8627
.
  • Dexantreal
    #6208
    Aha, majd akkor leszedem.
  • SaGa Jr
    #6207
    Igazándiból 2-2 befejezés van. 2 a jó oldallal és 2 a sötéttel. Gyakorlatilag csak egy döntésen múlik az egész. Ölsz vagy sem. Az, hogy férfi vagy nő a fő karakter itt semmit nem számít. Esetleg a csapatösszeállításban ha kíváncsi vagy minden felvehető szereplő jövőjére, na akkor kell majd újrajátszogatni a játékot.

    Az első részt meg valóban érdemes végigvinni. Kapsz egy kis történelmi előismeretet és hangulatot a második részhez. Kicsivel hosszabb és a siettetés hiányának hála teljesen befejezett game.
  • HiPPoNaX
    #6206
    kotor1 kotelezo darab, hidd el ;]
  • Dexantreal
    #6205
    Jobb késöbb, mint soha :P. Az erőkre rájönni. Jó, akkor megnézem majd, ha végig vittem a 2-t, vagy nem tudom, ahogy amilyen kedvem lesz :S.
  • Terminátor14
    #6204
    Force Enlightment, erre az erőre gondoltam én is csak a neve nem esett le :)

    Dexantreal: jó hogy észrevetted az erőket a játék utolsó részén :P

    Amúgy nem volt azért olyan nagyon más az egy sem, és mindenképp megéri végigjátszani legalább egyszer, szóval ez ne legyen kérdés számodra...

  • Dexantreal
    #6203
    Hmmm.... de, akkor mégis merre találhatóak ezek az erők? Van mesteri gyorsaságom, vagy mi, azt tudom használni, meg ott van rakat cucc, amit, ha tovább kattintok a gyorsaságról, elő jönnek. Aztán van a drog cucc, meg az aknák és társai, valamint ugye a pajzsok, meg, hogy milyen legyen a kari, agresszív felállású, vagy ne... és.... lol... most nézem... ahol ezek a lézerkard izék vannak az utolsó rublkába.... áááá... ide pakolta nekem a játék a megtanult erőket, lol.... ilyet! Mondjuk nem volt rá szükségem nagyon, mert midnenkit hazavágtam viszonylag könnyen. Majd talán használom itt a vége felé és még ott van a többféle befejezés, ahol majd aztán mindenképp használom, plusz a sötét oldal karim. Hmmm... a különböző befejezésekhez készítsek majd új karit, vagy csak töltsek be egy korábbi mentést a két karim közül valamelyiknél? Mert ugye van egy világos oldalas és egy sötét oldalas karim.

    kotOR1 lehet, hogy akkor mégse kell, bár nem tudom... kívácnsi vagyok rá, csak, ha ennyire más volt... ahogy írtad SaGa. Nem tudom, majd eldöntöm.
  • SaGa Jr
    #6202
    Ha eleve jedi master vagy ,akkor használd a Force Enlightment képességet a harc előtt. Ezzel minden meglévő pozitív hatást egyszerre magadra teszel. Azaz a gyorsítást, a tulajdonságnövelést, meg még pár egyebet. Ezzel semeddig nem tart kivégezni a dögöt. Sőt gyakorlatilag senkit és semmit nem tart sokáig leverni így. Erre van ez a képesség. Még csak lökdösődés (push/whurlwind/wave) sem kell. Ha eleve fejlesztés során vettél fel segítő jellegű képességeket, akkor azokat így nem kell külön, egyesével aktiválni, hanem ez a képesség aktiválja valamennyit.

    Én gyakorlatilag mindig úgy mentem, hogy folyamatosan aktiváltam a gyorsítást (Force Speed). Ezzel többet támadtam és gyorsabban is mozogtam. Mellé még olykor valami mást is benyomtam a szokásos Hyper Adrenal drogok mellé. Igaz ezekre is csak a legnehezebb fokozaton volt szükség, a többinél minden segítő képesség és drog nélkül végig lehetett galoppozni könnyedén. Gyengébb fokozatokon ezért szigorúan csak támadó képességeket vettem fel. Semmi egyebet.

    Arra amúgy figyelj, hogy a képességeidre komoly hatással van, melyik oldalon állsz. Ha jó gyerek vagy akkor minden Light Side Force Power sokkal olcsóban elsüthető, de a Dark Side power-ek mindegyik jócskán megdrágul. Ugyanez igaz fordítva is. Ha rossz fiú/lány a főszereplő, akkor a folytogatás, villámozgatás, életerőszívás, sikoltozás, gyengítések mind mind olcsóbbá válnak, de a gyógyítás, droidok/élőlények bénítása és egyéb LS erők megdrágulnak. Mondjuk sok szerepe nincs a KotOR 2-ben, mert gyakorlatilag még nem sikerült lefogyasztanom a játék felén túl egyszer sem a Force energiamennyiséget. Nem így az első részben, ahol még szintkorlát is volt, nem voltak jedi prestige class-ok, sőt, a karakter bizony még csak nem is jediként indult...
  • Dexantreal
    #6201
    Váá, kinyírtaaaam!!!! Force Scream, erőhullám, fejlesztett gyors csapás (vagy mesteri? nem tudom :S) és futás, életmentő gyógycsomag, erőhullám...és itt hírtelen rávetette magát, mert mindig beteszi a kardjelet, ha elfogy az általam diktált parancs, szóval nem én adom meg, hogy hogyan támadjon... és emiatt ráugrott lol, majd bevágtam neki erőhullámot és két fejlesztett avagy mesteri gyors csapás és megfeküdt végre a monstrum. Szintet is léptem és Jedi védelmező az 15, Jedi mester pedig 10.
  • Dexantreal
    #6200
    Nem tudom feltölteni az sguploadra, mert ne mérhető el :S. Valahol lentebb van róla egyébként kép és nem tudom merre vannak azok az erők, amiket tanultam, mert a monstrum ellen, csak force scream, meg erőhullám van :S.
  • Terminátor14
    #6199
    Háááát nemtom, nekem az 2 ütés szokott lenni, vmit nagyon elronthattál a karidon...

    Milyen erőid vannak? Használd azt amit a Jedi tanáccsal való találkozás után kaptál, meg ha van akkor a forgószelet (vagy mijaz, tudod, ami a lökés-ből fejlődött tovább), attól megbénul, onnantól meg gyerekjáték. Betehetnél a karidról egy képet, kíváncsi vagyok milyen :)
  • Dexantreal
    #6198
    Rohadtul elegem van Malachor V-n abból a kurva nagy storm beast-ből, vagy miből. Hogy kell azt a rohadékot legyőzni?
  • Dexantreal
    #6197
    Tovább jutottam közben.

    Jó, most már értem és thanks ezért mindkettőtöknek, hogy a fő kari hatással van a többiekre.
  • Terminátor14
    #6196
    Jah

    De amúgy SaGa Jr is leírta neked, hogy hatással vagy a többi karakterre, ennél fogva ha Briana néni veled van, és te ''megromlasz'', akkor csak annyi történik, hogy ő is gonosz lesz :)


  • Dexantreal
    #6195
    Okés, akkor rosszul gondoltam.
  • Terminátor14
    #6194
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Brianának semmi köze a sötét/világos oldalhoz, attól függ hogy veledtart-e, hogy férfi vagy nő a karaktered. A vilogás/sötét az egy másik párosra igaz...:)
  • Dexantreal
    #6193
    Thanks! Merre találhatom azt a bizonyos helységet? Mert már párszor körbe jártam előbb a hajót. Majd kipróbálom akkor velük a másik oldalt, csak előbb így végig viszem. Kíváncsi vagyok hogyan nézhetnek ki.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk Brianna eleve csak, akkor jön, ha világos oldal felé tart a fő kari, nem? Ha pedig útközbe mégis a sötét oldal felé megy és ott köt ki... akkor is már vele tart és követi? Az bizony kemény lol... mert ő elvilleg világos oldal párti.
    .
  • SaGa Jr
    #6192
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Adott ugye 4 proton töltet. Ezeket kell elhelyezni a megadott 4 ponton a nagy hajón. 3-at el is tudsz helyezni, de a 4. felrobban és így újat kell szerválni. Spuri gyorsan a lőszerraktárba, majd tessék kicsit megberhelni a lőszeradagoló rendszert és így szétgurulnak a rakéták. A halomban lévő rakéták egyikéből ki lehet majd szedni a töltetet és ezt kell lehelyezni a kimaradt ponton.

    Terminátor nagyjából jól foglalta össze a történeti kérdéseidre a választ. A többi karakterre mindig hatással lesz a te karaktered. Főleg ha Sith Lord vagy Jedi Master lett belőle. Ekkor sokkal hangsúlyosabban tudja érvényesíteni rajtuk a saját jellemét, még társalgás nélkül is. Ez alapból megvan minden jedi típusnál ha a fő karakterről van szó. Azaz ha te elmész a rossz irányba, mindenki elmegy. ha te elmész a jó irányba, akkor mindenki jobb lesz azon a skálán. Csak a jedi masternek van egy erősebb ráhatása (folyamatosan működik) ami által mindki eltolódik a jó irányba, míg a stih lord esetében ennek ellentetje van, így mindenki el fog szépen csúszni a sötét oldal felé, függetlenül attól, hogy te mennyi jó pontot szedsz össze (ami sith lordnál ugye kártékony).
    Jól is néz ki, mikor Handmaiden/Briana képe átvált fehér rucisról fekete rucisra. Sokkal jobban fest a fekete kapucnis képével. De Bao-Dur is valami frenetikusan fest az összemázolt képével full gonoszban, meg Mira is sokkalta félelmetesebb személyiséggé válik...
  • Dexantreal
    #6191
    Aha, egyet meg szerintem szedd le angolul, mert a magyarosítás hozzá, ha jól tudom teljes.
  • Dexantreal
    #6190
    Nem tudom, hogy ezt spoilerbe kell-e tenni, de sebaj. Lényeg elakadtam most picit :S

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy kell az utolsó bombát elhelyezni, vagy megtalálni, megépíteni? :S
  • Terminátor14
    #6189
    Ahamm, valamennyire tudok (jobban mint angolul, az a lényeg:))

    Hát mindkettő potenciális célpont, de most a 2-t tudom letölteni, úgyhogy azzal kezdek majd ha minden igaz.
  • Dexantreal
    #6188
    Olaszul?? Tudsz olaszul? Az nem semmi...és kotOR1, vagy kotOR2 a célpont?
  • Dexantreal
    #6187
    Világos oldalon lévő karim férfi, a sötét oldalon lévő pedig nő.
  • Terminátor14
    #6186
    Ja igen, azt elfelejtettem mondani, hogy aki csak férfi karakterrel vitte még végig, az nekimehet nővel is, nekem tartogatott egy-két újdonságot a dolog.
  • Terminátor14
    #6185
    Nincs mit :)

    Közben töltöm az olasz változatot :) Régi vágyom, hogy olaszul is végigvigyem, így valszeg rendes megértek majd mindent.

  • Dexantreal
    #6184
    Oké és ezer thanks! Most már, akkor értem.
  • Terminátor14
    #6183
    Húúúha, nemtom mikor láttam utóljára ilyen hosszú hozzászólást :)
    Próbálok válaszolni, bár én sem értettem mindent tökéletesen, szal majd ha vmit kihagyok/rosszul mondok, akkor vki kijavít :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kezdjük Visasal, erre könnyen tudok válaszolni :D Szal az lényeg, hogy nála alapból jó vagy, meg csupán beszélgetéssel meg tudod szerezni hozzá a befolyást, szal elég egyszerű a dolog. Meg eleve mikor megmented, már az jó hatással van rá. Szóval lényegileg ő mindíg ilyen lesz, akkor is ha egy szót sem szólsz hozzá a játék végéig.

    A Jedi tanács valami olyasmiről beszélt, hogy te vmi összpontosított dolog vagy az erőben, és hogy azért követ téged mindenki, azért bíznak benned, mert ez a bizonyos erő tudat alatt befolyásolja őket. (vagy ilyesmi)Meg hogy ezáltal az erő halálát fogod okozni, veszélyes vagy mindenkire. (talán mert gondolkodás nélkül követnek?...) Arról is beszélnek hogy magadban hordozod a Malachor V összes halottjának érzelmeit, fájdalmat, halált, erőt stb..Kreia itt csak valami olyasmit lát, hogy végre tisztán látod a dolgokat (meg a mesterek is), asszem semmi mást. Meg hogy te mentheted meg a galaxist, csak ezek a láma jedik nem látják, s ezért elvszívja az erejüket, ahogy ők is ezt akarták tenni veled.

    Atrisos rész: először is mind1, hogy legyőzöd-e őt Brianával vagy sem...
    Másodszor: Ebből a részből én sem értettem sokat, ráadásul már nem is emlékszem rendesen :( Olyasmit mond, hogy összegyűjtötte ezeket a sith tanításokat, de megváltoztatták őt. Többre már nem emlékszem :( De már ottvagyok a 2. mentésemben is, nemsokára felidézem a dolgokat.
  • Dexantreal
    #6182
    Erősen ajánlott a spoilert nem elolvasni annak, aki még nem tart a végén. Ha van még ilyen ember esetleg.

    Na, tehát:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szépen levertem én és a Jedi, meg ugye a katonák meg mindenki a Dantooine-n lévő kisebb támadást és beszéltem a Jedi mesterrel, aztán visszatértem a hajóra, ahol Kreia közölte velem, hogy most mennünk kell rögvest az Enklávéba, mert megvan az összes Jedi mester. Odarohantam Kreia, Handmaiden, Én felállításban. Kreiánál meglepődtem, mikor ott izé... hárt picit elérzékenyült vagy mi, amikor leült pihenni és beszélt arról, hogy ő benne mindig bízhatok, egyrészt azért, mert ugye életünk össze van kötve emiatt a hülyeség miatt... a másik részére már nem emlékszem. Én bementem, ott volt az összes Jedi mester.... na, az az összes csak három és elkezdtünk beszélgetni, hogy pl miért lettem én kitaszított/száműzött, ők meg válaszolgattak rá: szokásos szöveg, hogy Revant követtem a háborúba. Na, de itt van jó pár dolog, amit nem értettem, mivle angol tudásom hiányos és ez a rész nem nagyon volt lefordítva magyarra... pedig inkább ezzel kellett volna kezdeniük, no midnegy. Szóval elmondanán nekem valaki, hogy nagyjából miről folyt a csevely? Vagy csevej :S. Aztán a végén elkezdtek ott pattogni hárman, hogy én nem is tudom micsoda vagyok, nem emlékszem már arra a három szóra, de Kreia ott felállt már és elindult felénk - megakartam nézni szótárban, csak az azért bosszantó, hogy ilyen beszélgetésekkor nem lehet szüneteltetni a játékot, csak a kérdéseknél, mikor főkari kérdez - és azt mondták a végén a Jedi mesterek - erre emlékszem -, hogy mivel ilyen nagy izé vagyok, hogy tőlem függ az Erő halála, vagy mi, ezért meg kell, hogy fosszanak az erőmtől és anélkül éljek tovább. Na... erre ilyen kék izé jött körém, mikor én azt mondtam, hogy semmi kedvem és vonaglott a fő kari meg minden... aztán Kreia besétál, magyaráz, hogy elég ebből és, ha azt mondja a fő kari, hogy nem; hát akkor nem... meg persze mé csomó mást is mondott, pl a háborúról, csak ezt se nagyon értettem. Aztán lol, Kreia haza vágta a három Jedit és beszélt hozzájuk, majd kiment. Látni lehetett, hogy szegény Handmaidenke kirohan valamerre el.... én ott kószálok abba az Enklávé felső szintjén, vagy hol.... és visszatérek hajóra. Atton dumál Kreiáról, hogy ő Sith meg nem tudom én mi - ezt se értettem teljesen.... mire én, hogy midnenképp Telosra kell mennünk. Jön egy bejátszás, hogy fő kari padlón ül és Visas sétál be, majd valami izét kérdez, már nem tudom mit... aztán azt hiszem azt mondja, hogy ő elhiszi, hogy én vagyok az a nagy irányító vagy mi, ami összetartja az erőt - tényleg nem tudom mit mondott már - és ő követ bárhova, meg meg is hal értem ezért. Első kérdésem ez volt: Te tudsz érezni? Szóval picit gonosz voltam, aztán váltottam is egy barátságosabb hangnemre a beszélgetésnél.. és ez olyan megható volt, hogy pont Visas mondja... így utólag belegondolva:. Tök keveset foglalkozta, vele, mert ugye Handmaiden érdekelt, hogy mi lehet a múltjával. Aztán elrepültünk, hogy rohanjunk Telosra... hja Telos. Igen, Atton azt hiszem azt mondta, hogy Handmaiden azt hiszi, Kreia bántott engem és erre most elmegy Telosra a csajszi és bosszút áll... meg azt gondolja Atris egy Sith szintén... erre nem tudom mit válaszoltam, de azért picit védtem Atrist is talán :S. Teloson Handmaiden beszél a tesóival, majd leveri őket, aztán jön Atris, ő vele is szembe száll, de ekkor már én irányíthatom, csak sajnos elvesztettem a harcot és azt hittem, hogy meghal, többé nem lesz a csapatban, de szerencsére nem (kérdés: ha esetleg levertem volna Atrist Handmaidennel, máshogy lett volna a folytatás? Mert, hogy nem sok kellett volna hozzá, hogy Handmaiden győzzön... vagy így is úgy is Atris nyert volna ott?). Bejöttem én, majd kis duma után harc Atris ellen, győztem. Visszavonul a meditáló kamrájába/helységébe és ott is rövid duma után harc.... valami olyasmit mondtam neki, hogy nem akarok harcolni ellene és, ha feladja magát, akkor nem esik bántódása... kábé :S... itt is győztem és Atrisel dumcsiztam, közben kiderült, hogy Sith izé ez a helység és néha közbe kotyotg valami neveletlen Sith a hülye hangjával... rá se hederítünk Atris-szal. Illetve talán ő igen. Aztán hajnalban, mikor abba kellett hagynom, véletlen azt mondtam a végén, hogy itt hagylak Atris a Sitheknek, arcodat bátran fordítsd a halál felé... és tovább nyomultam a harc felé. Aztán most betöltöttem Atristól/től és azt mondtam neki, hogy majd a tanács (council az tanács nem? :S) elé viszem őt, mire ő: ez egy nagy és nemes cselekedet, igazi izé.... szal valami ilyesmit mondot. Oké, kimentem, Handmaiden valamit magyaráz, hogy ő nem akarta, meg Kreia így és úgy és ő rosszat tett, mire én megnyugtatom, hogy semmi se az ő hibája és, ha minden oké, irány előre, hisz megkell menteni Telost, meg a galaxist. Hohó és a váratlan fordulat! Elárulja nevét: Brianna. Hmmm... nem tudom, szerintem picit szokatlan név, de azért szép. Nosza, Citadel állomásra érek és Atton van a csapatban, meg Handmaiden, alias Brianna. Leváltom Attont Visasra és Handmaident meggyógyítom. Itt régi ismerősökkel találkozok...a Dantooine-i fővezír, Green hadnagy, Major Riiken (huhh, nem jut eszembe melyik rang is ez :S), aki régen ugye kapitány volt. Mandalore-al is beszélek, összegyűjti harcosait, segítek pár Sith támadást leverni, megtisztítom a szórakozó negyed felé az állomást, meg beszélek egy sebesült, haldokló muksóval és megmondom neki, hogy majd küldök medicet... aztán Mandalore-al és katonáival átszállok a Sith hajóra. Vajon, akkor hogy kap így a muksó szanitécet? :S Hmmm... béke poraira, ha nem kap. Most itt tartok és találkoztam Tobinnal, rábíztam a bombákat, de Mandalore figyelmeztette, hogy, ha valami hülyeséget csinál, akkor lelövi... és az a lövés halálos lesz. Remélem nem fog ugrálni Tobin... egyébként full sötét oldalas lett ő is, arca teljesen megváltozott, csúf lett... mint a sötét oldalon lévő karimnak. Aztán Visas mondott valamit - nem nagyon értettem mit, ugye nagol tudás hiány :( - és megnyugtattam, hogy, ha beszélni óhajt, hát csak nyugodtan, én meghallgatom... mire influence gained: Visas. Aztán meglepetésemre beszél a szülőföldjéről, meg arról, hogy a mestere pusztította el, mert oda ment egy Jedi.... hmmm... nem tudom ki, remélem nem én voltam az. Végül, mikor midnent kitárgyaltunk és abba hagynánk a csevegést, megkérdi miért foglalkozom vele, miért tanítom őt. Én: mert még menthető és blabla. Aztán erről is kicsi csevely és mikor megnéztem az adatlapon Visast.... leesett az állam. Full világos oldal, pedig alig foglalkoztam vele. Ilyen csillámló izék is vannak körülötte, mint nekem, meg Briannának. Szóval picit megdöbbentem és csodálkoztam.. de örülök neki.

    Ennyi történt velem Dantooine óta...

    Kérdéseim:
    - mi volt a beszélgetés nagyjából a három Jedi mester, köztem és a végén Kreia mit mondott?
    - Teloson Atris miről is beszélt nagyjából? :S Valamit mondott Kreiáról, hogy elment keresni egy újabb, nagyobb... hmmm... ilyen erő szövetség félét, ami neki és neke mvolt... azt hiszem :S :S...
    - Hogy lett Visas ilyen kevés foglalkozással full világos oldalas? Ismétlem: nagyon örülök neki, hogy megmenekült a sötét oldaltól, de akkor se értem... tök keveset foglalkoztam vele...

    Azt hiszem ennyi. Tudom, jó hosszú lett és elnézést érte, de gondoltam leírom részletesenn.




    Ja és a legvégével kapcsolatba, vagy ami innen még vissza van, pls ne áruljatok el semmi részletet, mert érdekel mi lesz.
  • Dexantreal
    #6181
    Most nem nagyon van időm, de majd du-tán leírom mire gondoltam, mit nem értek annyira.
  • Terminátor14
    #6180
    Nem sok mindent értek vs nagyjából vágom...Ez csak nekem ellentét? :)

    Amúgy nemtom, mire gondolsz itt ''megkavarás'' alatt?
  • Dexantreal
    #6179
    Nahh....te jóó ééég... hogy megkavarták ezt a játékot. Csak ámulok itt! Már vége felé vagyok és annyit mondhatok, hogy benne a közepén, de mivel ugye nem értek annyira hű de jól angolul, meg a magyarosítás nem teljes, ezért nem sok mindent értek. Hmmm... de nagyjából vágom.
  • Dexantreal
    #6178
    Ja és előre is Boldog új évet mindenkinek!

    Remélhetőleg 2007 sok Star Wars játékot tartogat számunkra. Meg majd jon a kotOR3!!!!.

  • Dexantreal
    #6177
    Oké és thanks!
  • SaGa Jr
    #6176
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem ott kell lennie a jedi mesternek. Miután leszálsz a bolygón, elmész a központba és kérsz engedélyt a romoknál való matatásra. Ezután lemész oda, majd megkeresed a könyvtárat. Na itt van Disciple. Dumálsz vele amíg jól esik, de a lényeg, hogy utána hátramész a szoborhoz. Lesznek ott hullák és az egyiknél lesz egy datapad. Ne ezt vedd fel és olvasd el. Eztán spuri a kristálybarlangba. Ez a főhadiszállás térképéről nyílik, a bal felső sarokból. Na itt majd megleled a mestert akit annyira keresel. De sokra ekkor még nem mész vele. :)
  • Dexantreal
    #6175
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Disciple ott volt abba a romos épületben és jól eltársalogtam vele. Aztán, mikor besétáltam a főépületbe, ahol az adminisztrátor csaj van, valakit hívott a kommunikátorán, vagy min, csak már nem emlékszem a nevére. Azt mondta, hogy itt a kitaszított (néha tök idegesítő, hogy mindenki azt mondja: kitaszított). . Odamentem hozzá és ugyanazok a kérdések voltak, mint bent a romos épületben. Kristály barlangban voltam már és megtaláltam pl a fő kari kristályát és beszereltem a lézerkardba, de ezen kívűl :S.... mit kéne ott csinálnom? Vagy rossz helyre gondolok? :S Egyébként már csak Dantooine van vissza ,többi bolygón voltam.
  • Terminátor14
    #6174
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha beszéltél a khonda-ban található adminisztrátorral, és mindent megcsináltál az enklávéban (Desciple...?), akkor menj el a Kristályos barlangba...
  • Dexantreal
    #6173
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dantooine-n mit kell csinálni, miután voltam az enklávénál? Szóval az a nagy hatalmas, romos épület. Nem ott kellett volna lennie elvilleg a Jedi mesternek? Az alsó szintet teljesen átkutattam és valakit kimentettem, de az nem a mester volt... a felső szintre meg azt írja, hogy valószínű beomlott :S.





    Egyébként nektek se hozza be most a bannert? :S
  • Dexantreal
    #6172
    Igen, én is kipróbálnám azért - mert elsővel nem játszottam -, hogy milyen, csak nem nagyon láttam warez oldalakon :S.

    Ha valaki rá akad, linket pls....
  • Terminátor14
    #6171
    No igen :) Én az elsőt utoljára kb fél éve vittem végig, úgyhogy asszem itt az ideje, hogy mégegyszer nekiessek, csak előbb meg kéne szerezni valahonnan :(

    De még előtte befejezem a mostani Kotor2-s játékot (1 hét alatt 2szer akasztom ki:P)
  • TomDantes
    #6170
    Majd meglátom. Minedestre, nagyon jó játék ez. Hála istennek, az első részt már magyarul tudtam végig vinni. azis nagyon jó volt.
  • Dexantreal
    #6169
    Ja, nekem is az van és kb annyinál járnak, ahogy te mondod.