8627
.
  • wedge31
    #7184
    Én ugy vetem észre hogy általában csak hülyék írnak cikkeket.
  • zbundy
    #7183
    Nem is ismernek más műfajt! Csak henteljenek le minél több ellent és kész! De ha az a gyerek meg nem ért hozzá, akkor mi a fenének ír cikket róla?
  • W B
    #7182
    egy hülye ossztály társamnak adtam kölcsön... az is ilyen hülye. nem fogom fel hogy nem képesek fel fogni hogy ez nem FPS???
  • HiPPoNaX
    #7181
    Aki annyira eszes, hogy FPS-nek gondol egy RPG-t, attol minden kitellik, ertelemszeruen az is, hogy egy atlagos FPS-el hasonlitsa ossze a KotOR-t: nem tetszik neki a korokre osztott harcrendszer es nem ertekeli a sok parbeszedet, mert a jedi outcast sokkal jobb es porgosebb volt :D
  • gyuri12
    #7180
    hoppá:O
  • zbundy
    #7179
    Azta! Most olvastam! Ez az ember tényleg beteg!!!!!! De nagyon! Képes volt 1 %-ra értékelni az első részt?!
  • Wanax
    #7178
    Megoldás a 7163. hozzászólásban :) csak 10et kellett volna visszaolvasnod :)
  • zbundy
    #7177
    Szoktak valamit beszélni a 3. részről! Nem feltétlenül azt mondtam, hogy bevan jelentve. Csak pont ezen a fórumon mondta valaki, hogy elvileg nem is tervezik majd pc-re csak konzolra.
  • Muki100
    #7176
    Nem tudom hol hallotad, a 3. rész be sincs jelentve...
  • zbundy
    #7175
    Az elsőrészben volt mindkét oldalnak rendes befejezése. A második részt csak jóval vittem végig, de elég is volt! Eleve nem volt meg (szerintem) az elsőrész hangulata! A vége meg...... Azért a bioware jobban csinálta, kár hogy a másodikat nem ők csinálták.
    És még csak az sem lehet, hogy majd folytatják, ahol a 2-nek vége lett, mert a 3. részt ki se akarják adni pc-re! Legalábbis így hallottam :(
  • gyuri12
    #7174
    a dantooineon beszaggat,és játszhatatlan,ott hogy lehetne megcsinálni,hog ne legyen ilyen?
  • Szuni
    #7173
  • Muki100
    #7172
    íme
  • Szuni
    #7171
    Azért ott volt némi videó, meg dínomdánom (jó oldalon), és nem az volt az embernek az érzése, mintha hirtelen kikapcsolták volna a gépet...
  • lerboy
    #7170
    Mondjuk emlékeim szerint az első résznek sem volt valami egetrengetően hosszú a záró képsora...
  • Szuni
    #7169
    Az a Gizka mod, amiről beszélsz? Valami fórumban olvastam. Létezik még, és ha igen, mit csinál a játékkal?
  • Muki100
    #7168
    Nem volt idejük a játékot befejezni, van is egy csomó utolsó pillanatban kivágott/átalakított tartalom. A Malachor V sínylette meg a legjobban.
  • Szuni
    #7167
    Hogy' a fenébe lehet így vége egy játéknak? Iszonytatóan frusztrált vagyok, szerintem elfogyott a lelkesedés a végére az íróknak. Mi ez már? Végső harc, egy másodperces videó, és stáblista? Pf, basszus, ezt nagyon elrontották. Nem tudom, mi lehet a többi befejezés, de ha ott is így zárják le a történetet, ilyen hülyén és ostobán, semmi videó vagy bármi, akkor az első szembejövőnek átadom a játékot. Az első rész után pont azért adtam ki pénzt, hogy egy faja kis rpg-vel játszak, és ezzel nem is lenne baj, de ez nem volt méltó a történethez. Bíztassatok, ha nem gyakom le az öregasszonyt a végén, ezt tettem, a testét ledobtam valami mélységbe, és vártam a nagy megható képsorokat. Erre bejött a stáblista..
  • Enosh Chan
    #7166
  • Roman
    #7165
    gyerekek, ez ugyan az első részhez kapcsolódik, de kötelező elolvasni, én a végén nem tudtam, hogy röhögjek, vagy szánakozzak szegény ember iránt :D

    http://www.pcdome.hu/readerarticle.php?id=296
  • Dominic901
    #7164
    Köszi így már sokkal jobb
  • Wanax
    #7163
    A leírásod alapján szerintem ez a megoldás:
    swkotor.ini filet nyisd meg, talalni fogsz benne elvileg egy [Graphics options] sort, az alá írd be a következőt:
    Disable Vertex Buffer Objects=1
  • Dominic901
    #7162
    Hi
    Ha elmegyek a Dantooin-ra és kimegyek a hajóból teljesen megbolondul ez egész a karakterem elszalad a mező végébe aztán már nem is megy sehovavalaki tudna segíteni?
  • Terminátor14
    #7161
    Én nem vagyok feszült, csak éppen nem szeretem, ha félretájékoztatsz valakit és aztán nem tudod elismerni ezt.

    Azért nem válaszoltam a kérdésre, mert már megvolt rá a válasz. Akárhova mész, az első bolgyón meglesz a fénykardod, ha mindent összegyűjtesz. Innentől tényleg csak a játékoson múlik.

    Ha a quest-es fénykardos részekről beszélsz, akkor meg nemtom mit nem értesz, AZOKBÓL HIÁBA VESZEL, NEM TUDOD FELHASZNÁLNI ŐKET, csak ha már előtte összedobtál legalább egy fénykardot úgy, hogy annak a részeit kaptad/találtad, de semmiképp NEM vetted.
  • Muki100
    #7160
    Ha már az eredeti kérdést idézted, nem tudom fel tűnt-e, te arra nem is válaszoltál.
    Mondtam neki egy helyszínt. Egyébként is, előbb-utóbb belebotlik a fénykard részekbe. Nem fénykard UPGRADE-ekről írtam, hanem azokról a részekről amik a fénykardos questhez kellenek.
    Különben én nem beszéltem így veled...az SG-n kívül máshol is levezetheted a feszültséged. Illetve itt a gumiszoba.
  • Terminátor14
    #7159
    Na idefigyelj öcsi...

    Ez volt az a kérdés, amire te válaszoltál:

    ,,hy meg tudja nekem mondani valaki hogy hogyan tudnám megszerezni azt a szar fénykardot?''

    NAMOST ha erre azt mondod, hogy vegyen nar shadaan a boltban kiegészítőket, amik módosítják a fénykardot, akkor azzal semmit nem ér el, mert ha még nincs meg az első fénykardja az azt jelenti, hogy nem szerezte meg a 3 darabot (plussz a kristályt de azt lehet venni is meg találni), ami kell az első kard megépítéséhez. Szóval te azt írtad, vagy legalábbis a hsz-edből 100%-ig az jött le, hogy arra gondolsz, hogy a 3 fő darabot is meg lehet venni a boltokban. És ez nem igaz.

    De többször tényleg nem írom le, próbálj meg pontosabban fogalmazni mert elég gáz, hogy ennyit kell körmölnöm, hogy te is megértsd végre, hogy kinek van igaza.
  • Muki100
    #7158
    Mintha el se olvasnád amiket írok. Anyázni én is tudok. Akkor erről ennyit.
  • Terminátor14
    #7157
    Te vagy megint az, aki láma és hülyeséget beszél :)

    A színkristályt megveheted bárhol, igen ez így van. Viszont a többi részt meg kell kapnod/találnod. És itt lezárnám a vitát, mert nekem van igazam, arról meg nem tehetek hogy ennyire értetlen vagy.
  • Muki100
    #7156
    Na igen, csak nem mindegy, hogy olyan alkatrészt veszel, amit későbbi upgradekhez használhatsz, vagy olyat ami alapból az összerakásához kell. Pl. a színkristály nélkül sem rakhatod össze, ha már csak az hiányzik akkor mész és veszel, én erre gondoltam.
  • fsgh
    #7155
    nekem csak egy cella vagy mi kellett már és vettem a boltba 3-at is de nem tudtam összerakni...MERT meg kell kapni/szerezni valahogy...
  • Muki100
    #7154
    Szerintem te nagyon félreértesz valamit. A fénykardhoz, hogy először meglegyen ahhoz 4 cucc kell. Ha ebből 1-et boltból veszel az ugyanúgy számít a questben, mintha másik bolygón másképp jutnál hozzá. Ez nekem is így működött, és teljesen logikus, hogyha a kezedben az alkatrész, akkor nem dobja félre a karaktered, csak azért mert nem regénybe illő kalandok után jutott hozzá, hanem pénzért.
  • fsgh
    #7153
    " nem tudsz felhasználni az első fénykardodhoz."

    itt sztem azt értette félre hogy fehasználni...mert felhasználni fel tudod hozzá:D csak megalkoni nem tudod belőle...
  • Terminátor14
    #7152
    Ember, te teljesen kész vagy.

    Mi lenne? Az, hogy hiába veszed meg a plussz cuccokat, attól még nem lesz előbb meg az első fénykardod.
  • Muki100
    #7151
    És ebben mi a logika?
  • Terminátor14
    #7150
    Na akkor leírom mégegyszer :DD

    MEGVETT alkatrészt nem tudsz felhasználni az első fénykardodhoz.
    Nemtom feltűnt-e, de ez nem jelenti azt, hogy nem is vehetsz ilyen cuccokat, csak annyi, hogy ezeket nem építheted bele az első kardodba.
  • Muki100
    #7149
    Nekem saját tapasztalat hogy Nar Shadaan lehet az egymással rivalizáló árusoknál venni fénykardrészeket, még mielőtt meglett volna az első. Persze lehet, hogy elmentem valami mellett és azért jelentek meg a boltban is a részek (asszem tán színkristály volt, de nem vagyok benne teljesen biztos)
  • Barty007
    #7148
    Az összes alkatrészt összelehet szedni a dantooinon pont az előbb kezdtem ujra és összeszedtem mindent ott és már meg is van az első drágaságom ! :D
  • Terminátor14
    #7147
    Az első fénykardot MINDIG kapott vagy talált részekből kell összeállítani, úgy nem fog működni, ha vesz hozzá valamit.
  • Muki100
    #7146
    hajó pontos "j", stb.
    egyébként nar shadaan van még fénykardrész a boltokban.
  • mopsz01
    #7145
    hy meg tudja nekem mondani valaki hogy hogyan tudnám megszerezni azt a szar fénykardot?

    mert azt mondja a tag a halyón hogy még egy cella hiányzik.
    De állítólag a Dantooin után már + lehet a fénykard, hogan vagy hol lehet fénykardra szert teni?