8627
.
  • Calver
    #6288
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...és rögtön mindent összenyálaz
  • HiPPoNaX
    #6287
    bannerban a baloldali szokeseg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    dantooine-on csatlakozik hozzad, ha noi karakterrel vagy
  • Police88
    #6286
    Disciple ? ő ki? :D (a linken találtam)
  • Police88
    #6285
    sztem Sion nem lehet csapattárs... de szóljatok ha tévedek mert én Light Sideon nyomtam végig (mivel az első részt dark sideon :)
  • Police88
    #6284
    http://www.rpgvault.hu/?menu=123
    hasznos oldal
  • T Zsolti
    #6283
    Sziasztok!
    meg tudná valaki mondani hogy kik lesznek még a csapatba egy csomo tag megvan de még minidg nem az öszes.És van benne kapucnis cuc mert én még nemtaláltam és elvileg van egy de hol?
  • Forton
    #6282
    Kezdj el könyvet olvasni angolul. Garantáltan nagyon hatékony
  • InfectedMann
    #6281
    Okay akkor majd még kérdezősködök.
    Sorry csak az angolom nem valami erős :D :( :'(
  • Police88
    #6280
    kösz a felvilágosítást. Hajrá nekik és köszönet :)
  • SaGa Jr
    #6279
    Talán kicsit figyelmesebben olvasd a sztorit vagy olvasd vissza. :-)

    Mandalore haverját dutyiba dugták, mert állítólag ő ölt meg valakit. A feladat adott, ki kell szabadítani a fickót nyomozati munkával. Azaz kérdezősködni kell és nyomozni, bizonyítani a manus ártatlanságát. A nyomozást meg a kantin környékén és odabent kell végezni.

    A vizumot meg azért akarja mindenki, mert háborús helyzet van és mindenki menekülne el a bolygóról. A sajátodat elpasszolni nem tudod (mert utána nem tudnál elmenni a bolygóról), de lehet szerezni 2 db potya vízumot és azt annak adod oda akinek akarod.
  • Forton
    #6278
    igen, de az igazából csak 50% mert ha sorokat nézzük, akkor tényleg 70, de szöveget nézva 50
  • InfectedMann
    #6277
    Sztem teljesen igazad van.
    Rengeteg párbeszéd van a játékban és ahogy néztem minden pályán és minden helye külön megvan adva az egyes tárgyak neve tehát nem könnyű a dolog.
    És nagyon nagy respect azoknak akik a szabadidejükben ilyennel foglalkoznak. :)

    Egy kérdés: AZ Iziz városban pontosan mit kell csinálni? Megtudtam, hogy Mandalore spanját megölték meg még valakit meg körbejártan a kantint aztán mindenki vmi extra vízumot akart tőlem. Hogy tovább? Mert sajna mint írtam (asszem írtam) az angol tudásom nem verdesi a plafont. :(
  • Shaman
    #6276
    hümmm itt mintha valaki lejebb linkelt volna egy 60-70%-os fordítást...
  • Forton
    #6275
    Most 2 csapat is csinálja, az egyik a magyarítások.hu, ők nagyjából 2 hete kezdték el, a Gamehun pedig már 2 hónapja, de sajnos elég lassan halad mind2, szóval egy jó félévig ne várjatok 100%-os magyarítást. Egyébként a fórumban tudjátok követni, hogy kb. hol tartanak a fordítók. Állítólag jan végén febr elején kiadnak egy részfordítást, de sztem az se lesz a jelenlegi 50%-osnál sokkal több. Bocs, hogy ennyire pesszimistának tűnök, de igazából csak realista vagyok:)
  • Police88
    #6274
    Magyarítással mi a helyzet? tud vki vmit mert ahogy látom vagy 3/4 éve nincs fejlemény :( az első részhez nagyon jól sikerült pedig...
  • InfectedMann
    #6273
    ok akkor mégegyszer átnézem a környéket azokért a felderítőkért
  • SaGa Jr
    #6272
    Robbantani összesen a legészakibb ponton kell. Az egész lényege, hogy megtapasztald mivel jár, ha megzavarod az erdő csendjét. Ott aktiválod az odakészített tölteteket és majd jól megtámadnak téged.

    A felderítőkből két csoport van. Az egyik mindjárt ott lesz a kanyar után, ahol először beszélsz a mandalor felderítővel, a következő csapat meg ettől északabbra. Ha mindkettőt kinyírtad, keresd meg kinn az erdőben a mandalor manust és újságold el neki a dolgot. Ezután már ő is kihívható lesz a harci körben.

    Az elveszett katona meg az a magányos kölök ott a sziklaszálon. Ha kimentetted mehetsz jelenteni a főnökének (a tényleges bajnoknak) aki a tábor külső részén lévő harci körnél oktat. Utána majd ő is kihívható lesz. Ha leverted őt is, meg az összes többi feladat is kész, akkor mehetsz Mandalore elé.
  • HiPPoNaX
    #6271
    Felderitobol elvileg ket csoport van, egymashoz eleg kozel. Az elveszett harcos az, aki a szikla tetejen all, de robbantani nem csak itt kell, hanem joval delebbre is (emlekeim szerint vmi droidraktar mellett)
  • InfectedMann
    #6270
    A felderítőkből mennyi van? Mert 2 rámtámadt, de többet nem találtam.
    Az elveszett harcos az az aki egy nagy szikla tetején állt? (A robbantásba nemtudom, hogy az is beletartozik -e ami ennél a résznél van detonátor )
    A zakkeget is kinyírtam.
    A technikusnak minden lószart megcsináltam.

    Futok még egy kört aztán elmondom a bánatomat Mandalore -nak :D
  • SaGa Jr
    #6269
    Ha már mindent megcsináltál (robbantás a dzsungelben, segítettél a felderítők elnémításában (Kelborn), kinyírtad a zakkeget, visszahoztad az eltűnt mandalore katonát (a bajnok adja feladatul), megjavítottad a mandalore technikus közelében a vezetéket, visszahoztad neki a hiányzó converter darabokat, megjavítottad a radart, legyőztél mindenkit a harci körben, beleértve a két bajnokot is) akkor csak menj oda Mandalore-hoz és beszélj vele. Sorra veszi a cselekedeteidet és ha mindent rendben lévőnek talál, akkor előkészíti a gépét egy átruccanásra. Addig úgysem tudsz elmenni a holdról (Dxun), míg át nem mész Mandalore társaságában az Onderonra.
  • Terminátor14
    #6268
    pontosan
  • HiPPoNaX
    #6267
    Asszem Kelbornnak kene a dzsungelben segiteni, ha jol remlik, akkor utana hajlando kiallni veled a battle circle-ben
  • InfectedMann
    #6266
    de már nincs akinek segítsek
    Pedig minden gyíkot megkérdeztem.
    Meg minden gyíknak segítettem.
    Nah mindegy még egyszer körbenézek mi a pöcsömet lehetne még ezeknek csinálni.
  • SaGa Jr
    #6265
    Anélkül nem gyűlik össze elegendő becsületed, és nem visz át Mandalore a bolygóra. Szóval velük is meg kell küzdeni. A segítség nélkül meg ki sem állnának ellened.
  • InfectedMann
    #6264
    én is feltettem azt a majdnem félkész magyarosítást... lényegesebb részek levannak fordítva...
    meg egy ideig volt hozzá végigjátszásom is rpgvault.hu -ról, de csak a Nar Shadaa -ig volt kész a végigjátszás. Korriban meg a Oderon vagy Orderon vagy mi a pénisz (meg a kis Dxun -os kiruccanás) nem volt benne. :)
    Amúgy lenne egy kérdésem:
    Fontos, hogy a Mandaloria táborban abban a harci körben a 2 bajnok kihívjon? Mert úgy amit lehetett segítettem nekik, de nemtom, hogy most visszamenjek -e már a hajómra vagy se.
  • Dexantreal
    #6263
    Aha, ok, hajrá! Már végig vittem világos oldalon, sötét oldalon is elkezdtem, csak mostanában nem nagyon játszok vele. Meg fent van kotOR is, a Republic Commando az most hírtelen nem ugrik be, de azt hiszem mintha annál lett volna gond telepítés után, már nem tudom micsoda; úgyhogy töröltem.

    Én is egyébként nagy rajongója vagyok a SW-nek.

    Amúgy feltetted azt a amgyarosítást, ami készen van hozzá? Vagy inkább full angolként tolod? Én feltettem. Meg a Republic Commandohoz is, de hát sajnos nem vettem hasznát a hiba miatt, ami már gőzöm sincs mi volt :S.
  • InfectedMann
    #6262
    :D
    Nagy Star Wars fan vagyok :)
    Amúgy túljutottam Korribanon, aszittem több eksön lesz.
    Most vagyok a Dxun -on. Kiv. vagyok már mi lesz a vége az egész sztorinak.
    Aztán nekiállok a Republic Commando -nak.
  • Dexantreal
    #6261
    Jahm, azokkal tudod kinyitni az ajtókat. 5ből 4 kérdésnek kell jó lenni. Sok sikert. Egyébként nem hittem volna, hogy játszol kotOR2vel.
  • InfectedMann
    #6260
    jah, hogy azok a tesztek fontosak? :D Sorry nem tudtam :)
    Akkor majd próbálkozok :)
  • Dexantreal
    #6259
    Nemtom mire gondolsz :S. Csak arra tudok tippelni, hogy nem csináltad meg a tesztet a konzolon, aminek a segítségével kinyílnak az ajtók. Bár lehet, hogy tévedek és azok megvannak már.
  • InfectedMann
    #6258
    Hali!
    Korribanon vagyok. Bejutottam az akadémiába, de van 3 ajtó amit nem tudok kinyitni és egyik számítógép konzolról sem tudom őket elérni. Egyik ott van ahol egy twilek hulla is van egy datapaddal a másik kettő meg ott ahol azok a kis bigyó vannak amik vmi sárga/zöld vagy sárgászöld mérget fújnak ki. (Ha kell nyomot screenshotot).
    Szal ezeken az ajtókon be lehet valahogy jutni vagy esélytelen és menjek vissza abba a barlagba amire azt mondta a banya, hogy csak az akadémia átnézése után menjek be oda?
    Előre is köszi a helpet!
  • SaGa Jr
    #6257
    Nem. Előtte kellett volna, mert miután konfrontálódtál Sionnal, utána az akadémia már zárva lesz. Azaz ha nagyon be akarsz jutni oda, akkor azt még azelőtt tedd meg, hogy felkeresed a halott jedit a kínzókamrában.
  • Lacc 88
    #6256
    A Korribanon van egy szoba ahova nem tudtam bemenni az akamdémián mert megjelent a sith csávó. Ha jól emlékszem ott lenne egy hologrammos rész Revanról. Hogyan lehet oda bejutni? Ha végeztem a barlangban betok még menni?

  • roblee
    #6255
    Én már elég régen nyomtam ezt a game-t, de szinte az összes változatot kipróbáltam. Különösen tetszett, mikor Sith Marauder voltam. Imádtam a Force Fury erőt. Akkor aztán nem volt bocsánat.
  • Dexantreal
    #6254
    Szerintem ember és azért ilyen izés a hangja, mert ősi Sith nyelven beszélt pl, vagy ilyesmi.
  • SaGa Jr
    #6253
    A Dantooine esetében mindig lesz akadás ha egy konkrét irányba fordítod a kamerát. A megoldás egyszerű, ne forgassad abba az irányba és nem lesz akadás. kiküszöbölni nem leht a hibát semmi módon.

    A patch akkor nem megy fel rendesen, ha nem az eredetei game van fenn módosítások nélkül. Szóval tedd fel az alap játékot, ne változtass rajta abszolúte semmit, majd patch és majd utána az egyéb változtatások (beleértve modok, skinek, átírogatások, stb.).
  • SaGa Jr
    #6252
    Nem tudható meg a dolog. Sőt a maszk is csak akkor kerül hozzád, ha azt az opciót választod ki amelyik során hozzád kerülhetne. Jó lesz trófeának, más haszna nincs.
  • Lacc 88
    #6251
    vmelyik kiegészítő volt a gondom már megy csak sajna a Dantooine pálya elején brutálisan beakad és nemtok vele mit csinálni, paatchet nem rakja fel vmi hibár ír ki 91%-nál game optionsba is beírtam amit korábban olvastam de sajna nem emgy
    vmi ötlet?
  • K Ace
    #6250
    Most abáltam le nihilus-t. Meg lehet tudni valahogy, hogy, mijen lény lehetett, mer a hangja elég furcsa volt. Vagy az titok marad? És a maszkját mire lehet használni, mer ugye Visas elhozza?
  • Lacc 88
    #6249
    SCátok lenne egy problémám. Másodszor raktam fel a gamet azelőtt semmi baja nem volt de most mindig kilép a Tellos pálya előtt. Raktam fel magyarítást és pár kiegészítőt, nemtom az-e a gond. Tudnátok tanácsot adni?