8627
.
  • gibson9
    #7384
    hali! azt arkarom megkérdezni, hogy amikor a dantooine-on vagyok és a végén meg kell védni a miliciát (jó kari vagyok) akkor mondom a vezetőnek, hogy majd én beszédemmel bátorítom az embereket! Erre csak olyan lehetőségek vannak, hogy mind heghaltok, meg hogy mennyire fáj a lézerlövedék XD Erre persze tele lesz a gatya mindegyiknél :D
    Már 3szor végigvittem( 2 jedi és egy sith) de még nem volt ilyen! Mondjuk most a karizmát csak 10esre vittem és a meggyőzést se fejlesztettem ki csak 4esig! Emiatt lehet ez?
  • SiZo91
    #7383
    azért én sem vagyok hülye XD a szóló módot meg alapból felajnálja, hogy beakarod kapcsolni, vagy ha nem akkor nem lpakodsz, tudom, hogy leírtad. meg kreia is tud alapból lopakodni, a vörös hajó az mira ugye? nekem nem lesz meg mert sötéten nyomom megint :)
  • Szabi1991
    #7382
    ugye kikléptél a csapatos sétálgatásból ?

    mert ha a társaid követnek akkor nem tudsz átlátszóvá válni, gondolom tudod...


    meg szerintem a vörös hajú csaj, alapból tud lopakodni..
  • zbundy
    #7381
    Akkor rosszul emlékeztem én is
  • SiZo91
    #7380
    nem lesz ez így jó, mert felrakom és nés nem lejenik meg az a kis ikon, szal kell hozzá jártasság :) mindegy, majd megpróbálom valamelyik társammal megcsinálni, ha odaérek XD
  • SiZo91
    #7379
    akkor majd, ha ott leszek, kipróbálom, vagy akár most is mert van olyan generátorom :)
  • zbundy
    #7378
    Ha jól emlékszem, akkor a lopakodás mező generátor ad 1 pontot, hogy tudd fejleszteni más eszközökkel azt a jártasságot! Utánna már hozzáadódik a páncél meg a többi tárgyon lévő lopakodás jártasság!
  • Szabi1991
    #7377
    sztem nem..

    legalábbis nekem nemvolt....
  • SiZo91
    #7376
    jó de ahhoz nem kell lopakodás jártasság? XD
  • Szabi1991
    #7375
    mert mondani kell neki, hogy azé kell a pia , hogy elaltasd a kutyákat, de ahoz hogy mond neki, oda kell menni az átlátszós modban a 2 pasihoz és kihalgatni a tervűket :DD

    (van az a lopakodás mező generátor vagy mi, azt tedd fel és simán betudsz menni a társak nélkül..)
  • SiZo91
    #7374
    kihallgatni???... ja értem :D de én nem szoktam befejleszteni a lopakodást, szal nekem akkor ez ki fog maradni, de majd a jumát azt megpróbálom megszerezni, de érdekes, amikor a csapossal beszéltem anno, nem volt olyan válaszopció, na mindegy.
  • ZÓÓÓcsi
    #7373
    Ezt amúgy elmodja a két muki, akiket lopakodással tudsz csak kihalgatni a lakókörzetben.
  • Szabi1991
    #7372
    a bárból lehet kérni a csapostól :)
  • SiZo91
    #7371
    lol én ezt nem is tudtam :D juma juice-t meg honnan lehet szerezni?
  • Szabi1991
    #7370
    én most játszottam ki először

    1 óra volt a sith suliban, amíg megírtam a tesztet hogy tovább engedjen :S
  • ZÓÓÓcsi
    #7369
    Aha, tehát akkor azért nem tudtam bejutni, mert rossz voltam...
    Az első kérdésemre nem tudsz valamit mondani? Neked sikerült?
  • HiPPoNaX
    #7368
    Dantooine-on asszem akkor juthatsz be a szemelyzeti szobakba, ha elvallalod a telepules megvedeset (aztan hogy onnantol mit csinalsz, az mar rajtad all :D)
  • ZÓÓÓcsi
    #7367
    Hello!
    A Vogga(Nar Shadda) melletti zárt ajtón ugyebár nem lehet bemenni, csak ha Vogga alszik és a kath vérebek itatójába Juma Juce-t töltök. Namármost a löttyöt nem lehet máskép beletölteni az itatóba, csak ha elaltatod a hájgépet, de ez nem megy, mert nem tudok táncolni neki, mert Goto bárkája szét van már robbantva. Ilyenkor mit tudok tenni? Esetleg terveztem mégegyszer végigvinni és még a Goto előtt megcsinálni, de nem tudom hogy akkor működik-e a dolog?
    A másik meg a Dantooine-on lévő személyi szobákbn hogyan lehet bejutni?
    Előre is kösz a választ!
  • SiZo91
    #7366
    nem kavartál fel semmit XD csak hát igen, ha valaki nem ismeri a játék környezetet, annak biztos megvan a 60 óra, így, hogy tudod, hogy a mi mire jó, már mingyárt könnyebb és hamarabb meg van az egész
  • gibson9
    #7365
    Ja és észrevettem én is amikor végigvittem hogy nem 60 óra, de én azt hittem akkor hogy biztos elmentem egy csomó mellékküldetés mellett.
    Sorry ha felkavartam az indulatokat
  • gibson9
    #7364
    mentségemre legyen szólva, hogy mindenhol mást írnak Amúgy téyleg a játékstíluson is nagyban múlik! Én amikor gonosz karival vittem végig akkor nagyon hamar végigjátszottam. A vége felé csak villámmal támadtam mindenkit és általában 1-2 villám után kidőlt mindenki körülöttem, de ha egyenként levágom őket, akkor bizony jóval hosszabb lett volna a játékidőm.
  • SiZo91
    #7363
    én már elmondtam, hogy 3szor toltam végig, most tolom 4edjére. a 60 óra az túl sok nem gondolod? meg ha megnézed azt a pc guru számot, amiben írtak róla tesztet, ott is 35 órát írnak végigjáccásnak, úghogy mindent megcsinálsz, és zerintem ezen kár vitatkozni, mert valaki lassabban káccik, valaki gyorsabban.
  • Calver
    #7362
    btw érdemes végigolvasni a srác szövegeit, iszonyatos baromságok vannak benne
    "Channeling John McClane: "Now I have a lightsaber, ho-ho-ho". Yippeekayay motherfuckers."
    (mondjuk ezt csak az fogja érteni aki látta a Die Hard első részét, lehetőleg angolul - a többieknek meg őszinte részvétem, nem tudják mit hagytak ki )
  • Calver
    #7361
    mühahaha
  • campy
    #7360
    juj de kemények vagytok húúú!!! kiváncsi vagyok hányszor nyomtátok végig! nem a gyorsaság hanem a minőség a lényeg!...:D
  • SiZo91
    #7359
    hopsz -.-' nem olvastam el rendesen XD
  • Calver
    #7358
    "a képeségek listában van egy olyan képesség, ami osztályjártassággá tesz külöbőző jártasságokat, és akkor már csak egy pontot költesz rá"
    ezt írtam én is pont, csak kicsit máshogy
  • SiZo91
    #7357
    hát mit mondjak, igen, könnyebben ellehet végezni a dolgokat, hiszen a sithek nem félne ka sötét odlaltól :) ha sötéten van elintézheted egy megöléssel is satöbbi, szal igen. de mondjuk a befolyásolásnál éppen fordított a helyzet szerintem
  • gibson9
    #7356
    Igaz! Ha már tudod hogy mit kell csinálni és hol, akkor viszonylag hamar végig lehet vinni. Én mondjuk amikor elsőnek csináltam, akkor elég sokáig játszottam vele és egy csomó mellékküldit nem is fejeztem be!
    De amúgy a gonosz karis mellékküldik egyszerűbbek mint a jók, nem? ( A sithek útja nem rövidebb, csak könnyebben járható! Yoda bölcsesség V. film :D)
  • SiZo91
    #7355
    ez most minek írtad le, ezt én is tudom XD
    ---
    gibson9: én megcsináltam minden mellékküldit, ami sötétoldalon elérhető volt és 35 óra latt megcsináltam, második és harmadik végigvitelre pedig 30, minde párbeszédet elolvasva, szal. meg ez függ attól is, hogy milyen gyorsan csinálod, meg hogy tudod hova kell meni stb.
    ---
    calver: a képeségek listában van egy olyan képesség, ami osztályjártassággá tesz külöbőző jártasságokat, és akkor már csak egy pontot költesz rá :D, én spec befejjlesztettem, hogy a reapor legyen osztjártaság, te általad leírt okok miatt :)
  • Calver
    #7354
    KotOR2 nagy trükkje: repair nélkül pokol lesz az életed. nem tudsz dolgokat szétszedni anélkül h elveszne valamekkora része a komponenseknek 20-as repair nélkül, nem tudod T3-at feltápolni és kapni közben +1 WIS-t (igaz ahhoz computer use is kell, de azt cuccokból fel lehet tápolni), meg egy csomó egyéb mókás dolog kimarad az életedből... ezért is mocsok táp kaszt a Consular, csak neki class skill a repair, nem kell elbasznia egy featet erre
  • gibson9
    #7353
    bocsi csak megemlítettem hogy lehet kimaradt egy pár
  • Szabi1991
    #7352

  • Szabi1991
    #7351
    megcsináltam egy csomot :O
  • gibson9
    #7350
    akkor időd nagy részét nem mellékküldetések véghezvitelével töltötted!!! Mert olvastam hogy ha minden mellékküldetést megcsinálsz akkor kb 60 óra a teljes játékidő!
  • Szabi1991
    #7349
    én 30 óra alatt játszottam ki :DD
    (mentésnél írja hogy mennyit játszottál vele)
  • SiZo91
    #7348
    annak a jelenetnek jelentősége nincs, csak annyi, hogy ha mindig kilépsz a hajóból és felmész, mindig vannak ilyen jelenetek a karik között, meg csak annyi van ott, hogy mondja hk, hogy ismernie kéne t3-mat (igen, mert mind2 benne volt az egyben) és ennyi.
    ---
    Szabi1991: elméletileg minden bolygón van fébykard alkatrész, mert a fejlesztők csak nem tudják, hogy ki melyik bolygóra fog menni előszőr, és rögötn az első választott bolygón megkapod az alkatrészeket, szal kell ott lennie. ott vash mesternél, a fénykard helyett vlaszeg az egyik alkatrész lesz, a másik nem tom hollehet, de majd meglátjuk :) még nem tartok ott XD
  • krisztajo
    #7347
    SiZo! Hát lehet, de nálam ott semmi ilyesmi nem volt csak gyilok. Bejött Tobin és rámeresztette az embereit.
    Claver! Végigjátszottam az első részt és tudom hogy T3 és HK is Revan droidjai voltak. De ez akkor sem magyarázza a második rész ezen történéseit! Nem beszélve arról hogy az első részben T3-nak nem volt semmilyen hologramja sem! (Szóba hozni pedig abszolút nem tudtam nála ezt a lehetőséget. Igaz javítás képességen nincs de számítógép használatból viszont maxon vagyok.) Így továbbra sem tudom akkor mi a helyzet!
  • Szabi1991
    #7346
    sztem ott nincs alkatrész, viszont majd kapsz 1 fénykardot....
  • SiZo91
    #7345
    amúgy korribanon hol találom meg a fénykard alkatrészeket, ha előszőr megyek oda?