8627
.
  • SiZo91
    #7344
    mondjuk a a végső választás onderonon, akkor van, amikor tobin megjelenik a kantinában. azért mert ha esetleg megváltozott a véleményed, akkor ott eldöntöd. és annak, hogy mit választál a tüntetésen, meg a két aliennek az nem szmáít semmit, may ha vleed van visas meg manadalore akkor szerezz rajtuk befolyást
  • Calver
    #7343
    a másodikra nemes egyszerűséggel azt tippelném, hogy azért érdekli, mert... (spoiler az első részből - ha nem játszottál vele, ne olvasd el, mókásabb végignyomni és felfedezni)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az első részben is ugyebár jelen volt T3, mint Revan kicsi haverja - valami rémlik erről a hologramos cuccról, sőt, talán valahogy (repair skill?) elő is lehet ezeket csalni a gém közben T3-ból... mindenesetre gondolom a Revanos kapcsolódás az ok

    a harmadiknál meg ha jól tudom attól függ ki kit lő le h melyik oldalon vagy... vagy sem. fene se tudja.
  • Szabi1991
    #7342
    ezt a 3 részt én se nagyon értem, de hátha kiderül mi miért történt :DD

    amúgy elég fura az a kis t3-as, szal tényleg ráférne már egy memória törlés..
  • krisztajo
    #7341
    Lacccci! Elég hamar le kellett tenned a voksod valaki mellett! Még a bolygó legelején van egy kis közjáték a téren ahol egyik vagy másik oldalt kell választanod (a nagyszánú csávónál). Utána úgy tudom, eszerint kezel a játék! Vagyis ha ott Vaklu mellett érveltél, akkor királynő ellenes lettél!
    Sizo! Szerintem igen! Kavar a jó oldalon tehát a Királynő mellett van! Ha nem Öt választod meg kell küzdened vele!
    Most én is kérdeznék!
    Lassan a végére érek már a Malachor-on vagyok! De van amit nem értek! A hajón a kavarást a három droid-dal.
    1.A kis T3 miért lövi ki a HK-t amikor az a hiperhajtómű után szaglászik? Ez az egyetlen amiről egyáltalán lehetett az orgyilkos droid-dal beszélni de csak adja a hülyét!
    2. Mit jelent az amikor Disciple oda megy a T3-hoz és azt mondja „Szóval Te vagy az a T3!” ??? És látni valamilyen hologramot egy pillanatra?
    3. GOTO miért lövi ki Bao-Dur kis Remote-ját?
    Nem tudom, hogy van-e köze ezeknek egyáltalán bármihez, de miután kitér rá a játék, jó lenne tudni miről is van szó!
  • Szabi1991
    #7340
    jah sry, sietni kell, aikor bejutsz a palotába, és nem kell megőlni mindenkit, jó sok emberel lehet beszélni, és megmondani neki, hogy inkább védje a királynőt !
  • lacccci
    #7339
    A gázos bár nem a Nar Shaddan van?
    Most vagyok az Onderonon -gondolom ez a "végkifejlet"-, de csak harc lehetőség van,
    gondolom azt hiszi a játék, hogy a királynő ellen vagyok...
  • SiZo91
    #7338
    akkor vagy beszóltál neki vagy nem tudom, de most nekem is lenne ezzel kapcsolatban egy kérdéssel, ha vaklut választom, akkor meg kell ölnöm kavart, ha meg a királynőt, akkor nem kell? erre én is kíváncis lennék, mert most úgy akarom vágigtolni sötéten, hogy meghagyom az összes jedi mester életét
  • Szabi1991
    #7337
    gondolom ahol utánna kell menni, abba a gázos bárba.. :DD
  • lacccci
    #7336
    Help, plíz!

    Kavar-nál csak a harc lehetősége van, hol csesztem el?
    (persze ebből adódik, h világos oldalon vagyok...)
    Ugye nem kell sokat visszamennem?

    Köszi előre is!
  • krisztajo
    #7335
    Köszi ez kellett! Nem tudtam hogy nála ez a kulcs. De Mira azóta már jedi is lett! Fejlesztettem neki brutál pisztolyokat is! Remélem a wukie ellen is elég jó lesz!
    Egyébként rájöttem hogy mi volt a gond az üzemanyagos küldivel. Ha már táncoltál a hutt-nak és jól kizsebelted akkor azóta is alszik a vérebeivel együtt hiába mész oda hozzá bármikor. És ha felébreszted akkor mindig ugyanazt a dumát nyomja. A trükk ilyenkor, hogy nem beszélsz vele semmit, hanem újra megszólítod. Akkor már megfelelően szövegel és kész a küldi!
    Azért a tanács és a mesterek elég érdekesek voltak! Ahhoz képest hogy megmentettem őket, szép kis hála (és gyenge magyarázat)!!! Hát lehet hogy Kreia nem a legjobb a világon de megmentett és ahogy lerendezte őket az is nagyon durva volt!!!!
  • N1ggA
    #7334
    hű ez aztán szigor :)
  • SiZo91
    #7333
    én mind2-t szeretem használni, de valamiért a fénykardot jobban, mondjuk nekem is az egykezes jön be, nem tom miért XD most akarnám végigtolni aj átékot 4edjére, ismét jedi védelmező + sith martalóc párossal :D és úgy, hogy nem ölök meg egy jedi mestert sem xD csak az a helyzet, hogy eltiltottak a géptől (m,ost is titokban gépezek), mert a félévimben van egy fizika 3as, 2 négyes meg a többi ötös, és azért eltiltanak, mert afizika 3as...no comment, igaz tavaly 5ös voltam belőle de nem érdekel
  • N1ggA
    #7332
    Chimaeran voltam Marcus (kb. májustól NGE-ig, úgy fél év, pre-CUból csak videókat láttam meg meséltek róla), a Nightly Strikekal nyomultam egy kicsit, aztán jött az NGE, utána egy olyan 3-4 hónapot még toltam valami külföldi klánban.
  • Calver
    #7331
    én meg szinte csak FFAkon, na meg később Force Dueleztem rengeteget, ott tanultam meg noobstickelni asszem ez okozza a különböző nézőpontokat
    (btw, te SWGben ki voltál és melyik szerveren?)
  • N1ggA
    #7330
    hát én még a legelején csak duel szervereken játszottam, aztán amikor elterjedtek a klánok meg a FFA szerverek, akkor mivel már a dualhoz szoktam, nem tömeghenteltem, csak 1v1-es kihívásokat játszottam, úgyhogy nekem az a része kimaradt :) Amúgy már alig várom a Force Unleashed-et, konzolra, abban lesz multi. Végre egy új (valószínűleg) király sw-s játék multival!
  • Calver
    #7329
    1v1-ben. tömegírtásra vmint tömegben túlélésre legjobb 2 kard volt imho - még ha minden másban vérgyenge is -, bár én egy idő után noobstickel is remekül tudtam harcolni minden ellen ugy h elég sűrűn váltogattam stílust. 1 karddal elvből ("fight the power!") nem voltam hajlandó soha nyomulni, az egész egyszerűen gusztustalan volt - talán gusztustalanságban csak a noobstickes butterfly-spam verte le. bár sztem még az sem...
  • N1ggA
    #7328
    JK-ban egyértelműen a sima egykezes kard volt a legjobb piros szinten. Mind a kétkezes, mind a duplapengés ellen verhetetlen volt, csak ki kellett tanulni.
  • Calver
    #7327
    ahhha... ez a Sith/Jedi valami nekem már kicsit magas, nem is klánoztam már JA-ben (sőt, BF1942ben voltam klántag utoljára), én simán daráltam 2 fényfütyivel és gyakorlatilag lehetetlen volt kiszorítani FFA szervereken a top3ból. hát igen... 2 kard gyenge stílus lenne alapból, kivéve ha az ember megtanulja tudja használni. (uff, ez de rohadt egoistán hangzott)
  • Szabi1991
    #7326
    kb másfél évig JA-ztam, volt pár klánom is :DD

    az egyikben Jedi voltam, aztán megszünt, és áthívtak egy Sith klánba, de hamar rájöttem hogy nemvagyok jó Sith-nek.. :)
  • Calver
    #7325
    noobstick-e? (már ha valaki Jedi Academyzett multiban, az érteni fogja)
    amúgy én is noobstickel (kétoldalú zseblámpával ha úgy tetszik) nyomtam minden karinál, 1 kard vérgyenge és védelemre gyúr - ami teljesen felesleges itt -, 2 kard látványos és táp lehetne, de köszönöm, nekem elég h WoWban nyomom kaszinókaszttal, itt már nem szeretnék véletlenszerű critekkel sebezni, bár így is volt egy karakterem (aki Guardian-Marauder volt) aki 2 fényfütyivel tolta.
  • Szabi1991
    #7324
    én se szeretem használnia a kardokat, de most épp annál a résznél vagyok ahol a sithek a mandaloria tábort támadják, közben a királynöt is támadják..

    szal pár sith,és zsoldos a földre került :D
  • N1ggA
    #7323
    Mind a 3 jó tud lenni, ha arra fejlesztesz. Figyelni kell arra, hogy ne autó-fejlesztés legyen, mert akkor az elején a pisztolyokra gyúr, és az elpazarolt XP! Én sima 1 kezeset használtam, az tetszik a legjobban.
    Bár a fénykardot szinte csak akkor használtam, ha valami zárat kellett föltörni, mindent amit lehetett, arra költöttem, hogy az Erőm legyen az erős. A végén a templomban elég vicces volt, hogy van egy szoba, ahol van mondjuk 6 Sith és még 4 katona, a középsőre ráküldök egy Erő hullámot, mindenki elesik és elszédül, nyomtam 1 olyan üvöltös Erőt és mind kidőltek :D A fénykardba olyan kristály raktam, ami növeli az Erők hatékonyságát, meg olyat, amitől csökken az Erők költsége, és szinte csak azzal nyomultam (persze ezt már csak sokadik végigjátszásra), nagyon élvezetes volt :)
  • SiZo91
    #7322
    mondjuk a két sima, meg egy dupla pengés között a játékban annyi a különbség, hogy az a dupla pengés az egyetlen fénykard azt csá XD
  • Szabi1991
    #7321
    hát 1 ellenségre a sima kard a jó, 2-3 ellenségre 2 sima, sok-sok ellenségre a dupla pengés :D
  • SiZo91
    #7320
    i know what is the dual-bladed saber, is it clear? ^^ meg amúgy xar ^^igaz, hogy erősebb, de hihetetlenül pontatlan, és vagy 6 képességet kell befejleszteni, hogy elérje az egy kezes szintjét pontosség téren, úgyhogy maradok a classic one-handed sabernél XD
  • Szabi1991
    #7319
    This is kétágú kaaaaarddd!!!!!



  • SiZo91
    #7318
    kétágú lol ^^ erről valami perverz dolog jutott az eszembe na nem baj XD
  • Szabi1991
    #7317
    én jedi ként tolom, egy zöld, és egy kék kardal [a 2. fegyverem egy kétágú kék kard :]

    Kreai 1 zöldel nyomul

    a Visa meg kétágú zöldel :D
  • SiZo91
    #7316
    ez most egy idióta kérdés lesz ^^ ti melyik fénykardot favorizáljáok, a dupla pengéset, vagy a klasszkiius egy pengéset. most ezen filózok, hogy mire gyúrjak, mert újra tolom a gémet XD ja meg még egy, amikor vagyok dantooine-on akkor vrookot ellehet küldeni a zsoldosokkal nar ssadaara, tudjátok, amikor megyünk a kinrath barlangba és ott ugatnak nekünk és lehet modnani, hogy vigyék csak a csempész holdra, ha oda cipeltetem találkozni fogok ott vele? XD
  • Calver
    #7315
    "...elviszed Nar Shaddará, ahol Kreira magyarázott vmit az erőről..."
    hátööö, ez érthetetlen lett... szóval vhol van egy nagyobb nyitott tér egy baromi nagy lyukkal a közepén (ahova le is lehetett ugrasztani egy arcot, kellemeset kacagtam azon is ) na oda kell elrohanni ugy h Mira bent van a csapatban, akkor érezni fogja az erőt, blablabla, és a történelem első pisztolyos yetijévé válik.
  • Calver
    #7314
    szokásos influence út, de Miránál spec van egy jóval könnyebb verzió, igaz 11 awareness kell hozzá - tulajdonképpen csak beszélned kell hozzá, és az egekbe felmegy influence nála nekem ez mindig könnyen összejött (persuade és 20as repair, utána volt egy rakás fölös pontom) de szvsz meg lehet csinálni ugy is ha van magas (14?) wisdomod, feltolsz egy Force Valort, na meg van egy pár cuccod ami awareness-t ad. vagy... simán csak átszerkeszted a karid h legyen 11 awareness-je. utána dumálsz vele, majd mikor már a talpadat nyalogatja, elviszed Nar Shaddará, ahol Kreira magyarázott vmit az erőről... (ilyenek már nincsenek meg pontosan, elég régen nyomtam már végig utoljára KotOR 2-t, de ahogy látszik is, maradandó élmény volt )
  • krisztajo
    #7313
    Nem vágod? Hát ez furcsa! Pedig ez az a küldi amit még a Telos-on kapunk a kedves hattyúnyakú barátainktól! Mindenképp szeretem volna megcsinálni, de attól tartok, hogy az hogy nem frissül ezzel kapcsolatban a napló megint bug lesz! Igaz nem főküldi de szervesen kapcsolódik hozzá és elég zsíros xp járna érte! Jó lenne ha valaki tudna ebben segíteni!
    Mira mint gyilkológép? Hát hiszem ha látom! Én abszolút nem vagyok nyugodt hogy a wukie-val még egyszer kell csatáznia! Hogyan kell belőle jedi-t csinálni??? Már félórát beszélgettem vele, de egy ideje már minden zsákutcába vezet vagy elküld melegebb éghajlatra! Pedig direkt azért nem létem szinteket vele hogy majd jediként tehessem meg!
  • Calver
    #7312
    Hanharr is tud ám baromi erős lenni, adsz neki két szép kardot/bunkósbotot/csirkecombot h üssön vele, és úgy vágja át magát a yetiken (akiknek ugye energy resistance-uk csak fényfütyik és lézerfegyverek ellen véd) mint perzsaszőnyeg a vajon. mókás figura mindenesetre. ha meg nem használod akkor is tud +2 ST-t, +2 CON-t és +1 WIS-t tápolni a főkarin.
  • Calver
    #7311
    btw pajzsokat akkor csinál legszebb emlékeim szerint h egy bizonyos mennyiségnél kevesebbed van - bár azok tényleg csak arra jók h alkatrészekké alakítsd őket. a móka ott kezdődik h fellősz egy Master Energy Resistance erőt és mellé egy Mandalorian Melee Shieldet
  • Calver
    #7310
    majd egyszer, de addigra Mira már gyilkológép lesz remélhetőleg. az üzemanyagos küldit én részemről még mindig nem vágom sajnos
  • krisztajo
    #7309
    Végre sikerült Mirával kijutnom és beengedni a főkarit. De ráment az összes aknám, de mindegy. Köszi a segítséget! A wukie-val egyébként tényleg kell majd még harcolni? Most viszont újabb gondom lenne! Túl vagyok Goto hajóján, szép nagyot robbant! De a Hutt-al mégsem tudok az üzemanyagról beszélni, dettó azt a dumát nyomja amit eddig! Pedig már senki sem téríti el a hajóit! Ilyenkor mi van???
  • N1ggA
    #7308
    a kotor1ben isteni fordulatok voltak :) imádtam azt a játékot
  • Muki100
    #7307
    Ez is nagy még annál a résznél:
    -Are you guilty?
    -Yes I am.
    -Good. Execute him.
    Ezután már nem ismertem be :)
  • Calver
    #7306
    igazán kitiltatni magad csak az első részben lehetett egy bolygóról, de azt megtenni mekkora móka volt...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vagy csak én kacagtam pszichopata módon amikor a Selkathok ősét kicsináltam?
  • Szabi1991
    #7305
    azt tom, csak arra voltam kiváncsi, hogy én rontottam el vmit, vagy ien a játékmenet ? :D

    deh mind 1, inkább megyek megkeresni a Jedit :)



    a játék elején egy fénykardra vágytam, erre most minden küldi után azt kapok