8627
.
  • Fehercsoki
    #8467
    Sziasztok,létezik a játékhoz valami grafikát(leginkább textúrákat) javító mod?
  • evil 007
    #8466
    1 fénykardom van csak és már a 3. bolygon járok
  • evil 007
    #8465
    jah sikerult kössz :D am azt akarom még hogy most kezdtem egy light karit és ugye hogy meghagyom a jedi mesterek életét ezért nincsfénykardom alkatrészeket honnan tudok venni vagy csinálni kell? ha igen akkor miket? öö.. lett egy tanítványom is zsír meg minden van olyan opcio vhol hogy látom menyni a vagy mien a kapcsolatom a társaimmal? gondolok itt a befolyás dolgokra?? előre is kössz
  • bad00
    #8464
    Sziasztok! Van egy elég idegesítő problémám: Win7-en próbálok játszani, feltelepítettem, behozza a menüt, a karakterválasztás és a főcím is megy, aztán dob csak ki. Ez most a win7 miatt van, vagy más a gond? Hogyan lehetne kijavítani?
  • IXEMGabeo
    #8463
    ja a lézerkardok ellen nehéz csöppet...
  • N1ggA
    #8462
    a nehézséget vidd le minimumra, meg használj módosítókat (erőnövelő, gyorsaságnövelő ilyesmi)
  • evil 007
    #8461
    sziasztok
    adjatok már vmi jó tippet hogyan győzhetném le kreiaát mert már vagy 5000x probáltam :S
  • BBence95
    #8460
    igen jó lett egy régebbivel 9.1-es drivert tettem rá. azzal jó.
  • Wanax
    #8459
    Régebbivel megy akkor rendesen?
  • BBence95
    #8458
    már megcsináltam köszönöm a segítséget.
  • BBence95
    #8457
    de én még ezen a héten tettem fel a 10.2-es drivert nem lesz baja a gépnek ha most meg felteszek egy régebbit?
  • BBence95
    #8456
    ok megpróbálom egy régebbivel
  • HiPPoNaX
    #8455
    9600-as Radeonnal jatszottam en par eve, 9.x verzioju driverrel. Probalj meg egy regebbit felrakni, emlekeim szerint a KotOR szeria a regebbi catalystokat kedveli.
  • Wanax
    #8454
    Érdekes. Szerintem még mindig a drivernek lesz baja, hogyha más játék alatt nem csinálja. Szerintem is rakj vissza valami régebbi drivert.
  • BBence95
    #8453
    Nekem Ati Radeon 9600 SE-m van. És 10.02-es driver van rajt ha van ilyen.
  • Wanax
    #8452
    Kicsit több infot is dobhattál volna, hogy milyen karid van.
    Mintha olyan rémképeim lennének, hogy nvidia cuccoknál a régebbi driverek a nyerőek a játékban. Az én Ati 4890esemen 9.12-es driver van (lassan 1 éves), ezzel jól ment az első rész. (pár hónapja játszottam vele)
  • BBence95
    #8451
    nem rég tettem fel rá a drivert minden más játék jó rajt csak a KOTOR és a KOTOR 2 nem.
  • IXEMGabeo
    #8450
    cseréld le a videokártyád, előtte próbáld meg a legújabb drivert feltenni, ha nem megy jöhet a csere
  • BBence95
    #8449

    ilyen
  • BBence95
    #8448
    Helló nekem az a problémám van hogy a karakter választásnál mindenféle csíkok ugrálnak be és nem látok semmit és a játék közben is ez van.
  • prefatar
    #8447
    Helló Feltettem a Hk gyár modot és a Droid bolygót magyaraul (+ USM angolul), és a Hk gyárban van az a rész mikor le kell állítani a reaktort, én leállítom és aztán van egy opció, hogy biztonsági ajtók kinyitása. Kinyitom, a napló is frissül, de az ajtók nem nyílnak ki, és mindig ki lehet őket nyitni a panelon, de egyszerűen nem nyílnak ki. Van erre valamiféle gyógyír?
  • steweee
    #8446
    rendben, köszi előre is
  • Wanax
    #8445
    Én annyira nem bizakodnék egy magyar nyelvű teljes leírásban... Angol van, az tuti biztos. Ha nem vágod annyira az angolt, és elakadsz, írj, és majd segítünk :)
  • steweee
    #8444
    jujj, nagyon kedvet kaptam hozzá a mass effect miatt, annak idején elakadtam benne vhol, és nem játszottam végig. tud vki hozzá egy teljes részletes magyar nyelvű végigjátszást ?
  • Wanax
    #8443
    Savegame editorra meg tudsz csinálni mindent, ami a kariddal kapcsolatos.
  • kissssss
    #8442
    sajnos nem lehet én is így csesztem el az első karakteremet össze vissza pakolgattam mindent aztán meg csak szenvedés volt a játék végén a sok harc.
  • aaron12
    #8441
    Van valami mód arra, hogy "retalenteljek"?
    Ez olyan WoW-os kifejezés. A képességeket meg a többi dolgon tudok változtatni? Amikor nem értettem még a játék mechanikáját akkor össze-vissza rakosgattam a pontjaimat, most szeretném beállítani őket újra. Meg lehet oldani valahogy?
  • rayman12
    #8440
    De épp ez az én hülye majdnem mindig rá mentem az előzöre így legközelebb kb a dantuin elején lehet mentés.
  • totya4
    #8439
    Rég játszottam vele nem rémlik hol vagy, de visszatöltesz egy régebbi mentést és feltápolod szegény karaktert akire jut az a feladat hogy helyettesítsen például...
  • rayman12
    #8438
    egyébként egyszer már kijátszatom a játékot és akkor simán megcsináltam szval nem tom most mért nem megy.
  • rayman12
    #8437
    hát jó. goto hajójánál tartok és kikel szabadítanom a karakterem, de egyszerűen hihetetlenül nehéz, rám-jön egyszerre 20 droid meg minden, próbáltam trükközni de mindig rám jönek egyszerre (ez az egész az egyik akna mezős folyosó előtt van, ha a karakteremmel lennék simán lecsapnám öket de igy lehetetlen.
  • SaGa Jr
    #8436
    Én még régen valami olyasmit olvastam, hogy a console ha aktív akkor sem fog látszani, szóval nem lesz egy villogó cursor vagy bármi egyéb eltérés. Kimondottan azért van így hogy a cheater-ek dolgát nehezítsék.

    De ahogy kissssss is említette, ha leírod hol akadtál el talán át tudunk segíteni a helyzeten. Mondjuk én egyetlen olyan szituációt sem tudok elképzelni ahol cheat kéne a továbbjutáshoz...
  • kissssss
    #8435
    esetleg ha le írnád hogy min akadtál fenn akkor talán tudnánk is segíteni és nem kéne csalással elcseszni a játék hangulatát.
  • rayman12
    #8434
    Megpróbáltam azt amit javasoltál de igysem müködik, át tettem EN re a bilenytyü kiosztást és megnyomtam a 0 át de semmi(midnin gobot végig próbáltam) Egyépként azért akarok csalni mert elakdtam és már vagy 200x visszatötötem de nem megy, tovább akarok jutni.
  • ollie
    #8433
    Ja, és kezd a KOTOR1-el a játékot.
  • ollie
    #8432
    Olvasd el a kézikönyvét a játéknak, sokat segít.
  • aaron12
    #8431
    Üdv.

    Ma szereztem meg a játékot egyik haveromtól, aki még sosem játszotta, ezért tanácsokat nem tudott adni.
    Nagy nehezen végigvittem a legelső pályát, sikerült elmenekülnöm. VISZONT: fogalmam sincs, hogy mit kezdjek azzal a sok felszereléssel. Jedi védelmező vagyok, mert valahol olvastam, hogy az a legegyszerűbb kezdőnek. Nem igazán tudom, hogy mi ennek a kasztnak a legmegfelelőbb felszerelésben és képességekben egyaránt, nem tudom harcnál mit a legcélszerűbb használni. Keresgéltem a neten ilyen segítség után, hogy mit hogyan, de nem találtam csak végigjátszást, az meg egyenlőre nem aktuális. Valaki tudna nekem segíteni?
    Nagyon kezdő vagyok, magyarosítottam a játékot hátha úgy könnyebb, de nem igazán megy egyenlőre, kicsit káosz az egész.
    Eddig WoW-oztam, annak is a legelején nem értettem semmit, de aztán a haverok bevezettek, csak itt most nincs senki, aki tudna útmutatót adni.
  • Calver
    #8430
    az az 1-es az 0, valamint előtte válts át angol billentyűzetkiosztásra - bal alt+shift a nyerő.
    na meg ne csalj
    [apro]max a "turbo"-t érdemes használni, unalmas részeken kellemes dolog gyorsabban végigfutni.
  • rayman12
    #8429
    hello valaki letudná írni hogy kell megcsinálni hogy előjöjön a konzol amibe bele írhatom a cheat eket, Nyomok ezzerel az 1-es de semmit sem csinál, és pedig még a swkotor.ini be is be tetem amit kellet.
  • IXEMGabeo
    #8428
    nálam a Korribanon lett Jedi, de jó gyenge volt, sokkal jobb volt, ha puskát adtam a kezébe, nem lézerkardot