8627
.
  • 3P
    #6768
    Köszönöm, tényleg nő karim van. Éreztem, hogy ez nem bug, de az előző után rákérdeztem, asszem hanyagolom inkább az utólagos végigjátszás elolvasását.
  • Muki100
    #6767
    Mert valsz. nő karaktered van, és akkor nem jön Handmaiden hanem Dantooineon csatlakozik hozzád Disciple.
    Magyarán a banner baloldali szélén lévő faszid lesz a jobb belső csaj helyett.
  • 3P
    #6766
    Hmm. Asszem egy újabb érdekes dolog történt. Elhagyva a Telosi akadémiát egy csajszinak el kellett volna velem onnan szöknie (RPG Vault leírás szerint). Nem jött. Nem szoktam beleolvasni a végigjátszásokba de az előző bug után ha végzek egy résszel végig olvasom, hogy minekk kell(ett volna) történnie. Szóval jött volna egy csaj de nem jött. Mennyit szám<t ez, jó kísérő lett volna? Van valéami tipp, hogy miért nem jött?
  • campy
    #6765
    remélem tudtok segiteni ebben is sajnos ilyen pech szériám van! driver frissités megvolt, de visszaállitottam a rendszert mivel anyámnak nem jött be a munkája utána! 1.01 verzio volt a gépen azt nem volt jo!
  • campy
    #6764
    hú azt képzeljétek el hogy most néztem meg sztem valami nagy hiba van! 4x-er kellett resetelnem semmire nem reagált a gép! az volt a baj-> először azt hittem a Daemon toolsal volt a baj (4.03) volt (4.10) letöltöttem de nem az volt a hiba! rémegyek Mount->klikkelek az ISO-ra aztán kész befagy!!! ezt nem tom miért csinálta! most azt probálom meg hogy a netről leszedem mert lehet hogy a lemezem hibás!
  • Lacee
    #6763
    nekem egy addontól jött be ez a bug, de az általad leírt párbeszéd is előhozza. sajna könnyű belefutni..
  • 3P
    #6762
    Megvan a megoldás! Rájöttem. tényleg bug.
    Szóval ha belépek a bázisra akkor jön 3 csajszi és felszólít, hogy rakjam le a fegyvert. Ha szó nélkül így teszek, akkor jön bug, de kapok egy világos pontot. Ha előbb rákérdezek, hogy "Ki vagy te?" és csak utánna teszem le a fegyvert, akkor nincs bug. Jön a vita Kreia és Atton közöt az energia mezővel védett cellában, majd a főkari és a mestere között a vita.
    Ez így tuti, hogy bug, mert miért kellene, hogy csak akkor kerüljenek börtönbe, ha előbb visszakérdezek?
    Mindegy lényeg, hogy tovább tudtam jutni :).
    Az igaz, hogy így sem tudtam megkapni a volt mesteremtől a plusz küldit (alacson a meggyőzési sklillem), amikor felajánlottam a segítségem, de ha nem lényeges küldi, akkor nem is érdekes.
  • 3P
    #6761
    Köazi. Hát ez pech. :( Próbáltam rákeresni külföldi fórumokon is, de nem igazán találtam erre megoldást. :-/
    Ha valaki tud valamit megköszönném (valami 1.0b batch van fent, újabbat nem találtam). Megpróbálom a felszín elejéről újrakezdeni, de nem adok rá sok esélyt, hogy jó lesz.
  • Terminátor14
    #6760
    Vmi ilyesmi bugról már többen is írtak, úgyhogy elég sanszos, mivel ott kellene lenniük az energiacellákban.
  • 3P
    #6759
    Nos akkor a #6755-re senki nem tudja megmondani, hogy bug-e, vagy valamit elnéztem?
  • W B
    #6758
    ez az amiről HK 47 beszélt?
  • 3P
    #6757
    Belenéztem a leírásba (RPG VAULT) és hát ugye ahozz képest sem az történt. Kellett volna lenni valami videonak, amikor a két kísérőm (Kreia és Atton) be van zárva és egymással veszekednek, de az sem volt. Akárhányszor tőltök vissza semmi. A főkari Kreia és Atton együtt lépnek be a terembe a csajszikhoz és végig is a kezdő teremben maradnak. Ez minden tőltésnél így van, tehát a visszatőltés sem segít. A volt mesteremmel beszélve nem tudom megkapni a plusz küldit, amikor felajánlom neki a segítségem mindig elutasít (igaz nem is jó ebben a meggyőzésben a karakterem (semmi pontot nem adtam erre, a karizmám is semleges). Szóval totál el vagyok akadva.
  • campy
    #6756
    erre nem emlékeztem, Darth Sion kiszállt de mivel meghalt már Nihilus irányitja onnantól! Nihilus télleg erős! de mégis őt kellett legelőször megölni:D de sokat felejtettem!!!
  • 3P
    #6755
    Lehet belefutottam egy bugba, vagy csak szimplán nem értek egy dolgot.
    Teloson vagyok a jégmezőkön a Jedi bázison. A volt mesteremmel végig beszéltem mindent, de elég értetlen volt, mindegy kaptam egy világos pontot érte. A sok világos hajú csajjal is beszéltem, de semmi plusz. Egy harci torna sorozatban legyőztem őket a végén mind az 5 csajszit egyszerre. Ott vagyok a hajom előtt, de addig nem mehetek el, amíg a társaim nem veszem fel. A csajok azt mondják hogy börtönbe vannak, de ott csak üres erő mezős cellák vannak. A központi teremben vannak (kőrterem sok kivezetéssel). Ott űcsörögnek a karakterek a földön. A banyával semmit nem tudok kezdeni, a csávóval meg két csalás kezdetű párbeszéd sor van az egyikre Kreia-val folytanék valami beszélgetést amit el sem kezdtem, a másiknál meg a volt mesteremmel ismétlődik folyton a parttalan vitánk, de csatlakozni nem akarnak. mit csináljak?
    Elég tanácstalan vagyok, hogy most merre tovább.
  • W B
    #6754
    lol.
  • Muki100
    #6753
    íme
  • Muki100
    #6752
    o.O
    semmi ilyesmi nincs

    Az összes karakter ugyanúgy alakul jedivé: 90 fölé vagy 10 alá kell tornászni az influencet.
  • campy
    #6751
    Attonból csak akkor lehet ha a játék elejétől elkezded Jedit nevelni belőle ugyanis abszolút harcos!!!
  • gibsonsg
    #6750
    hi
    hogy lehet mirából, attontból, bao- durból, handmaidenből jedit csinálni?
  • W B
    #6749
    hm. azt a videót betudnád linkelni?
  • Muki100
    #6748
    Azért a 2. rész rosszfiúi sem voltak annyira rosszul eltalálva, csak hát ugye nem lett befejezve a játék. Pl. lett volna egy Nihilus vs. Sion jelenet, amit meg lehet nézni a youtubeon.
    Nihilus meg azért van szerintem minden borítón stb. mert
    1.ha Kreia lenne lelőné a poént
    2.Sion ronda és ez a játék egy 12+ kalandjáték nem pedig horror
    3.Mégis Nihilus irtott ki egész bolygókat egyedül, ő a legismertebb a háromból.
  • campy
    #6747
    sztem Darth Malak lett a legjobb főellenség, sokat szerepelt a játékban többet kellett vele dumálni, terveket szőtt a megölésemre úgyhogy abszolút ő a legjobb rossz fiú:D, Kreia meg végig mellettem volt és aztán egyszer csak gonosz lett pedig végig engem tanitott áá ez hülyeség picit! hülyeség volt beletenni Darth Siont, mondjuk jol kitalálták mint szereplő, de annyira utálatos:D
  • campy
    #6746
    azt furcsállom még hogy a játék boritoján ( Sith Lords) a maszkos van és ő szerepel legkevesebbet a játékban:D! miért nem Darth Xreia (Kreia sötét énje) van a képen? vagy pedig azt az égett ürgét valami Darth Sion őt kellett volna a boritóra tenni! Maszkos ürgét volt a legkönnyebb megölni sztem elbaszták ezt a főellenségek egyikét! Darth Siont nagyon nehezen tudtam megölni és Xreiát is! lézerkardok üldöztek:D:D
  • campy
    #6745
    bocsánat Saga mester csak tudod nagyon rég majd másfél éve játszottam a játékkal! az uj Video kártya miatt! hibajelentést ir ki ha elinditom a gamet!
  • campy
    #6744
    mi a véleményetek kik a kedvenceitek, mik a kedvenc részetek, kedvenc csaták? irjátok ide!
  • SaGa Jr
    #6743
    Taris miért robbant volna fel? Lebombázva lett és szétlőve a felszíne, nem felrobbantva. A kettő nagyon nem ugyanaz.
    Ugyanarra a sorsra jutott mint Telos. Azt is hajók bombázták szét (ugyanaz az admirális), aztán a KotOR 2-ben meg már zajlik az újjáépítés. Ha benne lesz Taris a KotOR 3-ban, akkor valószínüleg azon is az újjáépítés fog zajlani. Netán a rommálőtt városok mélyén kell majd mászkálni.
  • Kmarha
    #6742
    no bazz, kezdtem megkedvelni a játékot (Hófehérke csatlakozása Nadar Szaar :D vagy mifene bolygó kellemesen büzölgő légköre.. stb), erre elfüstölt a merevlemezem a játékkal és minden mentéssel együtt! :)
  • SaGa Jr
    #6741
    Korriban, nem Korridon...
  • campy
    #6740
    a bolygók közül nekem a Telos, Nar Shaddaa, és talán az 1. részből a Tattooine jött be! Korridon is de csak az 1. részben tetszett! a 2.ban már nem! Dantooine egy változékony bolygó mind2 részben közömbös! Manaar az a tengeri bolygó hatalmas volt ( Selkath) az lett a leglátványosabb a búvárkodás miatt!:D és volt a Kashyyk a Wookie-k bolygója kifejezetten nem tetszett! sok szar pókot ami ott volt:S meg a Wookiek érthetetlenek voltak:D Onderon, Dxun nagyon el lettek baszva semmi élvezetes nincs ezen a 2 bolygón! kihagytam a legfőbb bolygót a Dantooine-t ott jo kis csaták voltak talán a 2. részben látványosabb volt az a bolygó és szebb is! hát ennyit ezekről! kár hogy a Taris bolygó felrobbant az pedig szintén az egyik kedvencem volt! remélem visszajön a 3. részben:D
  • campy
    #6739
    amikor csávóval kezdtem a játékot akkor érdekes hogy Handmaiden csatlakozott amikor meg nővel akkor meg Disciple csatlakozott akiből Jedit csináltam:D ez elég érdekes! kedvenc szereplőm egyértelműen Carth Onasi! sztem ő lett a legjobban eltalálva és Bastila! Carthnak még lesz a Korridon bolygón egy fia! hangját is nagyon jol megtalálták! a 2.részben az Atton gyerek hasonlit rá leginkább! nagyon bírom még a kis T3-R9? asszem igy hivják azt a Droidot! vele sokat mászkáltam!
  • W B
    #6738
    Beszéges vele sokat szerezd meg a bizalmát, és figyelj az eseményekre.
  • adammmmmmm
    #6737
    Nem lusta vagyok csak nem tudok olyan jól angolul és sokat nem értetem belőle. De mostanra már ki szótáraztam. Most fogok meni egyépként is angol 0-ba.
  • Muki100
    #6736
    a letöltés oldalon le van írva...inkább nézted volna át de kényelmesebb ha más nézi meg helyetted.
  • adammmmmmm
    #6735
    Nem tudjátok hova kell másolni?
  • Muki100
    #6734
    néhány hozzászólással ezelőtt lett leírva
  • kavekedvelo
    #6733
    Hali! Hogy lehet valakiből Jedit csinálni?
  • adammmmmmm
    #6732
    Mindegy megtaláltam a gizka oldalát. Amik letölthetők azokat hova kell másolni?
  • adammmmmmm
    #6731
    Már egy ideje nem játszotam a kotor 2-vel. Hol tartanak azok a javítások amik visza állítják a kihagyot jelneteket?
  • W B
    #6730
    moooddddaaal? az azért nem érdekel.
  • Lyan Kyj
    #6729
    csak moddal.