8627
.
  • GamerAdams007
    #6328
    senki nem tudja szerintem majd év vége felé :D
  • Norbi5
    #6327
    kb mikor lesz 100%-os magyarosítás,nem tudod mikorra várható?!
  • Norbi5
    #6326
    nem használok cheatet csak jó lett volna egy résznél...de letettem róla!
    Köszi a segítséget!!
  • Police88
    #6325
    Ha nem értesz angolul és cheatelsz akkor inkább ne is játsz a játékkal sztem... várd meg a magyarosítást... mondjuk te tudod
    amúgy:

    1: Freedon Nadd
    2: 20
    3: Gizka
    4: "I always lie"
    5: Passion, strength, power, victory.

    itt meg a googlet használhattad volna
  • Norbi5
    #6324
    na mind1 azért ha jön valaki és tudja mit kell csinálni amikor a sith akadémián vagyunk a 2. szinten kinyirtam mindenkit és egy gépbe kéne beirnom valamilyen sorrendet,(valami féle test lehet,sith urakról meg h hány tanitványai voltak vagy valami iylesmi:S...)erre nem tok válaszolni.Ha valaki tud pls segítsen
    előre is köszi
  • Norbi5
    #6323
    jár még ide valaki egyáltalán... eléggé halott a topik...
  • Norbi5
    #6322
    nincs valami életerő kód?!mer basszus 2 percenként meghalok,vagy legalább valami credit kód h tudjak venni életcsomagot...mer 25ször kell neki menni az ellenségnek h legyengítsem majd megöljem:S...
  • Norbi5
    #6321
    :S háát az nem valami sok...igí az a baj nem soakt értek belőle...
  • Dexantreal
    #6320
    Milyen max? Nem tudom, én nem fordítom, csak utána kerestem, vagy a letöltésnél volt kiírva, hogy nem 100%-os. Szerintem a fordítás most van olyan 40-50%-nál :S.
  • Norbi5
    #6319
    :( és mennyi a max?!
  • Dexantreal
    #6318
    Nincsen még 100%-os.
  • Norbi5
    #6317
    pls valaki nem tudna 100% magyarosítás linket adni!
    thx előre is!(kerestem de nem találtam csak 38 meg 37%-sat)
  • Calver
    #6316
    consularral jófiúskodni? nem érdemes, consular tipikusan villámokat hajigál és hasonló aranyosságok, totál sötét oldali kari. amugy meg speed, heal, valor és hasonló tápoló cuccok ha jófiúskodsz.
  • adammmmmmm
    #6315
    Hello mindenkinek. Én már kétszer kipörgettem a játékot mind kétszer védelmező ként. Most kedvem támadt és elkedtem tanácsosként. Annyi a gond hogy az angol tudásom nem kitűnő és szeretnék pár tippet arra hogy ki szerint melyik erőket érdemes kifejleszteni.(főleg jó erőket mert ezt jó oldalon viszem)
  • TomDantes
    #6314
    hát megpróbáltam, nem sikerült. Érdekes. Na mindegy.
  • TomDantes
    #6313
    na jó ez is több mint a semmi, majd megpróbálom.
    köszi.
  • Terminátor14
    #6312
    A kotor2 főkönyvtárába csinálj egy Override nevű mappát.

    csomagold ki a zipet, futtasd a Patcher.EXE-t és kövesd az instrukciókat. A tsl patcher progi segítségével ezek a fájlok lesznek módosítva: itemcreate.2da itemcreatemira.2da, upcrystals.2da, upgrade.2da.

    hogy gyakorlatban hogy megy azt na kérdezd :D
  • TomDantes
    #6311
    Installation

    First, if you have not already done so, create a folder called "Override", without the quotes, in your KOTOR2 directory.

    Extract the contents of the zip to a temporary folder, run the Patcher EXE follow the instructions, and you should be good to go.

    Using the TSL Patcher this mod now will modify itemcreate.2da, and itemcreatemira.2da, upcrystals.2da, and upgrade.2da.

    If you want your sabers to have the regualr game blade textures, just install the files in the "Saber Game Textures" folder.
  • Dexantreal
    #6310
    Szerintem se, csak picit rágódtam ezen, aztán majd feltelepítem.
  • Terminátor14
    #6309
    Másold be a readme tartalmát, hátha okosabbak leszünk.
  • TomDantes
    #6308
    ja csak nem értek angolul, meg elindíttam az exe-fájlt, de semmi. A fene se érti, medig általában megtudom csinálni a mod-okat. Igaz a kotorhoz még nem próbáltam.
  • Terminátor14
    #6307
    Hát ahogy gondolod, szerintem nem akkora tragédia :D

    Nincs mit
  • Dexantreal
    #6306
    Értem, csak ezt a résézét nem értettem :P.

    Thanks! Csak nem tudom így feltegyem-e :S. Szerintem felfogom. Mert, hogy így le he/him-ezi és az picit szar azért.
  • Terminátor14
    #6305
    fogalmam sincs, nem szoktam ilyen dolgokat leszedni. Keress exe fájlt, ha nincs akkor egy readme-t, abban biztos le van írva hogy mit hova kell másolni, esetleg milyen progira van szükség.
  • TomDantes
    #6304
    nekem is tudsz segíteni? Prestiege Class Robe & Saber Pack mod
    Hogy kéne elindítani?
  • Terminátor14
    #6303
    Most akkor érted vagy nem? :P

    Arról van szó hogy a hímnemű névmásokkal fog rád utalni, ha felteszed a modot.
  • Dexantreal
    #6302
    Valaki ezt lefordítaná? Értem én, de mégse, na. Most mit kavar a Handmaiden modnál ez a "he/him" dolog?

    No game content has been changed, so if you can't stand having the Handmaiden call you "he/him" occasionally, then don't download this.

    Előre is thanks!
  • TomDantes
    #6301
    Aha, és rá jöttél valamire?
  • T Zsolti
    #6300
    én is azzal szarkszom :P
  • TomDantes
    #6299
    Prestiege Class Robe & Saber Pack nevű modtot próbálta már valaki ? hogy kéne elindítani?
  • T Zsolti
    #6298
    és nincsenek ojan modok amiben az 1. részböl vannak benne emberek??pl:
    jolee vagy bastila vagy valakik?
  • T Zsolti
    #6297
    hogy lehet ezeket beüzemelni???? mert én az uj robesat és karosat szedtem le és telepíteteem de semmi nyoma nincs annak h fölraktam:P
    és ha menne hol találnám meg öket?
  • Dexantreal
    #6296
    Thanks! Majd megkeresem a Handmaideneset.... és nem rontja el a játékot sehogysem? Csak azért, mert jobb gondolni mindenre, mint ne més aztán szívni egyet.
  • T Zsolti
    #6295
    egy pár egérgördítéssel itt van lejeb:P én most abba nem vok biztos hogy telepítsem már találtam egy jokis fegyómodot is:)
  • TomDantes
    #6294
    Tényleg, akkor miért van ott Sion csapat társként? Talán valami mod-al lehet elérni, vagy mi?
    Tényleg, nem is tudtam eddig hogy vannak modok, szóval ajáln valaki valmi jót? Mondjul leírással együtt hogy mit változtzat.
  • T Zsolti
    #6293
    és ezeket hogy kell telepiteni és üzembe helyezni????
  • HiPPoNaX
    #6292
    erre tessek nezelodni :]
  • N1ggA
    #6291
    há darkként!
  • Dexantreal
    #6290
    Hol az a mod, hol az a mod? Letölteném, szóval, ha van egy linked, pls add meg, előre is thanks!
    Most elakadtam mandalóriaknál, mert a női Jedi őrszem karimnak az ereje túl kevés a harci körhöz. Legyőztem Darvelt, vagy kit, meg a raktárost és azt hiszem a harmadiknál lehetetlennek tűnik tovább jutni. Pedig a férfi karimmal viszonylag simán tovább jutottam, csak a végén a keményebbek ellen kellett picit többször neki rugaszkodni.
  • HiPPoNaX
    #6289
    belefulladhatna a sajat nyalaba :D aldom azt a moddert, aki lehetove tette, hogy noi karakterrel is handmaident vihessem magammal :]