elolvastam egy ismertetőt róla + a képek. Érdekesnek tűnik így elsőre, bár azért a kotor vagy mass effect féle irányítási mód jobban fekszik, de mindenképp valahonnan megpróbálom beszerezni és kipróbálni.
  • Calver
    #8316
    ToEE az gyakorlatilag taktikai játékok csúcsa iszonyatosan jó játék, mondjuk RPG elemek elég nagy részének azért híján van, de a taktikai móka mindenért kárpótol.

    viszont Vampire: The Masquarade - Redemption nekem spec nem tetszett. Bloodlines remek RPG, Redemption ellenben egy 3Ds hack'n'slash játék pár rpg elemmel nyakonöntve (nem is ugyanazok a fejlesztők btw), még a dialógusokban a választási lehetőségek is csak viccnek vannak ott (és tényleg). ettől függetlenül el lehet vele szórakozni.
  • tomcsa4
    #8315
    Én tudom mondani egy nagyon jó játékot: Greyhawk: Temple of Elemental Evil. Peccseknek hála, játszható és nagyon jó. Maga a futkározás real time, viszont a csaták körökre osztottak (nem úgy, mint BG, IWD-kben, hanem mint a Heroes-okban).
  • IMYke2.0.0.0
    #8314
    Teh = The
  • IMYke2.0.0.0
    #8313
    A Vampire: Teh Masquarade - Redemption-t sem árt kipróbálni!
    Ez a Vampire: Teh Masquarade - Bloodlines előtti rész...
  • Calver
    #8312
    Bloodlines nagyon jó, és leírtak alapján neked tetszeni fog
    valamint még Jade Empire-t próbáld ki, az is akció RPG, remek történetvezetéssel
  • wedge31
    #8311
    Jól emlékszel ,azóta már rendbe tették unofficial patchekkel.

    Hatalmas játék nekem személyes kedvencem mert szeretem az ilyen darkos ,goth cuccokat.
  • lerboy
    #8310
    Ezért is óriási baj, hogy a kotor 3 helyett egy köcsög mmo-t kapunk...

    Hiába harsogják, hogy majd az MMO-ban sokminden kiderül, az nem ugyanaz, mintha az ember maga játszaná végig...
  • Kmarha
    #8309
    ohh nézegetem googleban a képeket, ezt a Bloodlinest régen probáltam, de annyira bughalmaz volt, plusz a HW igénynek bőven megfelelő gépen is olyan szaggatásba kezdett, hogy ment is hamar az uninstall. :) (legalábbis a vámpíros bloodlines, nem tudom nem e másra gondolsz). Lehet új gépen megnézem, meg rákeresek javító patchekre.
  • wedge31
    #8308
    Én megértelek de igy sajnos ritkán fogsz csak jót játszani...