8627
.
  • Kmarha
    #7224
    ha van korábbi mentésed, akkor azt töltsd vissza, és ugorj ujra neki az akadémiának. Másodszorra vagy többedszerre álltalában sikerül bugmentesen elővarázsolni a helyszínt. Sajnos ez egy ilyen játék lett..
  • campy
    #7223
    akkor jo van! bocsi
  • campy
    #7222
    ez nagyon komplikált kezd ujra:D:D:D
  • HiPPoNaX
    #7221
    a kereso nem igazan funkcional jol, en is csak azert vagyok biztos abban, hogy szerepelt mar, mert anno en is szenvedtem ezzel :]
  • krisztajo
    #7220
    Köszi szépen! Majd akkor így újra kezdem. Egyébként én is próbáltam utána nézni de nem találtam, biztos rosszul kerestem.
  • HiPPoNaX
    #7219
    Igen, ezt a bugot mar tobbszor koruljartuk a topicban. Ellenszegulni nem kell, eleg ha eloszor csak visszakerdezel, utana meg megadod magad. Ettol meg teged raportra visznek es a csapatot is lecsukjak, de... Ezt majd meglatod :]
  • krisztajo
    #7218
    Help! Egy bugot találtam illetve szerintem az. Amikor Teloson lemegyek a csapatommal az echani akadémiára én rögtön megadtam magam gazdagodva így egy jó ponttal. Ennek eredményekét nem vittek rögtön Atris elé hanem szabadon mozoghattam és így a társaimat sem börtönözték be. Így végigcsináltam mindent viszont most nem tudok tovább menni a Handmaiden-ek azt mondják hogy a társaim a börtönben vannak és simán engedjem ki őket. Viszont ott csak Bao-Dur van eszméletlenül vele nem tudok mit kezdeni a T3-M4 ugyancsak egy erőtér mögött van és öt sem tudom kiengedni. Kreira és Atton (összeesve) a bejárat előtt van de ha Atton-ra klikkelek akkor felkell viszont beszélgetni nem lehet vele csak két csalás csomopont (?) jön ki. Újra beszélni Atris-al vagy folytatni a dumcsit Kreira-val. Ez mind szép mert ha újra beszélek Atris-al az újabb jó pont de Kreira-val nem tudok beszélni és a csapatot sem tudom összeszedni, azt ugyanis nem engedi a progi így viszont nem tudok elrepülni!!! Valami ötlet??? Vagy ezt a részt csak úgy lehet megcsinálni hogy ellenszegülők és a többiek tényleg börtönbe kerülnek engem pedig rögtön raportra visznek? Segítsetek légyszi!!! Mi a fenét kellene most csinálni???
  • Muki100
    #7217
    Úgy egyszerűbb, hogy elérsz nála sok influencet és te magad állsz át sötétnek. Ilyenkor ő is tetkós gonosz lesz.
  • SiZo91
    #7216
    nem tudjátok, hogy bao-duron hogyan lehet sötét oldalon befolyást elérni? mert eddig egyik végigjátszás során sem tudtam. hallottam egy olyat, hogy ha kegyetlenkedem és velem van kreia, akkor lehet, de nekem ez a módszer nem működött
  • Iceman
    #7215
    Igy sikerült elsőre. Nagyon szépen köszönöm.
  • HiPPoNaX
    #7214
    ne csak a solo mode-ot kapcsold be, hanem a csapatvalaszto kepernyon vedd ki oket addig a csapatbol
  • Iceman
    #7213
    Próbáltam, de átjönnek velem akkor is a pályára ha lerakom őket :(
  • W B
    #7212
    előző pályán ted le őket
  • Iceman
    #7211
    Sziasztok,

    Mikor a Teloson el kellene tennem láb alól Slusk-ot, előtte nyélbe kellene ütnöm egy fegyverüzletet az egyik szobában. Az a kikötés hogy egyedül menjek. Le is teszem a csapattársakat mielőtt odamennék, de állandóan azt mondják az ajtónál hogy el lett mondva nekem hogy egyedül menjek és hogy tegyem le a társaimat. Már próbáétam a pálya végén is lerakni őket, de akkor se engednek be. Tudna vki segiteni hogy mi lehet a bibi? Előre is köszi.
  • SiZo91
    #7210
    olvastam a team gizka oldalát, hogy amikor kírták azóta pár hét és kész lesz a 1.0b1 verziós mod (ami még nem publikus), úgy néz ki lassan csak kijön ^^
  • Rollee
    #7209
    Megvan...
  • Rollee
    #7208
    Hol van a Ravager fedélzetén(Darth Nihilus) a felülbíráló számítógép, amivel ki tudom szedni a protonmagot a silóból?
  • HIE
    #7207
    Itt megtalálod már:

    http://knightsoftheoldrepublic.filefront.com/file/Red_Sky_for_Telos;85366
  • zbundy
    #7206
    Képet nemtudnál mutatni?
    Amúgy a gizkás mód mikorra várható? Nem tudja valaki? Olvastam a honlapon, de az angol úgyhogy nemsokat értettem belőle.
  • HIE
    #7205
    Változó... ha az adminok szerint sincs vele semmi gubanc, akkor 1-2 nap. Ha van, akkor ,amedig ki nem javítom az esetleges hibát. Bár speciel kétlem, hogy ezzel most gubanc lenne, hacsak nem a hozzá mellékelt képek mérete nem mefelelő. De sztem most nem nagyon van mibe belekütni. Szerintem...
  • Szuni
    #7204
    Mikor lesz ez hozzáférhető? Mármint az általad készített mod?
  • Terminátor14
    #7203
    Nincs mit :)

    Jól hangzik, bár én a modok közül csak a gizkát várom, de azt nagyon.
  • HIE
    #7202
    Köszi:D Most már rémlik, valóban, hogy a think mulideje, csakugyan nem thinked :d Mindig ilyenkor jön rám a bénázás. Egyszer ezt ellőttem már egy angol forumon is :d

    A lényeg, hogy át kívánom egy kicsit alakítani Telos felszínét... Most az ég kész van. Vörösben pompázik mindenhol. De majd lesz több verzió is, ahogy meg tudom azokat is oldani :D

    Ötleteim lennének, hogy milyen jó modokat lehetne csinálni. csak sajna lehetőségeim elég korlátozottak :D
  • Terminátor14
    #7201
    think múltideje thought :DDDDDD...should BE. kills? ölések miatt? inkább death, nem?

    A végén ez a would like tök hölyén hangzik, elintézném inkább egy 'll-el..Szerintem :)


  • W B
    #7200
    mien mód? :) nem értek angolul
  • HIE
    #7199
    Kotor 2-höz készítettem egy módot, amit beszándékozok küldeni kotor2files.com-nak. De mivel annyira még nem vok profi angolból, és nem akarok leégni :D

    Nyelvtanilag, és formailag helyes a következő leirás?

    Knights of the Old Republic II

    Description:

    Telos’s surface was destroyed by the Sith. So I thinked, it should more tragical. Because of many kills the sky has changed into red.
    Later I would like to make more transformation on Telos.

    Install: Just drop the files into your Override folder.

    Unistall: Delete the files from the Override folder.

    Köszi a választ
  • zbundy
    #7198
    És tényleg nem a fejlesztők a hibásak! Azok a hülye pénzéhes kiadók minél hamarabb akarnak pénzhez jutni és már nem érdekli őket az, hogy a játék meg el van cseszve! Várnak még mondjuk 2-3 hónapot és máris jobb lett volna a játék! Pedig viszonylag fontos lenne nekik is, hogy jó legyen az a játék, mert ha szar akkor majd kevesebben veszik meg a folytatást! Inkább csak letöltik a netről, mert félnek hogy azis olyan lesz mint az előző. Összecsapott!
  • zbundy
    #7197
    Hát az első résszel nekem is volt problémám! Vagy az volt, hogy semmi sem látszódott a menüben, vagy amikor belépett a főmenübe egyszerűen lefagyott!
    Én felraktam egy másik drivert és már működött is!
  • Roman
    #7196
    Rég játszottam,de ha jól emlékszem a megoldás valahol Nar Shadaan van a dokkok környékin. : )

    Az én problémámra akkor senki se tud valami ésszerűt javallani? :\
  • Rollee
    #7195
    Mindenkinek boldog karácsonyt! Meg tudnátok mondani, hol tudok infót szerezni az új bányászüzemről Grenn hadnagynak?
  • Muki100
    #7194
    Hosszabbat akartak de nem volt rá idejük...és ezért nem a fejlesztőt szokás felelőssé tenni hanem a kiadót (Lukácsarts), akik még a karácsonyi szezonra szerették volna kierőltetni a játékot, és nem fogták fel, hogy még messze van a tökéletestől.
  • Szuni
    #7193
    Igazából az boszantott fel nagyon, hogy mindenhol azt írták, társainkra jelentős időt fordítsunk, hogy befolyásolni tudjuk őket így vagy úgy - én is sztem többet beszélgettem velük, mint szinte játszottam, és mindenkiből kihoztam, amit lehetett dark karakterrel - erre akkor olyan játékbefejezést kell írni, hogy:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nemes egyszerűséggel a gondosan feltápolt és kimunkált karaktereim lezuhannak a hajóval a Malachor V-ön csak úgy?
    Nevetséges. Ezen durrant el az agyam, és nem biztos, hogy el fogom kezdeni jó oldalon is a gamét.
  • Enosh Chan
    #7192
    Hehe angol, en is ugy tanultam meg, gyakorolom az angol nyelvet, hogy mindent angolul olvasok, nezek, hallgatok :)
  • Roman
    #7191
    hát feltenni sikerült (telepítésnél fájlokat hagytam ki.. ) fel is peccseltem 1.03-ra, indul is, de a menüben hiányzik malak bácsi figurája, aztán ha töltök be mentést, egyszerűen kifagy.. szóval jó lesz tudni, miért nem tudom telepíteni :D van egy dvd amiről menne, mert ment nyáron is, de az most egy távoli barátomnál van, kivel lehet, csak suliidőben érintkezek legközelebb..

    és hát szünet után az edzés és drámatanulás magasabb prioritást kap majd mint a KotOR (szentségtörés! :D bár készülök felsőfokúzni is angolból, arra csak is Old Republic programokkal készülök :))
  • Enosh Chan
    #7190
    Gilette?

    Bocsi, nem tom, de ezt nem hagyhattam ki :D
  • Roman
    #7189
    Hát én behalok :( Leért az első rész, örömködve telepíteném, de most is hibát ír ki a telepítő, a data2.cab fájlnál.. egyszerűen kilép a telepítésből, én meg nagyon szomorkás vagyok :'(

    Valami ötlet, mivel tudnék segíteni magamon? :S
  • campy
    #7188
    ez hülye!!! úristen! mégha a világ legszarabb játékával játszanék arra is adnék legalább 10%-ot az a minimum:P:D De erre 1%-ot adni szégyen! Kérem szépen én az első részre 100%-ot adok...minden tekintetben tetszett! a második részre olyan 90%-ot adnék az is nagyon bejött! még valami az RPG gamek nekem jobban bejönnek mint az értelmetlen FPS pfff.::S
  • W B
    #7187
    Pacific Assault jó játék, ha tudud igazából miről szol. amúgy számomra semmien hangulata nem volt. lapos volt. a zenéket hiányoltam...

    amúgy ajánlom a Gothic nevü játékot :)


    Kotor kettő nincs is már fent a gépen. de az egy... annak újra neki ülök
  • Roman
    #7186
    Nálunk ilyen mindenki, FPS-FPS-FPS-NFS-FIFA, és megáll az ismeret :-) Beszélhetek én a KotOR-ról, senki se tudja, miről van szó, megjelent-e már, vagy csak készül. :-)

    Általánosságban véve terjed rólam a hír, hogy csak szarokkal (KotOR, KotOR II, Rome-TW, Silent Hunter, Medieval-TW, SimCity) játszok, mert FPS nincs a gépemen (bár a Pacific Assaultot most be fogom szerezni, mert emlékszem, pár éve a legjobb hangulatot adta nekem a dzsungelharcaival)

    De a legnagyobb szívást tegnap este csináltam. Imádom az első KotOR-t, de nyár közepén vittem utoljára végig, akkor is úgy, hogy januárban elkezdtem, aztán folytattam áprilisban, majd júliusban fejeztem be. És nagyon hiányzik a gamma, de a cd-met nem akarja beolvasni a gép. Hát akkor mondom, torrenteljünk kicsit, és szépen jön lefele, ma délre leért volna, de nekem ez így nem jó, érjen le reggelre, limitáljuk a feltöltést mondjuk.. Persze, éjjel, mikor már két betűt nem tudtam megkülönböztetni, nem a feltöltést, hanem a letöltést limitáltam.. Most leszedtem a korlátot, száguld, de azt az elveszett 8 órát senki sem adja már vissza :( A SZÜNETBŐL :'( :D
  • gyuri12
    #7185
    akkor nézzél szét jobban cikkírás fronton;)
    a haverom is ilyen, fps,más semmi(mondtam neki az obliviont,hogy az jó "fps" erre meg oblivion fanboy lett,pedig nem is tud RPG-vel játszani)