8627
.
  • krisztajo
    #7264
    Köszike!!! Most már kezd derengeni! Szóval akkor nem elég a duma party? Kár! Speciel én nagyon szimpatikusnak tartom Bao-Dur-t, főleg a kellemes orgánuma miatt! De abban valóban igazad van hogy nem a legerősebb (nekem is sokszor kifeküdt, főleg az elején Telos-on). Én sem őt hordom magammal a csapatban, így nem is tapasztalhatta meg a jó sok LSP-at. Csak akkor veszem be ha szükséges, ugyanis jó kis robbantási és javítási szakembert faragtam belőle! Azért az furcsa hogy így még pajzsot sem akar adni, az bizony jó jönne! Így viszont már azt is értem miért csak kártyázni akar velem Atton, mert vele sem jutottam más semmire. De mondjuk nem is nagyon erőlködtem, nekem meg ö unszinpi! Bau-Dur-ból nem is akartam jedi-t csinálni, de így Atton-ból sem fogok, azt hiszem. Akkor Mandalore-t is csak csapattagként tudom befolyásolni? Gondolom dark pontokkal!? Tényleg, akkor azokat a nyüves robbanótölteteket ha nem vettem meg a csata előtt már sehogy sem lehet megszerezni??? Hogyan fogok én így a lezárt ajtók mögötti zsíros cuccokhoz hozzájutni???
  • Calver
    #7263
    hja, bár én Kreirat a gémből is kihagytam volna.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a végén úgy örültem amikor végre megdöglött - bár én sokkal hamarabb elvágtam volna a tor... kapcsolatát a főkarakterrel
  • SiZo91
    #7262
    meg az els sorból kreiát kihagytad ^^ mondjuk őt lehet a legkönnyebben befolyásolni, mert legalábbis nála értem el a leghamarabb a 100-as influence-t (van olyan mod, amivel remote megmutatja a z influenceket), de meglehet hogy hogy csak sötéten könnyűű, mert amikor valami sötét ötlet támad fel bennem a beszélgetés során mindig örül neki ^^ hát...érthető is ^^
  • Calver
    #7261
    na akkor röviden és tömören: influence-t kb Handmaidennel, kisbu... Discipline-al, és Miraval lehetett úgy szerezni h társalogtál velük - a többieknél a történet közben kell felépítened a bizalmukat. ilyen Bao-Dur is - tehát csak fix helyeken nyerhetsz nála influence-t, általában LSP-vel. valamint azt hiszem ő messze a legnehezebben "befolyásolható" karakter ilyen tekintetben, nagyon figyelni kell ha maxolni akarod influence-t - nekem sosem volt hozzá türelmem, eleve nem is szimpatikus, azt meg ne is emlegessük h ijesztően gyenge figura pofozkodás terén is.

    a legjobb amit tehetsz, h másodszori végigjátszásnál (emelje fel a kezét aki csak egyszer játszotta ki a KotOR 2-t, sztem nincsenek sokan ) nézegeted a guideot amit linkeltem, és ahol lehet szerzel Bao-Durnál influence-t.

    remélem ezzel már kicsit többet segítettem
  • HiPPoNaX
    #7260
    jatszhatsz vele magyarul is, csak a helyes installalasi sorrend: eloszor a patch, aztan a magyaritas
  • SiZo91
    #7259
    írd felül a régi dialog.tlk-val felrakod a ptachet, utána visszarakod és meglátod ^^
  • zbundy
    #7258
    Nemtudom csak felülírtam vele a régit, de én csináltam másolatot a régiről! Most akkor a patch-et csak akkor használhatom ha eredeti nyelven játszok vele?
  • HiPPoNaX
    #7257
    "A regi file nem talalhato. Bar ugyanilyen neven van file a vinyon, de a frissites nem lehetseges, mivel a a tartalma nem egyezik az eredetivel." Nem szo szerinti forditas, de a lenyege ez. Valoszinuleg a magyaritas altal felulirt dialog.tlk file-al van a baja. A magyaritas nem csinalt backupot az eredeti file-rol?
  • Muki100
    #7256
    Nézd meg hogy a nyelv egyezik-e, illetve biztos nem crackelted az exét előtte.
  • zbundy
    #7255
    Leszedtem egy másik helyről is, de az is ezt írja ki a végén!
  • zbundy
    #7254
    Letöltöttem az 1.0b patch-et a kotor 2-höz, de a telepítés végén ezt írja ki!
    Old file not found. However, a file of the same name was found. No update done since file contents do not match.
    Odáig értem hogy régi fájl!
  • HIE
    #7253
    Csináltam egy Kotor párbajt (mert olyan még nem volt ): :D ) Akinek van hot-dog profilja, annak íme a link, szavazhat :D

    http://www.hotdog.hu/faceoff/faceoff_result.hot?id=95782
  • zbundy
    #7252
    Jó igazad van, a csomó lehet túlzás volt, de érted a lényeget nem? Lehet hogy ezekkel is akartak valamit kezdeni, csak a végén mégse hagyták benne!
  • Muki100
    #7251
    Dísz, kimaradt színhelyek.
    Pl. ma a kotorfileson azt olvastam, hogy az egyik helyszínből azért vágtak le egy emeletet ami már teljesen készen volt, mert egyszerűen túl sokáig tartott volna az a helyszín és nem akarták túlbonyolítani, nem akarták hogy sokáig tököljön ott a játékos mivel gyk. kaszabolás az egész.
  • Zóanagyvarázsló
    #7250
    Hmm, ott tényleg van, de az még mindig nem csomó. Persze akár Dantooine-on (vagy máshol) is vannak álajtók, bár azokon látszik, hogy annak is tervezték őket.
  • zbundy
    #7249
    Elhiheted hogy én is az alaposságra törekedem! Már egy párszor végig is vittem az első részt!
    Pl.: A yavin-i űrállomáson is ha jól emlékszem ott van 2 ajtó és a térkép jelzi is hogy ott van egy szoba, de szerintem oda nemis lehet bejutni! És találkoztam még pár ilyen hellyel.
  • Zóanagyvarázsló
    #7248
    Egy csomó? Én az alaposságra törekszem, és be is jutottam mindenhova. (Bár még nem játszottam teljesen végig.)
  • zbundy
    #7247
    De az egyben van egy csomó olyan hely vagy szoba amit a térképen rajta van, viszont nem lehet bejutni, mert az ajtóval se lehet kezdeni semmit és még számítógépről sem lehet kinyitni! Akkor azoknak most mi értelme van?
  • krisztajo
    #7246
    Értékelem, hogy segíteni próbálsz, de ezzel nem sokra megyek! Szerinted miért most kezdtem el játékot???!!! Azért mert így magyarítással tudok játszani vele, miután nem vagyok valami jó angolból! Így ha szabad kérnem, inkább mond el nekem mi lehet a gond (legalább nagy vonalakban)! Nagyon köszi!!!
  • Muki100
    #7245
    Igazad van, a mostanában oly divatos "Kotor1 restoration" modokat unatkozó emberek csinálják sorstársaiknak. A Bioware úgy adta ki a játékot ahogy jónak látták, pár modul persze ott is benne maradt használatlanul.
  • SiZo91
    #7244
    azok csak tervben voltak. azért nem rakták bele, mert nem akaták túl bonyolítani a játékot ilyen apróságokkal, meg őszintén szólva, semmi értelme sincsen, hogy tudod fejleszteni, mert így is megnyered az összes versenyt.
    ----
    krisztajo: mondom végig veled kell hogy legyen a küldetések során, és ha jó dolgokat csinálsz, akkor általában tudsz rajta befolyást elérni, ha meg egész időn a ahjkón marad, akkor jó hogy nem tudsz vele beszélni
  • Calver
    #7243
    mondjuk ez
  • krisztajo
    #7242
    Na ez érdekes, mert én full jó vagyok mégsem tudok vele semmiről sem beszélni!!! Most akkor ilyenkor mi van???
  • zbundy
    #7241
    Az első részből nem maradtak ki jelenetek vagy helyszínek?
    Mert olyat hallottam hogy pl a swoop versenyeknél lehetett volna fejleszteni a járműveket! Ezeket nem fogják a gizkások vagy mások helyreállítani?
  • SiZo91
    #7240
    bao-duron csak úgy tudsz hatást elérni, ha figyeli mit csinálsz, vagyis ha jófiú vagy, akkor érsz e lrajta, ha meg gonosz vagy akkor megsértődik, vagyis csak lájt szájdon lehet belőle jedit faragni
  • HiPPoNaX
    #7239
    Talan azert tart ennyi ideig, mert a gizkasok nem foallasban, komoly fizetesert csinaljak, hanem hobbibol es tok ingyen azert, hogy tudj mivel jatszani? Nem hinnem, hogy csupan egy rakas videot kene visszailleszteni a jatekba, hanem komplett helyszineket osszerakni, a parbeszedeket es az esemenyeket lescriptelni, etc... Amugy meg progress reportnal meg lehet talalni, hogy milyen "ficsorok" maradtak ki, bogarassz egy kicsit, ha melyebben erdekel a tema :]
  • krisztajo
    #7238
    Hát, ha ilyen egyszerű lenne! Már a Dxun-on vagyok, vagyis a hydrokulcs után. Ennyit pedig nem játszanék újra. Tehát utólag nem lehet sehogy sem megvenni őket??? És Bao-Dur? Vele kapcsolatban nincs semmi ötleted? Ha nem tudok beszélni vele nem hogy pajzsot nem kérhetek jedit sem tudok belőle faragni!
  • SiZo91
    #7237
    ha sötét oldalon egyszerű dolgod, megtalálod a hydrokulcsot, beszélsz vele, megölöd és evleszed a maradványaitól, meg ha le is ölöd, kapsz egy Hk alkatrészt is asszem. ha világoson vagy szerintem azelőtt vedd meg mielőtt megtalálnád a kulcsot
    ---
    meg nem tom, hogy a gizkások mit húznak ennyi ideig. a fejlszetők kiadtak egy komplex játékot másfél évalatt. a gizkások pedig egy modot, ami olyan kb 12 kimaradt jelenetet tartalmaz, csinálják kb ugyanennyi ideig.
    ---
    HiPPoNaX: az a 16 kimaradt extra az mi? :K
  • krisztajo
    #7236
    Köszi az eddigi segítséget! De még kellene! Annak idején a Dantooine-on pénzhiányból kifolyólag a simlis droid kereskedőt én a hydrokulcsával szerveztem be. De most már szeretném megvenni tőle a spéci tölteteket. De nem adja őket! :-( A csata után visszamentem hogy megvegyem, de az eladási listában nem szerepelnek és beszélni sem akar már róla velem. Viszont a Dxun-on a lezárt rejtekhely felrobbantásához nagyon kellene! Még egy kérdés. Bao-Dur-ral hogyan lehet beszélni??? Én még a Telos-on minden háborúval kapcsolatos témát kiveséztem vele és a fénykardot is megcsinálta. De azóta nem tudok semmiről se beszélgetni vele, pedig úgy tudom, hogy pajzsot is tőle lehetne kérni.:-( Az meg nem ártana. Úgyhogy megint !!!
  • rolinev92
    #7235
    hát ép az a baj hogy nem jön senki és már 40-szer voltam ott na mindegy újrakezdem aztán lesz ami lesz
  • HiPPoNaX
    #7234
    1.0b a legutolso hivatalos patch, ha feltelepited, akkor szerintem ujra fel kell majd raknod a magyaritast. Gizkaek majd akkor lesznek kesz, amikor mindennel elkeszulnek, ennel pontosabb informaciot ok se tudnak (legalabbis az oldalukon nem irjak). Elvileg meg 6 dolgot kell megoldaniuk az elso publikus kiadasig, azutan johet a 16 egyelore megoldatlan "extra" a vegleges valtozatba. Ha az osszes megoldando problemat nezzuk, akkor ez mar elenyeszo szam, de ettol meg nem biztos, hogy annyira hamar kesz lesz :] Amugy tudtommal ingyenes lesz.
  • zbundy
    #7233
    és melyik a legújabb hivatalos patch a játékhoz? és a patch-et nem befolyásolja az hogy a játék magyarosítva van? illetve, mikorra várható kb a gizka project? Gamestaron olvastam hogy elvileg 90%ban már kész vannak. Ja és még anyit, hogy ingyenes lesz ugye?
    Tudom hogy olyanokat kérdezek amiknek utnna lehet járni google-n vagy valami máson, de a legtöbb helyen angolul vannak infók!
  • HiPPoNaX
    #7232
    A hivatalos patch altal nem javitott hibakat szuntetnek meg a jatekban.
  • zbundy
    #7231
    helló! néztem a team-gizka oldalát, de sajnos nem vágom az angolt! Tudja valaki hogy ezek mire valók? A letöltésekben vannak, de nemtom mire jók:
    Dxun Equation Puzzle Fix
    Fuel For Telos Quest Fix

    Előrre is köszi! :D
  • SiZo91
    #7230
    mikor odamész abba a kör alakú rszbe, ahol a jedi mestereknek kéne lennie, akkor kreia jön, lebasz, elmondja, hogy minek is száműztek valójában a rendből (amikor kivagy feküdve), aztán megkapod a force crush erőt. ezután ki kell menned az enclávéról és már megy magától az esemény
  • rolinev92
    #7229
    hy van egy kis bibi az előző az már elavult az a gond hogy miután odamegyek a dantooinra nincsott semmi történés igaz én kinyirtam az
    összes jedi mestert keria eltűnik és nem történik semmi
    mit tegyek?
  • SiZo91
    #7228
    tudna nekem valaki küldeni egy VILÁGOS OLDALI mentést, amikor már megtaláltuk az összes dzsedáj mestert és a dantooine-on vagyunk. már egy párszor végigtoltam a játékot sötéten, viágoson meg még nem akarom végigvinni, merta következő végigjátszát a gizka projcttel együtt akarom megcsinálni, akkor is sötéten, mert én sith vok ^^ meg nekem azért kéne ez a mentés, mert kíváncsi vagyok mit mondanak a mesterek dantooine-on. vagy felőlem be is lehet másolni ide a párbeszédet nekem nyolc. ha valaki elküldi, akkor itt az e-mail címem: [email protected]
  • rolinev92
    #7227
    hy valaki tudna segíteni amikor elínditottam a mentésemet hibajelentéssel kilép többször próbáltam újra de nem sikerült belépnem
    vagy a játék újrarakása és a mentés bemásolása megoldaná?
  • zbundy
    #7226
    Nekem olyan volt, hogy amikor a kreia beszél attonnal a hengerben(vagy zárkában vagy mittomén) akkor atton már eleve eszméletlenül fekszik, de azért a párbeszéd megy
  • HiPPoNaX
    #7225
    En visszatoltottem anno vagy 10-szer es csak az segitett, ha mashogy folytattam a parbeszedet, kulonben mindig beakadt :D