8627
.
  • raimundo
    #6648
    küld már el mégegyszer gyuri
  • Lyan Kyj
    #6647
    *not!*

    Sajna már lejárt a link, többé nem lehet megnyitni:((

    Teszkóba vedd meg a borítót, gyorsabban lejön!
  • raimundo
    #6646
    küld el még egyszer
  • gyuri12
    #6645
    [betelt nálla a pohár]

    most küldtem el neked egy rohadt privátot egy linkel,nekem is működött,nem fake,TÖLTSD MÁR LE ÉS KUSS!!!!
  • Lyan Kyj
    #6644
    azért azt a 80k+ sort nem kevés idő fordítani, legyetek türelemmel, vagy tanuljatok angolt.

    és ne adj nekik linket, mert szobánként fog feljárni hasonló szintű kérdéseivel
  • raimundo
    #6643
    na valaki aggyon egy u torrentes linket hogy le töltsem
  • gyuri12
    #6642
    már kűdtem nekije linkt, ha ezek után nem fogja fel,akkor meg ne törődjünk vele;)

    a magyarítás mikor jön már, mit kakilkodnak ezzel ennyit?:S
  • Lyan Kyj
    #6641
    csak zavar, h egyik kedvenc játékom topikjában van ilyen:P Ki itt a házigazdi?
  • raimundo
    #6640
    igen torrentes legyen de ha nem tudsz torrentest lehet más is
  • gyuri12
    #6639
    hagyjad szegényt,jó?:)
  • Lyan Kyj
    #6638
    torrentes legyen?
  • raimundo
    #6637
    de én a egy játék letöltö linket akarok lécci kellene a játék
  • Lyan Kyj
    #6636
    Torrentes link
  • gyuri12
    #6635
    torrent kereső? olyan mint a fából készült vaskarika csak teljesen más;)
  • raimundo
    #6634
    na lécci én nem találtam semmilyen torrentes linket
  • koj
    #6633
    Kösz! Amúgy Muki! Nem is nagyon tudnék kaszabolni mert a jó oldalon állok! Te melyiken állsz?
  • Lyan Kyj
    #6632
    holyshit
  • gyuri12
    #6631
    ejj bazzeg te nem vagy könnyű eset:S
  • raimundo
    #6630
    muki tudsz adni egy letöltő linket lehet torrent es is
  • Muki100
    #6629
    most mintha több idő maradt volna ki az előző postod óta de azért most is nagyon alkottál, gratz.
  • raimundo
    #6628
    valaki tud egy letöltő linket adni ne legyen torrentes de lehet torrentes u torrent es vagy mindeggy cask ne legyen 4 gb os kb
  • Muki100
    #6627
    Ez amúgy elvileg nem arról szólna hogy fényfütyivel kaszabolsz mindenkit dehát kinek mi.
  • SaGa Jr
    #6626
    Egyet már akkor megkaptál, mikor lementél a Telos felszínére. Egészen pontosan vagy az Ithor főnök adta oda mikor mondta hogy mehetsz a siklóhoz, vagy a Czerka Corp. főnökasszonya küldte el neked és a siklóhoz menet kaptad meg.

    A másodikra nem emlékszem hol bukkantam.

    A harmadik meg majd Visas Mar legyőzésével kerül a birotodba. Ehhez előbb vagy nagyon jó vagy nagyon gonosz kell legyél (minimum 75%-os jó vagy gonosz). Ekkor majd kapsz egy bejátszást amint eléred ezt a fokot és majd küzdhetsz vele. Ezután mehetsz Bao Dur-hoz és majd ő megcsinálja neked a kardot amit szeretnél (egypengést vagy kétpengést. Találni meg előbb is lehet már. De majd rájössz, hogy olyan sokféle védelem van energia ellen, hogy egy alaposan felturbózott vibro fegyverrel többre mész... Az ugyanis simán átmegy az energy pajzsokon és energia ellenállásokon, míg a fénykasza az nem.
  • W B
    #6625
    Dantooin. vagy hogy van a bolygó neve. én ott elég gyorsan össze döbtam magamnak egyfénykardot...
  • koj
    #6624
    Lenne 1 kérdésem! Miután a Telos-peremvidéket (az a havas pálya)
    az Ében Héjával meg a csapatagokkal elhagytam, aztmondja a hapsi hogy nem ártana már fénykardot készíteni! Elmondja hogy mi kell! Na az a kérdés hogy hol vannak a darabok? a hajón vagy nem? Amúgy most a térképen amelyik bolygót kiválasztom odafogok menni??
  • gyuri12
    #6623
    dejó!
  • koj
    #6622
    már 10 es szintű jedi vagyok!
  • koj
    #6621
    Igazatok volt! a Peragus II után tényleg könnyebb! A Telos tényleg elég egyszerű! Most azon a füves réten tartok ahol a czerkák zsoldosai támadnak meg minden! Tök jó! De már jólenne fénykardot is látni a játékban, nemcsak lézerfegyverekt, meg kardot!
  • Muki100
    #6620
    ez is benne lesz ha egyszer elkészül :)
    utoljára mielött leállt a fórum és bug tracker szervere még ~20 javítani való volt a 870ből de ahogy közelednek a végéhez úgy vesznek észre újabb és újabb bugokat nyilván.
  • W B
    #6619
    ezzz mi?
  • lord nihilus
    #6618
    hmmm
  • Muki100
    #6617
    A 2-nek sokkal eredetibb története lenne mint az egynek (ami tulajdonképpen egy sikeres átírása a filmeknek egy kis túlzással...), csak a Lucasarts nem hagyta a készítőket hogy befejezzék. Egy mod majd egy napon talán elkészül ami helyreállítja a kivágott tartalmak nagy részét, de ha igazán tudod mit akarsz az alap KOTOR 2-ben (ezalatt azt értem hogy nagy influencet érsz el mindenkinél főleg Kreiánál) akkor bőven megállja a helyét az első résszel szemben.
  • koj
    #6616
    Ok! Megpróbálom!
  • Kmarha
    #6615
    Hát igen, sejtettem hogy nem csak első benyomás lesz. Mindegy, reghét végéig azért időtöltésnek megfelel remélem.
  • W B
    #6614
    én az eggyel késöbb játszotam mint a ketővel... és az egy jobban tetszet...
  • wedge31
    #6613
    Jól látod megsem közeliti az elsö szintjét az utolsó pár óráról meg jobb nem beszélni annyira összecsapott.
  • Kmarha
    #6612
    egyelőre még csak Teloson kavargatom a szart.. de nem is tudom.. az első részhez képest sokkal könnyebb.. és valahogy nem tudom úgy beleélni magam, mint abba. Lehet kiöregedtem? :D Vagy tényleg csak rókabőr lehúzás a játék?
  • W B
    #6611
    ld meg magad. ha nagyon elakdsz csak akkor szolj
  • Muki100
    #6610
    Ideje hogy feltaláld magad Telos tényleg nem bonyolult...
  • koj
    #6609
    Na elkezdtem a Telost! Ott ellehet vagy elkell vállalni küldetéseket?
    Mert az Ében Héját sajna ellopták, és most nemtom lehe küldetést választani vagy most mi? Kilehet a bolygóról jutni valahogy? Mert a dokkból nem!