8627
.
  • W B
    #6808
    most még nem tudsz bemenni. csak jóval késöbb.

  • ricsa008
    #6807
    a Jedi Enklávé felső szintjére fel lehet valahogy jutni mer az ajtón nem tok bemenni már levertem a zsoldosok lázadását is meg minden
    várom az 5leteket előre is thx
  • Calver
    #6806
    amikor Attonnal pofázol, a válaszaidtól függ h mik "történtek" előző részben...
  • W B
    #6805
    én valamit nem értek:
    Vigig vittem a kotor ketőt. Az admirális egy néger volt....

    A Kotor egy után megint végig vittem a ketőt: az admirális Carth volt, és BASTILLA is feltűnt. Akkor most mivan?!
  • campy
    #6804
    nem is tudtam hogy Carth Onasi az egyik kedvencem Admirális lett!(h5) ez igen erre nem is emlékeztem! remélem a 2 droidot, Carthot mint öreg Admirálist esetleg visszahoznák Zaalbart a Vukit a 3.részben jo kis game lenne az ismét! persze csakis akkor ha a főhő Darth Revan lenne ismét!...
  • campy
    #6803
    érdekes nálam is van valami hiba! Peragusnál ahol van egy barlang féle tele droiddal annál a résznél volt egy apró szaggatás miurán kiirtottam a droidokat megállt és nem mozdult semerre az emberem!:S:S visszatöltés nem segitett!...talán ujrainditás igen
  • Drephis
    #6802
    hát naaaagyon korábbra még nem töltöttem vissza. csak oda töltöttem vissza, amikor legyöztem a 3 hk-t
  • Kmarha
    #6801
    nálam az 1.0b-s patch után grafikai problémám jelentkezet. Vagy hiányzik néhány textura, vagy egyes texturák nyújtott vagy sodort háromszögben megnyúlnak. Piszok zavaró. Ment, betölt megoldás pár percre megoldja a problémát, újrarakni a játékot meg még nem volt kedvem
  • Kmarha
    #6800
    visszatölt megoldás gondolom nem müködik.. ha naaaagyon korábbra visszatölt sem?
  • Drephis
    #6799
    erre a bugra van valami megoldás? :S
  • campy
    #6798
    monitor sokat befolyásol a felbontás miatt! vagy pedig egyszerűen gynge hozzá a géped! írd le a paramétereit!
  • campy
    #6797
    monitorod mekkora?
  • ricsa008
    #6796
    sziasztok lenne egy kis problémám egy idő után elkezd ösze vissza ugrálni a kép mi lehet a gond? a legfrissebb vga driver van fenn és 1x régebben szépen működött a játék de most nem tom mi van a másik pedig hogy van olyan hogy az egér is össze vissza megy
    segítsetek léci
  • W B
    #6795
    a dupla pengéhez is kell e kétkezest fejleszteni.
  • Muki100
    #6794
    Ha jól emlékszek így van a kétkezes skill : a two-handed weapon or two weapons (one in each hand). Tehát elvileg igen, a duplapengéshez is az kell. De ha sima karddal mész is tud nagyon erős lenni ha a duelinget fejleszted, más kérdés hogy 2 kardba 2x annyi kristályt tudsz benyomni ami lehet hogy mégis azt teszi a legerősebbé.
  • 3P
    #6793
    Egy apró kérdés. Én az első lrészt mindig 2 db 1 kezes fénykarddal vittem végig, így rámentem a kétkezes harcra a képességek közt. Na most a duplapengés fénykardhoz is kell a kétkezes képesség, vagy az nem számít kétkezes harcmodornak? Szerintem igen, mert ugye azt meg két kézzel fogja, de azért érdekelne a válasz. Köszi.
  • campy
    #6792
    2. rész végét szidják; akarom mondani! sztem kéne 3.
  • campy
    #6791
    jo lenne folytatni! eleve tartoznak annyival hamár sokan szidják a 2. részt kiadnak egy tökéletes 3-at:)
  • Kmarha
    #6790
    új történet.. miért kéne folytatás?
  • W B
    #6789
    hova folytatnád?
  • Muki100
    #6788
    majd ha bejelentik
  • campy
    #6787
    KOTOR 3 mikor lesz?
  • matter
    #6786
    FElteszem ujra és végig játszom mind a két részt:D
  • Zóanagyvarázsló
    #6785
    Talán a mentések sérülhettek, de én azért próbálkoznék egy újratelepítéssel. Én rendsueresen készítek backupot a mentésekről, felkészülve a legrosszabbra.
  • Tiger99
    #6784
    Azon is ugyan ez a helyzet sajnos
  • lord nihilus
    #6783
    köszönöm az elismerést :D:D:D
  • Muki100
    #6782
    autosaved sincs? kikapcsoltad?
  • Tiger99
    #6781
    Üdv!
    Tudna valaki abban segíteni hogy az egyik mentésem betöltése után nem voltak meg a társaim és a társválasztó oldalon sem volt semmi kép csak egy szöveg I am broken very very broken.Most mit lehet tenni hogy ne menjen kárba az eddig lejátszott rész?Pecchemre nincs elötte mentésem se.Ha tudtok segitsetek lécci.
  • campy
    #6780
    hát mindent megprobáltam de uaz a hibajelentés! patch fent van, crack utána->elindul aztán megint hibajelentés! driver frissités megvolt csak visszavontam mert lassabb volt! lehet hogy másikat töltöttem le nem tudom! de kössz a segitséget itt is:D ha van ötlet még várom:D
  • Muki100
    #6779
    felrakod, patch, és utána crack.
  • campy
    #6778
    jo patch
    pontosan innen szedtem le ez nem lehet ázsiai uaz a hiba! sztem amit mondtál hogy nem szabadna crackelni a gamet! de akkor hogyan lehet crack nélkül elinditani! az kell hozzá
  • campy
    #6777
    várjál nem a Lucasarts Honlapjáról szedtem le a jo patchet! updatnél volt a dátum! szóval akkor nem szabad crackelnem?
  • Muki100
    #6776
    hú biztos nem valami ázsiai verziót szedtél te le?
    Readmejét nézd meg vagy valami dokumentációt...vagy azt hogy mit szedtél le..
    amúgy a crackkel a patch aligha fog működni, eredeti exére fog csak menni. Ha azon se megy az angol patch akkor könnyen lehet hogy valami orosz vagy ázsiai verziód van :D

    amúgy jó sok cucc van a gépeden.
  • campy
    #6775
    kész nem tudtam mit csinálni ennyi volt! ue-zt írja ki
  • campy
    #6774
    hoppá updatenél azt kaptam hogy valami Manual patch kell! és ezért nem volt jo a patchem!
  • campy
    #6773
    az is lehet hpgy a patch amit letöltöttem nem jo!
  • campy
    #6772
    feltettem az 1.03-at és ezt írta ki utána kilépett! mi legyen! nincs valami más ,mód? DRIVER FRISSITÉSEN KÍVŰL!


  • Muki100
    #6771
    nálam a helyén van (vagyis favban)
  • campy
    #6770
    bocs hogy offolok, de hova tűnt a KOTOR 1 Fórum részlege?
  • campy
    #6769
    szóval 1.03 patch kell látom! remélem nektek is az van! nekem kiirja a hibajelentést! remélem a patchel megoldódik!