8627
.
  • SiZo91
    #7008
    meg érdemes, eldönteni, a játék lején, hogy miylen beállítottságú leszel, és így arra törekendi, hogy cska oylan pontokat kapj
  • Enosh Chan
    #7007
    Igena jo es a rossz oldal 2 kulonbozo jatekstilus lesz, befejezes.. Kiepitesz kapcsolatot tarsaiddal lehetsz veluk kemeny de baratsagos is es ez akapcsolatokra is hatni fog
  • Soldiers
    #7006
    semmi
  • Rash87
    #7005
    Nemrég kezdtem a játékot,lehet h hülye kérdés,de az számít vmit,befolyásolja-e a játékot,hogy Világos Oldali v. Rossz oldali pontokat kapok? Mert inkább csak Világos oldali pontokat kaptam,de ennek vmi szerepe lesz? :)
  • surisomi
    #7004
    nah már feltudtam rakni a patcheket, de nem tom a hajóm jelazonosító kódját átízéltetni, akihez elkell vinni, az mondja jó megcsinálja, de mégse csinálja meg. most mit tehetek? előről kéne kezdenem a játékot, és lehet, hogy akkkor jó lesz? mert akkor már bugmentes lesz? mert már télleg eredetin van meg, minden patch fent, és mégse jó. akkor kezdjem előről szerintetek? léccy válaszoljatok!
  • Soldiers
    #7003
    most ott járok hogy Goto hajóján vagyok és a hídnál vagyok és nem tom hogy kell kinyitni a ajótkat azt írja a híd konzol-nál kell vmit
  • Zóanagyvarázsló
    #7002
    Gondolom a tokra rá van írva, hogy milyen kiadás. US kiadásnak US patch, egyébnek international.
  • surisomi
    #7001
    nah megvettem a kotor2-őt eredetiben, az 1.0apatch fel is ment gond nélkül, de a b változat nem, most az elején nem talál valami fájt. milyen patchet kell leszednem hozzá us-t, vagy internationalt? az a baj, az autopatch-en meg időtúllépés miatt nem tölt le semmit.
  • Enosh Chan
    #7000
    Akkor most :DD
  • Enosh Chan
    #6999
    ja nem..
  • Enosh Chan
    #6998
    Ték :D
  • SiZo91
    #6997
    15ös szintre fel kell jutni és ha visas már a csapatban van, beszélned kell kreiaval, hogy elérd a presztízs osztályt
  • Enosh Chan
    #6996
    Huhh, most szedtem le mindent hozza :) Kivancsi vagyok a magyaritasra, lassuk mirol maradtam le ^^
  • surisomi
    #6995
    jah és rögtön az 1.0bakarom feltenni, mert az 1.0a-t akarom, az se megy, mert akkor a docs Manaulnál megáll, hogy nem találja pedig ott van. akkor mit tehetek vegyem meg eredetiben?
  • surisomi
    #6994
    léccy segítsetek már.
  • HiPPoNaX
    #6993
    ha jol emlekszem, akkor:
    1. a kozepsot az oramutato jarasaval ellentetesen
    2. bal szelsot az oramutato jarasaval ellentetesen
    3. jobb szelsot az oramutato jarasaval megegyezoen

    (amugy csak egy kis logika kell a dologhoz)
  • surisomi
    #6992
    sziasztok.van egy gondom. a Nar Shadán járok és ott van egy ember aki lecseréli a hajóm jelazanosít kódját. nah megszereztem, ami kell neki, mondom neki, hogy cserélje le, erre meg mondja, hogy lecseréli, de nem cseréli, hanem megint megkérdezhetem ugyanezt, és így tovább. akkor ez egy bug? és ha felteszem a patchet, akkor jó lesz? és a mentéseket, míg felteszem töröljem ki, és aztán másoljam be és jó lesz? kéne a segitség nagyon. jah meg volt hiba az indító fájjal mikor tettem fel a patchet. akkor most mi csináljak vele, hagyjam meg az eredetit, és úgy tegyem majd fel a patchet?
    nem megy fel a pach, az exe miatt.mikor odaér a végén azt írja a patch nem találja, pedig ott van. mit csináljak? nem is crackeltem, nem is kell, mert felrakom, és rögtön indul. akkor mi lehet a hiba?
    jah nekem us-ol(amerikailag) van meg a játék. amilyen patchem meg van az english,akkor az amúgy jó hozzá, vagy lekell szednem egy international patchet?
  • Muki100
    #6991
    Ahogy elérsz egy bizonyos szintet (asszem 15) automatikusan választasz egy második kasztot.
  • fuzesi12
    #6990
    Hello még elég kezdő vagyok ebben a játékban.
    Meg tudnátok mondani hogy hogy tok Jedi Weapon Master,Jedi Master,Sith Marauder vagy sith lord lenni?
    Lehet hogy hülye kérdés de csak 2 napja kezdtem.
  • Soldiers
    #6989
    elakadtam a Nar Shaddaa pályán járok és ott tartok hogy a kis droiddal meek és 3 próbálkozásból kell kinyitni egy ajtót (vmi raktár helység) vmi 1EtL vagy mit kell tekerni össze-vissza ezt nem tom hogy kell vmi segítsen
  • Soldiers
    #6988
    jóóvan már kész most ott járok hogy meg kell ölni Gotot elég fasza így magyarosítva :D
  • SiZo91
    #6987
    már tudtommal sikerült elküldeni. na nem jön be feketeség? :K
  • Muki100
    #6986
    journalod ugye nézted?
  • Soldiers
    #6985
    a Dantooinon van vmi amitt csinálni kell??? már feljött a romos épületből de nem találtam nagyon semmit
  • Muki100
    #6984
    gúgliba beírod és lesz. van nem egy pár részletes is
  • Soldiers
    #6983
    most ott járok a Déli sarknál vagy hol ahol esik a hó
  • Soldiers
    #6982
    jólvan már jó
  • Soldiers
    #6981
    hát nem tom a Telosi pályán a leszállópályánál nem megy le a ellenfelek életereje nem tom mi a f*** ért
  • Tombi
    #6980
    ment email, lehet mégse jött át :)
  • SiZo91
    #6979
    na elküldtem a mentést, amúgy bocs, hogy ilyen későn, de elfelejtettem :)
  • Terminátor14
    #6978
    rpgvault.hu, de nem végleges.

    Kérdezz, ha elakadtál.
  • Soldiers
    #6977
    végigjátszás van?
  • Tombi
    #6976
    akik az utobbi idöben igértek nekem a kotor 2 mentést, azokra még mindig számitok, szeretném végre megtapasztalni mi történik a jedi konklávén a Dantoinne bolygón :)
  • Kandurex
    #6975
    oks :)
  • Enosh Chan
    #6974
    Mi az egyaltalan? :O

    Megneztem, hat remelem tenyleg lehetseges, kivi lennek :D
  • Muki100
    #6973
    Rossz topikban jársz...egyébént ma november 10-e van, nem hiszem el, hogy van akit még mindig meg lehet etetni vele. Több mint 4 éve szórakozik már a hülye emberekkel.
  • N1ggA
    #6972
    asztírja november 5
  • szapor
    #6971
    hy all!mikor jön már a KotF??
  • fsgh
    #6970
    tessék:)

  • Kandurex
    #6969
    vedd ki belőle a "made in" részt és oké