8627
.
  • Wanax
    #6688
    Itt a megoldás:
    Under the [Graphics Options] section in the swkotor2.ini file adding the following line:
    Disable Vertex Buffer Objects=1

    Magyarul:
    nyisd meg a swkotor2.ini filet és a [Graphics Options] résznél ird be azt a sort.
  • gyuri12
    #6687
    a dantooineon természetesen a gépem fullra beszart,ha megvan valakinek a megoldás,örülnék,ha elmondaná:)
    de máshol is szaggatott,nem is kicsit(kb 10 fps)
  • Muki100
    #6686
    Attól függ milyen géped van egyrészt, másrészt hogy Dantooineről van-e szó mert az több jobb gépet is megizzaszt ettől függetlenül túl lehet esni rajta.
  • gyuri12
    #6685
    nincs píínz
  • Lyan Kyj
    #6684
    egyrészt peccseld, másrészt vedd meg, ott nincs ilyen hiba.
  • gyuri12
    #6683
    annyira rossz,hogy szeretnék ezzel a játékkal játszani...
    egyébként az mitől van,hogy full lowon is szaggatni szokott?(majd fog,ha felteszem) csak úgy szagat,pedig elkéne mennie a gépemen rendesen...
  • Muki100
    #6682
    Na ugye megmondtuk hogy minden jön a maga idején :)
    HK-47-et majd dobd össze hamar ha egy kis mókára vágysz mert vicces darab.
  • Lyan Kyj
    #6681
    ki lehet, de a mostani rendszert ismerve max 2 jelecskét kap a neve mellé. Ha rossz kedvében van a modi.
  • koj
    #6680
    Asszem már egész jól belehöttem a game-be! Ahoz képes hogy az eleje milyen szarul kezdődött....! Ez a raimundo kicsit idegesítő! Nem lehet valahogy kitiltani?
  • Lacee
    #6679
    az egy dolog, hogy játszani tudna-e, de magyarul írni azért meg lehet tanulni 12 évesen is...
  • gyuri12
    #6678
    lol
  • Muki100
    #6677
    Ha 1995-ben született az emailje szerint akkor 12 szóval a játékkal se tudna játszani nagy valószínűséggel. Én már reggel is írtam a moderátori topikba de még nem kerítettek rá sort :\
    Amúgy vicces fiú, a GTA4 topikjába is írta már párszor hogy hol lehet letölteni.
  • Lyan Kyj
    #6676
    Már mindegy, szóltam az illetékeseknek.
  • gyuri12
    #6675
    nincs igazad,én legalább le tudtam tölteni. hány éves vagy te? 8?9?
  • raimundo
    #6674
    gyuri vagy kivagy te droid én nem vagyok hülye csak te
  • gyuri12
    #6673
    ehh
  • SaGa Jr
    #6672
    Akkor meg azért ne fárasszad magad az értetlenkedésével.
  • gyuri12
    #6671
    és ha mégis ennyire hülye?:O
  • Lacee
    #6670
    szerintem ne fárassztáok magatokat, ez a raimundo nyilvánvalóan szórakozik... ilyen NINCS ;)
  • gyuri12
    #6669
    levélben küldtem el.
  • raimundo
    #6668
    akkor gyuri mond el hogy hanyas számnál van pl #6667 ez pldául de nem ennél van mond el
  • gyuri12
    #6667
    bazz. amit küldtem linket szépen kijelölöd, ctrl+ c,és aztán egy levében,vagy msn-en elküldöd neki. beilleszteni ctrl+v
  • raimundo
    #6666
    gyuri el tudod küldeni az e-mail om ra [email protected] ra mert a haverom is le akarja tölteni csak neki nem jön be ez az oldal a www.sg.hu
  • raimundo
    #6665
    már töltöm de szerintetk hány nap mert én egy 2.38 gb os és 4 cd s
  • gyuri12
    #6664
    én küldtem nekije. kétszer
  • koj
    #6663
    Most nem azért raimundo! De és úgy olvastam hogy már nemtudom ki asszem a
    Muki küldött neked 1 linket vagy nem? Ha elküldte akkor miértnem töltöd le?
  • koj
    #6662
    Megvan a fénykard!!!! Végre!
  • SaGa Jr
    #6661
    Menj el egy TESCO-ba és pengessed ki azt a komoly 2000 HUF-ot aztán tiéd egy gyári game. De ha egy kis mázlid van, akkor valamelyik PC-s játékokat árusító boltban is találhatsz még belőle, lehet hogy ennél is olcsóbban.
  • SaGa Jr
    #6660
    Az összes kérdésre megtalálható a válasz Korribanon. Amire meg nem, arra csak emlékezni kell a korábbi részből, de a játékban szétszórva ott van minden infó.

    Azok a megvett darabok szart sem érnek míg nincs kardod (meglévő kardot lehet majd velük fejleszteni). Inkább gyártsál magadnak, azok jobbak lesznek, mint amiket vehetsz.
    Sima kristályokat azokat szerezhettél, találhattál bőséggel, sőt vehettél is valóban eddigre. Ha meg már jártál Dantooine-on akkor már a névre szóló kristályt is birtokolnod kell (már ha rendesen körbenéztél).

    De amíg meg nem szerezted az összes alkatrészt, addig bizony úgysem fogsz saját kardot készíttetni. A szükséges alkatrészek nem megvehetőek. Nem így jutsz hozzájuk, hanem jutalomként kapod. Az elsőt megkapod még Teloson. A másodikat nem sokkal utána megkapod. A harmadik, egyben hiányzó darab meg majd akkor jut a birtokodba, ha már veled van Visas Mar. Ezt észre fogod venni. Mint írtam már neked, ehhez előbb nagyon el kell mozdulj vagy a világos vagy a sötét oldal felé. Utána majd találkozol vele.
  • raimundo
    #6659
    koj de tudsz adni egy oldalt vagy amilyen torrentes mittudom én mit szedtél le az eggyik oldalról el tudod küldeni az e-mail om ra [email protected]
  • koj
    #6658
    Nem játszottam az 1 el!
  • Muki100
    #6657
    mondjuk ha az első részt játszottad emlékezhetnél rá vagy akár googlet is használhatnál dehát
    Peace is a lie, there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
    asszem ezt kérdezi nem? vagy ha nem is ennek a szellemében válaszolgass :D
  • gyuri12
    #6656
    ejj bazzeg,tióppelgess a kérdéseknél,vagy logikázz
  • koj
    #6655
    Ja lenne 1 kérdésem! Most a Korribanon tartok ahol abba a Sith Templomba kell menni! Bennvagyok megöltem mindenkit akit kellett és most nem nyílik 3 ajtó! De találtam 1 konzolt amin kikell 1 tesztet tölteni. 5 kérdésből áll valaki tudja a választ? Mert addig nem enged tovább! Ja és holtaálok lencsét a fénykardhoz? Mert a Dantoin-on megvettem az öregtől a darabokat, de csak a lencse hiányzik!
  • koj
    #6654
    Te raimundo! Nem kell utánozni ok? Egyépként ha benntvagy valamilyen torrentes oldalon regisztálva, vagy 1 angol oldara mész, 1 másodperc alatt letudod szedni a torrentját a játéknak!! Csak írd a keresőbe a nevét!
  • raimundo
    #6653
    én is tudok magyarosítani meg tudok is küldeni sok magyarosítást meg crack el ni is tudok akinek kll valami magyarosítás aggya meg az e-mail címét és küldöm
  • raimundo
    #6652
    te muki azthiszed hogy veled kell foglalkozni valaki aggyon egy letöltő linket nekem mindeggy lehet torrent es is ha adtok eltünök egy időre
  • Lyan Kyj
    #6651
    na! jöhet:)
  • Muki100
    #6650
    Hagyjátok már sorra járja a topikokat és 2 hetente írogat ilyen hülyeségeket nem kell vele foglalkozni és eltűnik egy időre.
  • koj
    #6649
    Aki nemtud magyarosítást, az szóljon mert én tudok!