8627
.
  • pityu14
    #6408
    Hy!
    A Preaguson(a játék elején)amikor ott van Atton meg a droid együtt megyünk hárman és a hangárba vezető utat elzárja egy ajtó. Amikor nyitnám ki azt írja h v.mi alsó platformon lévő konzollal kell csinálni v.mit, a droid meg v.mi felső platformról beszél akkor itt mit kell csinálni pontosan?
    A segítséget előre köszönöm!
  • SaGa Jr
    #6407
    Fuss el. De amúgy ha jófgyerek vagy, akkor aktiváld a jóságodért kapott spéci erőt. Az minden megtanult világos oldali boost cuccot ráddob. Felkapcsolsz egy jó erős pajzsot és utána szétcincálod a kardokat egyesével. Ehhez kell az elfutás. Mondjuk master speed-el. Így egyesével leküzdöd a kardokat. De le is béníthatod őket.

    Sötét karakterrel meg a kardra is működik ám a legerősebb képesség, amivel iszonyat mértékű sebzést nyomsz be. Ahogyan a félelem master fokozaton is betesz a bökőknek. Még legnehezebb fokozaton sem kell több ellenük, mint pár tucat villám meg ez a dúrva támadó képesség és egy pajzs ami véd.
  • owen20
    #6406
    sziasztok leszedtem a játékot 4cd-s változatba és felraktam elinditottam de azt tapasztaltam hogy a játéknak nincs hangja!
    Ez miért lehet?
    Előre is köszönöm a segitségeket!sound blaster live 5.1-es hangkártyám van!
    Sziasztok!
  • circa
    #6405
    Lammer kérdés, miért nem tudom előhúzni a konzolt a játékban? ini fileba beleírtam amit kellett aztán játék közben nyomogatom a ' + entert és semmi, pedig próbáltam szóközzel meg num. enterrel stb. és sehogy se jó, pedig naon kéne mert a legvégén sehogy se tudom továbvinni a játékot és nem akarok pont a cél előtt ebukni, amikor előjön a 3 fénykarad, egyszerűen nem tudok mit csinálni megölnek 1 perc alatt, ezért kellene a konzol, előre is kösz.
  • Calver
    #6404
    ez nem a főszál, ezek csak mellékes dolgok amivel extra pénzeket - vagy jófiú pontokat, bleh - szedhetsz össze. a szokásos helyen megtalálod mindenre a választ.
  • pera
    #6403
    Hello!

    Segítség kellene?
    Az Onderonon vagyok, egy fickónak odaadtam a kocsmában a vízumot, mire elszaladt.
    Hogyan tovább?

    előre is köszi
  • lord nihilus
    #6402
    szvsz nyárra kész lesz a béta

    [optimista]
  • SaGa Jr
    #6401
    Min 15. szint, megfelelően sötét karakter (minimum 2/3-os de inkább 3/4-es állás a sötét oldalon) és már le kellett hogy győzzed a Visast, meg már el kellett készítsed a saját kardodat.
    Na ezután Kreia felajánlja a továbbfejlődés lehetőségeként a maraudert, a sith mastert és a sith assassint.

    Ha nem sötét oldalon vagy hanem a világoson, akkor weapon master, sentinel vagy jedi master lehetsz.
  • csm
    #6400
    hogy lehetek Sith mester? mert régebben olvastam valami ilyesmit, hogy lehet kapni egy bizonyos szint után ilyen "minősítést"
  • Terminátor14
    #6399
    Ez eredeti tervek szerint lett volna hk-gyár a játékban, de a készítők végül kivágták ezt a részt, mivel záros határidőn belül el kellett készíteniük a játékot.

    Azonban van egy csapat, akik azon dolgoznak, hogy ezeket a kivágott részeket visszategyék a játékba, bár még sajnos nincs letölthető verzió.
  • adammmmmmm
    #6398
    Valaki meg tudná mondani hogy a HK droid gyár benne van e a játékban.
    Mert HK-47 megemlítette, hogy az a tárgy amit magamnál hordok jelez a HK egységeknek hogy hol vagyok. És ezzel megtudjuk hogy hol van a gyár.
    Ha van egyáltalá gyár akkor az hol van?
    vagy valamit fére értettem?
  • Calver
    #6397
    ahogy mindenhez...
    ráadásul KotOR 2-höz még valami iszonyat kidolgozott is, szóval öröm a köbön.
  • Arnold10
    #6396
    szevasztok

    nem tudtok véletlenül valami végigjátszást a játékhoz mert elakadtam.
    ha valaki tudja honnan lehet letölteni a végigjátszást az írjon!
  • Police88
    #6395
    http://www.kotor2.extra.hu/
  • Terminátor14
    #6394
    Azért az oldal címét illene tudni helyesen leírni...
  • zbundy
    #6393
    Hála az égnek újra belelendültek a fordításba a fordítók. Most olvastam a magyarositasok.hu oldalon.
  • SaGa Jr
    #6392
    Fene sem emlékszik már. A lényeg azt hiszem, hogy jófiúnak vagy jókislánynak kell beállítani a mondandódban/kérdéseidben Revant és akkor majd Carth jön a videókban. Amúgy sok szerepe nincs, tehát teljesen felesleges erre rámozdulni. Egyszer beszélgetsz vele Revanról de ennyi lesz az egész szerepe, semmi más.
  • zbundy
    #6391
    Bocs már a sok kérdésért de akkor miszerint kell válaszolni, hogy találkozhassak majd vele?
  • SaGa Jr
    #6390
    A játék elején adott válaszaidtól függ hogy látod vagy sem őt. Ha a játék elején mikor elmész Telosról akkor kapsz egy videót. Ha itt egy néger jóember az admirális, akkor nem is fogsz Carth-al találkozni. Ha meg Carth jön érdeklődni utánad, akkor meg úgyis fogsz vele beszélgetni a végjáték közeledtével. Majd ő keres fel és invitál meg egy kis dumálásra.
  • zbundy
    #6389
    Kösz! És hol találkozhatok Carth-al, mert én nem láttam vagy csak nem ismertem fel.
  • SaGa Jr
    #6388
    Rosszul írják a végigjátszásban. A Telosról szó esik már az első részben is. Innen jön Carth Onasi, aki itt a 2. epizódban admirálisként szerepel már. Ezt a bolygót is rommá lőtték a Sithek, egészen pontosan ugyanaz az admirális, aki lebombázta Tarist, de ez még az első rész történései előtt zajlott le.

    Azaz Taris és Telos két teljesen különböző hely.
  • zbundy
    #6387
    Ja még egy kérdés: Lehet hogy hülye vagyok, de Telos az most Taris vagy mi? És ha az akkor miért lett Telos?
    Mert olvastam hogy ezt a bolygót bombázták le anno a Sithek, és még a végigjátszásban azt írják hogy már jártunk itt az első részben.
  • zbundy
    #6386
    Hy! Megcsináltam mindhárom bolygót és megtaláltam a jediket, csak a Dantooine-it nem. Hol van és ami a legfontosabb hogy jutok el hozzá?
    Előrre is köszi!
  • HiPPoNaX
    #6385
    ha megvan az osszes jedi, akkor menj el a dantooine-ra
  • watto
    #6384
    NA megmentettem a hercegnőt!És beszéltem a Jedivel!
    Aztán vissza mentem Dxun-ra.Hovatovább?
    Bocs a sok kérdésért!
  • watto
    #6383
    thx
  • watto
    #6382
    találkoztam már a jedivel de el kellett mennem a bolygóról...és azt mondta a mandaloriai hogy visszajövünk ha megváltoznak a dolgok isis-en.
  • SaGa Jr
    #6381
    Bocs, csak az utolsó hozzászólásodat olvastam el. Na a lényeg, hogy húzz el a fenébe a bolygóról. Majd kapsz egy üzenetet egy idő után, hogy mehetsz vissza a Mandalor táborba és akkor onnantól folytatódik a sztori. De ehhez el kell menned egy másik bolygóra.

    Ha nem Onderont hagyod utoljára, akkor nem lenne ilyen kényszer. Így most utazz el máshová, mászkálj, aztán majd kapod az értesítőt és mehetsz is a táborba.
  • SaGa Jr
    #6380
    Nyomozz és meglesz a jedi az Onderonon is. Dxun-on nincs jedi.

    Azért mentél át Mandalore-al, hogy megtaláld a haverját. Na ő dutyiba került és ebben kell nyomoznod. Akkor majd találkozol a jedivel a nyomozgatás végén.
  • watto
    #6379
    de már nincs több bolygó xP
    Telos-kész
    Nar Shaddaa-kész
    Dantooin-kész
    Korriban-kész
    Dxun-kész(vagy Dxun-on is van jedi?)
    Isis-itt a probléma
  • HiPPoNaX
    #6378
    Elmesz egy masik bolygora, megkeresed ott a jedit, aztan visszamehetsz Isis-re
  • watto
    #6377
    ott ahol kinyírtad a főmuftit, abban a szobában van egy számítógép.
    ott kell kiengedni.
  • watto
    #6376
    továbbjutottam.ott tartok hogy a mandaloriai mondta, menjünk el isis-ről amíg nm változnak meg a dolgok.(visszamegynk Dxun-ra.)
    most meddig kell várni?? vagy mit kell csinálni???
  • hentesferi
    #6375
    meg még egy olyan kérdésem lenne . hogy : Hogy lehetne ki szabadítani azt a Ithorian-t aki bevan zárva egy erő cellába , az exchange központban ? :O
  • hentesferi
    #6374
    Hi all

    Lenne egy kis problémám , még egészen az elején akadtam el , Teloson , amikor egy csaj megbíz egy olyan küldetéssel , hogy öljem meg Sluskot , aki az exchanged központba tartozkodik , elmegyek megölök mindenkit , és az utcsó ajtónál van 3 őr , egy boss is azok elfutnak , és kinyitodik az ajtó kb 3 másodpercre , és viszzacsukodik , és nem is nyillik ki többé , pedig ott tartozkodik Slusk , és ez miatt nem tudok tovább jutni , már mindenkinek beszéltem , és szinte minden mellék küldit is megcsináltam , csak a hamis bantu-sat nem , mert azt se tudtam :$ :))

    thx előre is mindenkinek

    és így lemaradva is de kellemes ünnepeket :)

    edit : beteszek egy képet a galériába , az elakadással kapcsolatban
  • HiPPoNaX
    #6373
    Ha nem irod le, hogy PONTOSAN hol akadtal meg (azaz kikkel beszeltel es mit ir a quest info) akkor nem fog tudni senki se segiteni.
  • watto
    #6372
    help!!!!!!!!!!!
    #6368
    #6366
  • kancsar attila
    #6371
    köszi
  • watto
    #6370
    teljes végigjátszás nincs magyarul!
    www.rpgvault.hu -itt van narshadaa-ig.
  • kancsar attila
    #6369
    helló

    van a játékhoz magyar végigjátszás??