8627
.
  • Muki100
    #6608
    Játssz és megtudod :)
    De annyit elmondhatok hogy Peragus-hoz képest sokkal értelmesebb mozgalmasabb rész jön mostmár. Peragust senki sem értékeli túl jól, nem hiába született a Skip Peragus mod is de egyszer legalább megéri rajta végigmenni.
  • koj
    #6607
    Sziasztok! VÉGRE SIKERÜLT!!! Nagyon köszönöm a segítségeteket!
    Már úton vagyok a hajómmal Telos-ra! Bár elég nhéz volt az a sok mászkálás a Peragus II, meg az igegen űrhajó között, meg a végén a droidok, de azért sikerült! Amúgy most mi következik Teloson?
  • Muki100
    #6606
    Szerintem itt a többségnek nem volt rá szüksége, hogy már az elején telefonos segítséget vegyen igénybe, vagy ha mégis azok meg tudták maguknak keresni. Ha neked még ennyi nap után sem sikerül megfontolandó hogy tényleg neked való-e.
  • koj
    #6605
    de én azé kérdeztem mert én nemtom!
  • Terminátor14
    #6604
    De ennek az lenne a lényege, hogy ne mi írjuk le neked, hanem magadtól rájöjj. ÉS ha nem megy, akkor bizony ez a játék nem való neked. Nem akarlak megbántani, de e még csak a peragus, amit kb 1 óra alatt meg kell csinálni.Te meg már nemtom mióta itt tökölsz.
    Akkor mi lesz később?
  • koj
    #6603
    és HOL?
  • koj
    #6602
    Szerintem azért nemtudom mert lehet hogy rosszul írjátok le? Az előbb az írta a Gothic hogy amikor kijövök a liftből és amikor mennék Attonhoz na valahol ott kell szétverni a konzolt? De tudod mit nem értek? Hogy akármelyikhez megyek egyet sem lehet kinyitni mert sztem ottlenne folötte hogy bezúz vagy valami! Mert csak úgy nemtudok ütni! Te hol verted szét a gépet?
  • Lacee
    #6601
    nem szóltam be, csak tanács volt. ha megsértődtél akkor elnézést, nem az volt a célom... de most komolyan, ez csak a sztori bevezető része, ha ez nem megy akkor mit vársz a többi 30-valahány órányi játéktól? komolyan érdekel.
  • koj
    #6600
    Bocs! Csak nemtom mi a fenének kell beszólni!
  • Lacee
    #6599
    :DDD

    IQ FTW
  • koj
    #6598
    Te fogdd be! Nem téged kérdeztelek hanem Gothic-ot!!!
  • Lacee
    #6597
    szerintem hagyd a fenébe, ha már itt az elején napokig fennakadsz akkor később csak még nehézkesebb lesz...
  • koj
    #6596
    De megnéztem azokat amyelyek ottvannak abba a nagy szikladarabba is, de ott se lehet semit se csinálni! Melyikre gondolsz?
  • koj
    #6595
    Ha arra a teremre gondolsz ahol megöltem 2 droidot? Az amelyiknek olyan az útja mint a légzsilip felé? Ott megnéztem de ott nincs!
  • W B
    #6594
    ahol vissza tudsz menni Attonhoz! ott a liftnél van egy másik terem, az ott lévő konzolt kell szétvágnod.

    Telos a Pegarus 2 után jön.
    fénykard darabokat kell gyűjtened és malyd egy hozzád csatlakozó személy fogja neked össze rakni.
  • koj
    #6593
    Megnéztem az nemjó amit mondtál! Azon a szinten ahol a HK-50 van ott nincs is számítógép-konzol!! Csak az alattalévő szinten vannak gépek!
  • koj
    #6592
    Az a Telos hányadik pálya? Amúgy mikor kapok fénykardot?
  • W B
    #6591
    az a konzol ami azon a szinten van ahol a HK - 50.

    ja és én már Telos felé tartok a hajómon.
  • koj
    #6590
    Ja és leírnád a pontos szöveget amire kattintani kéne?
  • koj
    #6589
    DE melyik az ő konzolja?
    1: ami a biztonsági szobában van
    2: az orvosi részleges
    3:Ott ahol van a hapsi az irányító teremben
  • W B
    #6588
    A légyzsilip konzolját kell szét verni! a konzolban az utólsó elötti opció, zárójelben
  • koj
    #6587
    Na jó! Tehát elmentem mind a 3 konzolhoz! Meghallgatam az összes videót, akkor elmentem a droidhoz, meghalgattam már mindent kaptam bónusz küldetést is és MÉG MINDIG NEM TUDOK TOVÁBBMENNI! Írtátok sokan hogy miután megnéztem a felvételeket menyjek a légzsiliphez de AZ MÉG MINDIG NEM NYÍLIK KI! Akkor írtátok hogy szét kell verni a konzolt(konolokat),és akkor kinyílik a légzsilip.
    de egyik konzolt sem lehet szétverni. Akkor mondtátok hogy csak felkell venni a 3 hangot és elmenni a zsiliphez és auzómatikusan kinyílik! Hát nem nyílt ki! Akkor megpróbáltam azt a felvevőszart a kezembe rakni de nem engedi mert nem lehet berakni a kezedbe! Akkor elmentem a biztonsági ajtóhoz! Hát az sem lehet se kinyitni, se szétütni, ja a légzsilipet se lehetett! Na ezek után most már tényleg mi a teendő?
  • koj
    #6586
    ÁÁ Ezekszerint a 3 közül valamelyiket szét kell verni! De az a gond hogy egyiket se lehet mert fennt kiírná ha sszét lehetne ütni, vagy be lehetne zúzni! de nem lehet
  • W B
    #6585
    van egy konzol, amit ha megsemmisítesz, a légzsilip kinyílik, és tovább tudsz haladni
  • koj
    #6584
    Egyépként azt írtad hogy miután felvettem a 3 hangot 3 különböző konzolnál. utána meg azt írod hogy keressek még konzolt azon a 3 on kívül!
    De nem tudok mit keresni mert az egészben ÖSSZESEN 3 konzol van. Akkor hogyan keressek még többet?
  • koj
    #6583
    Megvan mind a 3 felvétel! Felvettem a biztonsági irodában az egyiket,
    a másodikat azon a gépen ahol a hapsi van, a harmadikat ott az orvosi bigyóban. És akkor most mit kell csinálni?
  • roblee
    #6582
    3 hangmintát kell begyűjtened.
    - 1-et a droidnál
    - 2-őt két különböző konzolnál. Az egyik ott van a légzsilip melletti szobában, a másik arra van, ahonnan kezdted a pályát és találkoztál Kreiával. Onnan indulj el és keress egy konzolt. Ha jól emlékszem 2 ilyen van. Valamelyik kell neked. :)
    Nem nagy ördöngösség!
  • W B
    #6581
    őőőőőőőő mien oldali karaktert akarsz?

    amúgy akkor a légzsilip konzolját verdszét
  • koj
    #6580
    Elmentem a droidhoz! És az egyik mondat előtt ott volt hogy (hangrögzítő) és arra kattintottam, meghalgattam a szöveget és leléptem. Elmentem a Biztonsági ajtóhoz ami azon az emeleten van ahol a droid! És nem nyílt ki!
    Akkor lementem a légzsiliphez arra a szintre ahol van a hapsi, és a légzsilip is van! Hát a légzsilip sem nyílt ki!!! de meghalgattam a droidot, átkuttattam, az egész pályát, mostmár komolyan nemtom mi a baj!
    Mit kell még csinálnom????? Visszamenni Kreirához vagy mi?
  • Lacee
    #6579
    "During your talk with HK-50, you can find out he knows the code and will tell it to you and he can mimic the maintenance officer's voice. You can make use of this. Go across the hall to C and loot the room. One of the items you obtain is a Sonic Imprint Sensor--a fancy word for an audio recording device. Talk to HK-50 again, and go through the part where he repeats the dead man's final words. Use the [Sonic Sensor] option to record these words.

    Now, if you have a good Persuade skill, follow the converation options where HK-50 refuses to repeat the code in the maintenance officer's voice and Persuade him to do so. Use the [Sonic Sensor] option to record it. "

    ha ez nem akar sikerülni,l egyszeráen verd szét a biztonsági konzolt, azt írják az is kinyitja a légzsilipet.
  • W B
    #6578
    a droidnál kell felvenni
  • koj
    #6577
    Úgy van hogy a biztonsági szobában , a biztonsági aszalon van 1 olyan videókezdetú szöveg ami előtt ottvan hogy hangrögzítős! Arra kell kattintani? és akkor magától felveszi? De egyépként biztos hogy a biztonsági szobában veszi fel a jelszót? Vagy a droidnál! Lehet hogy nincs is meg a felvevő? A biztonság kevéért leírnád hogy hol van?
    Aztán onnan hova kell menni?
  • Enosh Chan
    #6576
    Lesz 3? :>
  • Lacee
    #6575
    azt hogy? hangutánzó jedi-képesség? :D
  • W B
    #6574
    nekem még felvevő nélkül is sikerült. csak akkor beszéltem a driodda amikor megszolított aztán nem. akkor még nem os volt felvevő kütyüm.
  • Lacee
    #6573
    pedig ha megvan a felvevő, akkor magától működnie kéne a dolognak... a párbeszédnél a kiválasztható mndat előtt zárójelben ott lenne hogy (voice recorder) vagy hasonló, és simán felvenné a jelszót. nekem legalábbis mindig így volt..
  • W B
    #6572
    probáld meg pontosan a jelszót elmondatni vele
  • koj
    #6571
    Igen de az a rohadt nagy gond hogy az űrbe a zsilipen át lehet kijutni!
    Mert vagy 1 ajtó ami kivezet az űrbe! De kéne a hapsinak a hangja hozzá hogy kijussak az űrbe, mert anélkül hogy nem mondom a kódot nem nyílik az ajtó és akkor nemtok kimenni az űrbe! Azt megköszönném ha felreknád és te is játszanál vele! Legalább többet tudnál segíteni nekem, ha már én nem tudok magamon!! Kösz
  • W B
    #6570
    sajnos nem tudok segíteno...
  • roblee
    #6569
    Sziasztok!
    Használ itt valaki mod-okat? Ki akartam próbálni a MovieSaberMod-ot, de az istennek sem akar sikerülni. A másik gondom, hogy nem engedi felrakni a patch-eket, már az 1.0a-t sem tudom. Egy Manual.pdf-nél akad ki, hogy nem találja az eredeti régi file-t, csak egy ugyanolyan nevűt. Röhej nem? Van ötletetek?