8627
.
  • W B
    #6728
    sikerült! Jedi lett. Csak a Mandaloriaiból nem lehet Jedit csinálni?
  • Muki100
    #6727
    vagy kevés influence :D
    ha 10 alá viszed valakivel az influenced akkor is lehet belőle jedi csak akkor a veled ellentétes oldalon
  • W B
    #6726
    kösz!
  • Lyan Kyj
    #6725
    sok influence, aztán szól, h szívesen van a társaságodban. Elviszed Nar Shaddahra, a tér közepére a gödörhöz (Kreiával is volt itt egy jelenet), aztán ott beszélgethetsz vele erről, és ilyenkor meg lehet győzni.
  • W B
    #6724
    A kotor ketőben Mirából hogylehet Jedit csinálni????
  • W B
    #6723
    Vagy Bastilla. az is jó
  • Lyan Kyj
    #6722
    Én a párbeszédek miatt cipeltem magammal, a vukival olyan szövegeket tolnak (moss fogat jelenet:DDD), írtó mókás!
  • W B
    #6721
    Raknálat felszedni záratnyitni meg ilyenekre jó. De harcolni... azon néztem egyszer ahogy kinyirt egy sötét Jedit... 14 éves de már ől.
  • Lyan Kyj
    #6720
    igen, valszeg én is olyan tekintetben gondoltam rá, mint ahogy te is írtad
  • W B
    #6719
    aha... arra nem gondoltál hogy most átmentél pedofiliába? csak 14 éves. múgyis NEM EMBER, hanem más faj. ez már megint más dolog csak nem tudom hogy nevezik.
  • Lyan Kyj
    #6718
    Mission Miatta nem tudtam végigjátszani sötét oldalon, amit gonoszként kértem volna Zalbaar barátjától....SOHA!
  • W B
    #6717
    pl. a kis kékség? nagyon bírtam, világos oldali karakter de nem egyszer káromkodot olyat! csak néztem
  • campy
    #6716
    Kreia mint szereplő nem jött be! 1.részben jobb szereplők voltak:)
  • campy
    #6715
    nekem mind2 rész bejött abban igazad van a vége zavaros lett! viszont nagyon jo grafikailag és jok az ujitások! az 1. résznek a játékmenete és a története tetszett! ja és hangulatosabb volt! 2.részben voltak durva dolgok is! Korridon bolygó nagyon kemény volt:S meg az a Kreia4 tetszett a 2.részben a főellenségek elég sokan voltak:D
  • campy
    #6714
    raimundo a Harry Potter 5 játékban a legjobb!:D:D látom itt is itt vagy! sztem ez a játék nem neked való, ha még a Harry Potter5-el se birsz:D raimundo->100-szor megkérdezi: " Honnan lehet letölteni, és melyikkel a leggyorsabb?":D
  • Terminátor14
    #6713
    A 2. rész is jó, és vannak benne apró, de nagyon jó újítások. A törénet viszont a vége felé kicsit zagyva lett, látszik, hogy összecsapták. De ettől függetlenül szerintem kötelező darab, és persze célszerű az elsővel kezdeni.
  • gyuri12
    #6712
    a 2 sokkal gyengébb,de nem szar. az is jó játék.lenne,ha nem lett volna egy kotor 1:/
  • wedge31
    #6711
    Nekem az elsö sokal jobban bejött én azt mondanám kezd aval, aztán ha nagyon bejön ugyis végigtolod a másodikat is.
    A kapcsolat nagyon laza ha a másodikal kezded akkor sincs semmi gond de nem célszerü.
  • sequor
    #6710
    bocsi ezt kifejtenéd bővebben , a kettő ezekszerint lényegesen gyengébb?
  • gyuri12
    #6709
    1 az jobb,játszd ki,és ha kiszeretnéd megint játszani, akkor játszd ki mégegyszer,aztán készülj fel lekileg a kettőre.
  • sequor
    #6708
    Sziasztok! Kezdő játékos vagyok kotorban, tudnátok segiteni? Melyik rész a jobb/izgalmasabb/élvezetesebb? Érdemes mind2t végigjátszani? (van-e lényeges folytonosság a 2 rész közt?) melyik a legutóbbi patch, amit érdemes felrakni?
    a válaszokat előre is köszönöm!
    Üdv
    S
  • W B
    #6707
    fejlesz minden skilt. ennyi
  • 3P
    #6706
    Igen az elején voltam és eddig vibropengével próbálkoztam. Köszi.
  • SaGa Jr
    #6705
    Told fel a security skillt vagy használj olyan nyitóeszközöket, amik ezt javítják (security spike például +10-et ad amikor használod egy zárt ajtón).

    Vagy vidd magaddal T3-at, netán Atton-t. Ők is elég jók a security értékben de talán még Mira is.

    Ha a játék legelején vagy (Peragus) akkor ott a fáklya amit találtál. Egy ütés és nyitva az ajtó.
  • 3P
    #6704
    A zárt ajtók betörésére van valami jobb módszer? Sokszor 5-10 percig hadonászik a karakterem, amíg betöri az ajtót, azért az 1. részben ez sokkal gyorsabb volt. Gurdian karim van, és nincs robbantási szakértelme se, így csak a csapkodás marad. Szóval ezt kell nézni 5-10 percig, hogy hadonászik a karim mire betöri az ajtót?
  • gyuri12
    #6703
    de amúgy hogy nem tudsz meghalni,valami bug,vagy csak olyan "jó" vagy,hogy még csak megsebezni se bírnak? vagy még a peraguson tartasszM)
  • Drephis
    #6702
    ok, akkor szerintem maradjunk is ennyiben.
  • gyuri12
    #6701
    a kérdésed is baromság volt(nem tudok meghalni vazz... menj neki egy csoport robotnak,oszt ne üssed meg őket...) a barom válasz nem maradhatott el,sajnállak
  • Drephis
    #6700
    lehet hogy baromság, de tényleg nemtudok megdögleni.
    mindenesetre nem találok rá megoldást :\
  • Muki100
    #6699
    miért amit te kérdezel tán nem nagyobb baromság? vidd föl easyről valami másra.
  • Drephis
    #6698
    a baromságaiddal hagyj
  • gyuri12
    #6697
    dögölj meg. kérdés van?
  • Drephis
    #6696
    help plz.
    a játékban nemtudok meghalni, pedig nem is csaltam. :D
    valami megoldás? :S
  • 3P
    #6695
    Köszi, de megint előbb kérdeztem, moint ahogy mindent kipróbáltam volna, szerencsére rájöttem, hogy több hang minta kell és ki is nyílott az ajtó. :)
  • Muki100
    #6694
    Ez nem rég lett leírva kicsivel lejjebb asszem valaki be is másolta a megoldást.
  • 3P
    #6693
    Egy picit el is akadtam. Szintén a Pegrasus-on van egy légzsilip amit ki kellene nyitnom. de nemtudom. HK50-es robotból kiszedtem egy kódot, illetve találtam egy hang rögzítőt, amire felvettem a robot által rögzített utolsó mondatait az örnek, aki hangazonosítóval zárta le a légzsilipet. A légzsilip termináljánál mégsem tudom kinyitni e kettő segítségével sem az ajtót. Mit böktem el?
  • 3P
    #6692
    Köszi. Végül is kihagytam azt a robotot, mert semmi nem segített, se fegyver se erő használat.
  • W B
    #6691
    ilyenkor ugorj át egy másik társba... de ilyenkor még nics... probált meg Őrővvel megölni
  • 3P
    #6690
    Most kezdtem el a játékot és egy fura dologba ütköztem. Legyöztem a Pergasus bolygón egy ellenfelet (nem sokkal a kezdés után, valami nagy terem hátuljában, ahol volt több mésik robot is) és miután legyőztem nem tudtam elmenni onnan ott ragadtam, hiába csinálok akármit. Volt, hogy vibropengével, volt, hogy lézer pisztollyal győztem le, de mindig leragadok, ha legyőzöm. Mit lehet tenni? (Valami 1.0b patch van fent). Az 1. részbe ilyet nem láttam. Szóval mi a teendő ha ottragadok egy legyőzött ellenfélnél? Visszatőltés sem segít.
  • gyuri12
    #6689
    thx