8627
.
  • HyperWarrior
    #8387
    Sziasztok. Nekem Nar Shaddan van gond. Amikor T3 al vagyok és már likvidáltam az ajtónál álló droidot és a hejére állítottam a másikat utánna a következő ajtónál megakadtam. Lécci tudna vki segíteni hogy hogí jussak át? Mert próbáltam mindenhogy álltani a vezérlőt de nem nyílik ki
  • Calver
    #8386
    csinálsz egy külön partíciót, felraksz rá egy 200 megás microxp-t (kalózöbölben keresgélj), és ollé. van egy szinte semmi helyet elfoglaló xp-d, ami alatt profin fog futni a KotOR 2, valamint minden más is, amivel win7 problémázna.
  • dalosbalos
    #8385
    Így sajna nem működik. Pedig végigvittem az első részt, ami nagyon tetszett. Nekiálltam volna a másodiknak, erre meg ilyen akadályba ütközök, hogy nem megy win7en. Pedig már nem fogok visszatérni xpre. De nemrég találtam egy megoldást rá, csak ahoz újra kell telepíteni. Ha lesz időm megcsinálom, és majd szólok, hogy úgy működik-e.
  • TDantes
    #8384
    Aha, köszi. Akkor elég sokat kell játszanom vele, hogy eljussak a mod-okig. Mondjuk nem baj, mert jó játék ez.
  • Pityu Mester
    #8383
    A HK-Gyár modot akkor tudod aktiválni, ha beszéltél HK-47-tel. Ahhoz pedig, hogy eljuss az M4-78 droid bolygóra, előbb teljesítened kell a Korriban bolygót.
  • TDantes
    #8382
    Olyan kérdésem lenne, hogy feltettem két mod-ot, a HK gyár modot és a M4-78 mod -ot, ugyanis ezekhez magyarosítás is van.

    Na a kérdésem az: majd merre keressem ezeket a modokat a játékban?
    Mert most, elkezdtem egy új játékot, de persze semmi különbséget nem látok, nem is tudom igazából, most működnek-e a mod-ok ,vagy sem.

    Szóval, ha működnek, akkor mikor kell előkerülniük?
  • Kmarha
    #8381
    valószínüleg a windows 7. Jobb klikk a játék exejére, és bepipálni egyrészt a rendszergazda módban történő futtatást valamint a kombatibilitást mondjuk win XP-re. Nem igérem, hogy használ, de probát megér.
  • opre2174
    #8380
    Sziasztok tegnap felraktam a kotor 2-őt a gépre de ha elindítom a játékot hibával kilép, windows 7 van fent ha tudjátok mi az oka kérlek segítsetek.
  • totya4
    #8379
    Nincs eléggé erős egy játékhoz :) Az ajánlott követelmény sokszor vicc. Nekem nem rémlik hogy fagyott volna, bár én nem is használtam crack-et, na és te?
  • Kombinator1991
    #8378
    Nekem elég egyedi problémám van az egyik: windows XP-t használok a gép elég erős a játékhoz de minimumon is akad pár helyen. A másik: a játék sokszor kifagy maptöltéseknél eleve ha nem windows 2000 kompatibilitásban futtatom általánosan nem indul el a játék ha ugy futtatom akkor "csak" kb. minden 2. maptöltésnél fagy. Ha vki tud vmit segitsen a válaszokat előre is thx
  • DAK3
    #8377
    üdv a single playerbe az a problémámhogy az elején attonal és kaeria val vagy kivel azzal a csajal vagyok + a karimal ott mitkell?? azt a droidot megöltem és körbementem mindenüt desehol semmi
  • l2mark
    #8376
    halihó. Egy nagyon érdekes problémám lenne. Mikor a korribanon ott állok a ,,fogdába,, akkor ott van a véres csaj aki elintéztek. Nah, és ott van a táska amiből gondolom ki lehetne venni az adattárolót. Csakhogy a problémám az, hogy nem tudom felvenni, mer mikor odemegy hozzá csak rángatózik mint a hülyegyerek és nem tudja felvenni. Mintha nem tudna elég közel menni ahoz a táskához. Várom a válaszokat

    előre is kösz!
  • GoKu x
    #8375
    öööö látom senki nem tudja :), de azért ha vki esetleg még is akkor várom a megfejtést. (a hangot kikapcsoltam úgy se indul)
  • GoKu x
    #8374
    Haliho!

    Remélem vki van olyan okos és megmondja h telepités után mikor inditanám a játékot miért dob ki az asztalra egy exe hibával?
  • Muki100
    #8373
    Nem hasonlít egyáltalán.
  • Nyugis
    #8372
    sziasztok!

    Tudom, hogy NEM ehhez a játékhoz tartozik, de itt sokan vannak akik vágják ezt a dolgot..
    Szóval a Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith Edition
    esetleg hasonlít ehhez a játékhoz? van már valaki aki mind a kettővel játszott?
  • sambauer
    #8371
    Köszi a tippet és valóban Nar Shadaa-n amikor a kis droidot betámadják a HK-50nek, na azok maradványaiban ott volt az utolsó hiányzó chassis alkatrész :)
  • zsugamark
    #8370
    Hello,
    Van egy gondom a kotor 2-vel:
    A játék elindul. Megcsinálom a karit és rámgyek a játék indítása menüre. Bejön az első videó, majd sötétség. Itt van hogy hibaüzenettel kilép, van hogy megfagy.
    Mi lehet a baj? Tudok vmit csinálni?

    Xp-m van, acer aspire5315 notebook, a videók kikapcsolása és a grafikai szűrők átállítgatása nem oldja meg a problémát:(
  • Ryder62
    #8369
    A társakat nem tudod nem összeszedni mert mindenki feltűnik a sztori egy bizonyos pontján ahol melléd állnak. Kivétel persze HK de ez sem nehéz. A sztori folyamán HK-50 -es bérgyilkos droidok próbálnak levadászni. (Helyszínek: Peragus, Telos jégsark, Nar Shaddaa) Ha leöldösted őket mindegyiket kutasd át majd a megszerzett alkatrészeket szereld bele HK-47-be.

    A mellékküldetések szempontjából mindegy milyen sorrendben csinálod a bolygókat vagy hogy milyen oldalon állsz. Onderonon van egyedül választási lehetőséged. Vagy Vaklu vagy pedig a királynő mellett állsz. Ha Vaklut választod tudsz beszélni a főtéren egy nővel aki egy merényletsorozatos küldit add. Persze ez kimarad ha a királynő pátját fogod.
  • sambauer
    #8368
    Hi. Szerintetek egy Dark Sideos, Jedi Guardian csajjal milyen sorrendben érdemes végigvinni a játékot úgy hogy szinte minden lehetséges mellékküldetést megcsinálhatom, illetve a társakat is összeszedhetem ? (előző végigjátszásból a HK-47es droid kimaradt, ahogy a Kotor 1ben is )
  • IMYke2.0.0.0
    #8367
    Valóban, igazad van.
  • ollie
    #8366
    Jelenleg a 9.8-as az utolsó, ami támogatja.
  • HiPPoNaX
    #8365
    Ezert kell a legacy driverpakkbol valogatni :]
  • IMYke2.0.0.0
    #8364
    Még egyszer elmondom: az újabb Catalyst drivercsomagok NEM támogatják a Radeon 9600-osokat... sőt, az ÖSSZES Radeon 9xxx-es kiesett belőle!
    Ezért kell évekkel ezelőtti csomagot letölteni.
    Például egy 2007.11-est... 12-est, vagy 2008.01-est.

  • Kiscsavo1
    #8363
    Amikor raknám föl kidob egy hibaüzenetet:Setup did not find driver compatible with your current hardwere or operating system.
  • IMYke2.0.0.0
    #8362
    Íme...
  • IMYke2.0.0.0
    #8361
    Mondjuk itt: http://www.filehippo.com/
  • IMYke2.0.0.0
    #8360
    A 9600-os Radeon-t már nem támogatják az új Catalyst-ok!
    2008 előttit keress!
  • Kiscsavo1
    #8359
    Öcsém még mindig nem jó.(a ATI Catalyst™ Display Driver-t töltöttem le)
  • Nyugis
    #8358
    az ati oldaláról!
  • Kiscsavo1
    #8357
    De drivert honnan töltsek le ATI Radeon 9600/X1050 Series video karim van.
  • Kiscsavo1
    #8356
    köszi
  • Nyugis
    #8355
    régebbi VGA driver. már itt a fórumon is volt róla szó, ha visszaolvasol, akkor megtalálod. már nem emlékszem, hogy pontosan mikor de aszem én IS beszúrtam róla egy konkrét cikket mert nekem is problémám volt vele anno.
  • Kiscsavo1
    #8354
    Hello.
    Lenne egy kérdésem.Mikor elindítom a játékot és rámegyek hogy New Game akkor nem hozza be a karaktereket hanem csak fekete vonalakat össze-vissza.Mit csináljak vele hogy jó legyen?
  • lerboy
    #8353
    Vazz' rohadt nehéz lett a kiegészítéssel... Nar Shaddar-n rengeteg ellenfél spawnol...
  • lerboy
    #8352
    Tárgytalan az előző kérdésem :)
  • lerboy
    #8351
    Valaki próbálta már az alant linkelt TSL javítást?
    Ez tényleg a gizka kiszivárgott bétája?

    Ha igen, akkor valaki mondja már meg spoilerben, hogy a droid gyárba hogy jutok el, mert...

    ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tudtommal a telosi bolygófelszínen a katonai bázisról lehet odajutni, de nekem továbbra is zárva van a 2. szint kapuja, holott már minden ellenséges droidot - még a behemótot is - elpusztítottam.
  • Curesz
    #8350
    jó volt
  • Szabi1991
    #8349
    én laptopon tolom, pecs nélkül.. eddig még nem fagyott ki soha
    kop-kop..
  • gibson9
    #8348
    Az a baj ha eredeti a játék és dualcore procid van, akkor ugyan úgy megkapod ezt az üzit :S nekem eredeti és mióta új gépet vettem ezt csinálja.. próbáltam a lehetőségeket, hogy kikapcsolom az egyik magot vagy, hogy windows 98 kompatibilitásban futtatom, de nem sikerült megoldanom a problémát.. :/