8627
.
  • rooney8
    #7088
    A faszom ki van már ezzel a geci játékkal. Végre továbbjutottam nagynehezen a droidos résznél (mert ugyebár állandóan bedöglött a mozgás, nem tudtam menni semerre meg össze vissza futkorászott), aztán mondom hogy ha a csávóval leszek akkor már csak nem fog így szarakodni, azt úgyanolyan szar. Amúgy maga a játék qrva jó lenne, de hát így... :@
  • mabbak
    #7087
    Na csezdmeg most, hogy az egyik problémát megoldottam rögtön itt egy másik: Telost elhagyom, és az ében héjás rész következne (közvetlenül a "hendméjdenelhagyottminket-mozi" után vagyok), vmi dialogus sztem, de csak egy sötét képernyőt látok, de a menük elvileg ott vannak, mivel ha mozgatom a kurzort (kurzor látszik), akkor a különböző hangeffektek megvannak. Namármost elmentem a játékot és ha utána be akarom tölteni, akkor látszik az aktuális játékállás a tudjátok, ott a betöltés mellett. Elkezdi tölteni és a harmadánál megakad és onnan se előlre, se hátra. Ez miért lehet?
  • mabbak
    #7086
    Hát egy amd optimájzör nem hiszem. :-) Ezért mondtam, hogy akinek intelje van az tekintse meg az intel honlapját...
  • rooney8
    #7085
    #7082
  • rooney8
    #7084
    Ja télleg, észre se vettem :ß. Amúgy egyszerűen nem tok mozogni semerre. Egy ideig még tudok a d-vel és utána teljesen behal.
  • rooney8
    #7083
    De nekem Intel procim van, azzal is jó?
  • campy
    #7082
    #7073 HSZ -> nézd csak meg:)
  • mabbak
    #7081
    Akinek baja volt/van az irányítással, textúra hibákat észlel, az próbálja meg letölteni az amd.com-ról ezt a két drivert: AMD Dual-Core Optimizer és AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor Driver Version 1.3.2.0053 for Windows XP and Windows Server 2003 (x86 and x64). Nekem megoldotta a problémát, most szépen fut a játék. Elvileg azért volt gáz, mert nem kezeli rendesen a dupla-magos amd (intel?) rendszereket. Nekem amd-m van de ha intelnél is jelentkezik, akkor gondolom az ő honlapjukon is van vmi driver. Sok sikert embörök...
  • Dexantreal
    #7080
    Nem baj, van pénzem, de nekem igazából a Sims 2 Egyetem kellene és ami fent van ott az egy kalap fos, mert csak a mountolandó cucc van és a crc hibát észlel, hogy nincs meg a többi, meg 98%-nál leáll a telepítő.
    Úgy, hogy nemtom regeljek-e oda most :S.
    Meg kurva lassú a sok töltő miatt.
  • SiZo91
    #7079
    sry nincs, de régen működött a rippelt password, amit az sms regisztráció link alatt tudtad megnézni, hogy rámentél a telefonos regre és oda kidobta a jelsót, meg felhasználónevet, de sry most már nem műkszik, mert már 5betűs a felhasználónév és ott 4 karakter van, de azóta lehet, hogy meváltozott :)
  • Dexantreal
    #7078
    lol :S.... thanks..... van szabad reged oda? :S
  • rooney8
    #7077
    Valaki lécci. Olyan idegesítő hogy nem tok jáccani
  • SiZo91
    #7076
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pedig rajta kéne lennie, amikor én legutoljára néztem nekem a netiparoson raja volt. most is nézem, rákerestem az oldalon és ott van. amikor ftp-ről felmész, akkor ebben a mappában keresd: games_19XX / 2005 /
  • campy
    #7075
    erről van szó!:)
  • campy
    #7074
    HK 47-es doridhoz 3 helyen lehet szerezni alkatrészt!

    ez a 3 összetevő: 1. Droid Chassis
    2. Control Cluster
    3. Processzor

    ezen a 3 bolygón [helyszínen] lehet beszerezni:

    1. Telos:->havas pálya, miután leverted a 3 szürke HK droidot utána az egyiknél ott kell legyen!
    2. Control Cluster v Chassis vmelyiket a Nar Shadda nevű bolygón lehet kapni egy eladótól a neve Kodin! (keress egy 2 fogú lényt, ő az)
    3. Nar Shadda bolygón a processzort szintén 3 szürke HK droid megölésével lehet beszerezni! Droid Warehouseban amikor a kis T3-M! -es droddal kifelé tartasz akkor jönnek majd!

    remélem tudtam segíteni!:)
  • campy
    #7073
    a droiddal menj be hátrafelé nézetből azon az ajtón! úgy nem fog beszaggatni! a vagy a d gombot nyomd meg és veled szembe lesz a droid, ugy menj be!
  • campy
    #7072
    Taris-on, néha a Dantooinon fordult velem elő! eléggé idegesítő volt!
  • Rash87
    #7071
    Tudom,csak ennyi párbeszédre nem számítottam. Mondjk hogyha játszok vele,kb. 1 órán át,akkor még bírom az ilyen párbeszédeket,azután már unalmas,kell egy kicsit pihenni :)
    Meg nem egybe akarom,már kb. 1 hete játszok vele,rég játszottam ilyen hosszú játékkal,szóval ez jó benne,s még csak asszem 2 bolygón vok,meg minden mellékküldetést megcsinálok,amit tudok. Csak ezekben is annyi párbeszéd van,hogy néha jobb lenne átugorni ezeket,mert sokszor van olyan,hogy meglehet ölni,aki adja a mellékküldetést :D De annak meg mi értelme van,hogyha már a világos oldal felé húzok inkább.

    Az új játékokhoz meg annyit,hogy azokhoz gép is kell :)) Mondjuk a Cod4 épphogy elmegy,de inkább ezzel játszok.
  • N1ggA
    #7070
    nem hiszem, hogy meg lehet ölni a társaidat, ha sötét Jedi vagy, akkor sem. Amúgy jól mondja lerboy, ez egy RPG, és egy RPG-nek ilyennek kell lenni. Ha inkább agresszív állandóanharcolós játékot szeretnél, ott vannak az FPSek. Ha jól tudom most elég jók jöttek CoD4 pl.
  • lerboy
    #7069
    Mármint nem a mellékküldikből derül ki a sztori, de ott is sok a duma :)
  • lerboy
    #7068
    Sajnos bele kell törődnöd, hogy a végéig tele lesz párbeszédekkel. Főleg a sok mellékküldetéseknél. Mivel ebből derül ki a végére a sztori.

    Ez RPG és nem FPS.

    Jó tanács: Ne akard egyben végigjátszani. Sokkal eélvezetesebb, ha mondjuk pl. egy nap csak egy bolygóval foglalkozol. :)
  • Rash87
    #7067
    Nem a dialógusokkal van a bajom,hanem a hosszúságukkal :)
    Vmelyiket át se lehet ugrani...Mondjuk nagyrészt elolvasom,de 1 óra játék után,kicsit unalmas,aztán kis pihenő,s megint jól vagyok :D

    Csak azért kérdeztem,hogyha sötét oldal felé megyek,akkor gondolom nem lesznek annyian a hajón,mindenkit megölök,akit csak lehet,s elvannak intézve a dolgok könnyen :P
  • Enosh Chan
    #7066
    Mellesleg ha nem birod a dialogusokat akkro minek kezdtel bele? O.o jedi academyvel :)
  • Enosh Chan
    #7065
    Mondjuk sztem nem lesz sokkal kevesebb a dialogus mert a ket oldal kulonbozo de nem megy at osember modba hogy egy nyogessel el legyenek intezve a dolgok :)
  • Rash87
    #7064
    Lehet,h hülye kérdés,de akkor is: :D
    Most kb. 1 hete játszok a játékkal,és a világos oldalra törekszem,elég szépen haladok,csak már kib@aszott idegesítő,h annyian vannak a hajón :)) Már tele vok ,én meg jobban sztem a Solo módot,ahol egyedül vok,s legalább tudom,h nem szól bele senki,itt meg annyi párbeszéd van,h már unalmas,mindenki beleszól :D

    Most azon gondolkozom,h újra kezdem a játékot,s inkább a sötét oldal felé húzódok,akkor igy mindenkit ellehet küldeni,meg megölni ha úgy tartja kedvem? :]
    Mert sokkal könyebb mindenkit elküldeni a pi***,mint segíteni xD
  • Dexantreal
    #7063
    esetleg gameltem... és én nemtom.
  • Gabosh
    #7062
    hi! A legelején vok (ujrakezdtem de már nagyon rég gameltam vele) Van az a fejvadász droid ,még a bányász helyen, akivel fájtolok ,de valahogy nemlehet megölni... 6 gránátot is rádobtam ütöttem stb. de mintha halhatatlan lenne .:D Lehet csak bug volt nemtudom. Valami ötlet?
  • kobra313
    #7061
    Valaki megtudná mondani hogy hol kell beszerezni a hangképző cumot az ében héján levő droidhoz? Melyik bolygón?
  • Zóanagyvarázsló
    #7060
    Savegame Editor is jó?
  • Dexantreal
    #7059
    Thanks, csak az olyanokat nem szeretem.... de most, akkor kénytelen leszek.
  • Muki100
    #7058
    torrentet tudom ajánlani még. alaposan megfogyatkoztak a seedek de 1-2 nap alatt simán le tudod még szedni.
  • Dexantreal
    #7057
    Némi warez.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    honnan lehetne lekapni a kotor2-t? sehol se találom a két wanadoo-n :S, régen ott volt pedig.
  • lerboy
    #7056
    Akkor elnézésedet kérem. Félreértettem a jeleidet. :)
  • HIE
    #7055
    Nincs valakinek egy mentése Kotor 1-ből Koribbanról, nem számít, hogy milyen kaszt, karakter, sem, hogy milyen oldal. Mert épp elkezdtem egy újabb módot csinálni 1-hez, de most tettem csak újra fel a Kotor 1-et. Vagy olyan is jó, ahol már elérhető az összes bolygó.

    [email protected]

    Köszi.
  • rooney8
    #7054
    A franc essen belé. Pedig már úgy akarok játszani
  • rooney8
    #7053
    kb. nekem is ugyanaz a problémám, de nekem ATI kártyám van
  • mabbak
    #7052
    Veled együtt 3-an vagyunk akik az elmúlt 2 napba hasonló jellegű problémával küszködönk és mi se tudjuk, de majd jön egy okos ember, aki megmondja mi a megoldás. :-)
  • rooney8
    #7051
    Az mitől lehet hogy a Peragus-on amikor a T3-M4 droiddal vok akkor ha bemegyek egy ajtón akkor össze-vissza mozog, körbe-körbe forog és egy idő után meg már nem csinál semmit, csak ott áll egy helyben, nem reagál az irány gombokra??????
  • Enosh Chan
    #7050
    En mindig ugyanazokkal megyek :)
  • mabbak
    #7049
    No igen ilyen jellegű problémákat is produkál nekem is. Feltettem egy 2006-os detonatort, asszem 85-öset talán és az pár problémát megszűntetett, de még mindig vannak gondjaim, többek között azok, amiket leírtam. Amúgy próbáld ki, tölts le egyet, hátha neked ménni fog. :-)