8627
.
  • Dexantreal
    #6248
    Beszélgess vele szerintem meg ilyesmi és, akkor nőni fog az influence. Egyébként Atton a neve há nélkül.
  • Terminátor14
    #6247
    csak nar shadaan
  • K Ace
    #6246
    Helosztok. Nar Shadaa-n járok, és jött az a rész mikor Atthon-ból (nem biztos hogy jól írom) jedi-t lehetne csinálni. Csakhogy nemtudok mer nem elég nagy a influence-m (ezt se biztos hogy jól írom :D). A kérdésem: Ha szerzek elég infulence-t nála akkor akármikor jedi-t csinálhatok belőle, vagy csak nar shadaa-n lehetett?
  • Calver
    #6245
    kettőben is hasonló, Telos hidden basenél már el lehet érni max light/dark pontokat. csináltam is olyat h max lightról átmentem max darkba nem is nehéz, Dantooine-on barlangban az egyik opció 4 DS pontot ad, ami ugye mivel max lighton vagy többszöröződik, kb kapásból már csak light felénél leszel
  • Dexantreal
    #6244
    Sry a hibáért, javítok: tehát csúcsát.
  • Dexantreal
    #6243
    Aha, hát... vitatkoznék ezzel. 2-ben pillanatok alatt elértem a sötét oldal csúscűát, hogy úgy mondjam... s kis arasznyi választott el a maxtól. Pedig még csak Peragusról menekültem el és Dxunon vagyok a mandalórok társaságában.
  • j0nNyKa
    #6242
    1ben igazabol epp az a baj, hogy hamar elered a maximum rossz szintet, es utana hiaba kapsz dark pointokat, semmi effektjuk nincsen
  • Dexantreal
    #6241
    Jaja, rájöttem én is. Közben azért picit tolódott a sötét oldal felé... de csak... egy nagyon-nagyon picit. Majd idővel.
  • N1ggA
    #6240
    persze, ez még nagyon az eleje
  • Dexantreal
    #6239
    Nem értem kotOR1-t. Most sötét oldalas karit játszok, mármint arra felé igyekszem és katona a kasztja, eddig mindenkinek beszóltam Tarison; meg a társam is mondta, hogy ezt nem kéne, mert feltűnés rossz dolog, de egyszerűen nem tolódik el a sötét oldal felé a mutatóm. Vagy majd csak késöbb fog?
  • Dexantreal
    #6238
    Aha, nekem is jó gépen van, csak én alap, hogy 1024-szer akárhányasba teszem és az jó, de akkor kipróbálom úgy. Egyébként kotOR2 is ennyiben van és ott mégis normálisak a betű méretek meg minden... miért nem tudták úgy elkészíteni már az 1-t is?:S
  • Terminátor14
    #6237
    hát vicces lenne he ilyen régebbi játékok akadnának a gépemen :P
  • Dexantreal
    #6236
    Aha, hmmm... majd elvállik mi lesz, bár a sztorit ugye így már leeht ismerni. Na nem baj. Lol, olyan nagy felbontásban? Nem akad? Mert, akkor kipróbálom én is.
  • Terminátor14
    #6235
    persze, minél nagyobb a felbontás, annál kissebbek a szövegek :) De te ne szólj semmit, gondolj bele: én 1600*1200-ban toltam :DD

    Ezért kellett volna előbb a kotor1-el játszani, ugyebár. De azért így is érdekes lesz...
  • Dexantreal
    #6234
    Na így már más.

    Egyébként elkezdtem játszani és elmegy, de ugye kotOR 2 után annyira nem érdekes, plusz 1024-szer akárhányas felbontásban (nem jut eszembe :S) tolom, minden maxon van és tök kicsik a szövegek meg a menü.... ez az 1024-szer akárhányas felbontás miatt van? Mert AvP2 játéknál is ez volt.
  • Terminátor14
    #6233
    Hát csak azért, mert kíváncsi vagyok hogy mennyire menne olaszul :)

  • Dexantreal
    #6232
    Most meg jó lett, miután másodjára letöltöttem.... hmmm... mindegy. Na, kipróbálom tehát a kotOR1-t, kíváncsi leszek rá, hogy milyen.

    Terminátor14 (azt hiszem te voltál :S), nem értem miért akarod az olasz verziót, mikor a magyarosítás full 100% az egyhez és ki is lett javítva. Olvastam.
  • Dexantreal
    #6231
    Tud adni valaki egy rendes kotOR1 magyarosítást Leszedtem a magyarosítás oldalról és semmi, nem jó, mert valami hülye hibát észlel és szar egyszerűen :S.
  • Dexantreal
    #6230
    Aha, jó, akkor ez lesz. Thanks! Rendszert ne mis akartam átpakolni, csak volt a C-n pár játék... de megoldottam azzal, hogy a mentéseiket áttettem a 120 gigásra. Szóval csak ilyen kis dolgok kellettek nekem, a másik meg az internet volt a kedvencek lista, de akkor mindegy.
  • HiPPoNaX
    #6229
    Semmi ertelme atpakolni a rendszert az uj vinyora (a windows valszeg bele is doglene), az maradjon szepen a regin, maximum az adataidat (zenek, filmek, programok es jatekok telepitoi) pakold at az uj winchesterre, maris lesz helyed.
  • Dexantreal
    #6228
    Jah... hmmm... csak :S... nincs firefoxom, plusz még mindig érdekel, hogyan lehet lementeni és a 120 gigáson már csak 5 giga hely van... meg nem tudom, hogy internetet tegyem át oda, vagy mi? :S Rohadtul semmit se értek gépekhez.
  • HiPPoNaX
    #6227
    Ha a 120 gigas melle, es nem pedig a helyere kerul, akkor a rendszer es mindenfele telepitett cumo marad a 120ason, nem? Mert akkor folosleges a mentessel szorakozni :] Firefox eseten mondjuk mozbackup megoldja a dolgot.
  • Dexantreal
    #6226
    Hogy lehet elmenteni a kedvenceket? Van rakat link köztük, bár többsége nem kell, de mégis: sok van ami fontos. Hamarosan - még a héten talán - kapok egy 200 gigás vinyót a 120 gigás mellé! Ezért nem tudom, hogy most ilyenkor elveszik-e a kedvencekből, az a sok link, vagy nem, ha berakják az új vinyót :S. Meg amúgyis kíváncsi vagyok rá, lehet-e menteni.

    Sry offért.
  • Dexantreal
    #6225
    Ja, akkor jó.
  • SaGa Jr
    #6224
    Nem. Csak átveszi az akadémiát és irányítja. Hogy miként az már más kérdés, de szó nem volt arról, hogy neki át kell térülnie a sötét oldalra.
  • Dexantreal
    #6223
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hmm... tehát én, akkor most elmentem Revant hajkurászni, amit majd a 3-ban lehet folytatni


    Thanks az infot! Csak azt nem értem, hogy ha maradok az akadémián, akkor sötét oldalas lesz a karim, mert ott marad és átvette a hatalmat? :S
  • SaGa Jr
    #6222
    Ja. :)
    A másik befejező videóhoz csak töltsd vissza az első győzelem utáni részt, ahol újra beszélsz a "főgonosszal". A végén válassz mást. Mondjuk öld meg és foglald el a helyét. Más lesz a vége. De összesen csak két befejező filmecske van. Az egyikben maradsz a senekeden az akadémián, am ásikon elindulsz Revan után az ismeretlen területek felé. A leírásod alapján te ezt tetted. Azaz nem vérengzést vittél végbe és nem hatalomátvételt.

    A sötét oldalon játszva is ez a két lehetőség lesz csak összesen. Ami miatt érdemes többször végigvinni, az a benn lévő karakterek jövőképe. De tényleges befejezés gyakorlatilag csak kettő van. Igaz mindkét oldalon állva ez a kettő, azaz 2+2. :)
  • Dexantreal
    #6221
    Jah és csak világos oldal egyik befejezését vittem végig.
  • Dexantreal
    #6220
    Véééégiiig viiitteeeeeem!!!!! Csak egy valamit nem értek:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a végén, mikor nem öltem meg Kreiát és lézerkardokat levágtam, majd nagyot dumáltam vele, utána ott lebegett az Eban Hawk. Aztán elrepült kerülgetve a beomló helyet, meg kint a meteorokat és elhúzott valami izé felé és vége lett, jött a felirat. Kérdés: a fő karim is felszállt a hajóra és kimenekült ezek szerint? :S
  • Dexantreal
    #6219
    Aha, nem tudom akkor. Majd szerintem lehet, hogy kipróbálom. Egyébként akartam tölteni negyed 17:15 körül kotOR1-t arról az oldalról, amit privibe adtál (csak, hogy ne legyen annyira warez, nem írom az oldal nevét, se linket) és nem volt elérhető :S. lehet, hogy karbantartják... legalábbis remélem, mert, ha nem, akkor nem tudom miért nem hozta be.
  • Terminátor14
    #6218
    az újabb verziókban indításnál megkérdezi hogy betöltse-e az előzőleg megnyitott oldalakat...

    A többire nem tudok mit mondani.
  • Dexantreal
    #6217
    Ja, mikor egyszer full új windows reinstall volt, faterom azt tette fel. Aztán rámentem és amikor bezártam egy ablakot, majd megint kerestem valamit; mindig megnyitotta az összes előző honlapot, ahol jártam :S. Uninstall lett végül firefox mert rohadtul zavart és nem tudtam hogyan lehetne ezt leállítani. S ezzel együtt elromlott valami, mert, ha a haverok, csajok msn-n linkelnek nekem valamit ,akármit; akkor nem ozza be jobb klikkelésre és kikell jelölnöm :S.... szóval nem tudom miért csinálja ezt és leszedjem és feltegyem-e újból firefoxot.
  • Terminátor14
    #6216
    nincs mit

    használj firefoxot pl, jobb mint az internet exploler...
  • Dexantreal
    #6215
    Hmmm... jó, majd meglesem az oldalt és thanks! Most pl megint behozza... de, akkor milyet használjak és mi is az a böngésző pontosan? :S olyan, mint az Internet explorer pl, vagy mi? :S
  • Terminátor14
    #6214
    Azért mert szar a böngésződ, nekem mindíg behozza a bannert.

    képfeltöltés: http://www.imageshack.us/, bár én nem szeretem az ilyen képfeltöltő oldalakat, sokkal egyszerűbb regelni egy ingyenes tárhelyet, és akkor oda bármit/bármikor fel lehet tenni.
  • Dexantreal
    #6213
    Bazzeg, miért nem hozza be a banneeeert? Előbb pl behozta, most meg nem és azt írja ki alúl, hogy kész :S.
  • Dexantreal
    #6212
    Pfúú, most így használva ezeket az erőket tényleg tök könnyű lecsapni még a Dark Jedit is vagy a Sith Lordot, meg maraudert... egy csapásra végez velük legtöbbször lol. Nagyon kemény. Csak néztem nagyokat. Kárhogy nem használtam korábban. Mondjuk nem is volt szükség rá, csak itt a vége felé Mert ugye Handmaiden Jedi lett, szóval tanítom, meg ott volt Kreia, vagy visas és alig sérültünk meg, mert használtuk az átlag erőket és tök simán haza lett vágva mindenki. Na majd a söté oldalas karimmal ezeket már, akkor elkezdem nyomatni, mikor megkapom őket és reszkessenek a jedik, meg mindenki, mert nem lesz kegyelem!

    Ha már sötét és világos oldalnál tartunk: ti, ha lenne ilyen élet, világ, amiben Sithek és Jedik lennének, melyiket képviselnétek, kinek hinnétek, kikhez állnátok? Meg ilyenek.

    Meg azon is gondolkodtam, hogy mai technológiával lehetséges lenne lézerkardokat készíteni és megtanulni azokat a technikákat, amiket a Jedik, meg Sithek használtak? Ha igen, akkor kéne csinálni lézerkardokat és nem kéne minden flancos fegyver, hanem azokkal csapni, nyesni és könnyebb lenne... bár az erőket, akkor se tudnánk elsajátítani.
  • Dexantreal
    #6211
    Aha, érdekes infok, thanks!
  • SaGa Jr
    #6210
    Marauder az egy jó harcos kasztja a sötét oldalt követő erőhasználóknak. Kimondottan harci dolgokban jó. Gyakorlatilag a weapon master és csak fel vele harcban. Viszont a marauder kap egy spéci dolgot, a fury-t (vagy mi a fene a neve). Ez egy elég izmos erő képesség ami még jobban megdobja a harci tudását.

    A assassin nekem kimondottan tetszett. Én szerettem ha van bőven skill pont amit eloszthatok. A lopakodást is előszeretettel használtam és erre is képes őkelme, plusz ugye van neki a kellemes kis sneak attack. Elég lebénítani/meglepni/elkábítani az áldozatot és ekkor a csapásai sebzésére még ez is rájön. Nagyon nehéz túlélni vele szemben a harcot, még ha nem is ő a legjobb harcos.

    A sith lord meg képes legyengíteni ellenfeleit a spéci képességével. Kimondottan erőhasználatra van kigyúrva őkelme és abban piszok erős. Főleg miután megkapja az ember a sötét oldalon játszva az ultimate képességet (jó oldalon ez a force enlightment, a sötét oldalon meg egy komoly sebzést bevivő képesség) amivel könnyedén kivégezhető akárki. Csak ugye sok pontot felzabál a használata, ezért jó a sith lord, mert neki bőven lesz miből költenie erre. Az a nagy dög amitől úgy tartottál, például 2-3 ilyen használatával kivégezhető. :)

    Amikor csak lehetett én mindig inkább a jó öreg középutas megoldás alapján játszottam végig a játékot. Így Sentinel/assassin/watchman volt a karaktereim legtöbbje. A szélsőségek közül a master/lord kombót próbáltam ki és egyszer megnéztem a maraudert is és a weapon mastert. De ezeket visszatöltöttem, mert jobb szerettem szólózni. Úgy legalább volt valamicske kihívás és ekkor szükségesek voltak a skillek méghozzá nagyon.
  • Dexantreal
    #6209
    Na, találkoztam végre egy Sith Marauderrel és vele harcolok épp. Majd sötét oldalon milyen kasztot/osztályt érdemes választanom? Sith Lord legyek? Bár még messze vagyok tőle, mert Dxunon bénáskodok... gondoltam, hogy lenyesem a mandalórokat, de előúször vesztettem ellenük, szóval inkább visszatöltöttem és bementem a táborukba.

    Nálatok se látszik a banner? Tudtok egy jó képfeltöltő oldalt? Mert sgupload most szar és ugye én betenném a karijaimról a képeket, de hát... mert Terminátor kérte.