8627
.
  • SaGa Jr
    #8427
    Akkor lesz jedi ha elég magas a befolyásod rá, szóval több szituációban is sikerült már pozitív hatást tenned rá, valamint megvolt a Nar Shaddaa-n a két Twilek általi felsimerés és eztán elbeszélgetsz vele. Ha elég magas volt a befolyásod akkor a beszélgetés alatt egyből jedi lehet belőle, de ehhez mint írtam, elég sok jó pont kell nála (részint a felismeréses beszélgetés kapcsán is lehet nála egy jó pontot szerezni, de a bolygón például a swoon javítását ha rá bízod az is plusz pont de korábban és más bolygókon is lehet nála kis befolyásra szert tenni).
  • Mr Spock
    #8426
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy Atton-ból mikor válik jedi a Nar Shadda-n? Megvolt vele egy hosszas beszélgetésem, miután két twilek a menekült táborban ráismert, de amikor a mandalóriai háborúról akarom kérdezni, akkor befolyás: kudarc miatt nem akar róla beszélni. Most ott tartok, hogy Mira, Atton és a kis asztro droid próbál átjutni egy sereg gandon, hogy elmenjen új azonosító kódot csináltatni az Eben Hawk-nak. Ekkor már jedinek kéne lennie Atton-nak?
  • SaGa Jr
    #8425
    Ha nőként jelölöd meg Revan-t akkor Carth lesz aki admirálisként próbál utolérni, ha férfit választasz akkor egy ismeretlen tiszt fog keresni ugyanazon okból kifolyólag.

    A mindenféle utalgatásokban vagy Carth vagy Bastilla lesz aki a bejátszásokban feltűnik és aki a történetet próbálja kis átvezetőkkel kiegészíteni. Játékbeli hatása, ami komolyan kihatna bármire is, az nem lesz.
  • marci1110
    #8424
    Befolyásol az valamit a játék folyamán, hogyha a játék elején Revan-t nőnek, vagy férfinak állítom be?
  • DeDy
    #8423
    De teljesen jól megy, ilyen téren, csak kilépked random:S
    Lehet a win öreg már neki...
  • kissssss
    #8422
    csak egyszer lőheted el ezt a szérumos dolgot tehát a lényeg vagy davik csatlósának adod oda vagy felsővárosnál az orvosnak, ha felsővárosi orvosnak oda adod akkor az alsó városinak is adhatsz.
    ez a küldetés is tipikusan a jó vagy rossz oldal közötti választás.
  • revan04
    #8421
    A rakghoul szérumot odadhatod a fertőzötteknek és az orvosnak is.De ha nem vagy benne biztos add oda az orvosnak és utána vegyél tőle(60 kredit:).A konfig vicces mert nekünk gyengébb kártyán simán viszi...Esetleg próbáld meg a grafikát lejjeb venni.
  • DeDy
    #8420
    Nem, néztem de minden bizonnyal igen, 2-3 éves a konfigom ( akkor csúcs volt ) szóval nem ez a gond, de leírom az erőforrásokat.
    Gef 8800GT, 6000+ AMD x2, 2gb geil ultra 800mhz
    Köszi, a helpet a növendék napló megvan meg még egy a csatornából de akkor ott a 3. is, na meglesem.
    Volt egy olyan küldi is hogy szerezzem meg a gohulszérumot, 3 választás van ha jól tudom miután megvan.
    1, Daviknak adom 2, Felsővárosban a klinikának, 3 Alsóváros 2 fertőzöttjének.
    Semmiképp nem tudom odaadni pl az orvosnak és a fertőzötteknek? Nincs valahol tartalék még elrejtve?
  • revan04
    #8419
    Hello DeDy!

    A naplók közül kettő darab a csatornákban van még az energia mező előtt,a harmadik pedig alsóvárosban.

    A kocsmás csajszival nem lesz semmi.A rancor hasában szintén nincs semmi.
    Ha valamilyen küldit nem tudsz megoldani abban még tudok segiteni,bár hogy miért lép ki nálad azt passzolom igy hirtelen. A konfigurálásnál minden zöld szinű?
  • DeDy
    #8418
    Üdv.
    Nekem az 1hez kéne pár infó, annak a topikját nem nagyon olvassa senki.
    1, eleinte állandóan kilépkedett kb. 5 percenként, most vagy hogy fél órát is kibír, ez mitől lehet? ( win xp 32bit a gép bőven elég Gef vga kari szal az Ati miatt se lehetne gond, 1.02es patch, korábban fent volt az 1.03 is de azzal se jobb, sőt talán ott sűrűbben lépkedett ki.)
    2, Van mellékküldi végigjátszás magyarul?
    Ha nincs akkor erre a pár kérdésre kérnék választ.
    2/a Tarison hol van a 3. napló ami elvezeti a szegényeket az igéret földjére? Egyet találtam az kitaszítottak táborától nem messze ( növendék naplója ) és egyet a csatornában, de hol a 3.?
    2/b Van egy olyan rész szintén Tarison az egyik kocsmába egy csaj pincérnek néz, ( elszalad - később megtámad 2 társával - megint elszalad ) ebből lesz valami vagy mi ez valójában?
    3, A 3. naplóra az a tippem hogy a rancor hasában van, ugyanis halála után szétlehet szedni, na de ekkor kilép a mindig game, amit megint nem értek miért.
  • revan04
    #8417
    Üdv!

    Ismét kijátszva a kotor 1-et kedvet kaptam a második részre,de karakter generálás majd az intro után elsötétül a kép és egy hibaüzenettel leáll a játék.Ez elég furcsa hiszen a gépigény stimmel egyedül a videókártyát jelzi sárga szinnel de attól még mennie kellene,hiszen az első rész és pár gépigényesebb játék is megy.
    Azóta több változatát leszedtem felraktam az 1.0b patchet de a hiba ugyanaz.
    Ha valaki találkozott ilyen hibával vagy tudja,hogy mi ilyenkor a teendő pls irjon.
  • IXEMGabeo
    #8416
    őő az nem lehet GO-TO párbeszéd után elvileg simán visszatérhetnél Nar Shaddára, lehetséges, hogy valami bug
  • kissssss
    #8415
    space gomb? lol köszi én hülye már mindent végig nyomogattam a billentyűzeten bezzeg ezt ki hagytam érdekes módon.
  • Beren
    #8414
    Üdv!

    Elővettem újra ezt a jó kis gémet, de beleütköztem egy érdekes problémába. A helyszín Nar Shadda, Goto hajója. Amikor mindent lerendeztem, és visszamegyek az Ebon Hawk-ra, akkor jön egy videó, ahol felrobban Goto hajója, aztán némi párbeszéd, hogy vissza kellene menni Nar Shadda-ra. Ezek után mindenki eltűnik a hajóról, egyedül a fő karakter marad, és a hajón semmi sem működik: nincs galaxis térkép, és nem lehet kiszállni sem.

    Van valami ötlete valakinek a megoldásra?

    Beren
  • IXEMGabeo
    #8413
    úgy tudom csak a Space gombbal lehet felmenni aztán persze lemegy a földre a swoop, rá kell érezni...bal egér gomb pedig a váltó, ha pirosra vált neked
  • kissssss
    #8412
    javítások is fent vannak.
  • kissssss
    #8411
    eredeti.
  • totya4
    #8410
    Nem jól nyálaztad át, ha nem eredeti a játék, akkor nehezen boldogulsz a versenyen.
  • kissssss
    #8409
    ehhh lenne egy nagy kérdésem swoop versenyen hogy lehet fel alá irányítani a járgányt, át nézem a billentyűzet kiosztást is a beállítások menüben de semmi konkrétumot nem találtam a minijátékok résznél.
    már a topic negyedét is át nyálaztam de mintha senkinek nem lenne ilyen baja.
    a segítséget előre is köszönöm.
  • HiPPoNaX
    #8408
    De pont a KotOR 2 nem az optimalizaciojarol hires jatek ;]
  • Terminátor14
    #8407
    Nem feltétlen igaz, amit írsz, mert pl -mint ebben az esteben- is, ha a két rész ugyanarra a motorra épül, akkor előfordulhat, hogy a 2. részt már jobban tudják optimizálni az elsőből nyert tapasztalatok segítségével! :)

    De annyit bizotsan leszögezhetünk, hogy nem feltétlenül kell minden folytatásnak nagyobb gépéginyűnek lenni, mint az előd.
  • Calver
    #8406
    gépigény között kb annyi a különbség, h második rész nem megy Hardware T&L nélkül, míg első igen - szóval második részt pl sima kis integrált intel videokártyával ellátott laptopokon elfelejtheted. ezt leszámítva nem hinném h lenne bármi eltérés a két rész gépigénye között.
  • terwet
    #8405
    Hali. Az lenne a kérdésem, hogy a KOTOR 2.nek tényleg kisebb a gépigény, mint az 1-nek? Nem úgy kéne lenni hogy az 1. részeknek mindig kisebb gépigényűnek kéne lenni a következő részeknél? Ez nekem elég fura. Légyszi világosítsatok fel, mert nem egészen világos.
    Köszi!
  • ollie
    #8404
    Azért mert Vista Köztársaság kiutasította Anizotrópia nagykövetét az országból.
  • Quler
    #8403
    miért nem tudok anizotrópiát állítani vistán?
  • Uborkasalata
    #8402
    http://www.youtube.com/watch?v=EjME7CE9QBU&feature=related
    1.35 körül. Amikor droidra kell váltani és úgy kinyitni a kaput bal oldalt lent. Azn ekem nem megy. A videóban valami "Replace-"t látok de nekem ilyen opcióm nincs is.
    Valaki segítene?
  • Auron117
    #8401
    MEGVAN!!! levettem mindent minimumra és tovább tudtam menni a játékba!! (még fűt és az árnyékokat is levettem) :D
  • Calver
    #8400
    támogatja a videokártyád a hardveres T&L-t? ha nem, akkor biza nem fog menni a második rész.
  • Auron117
    #8399
    de ez is lehet a hiba!!(lehet hogy a játék nem támogatja a videó kártyámat)
  • Auron117
    #8398
    próbáltam de az se segített!! vagy nem tudta felpatchelni(kotor2) vagy utána is bejött az "error"(kotor1).
  • N1ggA
    #8397
    próbáltad már patchelni? Nekem is dobált ilyen hibákat, de ha jól emlékszem, egy patchelés megoldotta.
  • Auron117
    #8396
    de viszont az is kurva jó hogy a KotOR 1 is beszarik amikor elmenekülök tarisról és már az új bolygón lennék és egy ehez hasonló hiba üzenet megjelenik. faszom kivan, hogy egyikkel sem tok játszani!
  • Auron117
    #8395
    akkor lehet hogy a laptop a hibás mert én nekem is azon csinálja. :@
  • Szabi1991
    #8394
    na igen, ez jó kérdés.. laptopon nálam is ezt csinálja :-/
  • Auron117
    #8393
    Hello!
    Van egy gondom a KotOR 2-vel:
    A játék elindul. Megcsinálom a karit és rámegyek a játék indítása menüre. Bejön az első videó, majd sötétség. Itt van hogy hibaüzenettel kilép. Mit tudnák csinálni??? Valaki segítsen pls!!!
    Kép a hiba üzenetről:
  • HyperWarrior
    #8392
    Ezt sajnálom én is. Ha tovább lehetne vinni akkor T3 at faggatnám állandóan hogy mutassa meg a holokront arról amit Bastila és Carth mondott neki.
  • KissColos
    #8391
    sziasztok!

    nekem egy olyan extrém kérdésem lenne, hogy miután a játékot végigvittem, megöltem Trayát, egész egyszerűen végigmegy a készítők neve és kész, sziasztok, vége a játéknak. én szeretném befejezni a félbehagyott mellékküldetéseimet. nincs valami patch vagy mod, ami nyitva hagyja a játékot a történet után is?

    előre is köszönöm a válaszotokat
  • kkowika4
    #8390
    Sziasztok,
    nem rég jelent meg a TSL Restored Content és annak egy patch-e. Szeretnék játszani vele, a HK és a T4 moddal is. Van valami ötletetek, hogy telepítsem és egyáltalán menni fog-e normálisan?
    Win 7 alatt megpróbáltam, de a főmenünél kifagy. Most virtuális gép és egy xp segítségével megpróbálom újra, hátha sikerül. Véleményeket várom.
  • HyperWarrior
    #8389
    Már sikerült átjutnom! Már Malachor 5 nél járok!
  • HyperWarrior
    #8388
    Am nekem win7 en szépen megy mind a két KOTOR. Csak keress rá googlen hogy hogy Star Wars Knights of the Old Republic 2 crack és ott válaszd az elsőt. Utánna azzal megcrackeled és tutiúl futni fog