8627
.
  • watto
    #6368
    de má szinte mindenkivel beszéltem éés nem tom mit kell csinálni!
  • HiPPoNaX
    #6367
    Mandalore haverjat letartoztattak egy olyan gyilkossagert, amit nem o kovetett el, neked kell erre bizonyitekot talalnod. Beszelgess a kantinban mindenkivel es olvasd surun a kuldetes leirasat, akkor nem lehet annyira nagy zur akkor sem, ha nem vagy perfekt angol.
  • watto
    #6366
    lécci írjátok le magyarul hogy Isis-en mit kell csináln!!!!
    az előbb írtatok egy linket de nem vok egy angolzseni...
    help
  • sweet11
    #6365
    KösziMá tökre idegesített
  • HiPPoNaX
    #6364
    Nem eleg bekapcsolni a solo mode-ot, a csapatvalaszto kepernyonel tavolitsd el mind2 tarsadat a csapatbol es ugy menj oda. Amint kesz vagy, visszaveheted oket.
  • sweet11
    #6363
    Hi all. A citadel stationon vagyok kiszabadultam a cellából vissza szereztem a cuccaimat és megcsináltam a Czerkariiak első küldetésé de a második küldetésnél valami főnököt kéne kinyírni de hogy találkozhassak vele el kéne adnom fegyvereket bérgyilkosoknak. Elmentem a oda ahol a hívást kellet várni utána a találkozóhoz de nem engednek be az ajtón me azt mondják hogy egyedül menjek. A többieket elviszem egy másik helyre és egyedül megyek oda akkor is azt mondják. PLS
  • Shaman
    #6362
    magyarítás,hogy áll?
  • N1ggA
    #6361
    Jobboldalt minden le van írva
  • watto
    #6360
    hello
    vki leírná nekem mit kell csinálni ondero-on?
    és utánna isis-en?
  • Calver
    #6359
    7z az bizony 7-zip formátuma, szedd le a programot az oldalról, messze a legjobb tömörítőprogram.
  • HIE
    #6358
    ok. köszi.
  • SaGa Jr
    #6357
    Winrar. Illetve a Google-ben keress rá a .7z tömörítésre ha külön programot akarsz a kitömörítéshez.
  • HIE
    #6356
    Letöltöttem Kotor 2-höz egy kivágott jelenetet a "HK Factory-t, de valami "7z" nevű fájlba van tömörítve. És nem tom megnyitni. Nem tudja valaki, hogy mivel lehet kitömöríteni? Köszi.
  • HiPPoNaX
    #6355
    Igen, ez egy eleg idiota bug a jatekban, raadasul a patch sem javit a dolgon... Szivtam vele en is vagy fel napot :D
  • AtiRadish
    #6354
    Nah rajottem mi volt a baj: Amikor beleptem az epuletbe a feher mistress kovetelte h. azonnal tegyem el a fegyvereket, erre egybol igent mondtam es a tarsaimat nem zartak be abba az uvegcella felesegbe, hanem csak ott alltak, ettol zavarodott meg az egesz, ezert ismetlodott folyton az Atrisos beszelgetes. Utana betoltottem az auto savet es egy kicsit vitatkoztam a mistressel es egybol bezartak oket :D. Es tenyleg amint odaertem hozzajuk mar jott is a parbeszed.
  • SaGa Jr
    #6353
    Nem kell kattintani senkire. Ha a központból mész be a terembe, akkor maguktól megszólítanak és mehetsz is. Ha a hajó felől jössz akkor nem jön be ez a videó.

    Tehát beszélj Atrissal, majd menj be a társaidért és utána menj a hajódhoz.
  • AtiRadish
    #6352
    Hello
    MAr egyszer vegigtoltam a kotor 2 -ot meg amikor megjelent, most ugy dontottem nekiugrok meg egyszer. Felpeccseltem legujabb verzioig, elkezdtem jaccani. Nos olyan problemam lenne h. amikor azon a havas bolygon vagyok es az a sok feher mistress van, es atrissal kell beszelnem ott sztem bugos lett nekem a jatek. Miutan lemegy atrissal a beszelgetes , o azt mondja szabadon tavozhatok vigyem a tarsaimat, es elmehetek a hajommal. De amikor odamegyek a hajohoz kiirja h. hozzam atarsaimat is. Oke, viszamegyek ertuk, de akar Kreia-ra, akar Atton-ra kattintok , az Atrissal valo parbeszedet hozza be ujra es ujra :S:S. MAr tobbfelekeppen is "vegigbeszelgettem vele", jo oldalon, is rossz oldalon is de ugyanaz az eredmeny, nem enged elmenni, csak ez a parbeszed ismetlodik. Vmi otlet??, vagy mar en emlekszem rosszul es mast is kell csinalni? Aki emlekszik erre a reszre az legyszi segitsen mar. VAgy esetleg reinstall es akkor peccsek nelkul fussak neki mint elso vegigjatszasomnal? Valaszotokat elore is koszi.
  • Norbi5
    #6351
    köszi
  • HiPPoNaX
    #6350
    gugli fel perc alatt dobott ki nekem nemet nyelvu vegigjatszast:
    1. resz, 2. resz
    talan ezzel tobbre mesz
  • Norbi5
    #6349
    igen magyar kellene mer németes vagyok :( és hát nem igen konyítok az angolhoz...azért köszi
  • Terminátor14
    #6348
    Igen, de neki magyar kéne, ami meg nem létezik, ha jól tudom.
  • SaGa Jr
    #6347
    Teljes magyar nyelvű végigjátszásról én sem tudok, de angolul van rengeteg. Csak használni kell a GOOGLE keresőjét vagy itta fórum aljánál a keresőt. Jópár link be lett téve ahonnan levadászhatóak a végigjátszások.
  • Terminátor14
    #6346
    nem
  • Norbi5
    #6345
    ohhh :( és nem tud valaki link-et teljesről!no meg magyarról :) (én keresgéltem de nem igen találtam :(
  • Terminátor14
    #6344
    Természetesen nem.
  • Norbi5
    #6343
    az rpgvault.hu oldalon lévő végigjátszás az nem teljes vagy igen?!?!
  • Norbi5
    #6342
    köszi. :)
  • SaGa Jr
    #6341
    Miért robbantottál? Megbízott vele valaki hogy ilyet tettél? Ha igen, akkor jelentsd neki a tettedet és gyűjtsd be a jutalmadat. :)

    Amúgy oda nem fogsz bemenni, felesleges próbálkozni. Oda bejutni majd csak akkor fogsz, ha már erről a bolygóról elmentél egyszer és majd visszahívnak ide. Na akkor fogsz a Sky Ramp-on felmenni, de az a játék vége felé lesz már.
  • Norbi5
    #6340
    eljutottam onderonra és felrobbantottam valami sky ramp előtt álló embereket...de helyettük újak jöttek!/nem tudom mit kellene itt csinálni/pls help már sokadjára :)
  • Norbi5
    #6339
    már túl vagyok rajta ... sokra nem emgyek ah nem tudok angolul :D de azért próbálkozom most eljutottam izis-re
  • SaGa Jr
    #6338
    Ne csak kattintgass, hanem olvasd is el miről megy a beszélgetés. Mandalore elég egyértelműen elmondta mit kell tenned. Akárcsak a többi emberke ha valóban mindenkivel beszéltél.

    Amúgy meg emlékszel a videóra? Ott te az Onderonra indultál mert ott van a jedi mester. De nem oda érkeztél meg, hanem a Dxun holdjára. Az ávezető animációban még el is lett magyarázva, hogy sok sok időbe fog telni megjavítani a hajót, szóval egyhamar nem fogod elhagyni az Ebon Hawk fedélzetén a holdat...
  • Norbi5
    #6337
    thx !! //asszem az swkotor2.ini -be kell beszúrni a [Game Options] címszóhoz hogy Enable Cheat=1 De ez nem 100% (én ezt a verziót találtam neten)//
  • dzsonesz
    #6336
    szasztok, valaki tudna nekem segíteni, h ingame mivel hozom elő a console-t? modok miatt kéne csak még nem jüöttem rá ,h miként hozom elő:D
    thx előre is
  • HiPPoNaX
    #6335
    Segitened kene a mandaloriaknak hogy tiszteletet szerezz es segitsenek neked.
  • Norbi5
    #6334
    vagy mit kéne tennem hogy elreppenhessek?!?!
    előre is köszi a helpet :) (de sok bajban velem:D)
  • Norbi5
    #6333
    megint elakadtam :(
    a Mandoriaik táborában vagyok...végig mentem a pályán mindenkivel beszéltem...de ha visszamegyek a hajóhoz nem enged elrepülni...itt hol van a jedi mester akit megkéne találni?!
  • Norbi5
    #6332
    én is így voltam vele csak nekem angol tudás is nuku... :D
  • Dexantreal
    #6331
    Jó lett volan nekem is már leírni ezeket anno, mert gondom volt vele, de végülis valahogy kikattintgattam, mert gőzöm se volt mi lehet a helyes váalsz. Mielőtt megkrédeznéd, hogy az angol hiány miatt, kijelentem, hogy nem. Csak ezt nem tudtam és kész.
  • Dexantreal
    #6330
    Kedvencekbe betettem, szóval, ha új üzi van benézek.
  • Norbi5
    #6329
    uhhh addigra azért lehet kijátszom anélkül:D