8627
.
  • SiZo91
    #6968
    amúgy a kotor2.extra.hu-n már simán nyomon lehetett követni :P
  • TBTPumpa
    #6967
    elkészült a fordítás! immár 100%!!! grat gesznyo!! nyomás a Magyarítások Portálra!!! www.magyaritasok.hu
  • Tombi
    #6966
    Jól mondod, másodjára mennék mennék oda. Nagyon örülnék neki :)
  • SiZo91
    #6965
    ööö most neked az a menés kell, amikor másodjára mész az Enklávéra, hogy meg tudd mi is volt a valódi oka a száműzetésednek? nekem megvan a zamentésem dvd-n, és a játék is fent van, mert már olan 3ajára tolom végig. aén is sith-tel nyomta, szal mindenki hallott és romlott :) átküldhetem és szerintem hamarabb is átmegy, mint Calverré
  • Calver
    #6964
    azért annyira nem szörnyű, sima kotornál tudom h 300 megányi mentésből csináltam 7zippel 5 megás fájlt. na majd körbenézek h megvannak-e, de semmit nem igérek.
  • Tombi
    #6963
    igen tudom, hogy más lesz a vége. A lényeg az hogy a Jedi Konklávé benne legyen, ha kell egyesével nézem végig a mentéseket, amugy most nézem, hogy egy mentésem a végéröl 20-30mb között van. pmbe beirom a gmailos cimem, oda elfér :)
  • Calver
    #6962
    ok, majd ha normál gépem közelében leszek elődurom és feltolom valahova, csak majd válogathatsz, mert elég sok mentett állásom van és nem fogom azért felrakni kotor2-t h megkeressem melyik is kéne...

    azt ugye tudod btw h így teljesen más lesz a történet vége?

    amúgy korábbi mentést se tölt be, v. quicksave-et használtál végig?
  • Tombi
    #6961
    calver: nekem az is jó lenne, jobb mint a semmi. ha elküldenéd lentebb a mail cimem, köszi
  • Calver
    #6960
    segítenék ha tudnék, még el is vannak rakva mentéseim asszem, csak én mindig a pszichopata, dühöngő, sötét oldal útját járó és ezt roppantul élvező jedivel nyomultam - szóval az én mentéseimben minden jedi mester halott, és mindenki örjöngő, pszichopata vadállat.
  • Calver
    #6959
    az alap jó, csak sztem kicsit tömörítsd magasságügyileg, meg a topik felirat távozzon róla mert ijesztő. nagyon.
  • Tombi
    #6958
    nem fogom ujra végégvinni, aztán lehet az szar lesz, ha valaki nem küld mentést akkor nem tudom meg a jatek utolsó negyedét, na mind1 :(
  • Calver
    #6957
    nem lehet h korrupt a mentésed? próbáld meg egy régebbivel, vagy kezd újra, sztem olyan 8 óra alatt le lehet zúzni KotOR 2-t - bár már elég régen nyomtam végig sokadjára.
  • SiZo91
    #6956
    akkor ott nagy valószínűséggel a gépeddel van a baj
  • Tombi
    #6955
    nem töröltem semmit a jatekbol, most ujratettem, de nem változott semmi :(
  • SiZo91
    #6954
    ha szimplán feketeség fogad, az nem azt jelenti, hogy elbasztál valamit a játék során, max törölhettél valamit a játék könyvtárából. meg azt nem láttam leírva, hogy újraraktad volna a gémet :P
  • Tombi
    #6953
    Mégegyszer beirom, valaki légyszives küldjön egy mentés a Dantoinne jedi konklávé-ról. Valamit rosszul csinnáltam a jatékban és csak fekete képernyö fogad Dantoinne-ra kilépve.

    probálkoztam: driver csere/patch-el/ patch nélkül/magyaritas nelkül/
    De azt hiszem, valamit en ronthattam el a jatekban közben..

    előre is köszönöm
  • fsgh
    #6952
    ok thx sikerült tovább jutnom:)
  • campy
    #6951
    nincs ellenség addig amig nincsenek meg az erőforrások! én is így jártam akkor mondták h az összes konzolt járjam végig! nézd meg azt ahol fogva tartott téged GO-TO! abban a helységben is van egy konzol... utána menj vissza a végére a (hídra) vagy hova! állítsd be aztán ha kifele mész egy csomó Duros, ill maszkos fejvadászok várnak rád! akkor menj az Ebon Héja felé.
  • SiZo91
    #6950
    akkor egyszerűen nem tudsz csinálni semmit, az különbe is Goto hajója... szépen csinálj egy hátraarcot és vedd vissza az irányt az ében héjára, de járd körbe a hajót, mert lesz egy csomó ellenség, és kapsz értük egy csomó ikszpét
  • fsgh
    #6949
    Vogga hajoján vagyok. Minen kódot megszereztem. aztán mindegyik rendszert visszaálítottam de az energia elosztót csak a hídon lehet...elmentem a hídra de ott meg azt írja hogy nem álítja vissza mert túl veszélyes...most akkor mi van? minden lehetség rendszert átraktam már a másodlagos erőfrrásra...és mégsem megy...valaki valami ötlet?
  • SiZo91
    #6948
    ahogy gothic is mondta, én a dantooine-t ajánlom, mert ott tudsz találni a fénykardhoz egy csomó kristályt, és ott találod meg a sjaát nevedet viselőt is
  • W B
    #6947
    a Dantoinnt ajánlom.
  • Tombi
    #6946
    Valaki tudna küldeni egy "Jó oldali" mentést amikor a Dentoinne-on lesz a jedi találkozó. Sajnos valamiért fekete képernyö fogad, mikor odaérek. Biztos valami bug :(

    Probálkoztam 1-2 dologgal, de nem jött be, várom a mentést ide: [email protected]

    előre is köszönöm
  • Terminátor14
    #6945
    Igazából mind1, hogy hova mész mert mindenképp meglesz az első válaszott bolygyón a lézerkardod :)

  • fsgh
    #6944
    hát most így elsőre világosan:)őrszemmel... igazábol tanácsossal akartam lenni mert inkább szeretem az erőt használni a gémben...de majd legközelebb:) ugyanis alap hogy 4x kell kivinni a gémet:D mind2 nemmel mind 2 oldalon:D

    egyet megmondhatnál hogy melyik bolygóra menjek majd elöszőr ha lesz választási lehetőségem? olyanra akarok amelyiken találok lézerkardot. Mert olyanokat halottam hogy elég nehéz találni...
  • Terminátor14
    #6943
    Nincs mit ;)

    Setét vagy világos oldalon tolod?
  • fsgh
    #6942
    áá THX:D ez volt a baj:D figyelmetlen voltam...3 malac volt bent 2 nem beszélt velem aztán meg pont a 3. engedet be:d még1x thx:)
  • Terminátor14
    #6941
    Hehh, akkor nemtom :S Még esetleg próbálj meg beszélni az összes malackával, hátha beenged az egyik :D
  • fsgh
    #6940
    megvolt...mindenki halott...akkor van ott egy ajtó amit be tudok zúzni...az egy terembe nyílik ahol vannak ilyen "varacsko disznók"(jobb szó hiján:D) de pl ők nem támadnak rám csak áldogálnak...dumálni se lehet velük...na ebben a teremen van egy ajtó ami zárva van és nem tudom se feltörni se bezuzni se semmi...
  • Terminátor14
    #6939
    Ebben most nem vagyok biztos, de ha minden igaz akkor csak annyi a dolgod, hogy megölj mindenkit aki rádtámadt és akkor kinyílik az ajtó.
  • fsgh
    #6938
    Pls segítsetek elakadtam a második bolygón. azt mondja a tőzsdés kiscsaj hogy öljem meg neki a főnököt és ha azt mondom hogy ő küldött akkor nem fognak rámtámadni az őrök...de oda megyek benyitok a terembe és akármit mondok rámtámad az összes őr a fő muksó meg elfut és bezárja magát...az ajtot kinyitni nem tudom, ha meg visszamegyek a kiscsajhoz akkor azt mondja hogy várja hogy elntézzem a dolgom...szóval itt megakadtam..hogyan tovább?
  • SiZo91
    #6937
    meg a végét szerintem logikusnak is fofod találni, mert itt kiderül, hogy revan és malak (meg még valaki) mitől romlottak meg, mert ez az egyben nem derül ki, mert ugyebár magától a csillagkohótól nem lehet.
  • SiZo91
    #6936
    a vége nincs annyira elbszva, ott csak annyi van, amikor elmész malachor v-ra, és ott is csak az eleje, a többi erész malachoron minden jó, megkapod minden kérdésedre a választ. amúgy igen, azt a befejező videót hosszabbra is csinálhatták volna :)
    amúgy most nekem lenne egy kérdésem, amikor végigviszitek sötétoldalon és ott a záróvidejóban az űrben lesz egy sárga ködfelhő, az nem peragus maradványa?
  • fsgh
    #6935
    vevők vagytok egy kis vérfrissítésre?:) mondjuk egy uj banner?:)



    ha tetszik szoljatok és megyek a modikhoz ha nem hát így jártam:)
  • N1ggA
    #6934
    azért annyira nem vészes, az utsó 5% van elrontva, a többi 95% kárpótol :)
  • fsgh
    #6933
    most kezdtem el elöszőr a Kotor2-t! :) a Kotor 1-et már kivittem vagy 6x de itt vártam a magyarításra! Még nincs teljesen kész de már az összes párbeszéd Magyar! :) nagyon jó eddig a gém:) kár hogy tudom hogy a vége el van baxva:S
  • W B
    #6932
    khm. jó is lenne
  • HiPPoNaX
    #6931
    ezugyben olvasgass a team-gizka oldalan a forumban sztem, ott valoszinuleg joval tobb dolgot talalsz
  • W B
    #6930
    és mi nincs a lemezen?
  • HiPPoNaX
    #6929
    A gizka-project megprobalja visszaallitani a jatekbol kimaradt torteneseket. A jatek osszecsapott mivoltat jelzi az is, hogy nagyon sok minden rakerult a lemezre, ami vegul a jatekba magaba nem lett beillesztve, igy volt mibol kiindulniuk.